Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polsat vs TVP
Post: 03 sty 2007, 16:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Mija dopiero pierwsza runda w naszej rodzimej lidze DBE, a już można śmiało stwierdzić, że Polsat jest odpowiedzialną telewizją, wywiązującą się z umowy, godną zaufania i mającą swój udział w promowaniu polskiej koszykówki. Chciałbym porównać miniony sezon i pierwszą runde sezonu obecnego. Porównanie wygląda tak Piekło - Niebo.

W sezonie 2005/2006 w telewizji tvp mieliśmy na antenie TVP tyle DBE, jak NBA na TvTrwam. Na początku miałem jeszcze jakieś nadzieje, na to, że wreszcie TVP stanie na wysokości zadania i uszczęśliwi kibiców dawką koszykówki, bardzo się myliłem. Mecze, które obejrzałem można policzyć na palcach jednej ręki, a program, który leciał o nieludzkiej porze był jednym słowem nieciekawy, był po prostu żeby być. Często czekałem na niego z oczami na zapałkach, a tu po krótce powiedzieli o kolejce, każdy mecz z osobna, potem sylwetka zawodnika, euroliga, nba i dobranoc. Nie tego oczekiwałem. Mijał sezon zasadniczy, z tego co pamiętam to program chyba został wycofany i koszykówki znów było zero. Transmisje jak już były, to były po prostu fatalne, czasami wskakiwały reklamy, przerywało, zacinały się, problemy z głosem komentatorów. Sezon dobiegł końca i pojawił się promyk nadzieji i podpierałem się stwierzeniem, że przecież Play-Off'y są najważniejsze i trzeba je pokazać! Znów bardzo się myliłem. Chciałem obejrzeć wszystkie mecze finałowe, bo to jakby nie patrzył podsumowanie i walka o największą stawke, no ale TVP chyba uznało, że takie mecze to chyba mało ważne. Denerwowało mnie też to, gdy mówiło się o tym, że mecz będzie w TV, a tu lipa, bo dziś mamy sejm i tak do zarąbania.

Sezon obecny to Polsat, który po rękach całuje i modle się aby nigdy nie zrezygnował z pokazywania rozgrywek polskiej ligi. Na początku już czułem, że będzie lepiej, mówili o tym, ze będą mecze na Polsacie Sport w każdą sobote i na TV4 w każdą niedziele. Nie miałem wtedy Polsatu Sport, ale już się cieszyłem z tego, że jednak coś sobie co tydzień pooglądam na TV4. Pozytywne informacje zaczeły do mnie dochodzić już przed pierwszym meczem Turowa ze Śląskiem. Najpierw dowiedziałem się, że nasza ukochana sieć kablowa udostępni Polsat Sport, tak więc po meczu mogłem przyjść do domu, obejrzeć powtórke i dowalić do pieca oglądając następnego dnia mecz na TV4. Oprócz tego cały czas są puszczane powtórki na Polsat2, czego już się wogóle nie spodziewałem, do tego dochodzą czasami 3 mecze na tydzień, bo mecze, które odbywają się w piątek także są pokazywane. Tak więc koszykówki full, a jeszcze coś się mówiło o programie, który ma być wprowadzony w styczniu, może ktoś wie coś więcej na ten temat? To dopiero koniec pierwszej rundy, ale ja już jestem spokojny o to, że PO na antenie nie zabraknie

P.S Największy żal mam do Polsatu za to, ze nie został pokazany mecz Turowa z Prokomem, bo był szlagierem kolejki i cała Polska mogła go obejrzeć, no ale mam nadzieje, że to się więcej nie powtórzy

P.S2 Do tego dochodzą zabawne teksty i wpadki Romańskiego i Noculaka (ze wskazaniem na tego drugiego Pana) i zawsze transmisje są dodatkowo ubarwione wstawkami typu "Dzień lotnika/hutnika" itd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 16:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja się ciesze że Polsat wykupił prawa do transmitowania meczy ligi DBE. Lubie TVP ale skoro oni pokazywali raptem 2 mecze w miesiącu... Żenada, mam nadzieje że koszykówka zagości w Polsacie na dłużej.
PS. Gratuluje posta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 20:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli o mnie chodzi to ja jestem zadowolony z dotychczasowych wywiązań POLSATU(*).Widać u nich szacunek dla kibica. W poprzednich sezonach z polskim basketem w TV było marnie. TVP puszczała mecz np. od 3 kwarty bo jakiś tam palant odpowiadał przed komisją śledczą Albo niepokazali meczów finałowych PO. Przeciez to są kpiny. Naszczęście mamy teraz Polsat i mecze conajmniej 2 w tygodniu . O to chodziło. A co najśmieszniejsze w tym wszystkim to to że TVP strzela focha na plk i niewspomina nawet o wynikach DBE w swoich wiadomościach sportowych.
Jak narazie Polsat vs TVP = win for Polsat
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 23:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja jestem w pełni zadowolony, że Polsat wziął się za koszykówkę TVP po prostu je olewała!Szczerze mówiąc na początku myślałem że to zły pomysł bo Polsatu Sport nie miałem lecz tera mam i się z tego cieszę. :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 10:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
I w dodatku teraz niby TVP tak cierpi z utraty koszykówki, której w ogóle nie pokazywała


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 17:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
wsdzyscy chwalą POLSAT to dobrze bo tak siesprawy maja ze transmisji jest dużo ale ...
mam juz dosc oglądania slaska a po drugie niech ktos zamieni tych cymbałów przy mikrofonach - w dzisiejszym meczy Turowa ze slaskiem kazde podanie pod kosz wrocławian było nazywane "wspaniałe" lub "znakomite" a jak Turó wygrał1 kwarte to powiedzieli tylkol o ilosci strat !!!!!!!! frajerzyna az brak słów ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..