Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 23 lis 2012, 14:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a tutaj:
http://wyborcza.pl/1,75478,12908867,Tak ... yzuje.html
patrioci z Wiary Lecha założyli klub sportowy i tez im mendy i konfidenci żyć nie dają... co za kraj, nie można nawet w piłkę grać i kibicować w duchu narodowym, niewola i zabory wracają jak nic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 27 lis 2012, 7:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
hm zawsze myślałem, że największym nacjonalistą jaki się urodził w powiecie jest CICHY - ale nie :)
zaskoczyło mnie trochę jak wyczytałem, że główna Weszpolska to "nasz" ziomek ze wsi spod samego Zawidowa.
http://www.polityka.pl/kraj/ludzie/1532 ... lakow.read
http://wyborcza.pl/1,75478,12857980,Kim ... czami.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 27 lis 2012, 8:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
zaskoczyło mnie trochę jak wyczytałem, że główna Weszpolska to "nasz" ziomek ze wsi spod samego Zawidowa.

Nie żartuj - nie wiedziałeś że to nasz "ziom"?
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 27 lis 2012, 8:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
a na samym jego początku było radio ma ryja.... cholera - skrzydlice to bardzo blisko mnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 27 lis 2012, 16:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
a na samym jego początku było radio ma ryja....

ciekawe jaki byś miał argument gdyby na samym początku było
radio zyt........... czy jakoś tak.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 28 lis 2012, 13:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
zubek pisze:
a na samym jego początku było radio ma ryja....

ciekawe jaki byś miał argument gdyby na samym początku było
radio zyt........... czy jakoś tak.
]:-> :smt033

myślę, że bohatyr nie słucha
Cytuj:
zyt........... czy jakoś tak
więc nie ma problemu. myślę, że nie słucha też innych rozgłośni - chyba, że międzynarodówka nacjonalistyczna puszcza w eter jakiś Völkischer Beobachter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 30 lis 2012, 15:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
A takie coś znalazłem o NOPie w opracowaniu Zagrożenie atakami terrorystycznymi w Polsce 2006 dla Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi
Cytuj:
- Narodowe Odrodzenie Polski jest rodzimą organizacją skrajnie prawicową. Jest
stowarzyszone z Międzynarodową Trzecią Pozycją (International Third Position), swoistą
międzynarodówką organizacji faszystowskich, której założyciele mieli powiązania z
zamachem na dworcu kolejowym w Bolonii z 1980 roku. NOP odwołuje się do rasizmu i
antysemityzmu. Podobnie jak Młodzież Wszechpolska, NOP rozpowszechnia rasistowską
propagandę, w postaci, między innymi, „Dzienników Turnera” (ang. Turner Diaries)
autorstwa nieżyjącego już przywódcy rasistowskiej organizacji amerykańskiej National
Alliance Williama L. Pierce’a (pseudonim artystyczny: Andrew MacDonald). Książka ta
powszechnie uznawana jest za biblię białego rasizmu i inspirację dla zamachu na budynek
federalny w Oklahoma City

http://www.antyterroryzm.republika.pl/raporty_csips.pdf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 30 lis 2012, 23:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
A takie coś znalazłem o NOPie w opracowaniu Zagrożenie atakami terrorystycznymi w Polsce 2006 dla Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi

Za czujność rewolucyjną ktoś do czegoś powinien Cię nominować.
Od grudnia 2005 r. wykryta grupa terrorystyczna i nikt nie reaguje.
W jakim ja państwie żyję.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 01 gru 2012, 13:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Nie żartuj - nie wiedziałeś że to nasz "ziom"?


Pachnie mi tu prawdziwym , czarnym gangsta rapem ;-) Ciekawe jak cichy wyglądałby ze złotymi łańcuchami i spodniami z krokiem po kolana;-) i koszulką ze szczerbcem :smt068

CICHY pisze:
Od grudnia 2005 r. wykryta grupa terrorystyczna i nikt nie reaguje.

