Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2007, 23:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Chciałbym abyśmy w tym oto temacie, wyrażali swoje opinie na temat, transferów innych drużyn Dominet Bank Ekstraligi.
A więc, ja zaczne:

Ime Oduok przebywa na testach w ASCO Śląsku Wrocław.
Cytuj:
Nigeryjski środkowy Ime Oduok (35 lat, 203 cm) przyjechał do Wrocławia na 2-3 dniowe testy. Już jutro powinno być wiadomo czy zostanie zgłoszony do składu na niedzielne spotkanie z Turowem Zgorzelec.



Przypomnijmy, że koszykarz występował już w tym sezonie na parkietach DBE grając w zespole Znicza Jarosław. Nigeryjczyk miał bardzo udany debiut w meczu przeciwko Polonii Warszawa, w którym zdobył 15 punktów i zebrał 9 piłek. Jego średnie z 9 spotkań w DBE to 6,1 punktu (62% za 2 pkt, 34% za 1 pkt.), 4,6 zbiórki na mecz.

http://www.e-basket.pl/News__Ime_Oduok_ ... ach__36324

Myśle, że Urlep wie co robi, ściągając na testy Oduok'a. Ime jest w pewnym sensie doświadczonym graczem, który w Zniczu niebył wykorzystywany w 100% właściwie. Brakowało dokładnych podań w pomalowane. Przez najbliższe dni Urli bedzie starał się wyciągnąć z Oduok'a jak najwięcej. Sądze, że może to być trafny zakup. Widać Urlep, przeanalizował sobie całą pierwszą rundę i wzmacnia WKS pod koszem. A wy co o tym sądzicie?

Morgoth pisze:
Fajnie. Boja sie nas

:smt023

Peace
[/code]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 18:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
No, Urlep może zrobić z Oduoka'a zawodnika dużo lepszego niż w Zniczu. No ale Śląsk nie musi się wzmacniać, z Turowem i tak nie mają szans.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 18:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
No panowie taki transfer a tu cisza ?? Nieladnie.

Cytuj:
Hit transferowy we Włocławku! Słoweński skrzydłowy Goran Jagodnik, który przez wiele lat był związany z Sopotem, podpisał w czwartek kontrakt z Anwilem Włocławek. To pierwszy transfer nowego trenera Alesa Pipana.

Były zawodnik Prokomu Trefla Sopot ostatnio występował we włoskim Scafati, a sezon rozpoczął w rosyjskim Dynamo Moskwa Region. W Prokomie Słoweniec grał przez cztery lata i wywalczył trzy mistrzowskie tytuły, był też MVP ligi. Wcześniej grał także w Turcji i Słowenii. Jagodnik to niezwykle doświadczony gracz - w Eurolidze rozegrał 32 mecze (średnio 15 punktów i 6 zbiórek na mecz), grał też w reprezentacji Słowenii.

Jagodnik (32 lata, 203 cm) dotarł już do Włocławka i jeśli wszystkie sprawy formalne zostaną załatwione, będzie mógł zagrać w sobotnim meczu z Sokołowem Zniczem Jarosław.


O tym mowilo sie juz od jakiegos czasu. Jagodnika mozna nielubic ale nie mozna mu odmowic umiejetnosci. Nowy trener, nowa strzelba. Cholera wszystko przed turowem. Nieoficjalnie wspomnia sie ze brak Dickela w skladzie nie byl przypadkiem i niewiele mial wspolnego z kontuzja. We Wloclawku robi sie ciekawie. Pluta, Hill, Jagodnik i tylko jedna pilka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 19:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Racja Morgoth. Cisza.
Wchodzę na e-basket, patrze. A tu nagłówek Jagodnik w Anwilu. Moje pierwsze wrażenie bylo takie że pomyślałem sobie że Jagodnik to frajer, zresztą zawsze tak sądze bo go poprostu nie lubie, mimo tego że jest dobry. Jeszcze nie dawno w wywiadzie w "Baskecie" pisało że w Polsce dla Jagodnika liczy się tylko Prokom. No i Anwil ma kolejną niedawną gwiazde polskiej ligi. Po Hillu przyszedł Goran. Jak by jeszcze wykorzystali potencjał tej ekipi i bardziej się zgrali, to drużyna Anwilu byłaby w czołówce ligi.

