Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 1:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Zawsze miałem polską telewizję. Pamiętam, jak oglądałem "Bolka i Lolka" i "Misia Uszatka". Polskie bajki mam obcykane.


Kto to powiedział? :grin:
Polecam ciekawy wywiad: http://www.sport.pl/sport/1,65025,59790 ... &startsz=x


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 20:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Ciekawego zawodnika pozyskał Bank BPS Basket Kwidzyn , a dokładniej Bramdon Wallace który byl niedawno w składzie bostonu celtics , i mial byc wybrany w drafcie ale mu sie nie udało...moze być to ciekawy zawodnik :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 21:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Inne kluby robia zakupy nowych zawodnikow a w naszym Turowie zaczynaja sie kontuzje Bailey i Townes . jeden z nich podobno nawet do konca sezonu zostal wylaczony z gry :( Mam nadzieje ze tak nie bedzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 22:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
dziadek 36 pisze:
Bailey i Townes . jeden z nich podobno nawet do konca sezonu zostal wylaczony z gry :( Mam nadzieje ze tak nie bedzie.


z kad masz takie info ? to jakies pewne wiadomosci czy jakies ploty ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2008, 15:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Trener Saso Filipovski nie będzie mógł skorzystać z usług Dariana Townesa. Amerykański środkowy po ostatnim meczu ma problemy z kolanem. W sobotę przeszedł szczegółowe badania.
- Nie ma jeszcze ich wyniku, więc trudno powiedzieć, czy to poważny uraz. Dopiero po ich analizie okaże się, jak długo Townes będzie musiał pauzować - mówi prezes Michalski.


info: http://zgorzelec.naszemiasto.pl/sport/933338.html :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 13:02 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja mam pytanie co to znaczy że mecz jest rozgrywany awansem tak jak ten dzisijeszy kolszlina z polpharmą


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 7:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
fan turowa pisze:
A ja mam pytanie co to znaczy że mecz jest rozgrywany awansem tak jak ten dzisijeszy kolszlina z polpharmą

Wcześniej niż planowano, wcześniej niż pozostali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 16:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Wierzbowski może stracić funkcję prezesa

Krzysztof Srogosz
2008-12-18 09:24:41, aktualizacja: 2008-12-18 09:27:23

Wygląda na to, że nad panującym od sześciu lat prezesem Polskiej Ligi Koszykówki Januszem Wierzbowskim zbierają się czarne burzowe chmury.

Dzisiaj rano odbędzie się spotkanie szefów klubów ekstraklasy z władzami ligi. Oficjalnie gremium ma debatować nad tym, co ostatnie dzieje się na naszym podwórku. A dzieje się niedobrze.

Kilka zespołów ma ogromne problemy finansowe. Na dodatek w ostatni weekend trener Turowa Sašo Filipovski złamał nos kibicowi AZS Koszalin. Według przyjętego już kilka dni temu porządku obrad panowie mają debatować ogólnie nad poprawieniem wizerunku PLK. Zwłaszcza że w przyszłym roku w Polsce odbędą się mistrzostwa.

To jednak tylko oficjalny powód spotkania. Z naszych informacji wynika, że w środę wieczorem w Warszawie nieformalne spotkanie prezesów zorganizował szef Polonii Warszawa Wojciech Kozak. Przez cały dzień próbowaliśmy się do niego dodzwonić. Nie odbierał.

Takie nieoficjalne zebrania na dzień przed obradami to nic nowego. Z naszych informacji wynika jednak, że debatowano nad strategią postępowania w czwartek. - Nie szukałbym jednak w tym jakiegoś drugiego albo trzeciego dna - uprzedza pytanie prezes PLK Janusz Wierzbowski.
Naciskamy. Nie boi się pan, że zostanie odwołany ze stanowiska? - Czuję, że mam poparcie.

