Dzisiaj jest 15 cze 2024, 22:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 19:43 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
…i jak frajerzy kolejny raz w historii będziemy się wypinać na Rosję, a ręce zacierają Niemcy. Jak masz ochotę na "machanie szabelką" przed nosem "białego niedźwiedzia" to zawsze możesz zostawić rodzinę i wyjechać w góry Kaukazu i bić ruska aż miło. Pamiętaj tylko, że mężczyzna bez brody w tej kulturze narażony jest na gwałt. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 6:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Dr. Dre pisze:
…i jak frajerzy kolejny raz w historii będziemy się wypinać na Rosję, a ręce zacierają Niemcy. Jak masz ochotę na "machanie szabelką" przed nosem "białego niedźwiedzia" to zawsze możesz zostawić rodzinę i wyjechać w góry Kaukazu i bić ruska aż miło. Pamiętaj tylko, że mężczyzna bez brody w tej kulturze narażony jest na gwałt. :smt028

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na obłudę Kandydata Komorowskiego,brak konsekwencji czyli klasyczny kameleon. Natomiast co do stosunków międzynarodowych to już od dawna trwa proces dogadywania się Niemców z Rosją ponad naszymi głowami.Tak jak Usa nasz sojusznik militarny ma nas gdzieś tak i Niemcy (szef EUROKOŁCHOZU)ma nas gdzieś woli Rosję.Historia się powtarza tak jak kiedyś Komuniści z ZSRR wspólnie z Narodowymi socjalistami z III Rzeszy rozpętali straszliwą wojnę tak dzisiaj znów dochodzi do współpracy między nimi.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 7:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Właśnie sobie wstałem , a tu Ci jacyś oszołomi szaleją już we Wrocławiu !!!

Donald Tusk z SS i spisek smoleński

Kampania prezydencka zaczyna sie już rozkręcać. A zapowiadali iż będzie spokojna. Widać że zwolennicy ( podejrzewam ) PiS-u znowu zaczynają brudną kampanię !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 7:41 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Hakeem pisze:
PiS-u znowu zaczynają brudną kampanię !!


Potem będą klękać w kościele i ręce składać do Boga. Obłuda PiS'u mnie paraliżuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 8:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Szkoda że Cimoszewicz nie kandyduje, więc zostaje mniejsze zło - Komorowski.
Nie za bardzo rozumiemtego argumentu żeby głosować za Kaczyńskim bo cała władza przejdzie w ręce PO, przecież już to przerabialiśmy w latach 2005-2007, ba było gorzej cała władza w ręce jednego faceta który ani prawa jazdy, ani konta ani żony nie ma i w dodatku porównywał swoich przeciwników do ZOMO. Kwaśniewski jak był prezydentem to w międzyczasie było 3 premierów z sld i nie było katastrofy. Moim zdaniem głupia wymówka żeby usprawiedliwić swoje poparcie dla Jarka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 8:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://prawicarzeczypospolitej.org/inde ... zapowiedzi
]:->

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:53 am ]
http://prawicarzeczypospolitej.org/aktu ... ,pokaz,767
]:->

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:54 am ]
Do debat panowie kandydaci do debat.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 9:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Komorowski wart Kaczyńskiego, Rosja warta Niemiec itd.. końca nie widać.
Szkoda butów moi państwo, wszak przypomnę że żyjemy w Polsce i wszyscy jesteśmy siebie warci. Komu zatem ufać i kogo brać pod uwagę???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 9:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
MARUNIO pisze:
Komu zatem ufać i kogo brać pod uwagę???
sobie, reszta to loteria


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 9:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
MARUNIO pisze:
Komu zatem ufać i kogo brać pod uwagę???


W pierwszej turze najlepiej wybrać swojego kandydata, a w drugiej zakreślić krzyżyk przy kandydacie , który jest nazywano "mniejsze zło" . Kogoś przecież trzeba wybrać. Jeżeli frekwencja wyniesie mniej niż 50 % to będzie wstyd !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 11:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Hakeem pisze:
MARUNIO pisze:
Komu zatem ufać i kogo brać pod uwagę???


W pierwszej turze najlepiej wybrać swojego kandydata, a w drugiej zakreślić krzyżyk przy kandydacie , który jest nazywano "mniejsze zło" . Kogoś przecież trzeba wybrać. Jeżeli frekwencja wyniesie mniej niż 50 % to będzie wstyd !!!!


Zasady głosowania są mi dobrze znane, a wstydzić to powinniśmy się nie od tych wyborów, nie od poprzednich i nie tylko z powodu małej frekwencji. Wstyd jest przed całym światem i to z wielu, wielu innych powodów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 12:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
ba było gorzej cała władza w ręce jednego faceta który ani prawa jazdy, ani konta ani żony nie ma i w dodatku porównywał swoich przeciwników do ZOMO.