Ja jednak myśle że Anwilowi ten transfer za wiele nie pomoże. Chyba że nowy trener(już nie pamiętam jak on się nazywa) wykorzysta dobrą drużyne i szybko ją odbuduje.

Peace :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 21:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
łach z tego transferu - znienawidzony gracz włocławian w koszulce Anwolu hehehe - kolejny gracz którego nie lubie w druzynie której coraz bardziej nie lubie - ważne zeby Hill grał dobrze io przyszedł kiedys do turowa ^^
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 21:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Łeee mam już dość patrzenia na gębe Jagodnika, której widoku nie znosze. Mam nadzieje, że będzie w skandalicznej formie i czym prędzej wyleci... Takie pobożne me życzenie. Nie wiem co powiedzieć o tym transferze, można powiedzieć, że wzbudzi sporo zamieszania, a raczej juz wzbudził. Jak widać będzie ciekawie w drugiej rundzie.

Hill tak, Jagodnik nie. :smt026

Niech mu tam kibice uprzykrzą życie, proponuje mu robić zakupy przez internet bo go ubiją płatkami śniadaniowymi w hipermarkecie.

A hit transferowy to jak do tej pory Karol w Unii :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 22:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Kto by pomyślał jeszcze sezon temu, że znienawidzony we Włocławku Jagoda, założy kiedy kolwiek, biały trykot z napisem Anwil i wybiegnie w hali Mistrzów jako gospodarz? Cóż chyba nikt, napewno nikt z Włocławka. Dziś staje się to faktem. Jagodnik jest zawodnikiem Anwilu Włocławek! Myśle, że GJ jak na polskie realia jest prawdziwym hitem. To dobry strzelec, co udowadniał w PLK jak i w Eurolidze. Tylko mam takie małe pytanie. Po co Pipanowi trójka/czwórka? Uważam, że bardziej przydatna w tym momencie była by dwójka lub combo. Jakiś zmienik dla Pluty i Dickela, potrafiący rozgrywać jak i zdobywać punkty. Niewidze GJ grającego na dwójce. Jeszcze trochę i we Włocławku, będą musieli grać paroma piłkami.
Cóż teraz Pipan, potrzebuje trochę czasu na sklejenie tego zespołu. Szkoda tylko, że takie transfery jak Jagodnik, we Włocławku przeprowadzane są przed meczem z Turowem. Przeciesz wkońcu, musimy z nimi wygrać.
I takie foto na koniec:
Obrazek
A i jeszcze na koniec chciałbym zaznaczyć, że niewiem jak wy, ale ja niewyobrażam sobie jak narazie Jagodnika we Włocławskim Teamie ]:-> Już niemoge doczekać się 06.01- mecz w polsacie sport Anwil-Znicz :grin:
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 22:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
Już niemoge doczekać się 06.01- mecz w polsacie sport Anwil-Znicz


Też już zacieram ręce żeby to zobaczyć. To będzie masakra. Kibice będą gwizdać ile wlezie.
Wg mnie ten transfer jest z kożyścią dla Anwilu. Choć są też minusy. Napewno druga runda będzie lepsza, bo zmienił się trener i już ściąga dobrych graczy. Tylko Anwilowi nie jest potrzebny ktoś taki jak Jagodnik. Bardziej pasował by jakiś pożądny obrońca. Jedno co mi nie pasuje to to, że podpisali z GJ kontrakt przed meczem z Turowem. Ale i tak będzie dobrze. Wygramy ten mecz :smt023 .


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 22:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
KeMoT^^ pisze:
lowpost napisał/a:
Już niemoge doczekać się 06.01- mecz w polsacie sport Anwil-Znicz


Też już zacieram ręce żeby to zobaczyć. To będzie masakra. Kibice będą gwizdać ile wlezie.

