Dzisiaj jest 17 cze 2024, 2:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 15:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
Ejno kurna co to jest lekcja polskiego? :|


Wiesz taki krótki wykład o niczym.

kasia145 pisze:
Składnia jest dobra, a mnie jedynie wkurzają "literówki" ... bo wiadomo, że czasami pisze się szybko i nie zwraca się uwagi na niektóre rzeczy ;)


Np. literówki


Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 15:30 przez Gero, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 16:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Czy wyjdę nieco przed szereg, jeśli zaproszę na dzisiejsze spotkanie gejów, transwestytów i lesbijki zgorzeleckie? coś by się działo ;)
To tylko propozycja i w żadnym wypadku nie biorę na siebie obowiązków gospodarza-zapraszającego :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 16:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Chuck Norris jr pisze:
zaproszę na dzisiejsze spotkanie gejów, transwestytów


Może być tak, że żaden z facetów nie wstanie po piwo :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 16:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Gero pisze:
Może być tak, że żaden z facetów nie wstanie po piwo :smt044
tak, byłaby to być może skuteczna metoda na polepszenie kelnerskiej obsługi w P2Br :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 17:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
makaron pisze:
Złodziej i zabójca to też człowiek chociaż w ich przypadkach jest trudniej o akceptację ale nie jest to także zbyt proste bo zależy od okoliczności (np. matka która nie potrafi poradzić sobie ze zdobyciem w sposób legalny pożywienia dla siebie i dziecka idzie i kradnie ze sklepu pożywienie; z jednej strony zgodnie z prawem jest złodziejem z drugiej jednak strony aspekt moralny czy powinna rygorystycznie przestrzegać prawa nawet pod groźbą zagłodzenia siebie i dziecka na śmierć???). Sądzę, ze wiele osób skłonnych byłoby zaakceptować jej kradzież. A zabójstwo??? Zabójstwo w obronie własnej lub najbliższej rodziny, zabójstwa podczas działań wojennych??? Podobnie jest z homoseksualizmem pewne sytuacje są do zaakceptowania ale inne nie.


W 100% zgadzam się z tym co napisał makaron.
Ja homoseksualistów toleruję i nic do nich nie mam. Kilku nawet znam osobiście. Jestem w stanie zaakceptować wiele, ale nie to aby parom homoseksualnym pozwolono adoptować dzieci. To już jest przesada i krzywda dla dziecka. W szkołach też nie sądzę aby była potrzeba poświęcania temu tematowi zbyt wiele czasu. Wystarczy wspomnieć o tym na jednej godzinie lekcyjnej i to wszystko. Po co zaśmiecać młodym ludziom ich umysły. Zdecydowanie więcej czasu powinno poświęcić się na rozmowy o problemach alkoholowych, narkotykach bądź też przemocy fizycznej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 17:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 10:36
Posty: 200
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja jestem za adoptowaniem dzieci przez pary homoseksualne. Tacy ludzie moim zdaniem są w stanie dać czasem więcej ciepła dziecku niż niejedna "normalna" rodzina patologiczna. Dlatego jestem za adopcją dzieci przez samotne kobiety, samotnych ojców, pary hetero- i homo- seksualne. I nie widzę w tym niczego złego. Człowiek to człowiek. Dlaczego jednym takie prawo ma przysługiwać a innym nie? A co ten homoseksualny czy ta homoseksualna ma takiego, że nie może dziecka wychować: jakąś wrodzoną niepełnosprawność? Niedorozwój umysłowy? Obniżone IQ? Dlaczego ktoś ma w ten sposób selekcjonować ludzi? To nie fair moim zdaniem. Dlatego popieram adopcje dzieciaczków przez pary homoseksualne. Bo każdy ciepły dom, w którym znajdą miłość, będzie lepszy od domu dziecka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Gero pisze:
Np. literówki

To inna sprawa. Ona nie zjadła literki, a popełniła błąd ;) Mozilla mi np. "azjatów" podkreśla ;)