Utrzymuję dobre relacje z prezesami wszystkich klubów. Przynajmniej tak sądzę. Jestem gotowy na oceny mojej pracy. Z pokorą przyjmę słowa krytyki - zapewnia prezes PLK. - Tak naprawdę prezesi nie mają kompetencji odwoływania mnie ze stanowiska, więc jestem spokojny. Oczywiście pozostaje do dyspozycji Rady Nadzorczej - dodaje.

Zapytany o pomysł odwołania Wierzbowskiego prezes PGE Turowa Zgorzelec Jan Michalski szybko nabrał wody w usta i od razu zaprzeczył.

- Jest wiele rzeczy do zrobienia, ale na pewno nie jest to dymisja Wierzbowskiego - mówi. - Jesteśmy jednak trochę źli, że rozpętano taki szum wokół afery z Filipovskim - dodaje. Dziś wieczorem zbiera się jednak Rada Nadzorcza PLK. W jej składzie jest kilku prezesów klubów ekstraklasy.

- Nie chcemy odwołania prezesa PLK. To doświadczony człowiek, który wie, jak prowadzić ligę. Potrzebuje jednak jakiś współpracowników. Ktoś powinien zająć się marketingiem i pozyskiwaniem sponsorów. Wierzbowski nie może zajmować się wszystkim na raz - mówi prezes Czarnych Słupsk Andrzej Twardowski.

- Bez wątpienia trzeba podjąć szybkie działania. W naszej koszykówce jest wiele osób, które nie mają nowoczesnego spojrzenia. Takie leśne dziadki - dodaje Twardowski, który dojedzie do stolicy wieczorem.

Na godz. 15 zaplanowano uroczystość, podczas której zostaną zaprezentowane stroje kadry na Eurobasket. Z racji przedpołudniowego zebrania wcale może to jednak nie być najważniejsze wydarzenie.

Tymczasem, jak się dowiedzieliśmy, szykuje się bunt w Warszawskim Okręgowym Związku Koszykówki. Szefowie stołecznych klubów mają już szczerze dość rządów Michała Lesińskiego. Wczoraj minęły cztery lata jego działalności i z tej okazji prezesi zespołów spotkali się, aby znaleźć nowego kandydata.
za: http://polskatimes.pl/sport/koszykowka/ ... ,id,t.html

Oby to się dokonało, oby to był początek pozytywnych zmian w polskim koszu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 18:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2006, 11:27
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
Cytuj:
Wierzbowski może stracić funkcję prezesa

Krzysztof Srogosz
2008-12-18 09:24:41, aktualizacja: 2008-12-18 09:27:23

Wygląda na to, że nad panującym od sześciu lat prezesem Polskiej Ligi Koszykówki Januszem Wierzbowskim zbierają się czarne burzowe chmury.

Dzisiaj rano odbędzie się spotkanie szefów klubów ekstraklasy z władzami ligi. Oficjalnie gremium ma debatować nad tym, co ostatnie dzieje się na naszym podwórku. A dzieje się niedobrze.

Kilka zespołów ma ogromne problemy finansowe. Na dodatek w ostatni weekend trener Turowa Sašo Filipovski złamał nos kibicowi AZS Koszalin. Według przyjętego już kilka dni temu porządku obrad panowie mają debatować ogólnie nad poprawieniem wizerunku PLK. Zwłaszcza że w przyszłym roku w Polsce odbędą się mistrzostwa.

To jednak tylko oficjalny powód spotkania. Z naszych informacji wynika, że w środę wieczorem w Warszawie nieformalne spotkanie prezesów zorganizował szef Polonii Warszawa Wojciech Kozak. Przez cały dzień próbowaliśmy się do niego dodzwonić. Nie odbierał.

Takie nieoficjalne zebrania na dzień przed obradami to nic nowego. Z naszych informacji wynika jednak, że debatowano nad strategią postępowania w czwartek. - Nie szukałbym jednak w tym jakiegoś drugiego albo trzeciego dna - uprzedza pytanie prezes PLK Janusz Wierzbowski.
Naciskamy. Nie boi się pan, że zostanie odwołany ze stanowiska? - Czuję, że mam poparcie.