A jeszcze do południa wydawał się mało interesującym meczem :P
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2007, 11:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Ten mecz Anwil - Znicz jest coraz bardziej warty zobaczenia.
http://www.e-basket.pl/News__Jagodnik_zagra_przeciwko_Zniczowi__36361

P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2007, 12:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeśli Pipan będzie dobrze wykorzystywał Jagodnika, to wcale nie będzie zły transfer :roll:

HAHAHAHAHAHA Karol w Unii :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2007, 20:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do transferu Gorana jestem zszokowany;] przecie kibice Anwilu go tam zabiją.Jagodnik poszedł na bardzo trudny teren ale jestem pewny że jak nowy nabytek Włocławka zacznie grać swoją koszykówkę to Anwilowcy będą nosić go na rękach.To jest tak jak z Radkiem Hyżym mało osób go lubi ale jak przychodzi do innej drużyny to już kibice go szanują.
fan_turowa pisze:
HAHAHAHAHAHA Karol w Unii
Hehehe no też mnie to rozbawiło pewnie w niedalekiej przyszłości okaże się że Avlijas też zasili Unie Tarnów:D.Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2007, 22:49 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
No panowie w ostatnich dniach pare ciekawych roszad, a tu cisza :roll:
Dzisiejszy transfer, a zarazem powrót do DBE.
Chaz Carr w Polonii SPEC
Cytuj:
Amerykanin z jamajskim paszportem Chaz Carr będzie nowym koszykarzem Polonii SPEC Warszawa.

Carr (25 lat, 183 cm) jest rozgrywającym, ale może też występować jako rzucający obrońca. Amerykanin jest absolwentem Boston University, a ostatni sezon spędził w Unii Tarnów. W tarnowskim zespole notował średnio 15 punktów i prawie 3 asysty na mecz. Ten sezon Carr zaczął w Slovanie Ljubljana. Jednocześnie Polonię opuścił Carlos Cedeno.

Cóż, nie udało się z Carlosem Cedenom, może uda się z Chazem Carrem. Jak dla mnie to dobry ruch, ze strony Kaminskiego. Zawodnik z pewnym doświadczeniem w polsce (poprzedni sezon w Uni). Taki ktoś przyda sie w szeregach Poloni. Potrafi coś rozegrać, ale i też rzucić. Odciąży trochę Hudsona i Avlijevasa.
Polonie również wzmocnił Piotr Szybilski. Jego grę pamietam tylko z Wisły Kraków/Uni Tarnów, a że było to jakiś czas temu, więc dużo o nim niewiem. Gracz z "lekką" nadwagą. Ciekawe jak Kamyk go wkomponuje.

Dickel i Pelkic opuszczają Anwil.
Cytuj:
Bojan Pelkic i Mark Dickel odchodzą z Anwilu, ale Nowozelandczyk zagra jeszcze w piątkowym meczu z AZS.




- Mark Dickel i Bojan Pelkic opuszczą Anwil – mówi trener włocławian Ales Pipan. – Pelkić odchodzi już w środę. Dickel odejdzie po piątkowym meczu z AZS. Ma on wciąż problemy z plecami, a ja szukam rozgrywającego, który prezentuje inny styl gry. – dodaje Pipan.


Szkoda troche, tego Dickela. Napewno liga straci na widowisku (ahh te, no look pass). Podobno, żona rodzi mu dziecko i musi opuścić Włocławek :smt023 Hahaha nie no, Polatowski mógł lepszą ściemę wymyślić. Sam Dickel, napewno na brak ofert ,nie będzie narzekac. Lada moment, ukaże się info o nowym klubie Nowozelandczyka. Szczerze mówiąc, jestem ciekaw gdzie trafi. Szkoda tylko kibiców Anwilu. Tracą ulubieńca :roll:
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2007, 15:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
O holera. Dickel opuszcza Anwil. A szkoda bo to najlepszy rozgrywający w DBE, i swoje zadanie spełniał bardzo dobrze. Pozatym on nie rzucał tyle co ci inni strzelcy. Moim zdaniem to troche błąd Anwilu.
Chaz Carr to dobry zawodnik i z pewnością wzmocni Polonie. Zapadł mi w pamięci jego jeden występ w zeszłym sezonie kiedy rzucił 29 punktów w 20 minut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2007, 16:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Chaz Carr, ciekawy zawodnik, osobiście fajnie się patrzyło na jego gre, dla mnie to pozytywny nabytek. Szybilski... no comments, osobiście za nim jakoś szczególnie nie tęskniłem, no ale to Polonia nie Zgorzelec :D Szkoda, ze Dickiel odchodzi, no ale teraz Rodriguez będzie miał szanse na najlepszą średnią asyst na mecz 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..