Wracając do temat - z parą homoseksualną (konkretniej: dwóch panów) miałam okazję mieszkać. Już nie jestem tolerancyjna ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Asiu a wyobraź sobie czego to dziecko nauczy się patrząc na dwóch tatusiów jak się całują itp?? Nie wspominając już o tym jak będzie traktowane i wyśmiewane przez rówieśników w szkole. Sytuacja taka mogłaby nawet zmusić to dziecko w przyszłości do odebrania sobie życia. Nie raz już w mediach mówiono o skutkach piętnowania przez rówieśników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Jestem przeciw. Dziecko wychowuje się w dużej mierze przykładem. Ciepło rodzinne to wiele, ale nie wszystko. Wzorce zachowania, postępowania etc. dziecko nabywa obserwując codzienność wokół siebie. Nikt mi nie powie, że wzorce rodziny z jednym rodzicem, lub dwoma jednopłciowymi wychowawcami, bo to przecież nie rodzice, będą lepiej skutkowały w wychowaniu dziecka, niż tradycyjni rodzice. Można eksperymentować na różne sposoby, jednak skutki tych eksperymentów ktoś w końcu poniesie. Mimo ciepła rodzinnego.
Można też podawać krańcowe przykłady, kiedy to dwoje tradycyjnych rodziców potrafi mniej dziecku dać niż rodzina nietypowa. Bywa. Ale generalnie i statystycznie wygrywa moim zdaniem rodzina z dwojgiem rodziców, mężczyzny i kobiety. Dobrze żeby oboje też mieli pracę, nie popijali za wiele, i żeby mieli podstawową wiedzę na temat wychowania dzieci i byli zrównoważeni. Rozpisałem się :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 10:36
Posty: 200
Lokalizacja: Zgorzelec
A co to za różnica: mamusia i tatuś czy dwóch tatusiów? Czy nie najważniejsze, żeby dziecko miało dobrą opiekę, ciepło i miłość w domu? Ja nie widzę żadnego problemu. A co do wyśmiewania - z kobiet też kiedyś śmiano się, że chcą chodzić w spodniach albo pracować na wysokich stanowiskach. Teraz tym, którym uda się wspiąć wyżej, głośno się przyklaskuje.

Kwestia przyzwyczajenia społeczeństwa.

Pamiętam z czasów podstawówki, że moi rówieśnicy śmiali się z mojej koleżanki w klasie, która nie chodziła z nami na religię, bo była innej wiary. Gdyby nie to, że w domu dzieci słyszały od rodziców: bo to jest kocia wiara itd. dzieciaki nie miałyby pojęcia, że ta "inność" Ani mogłaby w jakikolwiek sposób stać się Jej słabym punktem, w który można atakować. Dzisiaj mało kto zdziwi się, jeśli jakieś dziecko na religię nie przyjdzie. Więc tak, jak mówiłam - kwestia przyzwyczajenia społeczeństwa do zmian. I tyle.

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 6:27 pm ]
To ja zapytam tak: a skąd dzieci wychowane w rodzinach heteroseksualnych wzięły przykład homoseksualizmu? Z oglądania "Love parade" w telewizji? Wątpię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Oj Pani Oleszkiewicz czy naprawdę uważa Pani że dziecko patrząc jak tato i tato penetruje swoje ciało wychowa się bez żadnych zachwiań emocjonalnych . Czyżby zapomniała Pani jak to jest gdy dzieci bawią się w rodzinę w tatę i mamę ..... tak dla przypomnienia dodam że nie mają tego w genach a jedynie są czujnymi obserwatorami i się uczą bardzo szybko. A co będzie jak się za 100 lat wszyscy nauczą :lol: ......SEKSMISJA :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Popieram Roberta. Jak wszyscy staną sie homoseksualistami to nawet nie będzie dzieci do adopcji bo w ogóle nie będzie przyrostu naturalnego społeczeństwa.

Cytuj:
a skąd dzieci wychowane w rodzinach heteroseksualnych wzięły przykład homoseksualizmu? Z oglądania "Love parade" w telewizji?

z problemów ze zdrowiem psychicznym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 10:36
Posty: 200
Lokalizacja: Zgorzelec
Z tego, co wiem, na forum zwracamy się do siebie per "Ty", więc i ja taką formę w odpowiedzi na Twój post Robercie zastosuję.

Rozbawiłeś mnie teraz. A czy w heteroseksualnej rodzinie mama i tata "penetrują swoje ciała" na oczach dzieci? Doprawdy, paradne stwierdzenie. W rodzinach heteroseksualnych wychowują się dzieci ze skłonnościami homoseksualnymi, a patrząc na przykłady państw, w których adopcja dzieci przez rodziny homoseksualne została prawnie zatwierdzona, w rodzinach homoseksualnych wychowują się dzieci o orientacji hetero.

Ale mnie rozbawiłeś... Naprawdę :) Uśmiałam się w głos na widok tego postu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Cytuj:
Uśmiałam się w głos na widok tego postu


Tu nie ma się co śmiać tylko płakać trzeba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 18:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
j.oleszkiewicz pisze:
Kwestia przyzwyczajenia społeczeństwa.
tak, można ludzi do wszystkiego przyzwyczaić, no może prawie do wszystkiego :| , ale po co?


ale co to, nikt się nie wybiera na dzisiejsze spotkanie z mniejszościami seksualnymi? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..