Utrzymuję dobre relacje z prezesami wszystkich klubów. Przynajmniej tak sądzę. Jestem gotowy na oceny mojej pracy. Z pokorą przyjmę słowa krytyki - zapewnia prezes PLK. - Tak naprawdę prezesi nie mają kompetencji odwoływania mnie ze stanowiska, więc jestem spokojny. Oczywiście pozostaje do dyspozycji Rady Nadzorczej - dodaje.

Zapytany o pomysł odwołania Wierzbowskiego prezes PGE Turowa Zgorzelec Jan Michalski szybko nabrał wody w usta i od razu zaprzeczył.

- Jest wiele rzeczy do zrobienia, ale na pewno nie jest to dymisja Wierzbowskiego - mówi. - Jesteśmy jednak trochę źli, że rozpętano taki szum wokół afery z Filipovskim - dodaje. Dziś wieczorem zbiera się jednak Rada Nadzorcza PLK. W jej składzie jest kilku prezesów klubów ekstraklasy.

- Nie chcemy odwołania prezesa PLK. To doświadczony człowiek, który wie, jak prowadzić ligę. Potrzebuje jednak jakiś współpracowników. Ktoś powinien zająć się marketingiem i pozyskiwaniem sponsorów. Wierzbowski nie może zajmować się wszystkim na raz - mówi prezes Czarnych Słupsk Andrzej Twardowski.

- Bez wątpienia trzeba podjąć szybkie działania. W naszej koszykówce jest wiele osób, które nie mają nowoczesnego spojrzenia. Takie leśne dziadki - dodaje Twardowski, który dojedzie do stolicy wieczorem.

Na godz. 15 zaplanowano uroczystość, podczas której zostaną zaprezentowane stroje kadry na Eurobasket. Z racji przedpołudniowego zebrania wcale może to jednak nie być najważniejsze wydarzenie.

Tymczasem, jak się dowiedzieliśmy, szykuje się bunt w Warszawskim Okręgowym Związku Koszykówki. Szefowie stołecznych klubów mają już szczerze dość rządów Michała Lesińskiego. Wczoraj minęły cztery lata jego działalności i z tej okazji prezesi zespołów spotkali się, aby znaleźć nowego kandydata.
za: http://polskatimes.pl/sport/koszykowka/ ... ,id,t.html

Oby to się dokonało, oby to był początek pozytywnych zmian w polskim koszu!
Normalnie ,,piłka nożna 2" no coments....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 18:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Jack29 pisze:
Normalnie ,,piłka nożna 2" no coments....

niech sie wezma za to jak za pilke


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 19:43 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
Jack29 pisze:
Normalnie ,,piłka nożna 2" no coments....

niech sie wezma za to jak za pilke


niestety Ziobro juz nie jest ministrem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2008, 9:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
niestety Ziobro juz nie jest ministrem...


i całe szczęście


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2008, 20:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Ed Scott w Polpharmie ,Hughes blisko Wałbrzycha ,Timermanis w Sportino ,Paweł Mróz został zawodnikiem Banku BPS Basket Kwidzyn
a w Turowie ................... cisza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2008, 21:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
a w Turowie ................... cisza


I tak ma być...tylko Czesio zaśpiewa...gorzkie żale....Allellluja...Alllejuaaaaa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2008, 21:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Otóż to - mocni wzmacniają się, żeby być jeszcze mocniejszymi i zbilansowanymi:
Cytuj:
- Ed Scott pasuje do naszego stylu grania. Dzięki niemu będziemy mieli dwóch dobrych zawodników na pozycji rozgrywającego – problem z faulami Courtneya Eldridge’a powinien być przez to wyeliminowany. Poza tym jest to znany i solidny zawodnik, wiadomo na co go stać – tłumaczy podpisanie kontraktu z koszykarzem Mariusz Karol, trener Polpharmy.
za: http://plk.pl/?sub=news&id=5261


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..