Na grupę terrorystyczną trzeba sobie zasłużyć :smt021 po prostu wskazali grupę oszołomów, którzy kiedyś mogą być zagrożeniem dla innych ludzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 04 gru 2012, 11:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak do tematu niepodległości :

http://www.polityka.pl/historia/1532719 ... iruje.read

na temat Dmowskiego. Artykuł dosyć wyważony i bez przejaskrawień.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 21 gru 2012, 9:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
dopiero dziś dogrzebałem się do informacji, to my Polacy uratowaliśmy świat przed jego końcem, dlatego nic dziś nie będzie z zapowiadanej apokalipsy :) i to wszystko zaczęło się 11 listopada zeszłego roku! czyli wtedy gdy u nas w stolicy niby wolnego kraju zomo znów pacyfikowało patriotów, he he.
całość jest tu:
http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... d=612&cmd=
czyta się to naprawdę z zapartym tchem, a ciekawostką samą w sobie jst chyba historia złotych prętów :) ale jeśli chodzi zaś o samo ratowanie świata 11 listopada wrzucam cycata:
Cytuj:
11 LISTOPADA 2011 (CEREMONIA PORANNA)
Teren Trzech Piramid w Gizie otoczony przez wojsko, wszystkie wejścia pilnie kontrolowane, obstawione policją, samochodami opancerzonymi i bojówkami. „Żaden mason do Piramidy nam nie wejdzie“ głosiły hasła. Zostało więc postanowione, że Ceremonia poranna zostanie wykonana tak jak było przewidziane, czyli o godz. 11:00 rano, z udziałem „4 Aniołów“ w pobliżu Wielkiej Piramidy. Zgodnie z tym planem o godzinie 11:00 kryształowa piramidka, złote pręty i granitowe podstawki zostały ustawione na swoich miejscach. Wokół nich stanęli: Anna Dolińska, Gerardo Pizarro, Inga Bruning i Michał Papierski. CEREMONIA PORANNA SIĘ ODBYŁA i trwała od godziny 11:00 do 12:15, czyli 5 kwadransów. Tak, jak było zaplanowane. W osobnych opisach będą przedstawione relacje poszczególnych Aniołów, czyli to, czego doświadczali podczas Ceremonii porannej i w swoich medytacjach.
Reszta z nas, równolegle w tym samym czasie medytowała wspierając swą energią całą Ceremonię. Byliśmy wspólnie z naszymi przyjaciółmi, którzy przyjechali specjalnie na ten dzień z różnych stron świata: z Chicago, z Anglii, z Holandii, z Niemiec, z Irlandii, z Australii i oczywiście z Polski. Przez 75 minut do specjalnie skomponowanej na tę okazję muzyki przez niezawodnego Michała Jaworskiego, grupa przeniosła się w wyobraźni do Wielkiej Piramidy, wysyłając w jej kierunku energię miłości, energię zabezpieczenia oraz energię dla Matki Ziemi i dla ludzi.
W tym samym czasie tysiące grup medytacyjnych oraz indywidualnych ludzi w Polsce i na świecie, wysyłało w kierunku Egiptu i Wielkiej Piramidy tą samą energię, medytowało na rzecz pokoju i miłości na całym świecie. Każdy na swój sposób - wszyscy w tym samym celu. Było to zmasowane działanie dobra, przeciwko złu. W naszych wspólnych odczuciach - potężna fala dobra i miłości płynąca z ludzkich serc przeniknęła i rozproszyła chmurę zła. Niezwykłe doświadczenie, niezwykłe przeżycie dla tych, którzy byli w Egipcie i dla tych, którzy pomagali nam na odległość.

11 LISTOPADA 2011 (CEREMONIA WIECZORNA)
Lilly Reisen przygotowało dla osób, które przyjechały na Ceremonię kolację w restauracji „Kleopatra“. Były to przede wszystkim osoby z Polski, z Chicago i Polacy z Holandii i z Niemiec, którzy przyjechali na Ceremonię.
Po posiłku – przedstawiono 4 „ziemskich Aniołów“, którzy brali udział w Ceremonii porannej: Ingę Bruning, Annę Dolińską, Gerardo Pizarro oraz Michała Papierskiego. Głos zabrał Gerardo, który przekazał wszystkim swoją wizję przyszłości świata, gdy energia miłości będzie dominującą energią wśród ludzi. Było dużo wzruszenia, dużo uścisków, dużo pięknych emocji.
Restauracja „Kleopatra“ znajduje się na wprost wejścia na teren Plateau, od strony Sfinksa. Przed godziną 23:00 wszyscy goście wyszli na dach i rozpoczęła się druga w tym dniu medytacja, wspólne przesyłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy, Ziemi i mieszkających na niej ludzi. Podobnie jak rano, w tym samym czasie, grupy medytacyjne oraz ludzie w Polsce i na świecie, wysyłali w kierunku Egiptu i Wielkiej Piramidy swoje mentalne wsparcie i energię.
I tak zakończył się dzień, który stał się wyjątkowym dniem w historii ludzkości, w historii Ziemi.

jest też dokumentacja fotograficzna:
http://www.projekt-cheops.com/plain.asp ... d=662&cmd=


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..