Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 sie 2012, 15:29 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Chamstwo znowu sie popisało: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... rwona.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 16:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
Chamstwo znowu sie popisało

Masz racje niektórzy w pewnych sytuacjach powinni zostać w domu.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 16:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
CICHY pisze:
Masz racje niektórzy w pewnych sytuacjach powinni zostać w domu.


:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 16:53 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Twoi i te ćwoki Winnickiego na pewno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 19:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
Twoi i te ćwoki Winnickiego na pewno

ćwokiem to jesteś Ty co widać po Twoim awatarze i głoszonych tutaj poglądach lewacki czworonogu
POZDRAWIAM
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 22:29 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
akcja rodzi reakcję, więc aby nikt o tym nie zapominał. Uczą sie uczą, wyciągają wnioski. Dziś otwarcie Woodstocku z powodu obecności Prezydenta RP było w bardzo patriotycznym klimacie. Dobrze dobrze. Patriotyzm, tak tego słowa użyto na otwarciu. Socjotechnika czy zdrowy rozsądek? Warto jednak, bo wartości ponadczasowe sa zawsze lepsze od tych nie ponadczasowych. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2012, 22:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Socjotechnika czy zdrowy rozsądek?


Jaja sobie robisz??? Socjotechnika przewyższająca szkołę PZPR-owską... Byłem w Jarocinie i to na ostatnim w historii, 7-dniowym koncercie. To był zlot zbuntowanych młodych i żaden z partyjnych notabli nie ośmieliłby się wkroczyć na scenę... Milicja okupowała szczelnie teren wokół stadionu i pętała się przy polu namiotowym, ale do środka nie zauważyłem, żeby włazili...
Teraz za sprawą Owsiaka, impreza został sprokurowana i sprowadzona na samo dno na potrzeby Komora i całego PO. Nie wiem skąd ten entuzjazm młodzieży - wszak to prezydent wraz z kompanami zafundowali tym młodym pracę do 67. roku życia... Ech...

Owsiak stracił w moich oczach ostatnie resztki szacunku, dając się wkręcić (i to z jakim zapałem) w tę partyjną szopkę...

Dr. Dre pisze:
Warto jednak, bo wartości ponadczasowe sa zawsze lepsze od tych nie ponadczasowych. :smt028


Co ma Komorowski do kultywowania wartości ponadczasowych - weź mi to wytłumacz, choćby w kilku słowach, bo mnie zaraz szlag trafi... :smt075

A tutaj gwoli uspokojenia nastrojów, tekst, który przybliży wiedzę, skąd się biorą fisbaningi... http://www.rp.pl/artykul/9157,921534-Dla-kazdego-cos-milego.html?p=1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 4:53 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Mowa przekorny o ponadczasowości wartości patriotycznych, :smt021 to raz, a dwa to Komorowski także reprezentuje pewną ważną wartość. Jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej i lepiej, aby ta wartość szanowano, bo poprzednik takiego szczęścia nie miał. :roll:

przekorny pisze:
A tutaj gwoli uspokojenia nastrojów, tekst, który przybliży wiedzę, skąd się biorą fisbaningi...
Bo to nie jest partia polityczna, lecz platforma obywatelska :smt033 . Więc skoro obywatelska to jest taka jak nasi obywatele, obywatelu przekorny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 6:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
przekorny pisze:
Byłem w Jarocinie i to na ostatnim w historii, 7-dniowym koncercie. To był zlot zbuntowanych młodych i żaden z partyjnych notabli nie ośmieliłby się wkroczyć na scenę... Milicja okupowała szczelnie teren wokół stadionu i pętała się przy polu namiotowym, ale do środka nie zauważyłem, żeby włazili...

a co ma niby Woodstock do buntu??? przekorny, wojna się skończyła, mylisz epoki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 9:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
neandertalski pisze:
a co ma niby Woodstock do buntu??? przekorny, wojna się skończyła, mylisz epoki.


Okres dojrzewania u młodych ludzi, bez względu na epokę, to okres buntu... A to przeciwko rodzicom, otaczającej rzeczywistości, normom, zasadom i inszym tego rodzaju... I ten rodzaj buntu miałem na myśli, mądralo...

Dr. Dre pisze:
Jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej i lepiej, aby ta wartość szanowano, bo poprzednik takiego szczęścia nie miał. :roll:


Ano właśnie... Obecny jakoś nie bardzo tryskał szacunkiem do poprzednika i choćby dlatego nie widzę powodu, żeby miał prawo wymagać tego dla siebie...
A jeśli chodzi o jego pojawienie się na festiwalu to był to zabieg czysto PR-wski i szczerze mówiąc, dziwię się, że go tam nie wygwizdano... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 9:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
No widzisz, to skoro 300 000 Polaków zgromadzonych w jednym miejscu, myśli podobnie jak ja :smt033 i zupełnie odwrotnie jak Ty , to najwidoczniej musisz zweryfikować swoje poglądy. :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 10:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:

Ano właśnie... Obecny jakoś nie bardzo tryskał szacunkiem do poprzednika i choćby dlatego nie widzę powodu, żeby miał prawo wymagać tego dla siebie...

Po czym wnosisz? I o ile pamiętam poprzednik nie miał szacunku do społeczeństwa więc jak chciał żeby inni go szanowali?
CICHY szczekaj dalej faszysto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 10:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
przekorny pisze:
Okres dojrzewania u młodych ludzi, bez względu na epokę, to okres buntu... A to przeciwko rodzicom, otaczającej rzeczywistości, normom, zasadom i inszym tego rodzaju... I ten rodzaj buntu miałem na myśli, mądralo...

ale ja dalej z Twojej wypowiedzi nie mogę wydumac związku Woodstocku z buntem? raczej kiepski ze mnie mądrala. natomiast co do młodych itd. to jest teoria mówiąca, ze od jakiegoś czasu młodzi już się nie buntują, tylko raczej chcą się przyłączyć. ja się na tym nie znam, nie lubię też generalizowania ale że sprawa mnie ciekawi więc przeczytałem na ten przykład "nie uderzy żaden piorun" Pani Ożarowskiej i dlatego dziwię się coś Ty się tego buntu tak uczepił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 10:30 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
I o ile pamiętam poprzednik nie miał szacunku do społeczeństwa więc jak chciał żeby inni go szanowali?


Za takie pisanie, oby nie napisac pieprz... powinno się walić po gębach. Szmatą, bo szkoda pięści na takie "coś...". :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2012, 14:22 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Ej Panowie trochę szacunku dla Powstańców i nie uprawiajcie pyskówek !!!
:smt021

A do tego pitolicie nie na temat :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..