A co ma do sprawowania prezydentury prawo jazdy, konto w banku albo żona???
Kwaśniewski miał podczas prezydentury elegancką i elokwentną żonę, konto w banku i prawo jazdy a i tak jeździł służbową limuzyną z kierowcą, podpisał sporo bublowatych ustaw godzących w rodziny (bubel w postaci podatku "Belki", odebranie zwiększonego urlopu macierzyńskiego).
Brak konta, żony albo prawa jazdy to tylko pseudoargumenty w momencie gdy nie ma się pod ręką nic konkretnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 12:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ta a dlaczego były to buble?
Może pseudoargumenty, może nie, ale wiele mówią o tym człowieku tak samo wiele mówi palenie kukły Wałęsy w 1993 i można by tu wymieniać więcej numerów które wywinał. I dlaczego go schowali? Bo wystarczy że otworzy usta i całe ocieplanie wizerunku szlag trafi. Nie wyobrażam sobie następnych straconych 5 lat z Nim jako prezydentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 17:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
[
Brak konta, żony albo prawa jazdy to tylko pseudoargumenty w momencie gdy nie ma się pod ręką nic konkretnego.


do tego:
niezdolny do kompromisu,
wbrew wszystkiemu forsujący swoje zdanie,
dzielący Polaków,
blokujący reformy,
małostkowy,
nie znoszący sprzeciwu,
rusofob,
germanofob,
eurosceptyk,
postrzegający świat poprzez pryzmat swoich kompleksów,
nie znoszący ludzi wykształconych, lub mądrzejszych od niego,
w walce politycznej nie gardzący "brudnymi" chwytami,
populista,
zwolennik rządów twardej ręki,
dekownik w czasach solidarności,
wyrozumiały jedynie wobec swoich lojalnych żołnierzy,
prezes i założyciel partii o charakterze wodzowskim,
nieprzejednany wobec swoich konkurentów wewnątrz własnej partii,
gardzący ludźmi prostymi i biednymi,
współpracował z Lepperem i Giertychem,
....

na wszystko mogę makaronie podać przykłady, ale mi się wydaje - że wiesz o czym piszę. jak widzisz - brak prawka, konta i miłość do kota to jedynie pikuś...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 18:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Nie za bardzo rozumiemtego argumentu żeby głosować za Kaczyńskim bo cała władza przejdzie w ręce PO
ja za to rozumiem, że to wypowiedź pod moim adresem ;)
xionc pisze:
przecież już to przerabialiśmy w latach 2005-2007, ba było gorzej cała władza w ręce jednego faceta który ani prawa jazdy, ani konta ani żony nie ma i w dodatku porównywał swoich przeciwników do ZOMO
i stąd ta refleksja, czy nie głosować na kogoś kto spolaryzuje scenę polityczną i ma szanse przejść, właśnie po to by przypadkiem nie było gorzej, jak za tej władzy w jednej ręce tego faceta :roll: Widzisz, wtedy gdybyś miał taką możliwość, to wolałbyś by prezydentem był ktoś z PO, by robiła za taki właśnie wentyl bezpieczeństwa ;) Uwierz mi, bardziej bliżej mi do poglądów PO niż PISu, jednak i platformie nie brak oszołomskich pomysłów i zapędów, dlatego dobrze byłoby, by prezydent był z partii opozycyjnej do większości w rządzie :roll:
xionc pisze:
Kwaśniewski jak był prezydentem to w międzyczasie było 3 premierów z sld i nie było katastrofy
tu akurat zdania mogą być podzielone ;)
xionc pisze:
Moim zdaniem głupia wymówka żeby usprawiedliwić swoje poparcie dla Jarka
nie Przeczytałeś tego ze zrozumieniem, to nie byłoby w moim przypadku poparcie dla jarka, ale głos przeciw poparciu komora, głos przeciw bezwzględnej większości na scenie politycznej tylko dla jednej partii :roll: A tak, jak pisałem to tylko moje luźne przemyślenia, które nie koniecznie muszą być przeze mnie realizowane, jednak uznałem, że są warte przemyślenia, co może tylko świadczyć o moim poważnym podejściu do tematu. Natomiast takie ślepe "biegniemy na hurra głosować na komorka, bo jest z naszej ukochanej platformy", to trochę takie nie do końca w pełni świadome ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2010, 19:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
zubek pisze:
do tego:
niezdolny do kompromisu,
wbrew wszystkiemu forsujący swoje zdanie,
dzielący Polaków,
blokujący reformy,
małostkowy,
nie znoszący sprzeciwu,
rusofob,
germanofob,
eurosceptyk,
postrzegający świat poprzez pryzmat swoich kompleksów,
nie znoszący ludzi wykształconych, lub mądrzejszych od niego,
w walce politycznej nie gardzący "brudnymi" chwytami,
populista,
zwolennik rządów twardej ręki,
dekownik w czasach solidarności,
wyrozumiały jedynie wobec swoich lojalnych żołnierzy,
prezes i założyciel partii o charakterze wodzowskim,
nieprzejednany wobec swoich konkurentów wewnątrz własnej partii,
gardzący ludźmi prostymi i biednymi,
współpracował z Lepperem i Giertychem,


mozesz kazdy z tych epitetow wymienionych hurtowo uzasadnic chocby 2 zdaniami? szczegolnie zalezy mi na tych epitetach , ktore pogrubilem.
Widze, ze jestes bardzo odwazny w wartosciowaniu czlowieka, ktorego osobiscie pewnie nie znasz. Moze chociaz podolasz zadaniu i wykazesz rownie duze zdolnosci w uargumentowaniu stawianej tezy?

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 8:47 pm ]
Dr. Dre pisze:
Potem będą klękać w kościele i ręce składać do Boga. Obłuda PiS'u mnie paraliżuje


latwo przychodzi ci deprecjonowanie ludzi. Znasz tych, o ktorych piszesz? A co wiesz o obludzie PO, obludzie SLD, ze tylko obluda PIS cie paralizuje? dostrzegasz cos, co nie jest kontrargumentem do slowa "PIS"...? masz alergie na to slowo?
zaskakuje mnie latwosc i prymitywizm wyrazanych tu sądów i poczucie wlasnej nieomylnosci. To sie chyba nazywa "przedawkowanie TVN'u"...


Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 19:47 przez krzywuss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..