Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 13:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
tak z ciekawości spytam czy w Zgorzelcu Niemcy też w jakiś sposób manifestowali swój sprzeciw wobec niepodległości Polski?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 13:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
xionc pisze:
Dzisiaj było bardzo ładnie, kulturalnie, patriotycznie i bez zadym. Wszyscy razem świętowali i prawica i lewica, były ładne mowy, podniosłe słowa i piękna atmosfera.

]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
Nawet pokazali przyjaźń polsko-niemiecka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 14:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Pan Zawisza jak widać, również nie widzi problemu:
Cytuj:
Były poseł Artur Zawisza powiedział, że "Marsz Niepodległości", w którym jego zdaniem wzięło udział około 20 tysięcy ludzi, był sukcesem, a jego przebieg napawa narodową dumą. Wyraził przy tym ubolewanie, że media pokazały to, co działo się na obrzeżach marszu, a nie jego spokojnych uczestników.

http://fakty.interia.pl/raport/zamieszk ... 20410,7779


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 14:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Nie krytykowałem Cichego, a jedynie organizacje, które Cichy "reklamuje".


Problem jest tego rodzaju , że niektórzy takie teksty odbierają jako atak personalny... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 14:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
Pan Zawisza jak widać, również nie widzi problemu:
Cytuj:
Były poseł Artur Zawisza powiedział, że "Marsz Niepodległości", w którym jego zdaniem wzięło udział około 20 tysięcy ludzi, był sukcesem, a jego przebieg napawa narodową dumą. Wyraził przy tym ubolewanie, że media pokazały to, co działo się na obrzeżach marszu, a nie jego spokojnych uczestników.

http://fakty.interia.pl/raport/zamieszk ... 20410,7779

jest to swego rodzaju sukces. Oczywiście nie chodzi mi o bójki tylko o to, ze kilkanaście tysięcy ludzi chciało zamanifestować niepodległość. W czasach kiedy zamiast orzełka na koszulkach reprezentacji jest znaczek jakiejś organizacji lub oficjalną domeną internetową polskiego miasta jakim jest Zgorzelec jest .eu i wiele wiele innych drobiazgów, które powoli sprowadzają Polskę do jakiegoś mętnego regionu z tanią siłą roboczą to jest to sukces, że stać kilka osób na wyjście z biało-czerwoną flagą na ulicę - mimo, ze można było za to dostać po pysku.


Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 14:57 przez tadam, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 15:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Po pysku to można dostać bo sie w ogóle wyszło na ulice, flaga nie ma tu nic do rzeczy. Za szkody powstałe w czasie tego pożal sie boże "marszu" powinni zapłacić organizatorzy czyli wszechwolaki i narodowi obozowicze, Zawisza też może sie dołożyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 15:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
neandertalski pisze:
Były poseł Artur Zawisza powiedział, że "Marsz Niepodległości", w którym jego zdaniem wzięło udział około 20 tysięcy ludzi, był sukcesem, a jego przebieg napawa narodową dumą. Wyraził przy tym ubolewanie, że media pokazały to, co działo się na obrzeżach marszu, a nie jego spokojnych uczestników.
Jak głupim można być pokazuje powyższy cytat... zresztą Zawisza poza głupkowatymi odzywkami nie może pochwalić się niczym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 16:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
spotkałem się też z opinią, że zadymy wokół marszu to wina PiSu i Kaczyńskiego. Poważnie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 20:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam - ja się spotkałem z opinią, że to wina Tuska. i tez na poważnie.
kurcze - dlaczego uważacie, że nie można być patriotą kochającym Polskę a jednocześnie nie czuć nienawiści czy pogardy do Niemców, Rosjan czy kosmitów? czy patriotyzm to to samo co szowinizm? cholernie to chrześcijańskie przedmurzu chrześcijaństwa.
co jest złego w domenie eu? wywiesiłeś flagę 11 listopada? bo urząd z eu wywiesił. ja też. a 2/3 miasta nie. a 6 mln obywateli obejrzało za to śmierć Hanki w tv w M jak Masakra. a o reprezentacji skurokopów nawet już nie wspomnę. i tyle w tym temacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 20:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
tadam - ja się spotkałem z opinią, że to wina Tuska. i tez na poważnie.
kurcze - dlaczego uważacie, że nie można być patriotą kochającym Polskę a jednocześnie nie czuć nienawiści czy pogardy do Niemców, Rosjan czy kosmitów? czy patriotyzm to to samo co szowinizm? cholernie to chrześcijańskie przedmurzu chrześcijaństwa.
co jest złego w domenie eu? wywiesiłeś flagę 11 listopada? bo urząd z eu wywiesił. ja też. a 2/3 miasta nie. a 6 mln obywateli obejrzało za to śmierć Hanki w tv w M jak Masakra. a o reprezentacji skurokopów nawet już nie wspomnę. i tyle w tym temacie.

Myśle, źle postawiłeś pytania czyli co robili niemieccy lewacy na marszu niepodległości albo co było złego w domenie .pl no i dlaczego piszesz do mni per "wy" i to w dodatku w kontekście nienawiści do Niemców ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 21:29 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Mnie w tym wszystkim urzekł obrazek w którym grupka lewaków wraz z niemieckimi idotami z Antify biła polskimi flagami chłopaków z polskimi narodowymi barwami i flagami. To chyba była jakaś grupa rekonstrukcyjna przedstawiająca przejmowanie Warszawy w 1918 roku z rąk niemieckich. Tej informacji jakoś TVN nie pokazuje... albo wyłącznie czyste suche (krótko) fakty, bez komentarzy szanownych redaktorków, tak jak to ma miejsce przy onanizmie nad bezsensownością prawa do zgromadzeń i karania organizatorów. Tusk w tym wydarzeniu rodzi mi się na sprawnego polityka który przygotowuje sie juz do wystąpień społecznych przed nieuniknionymi efektami kryzysu w Polsce. Zamiast wykorzystać potencjał narodu polskiego zanudzi go TVN'nem, teatrem politycznym, oraz przestraszy lękliwych do wyjścia na ulicę. Bo patrząc na informacje serwowane w mediach to świat jest pełen bandziorów i kiboli, a aparat policyjny i jego nowoczesne zabawki do tłumienia zgromadzeń są bardzo skuteczne. Nie tędy droga, wolał bym aby premier mojego kraju stał na czele "pochodu niepodległości" i dobrym , mądrym przemówieniem do narodu powinien wzmocnić więzi, dumę narodową. Prosić polaków o wydajną pracę, o cierpliwość, o dobre decyzje, o wyrozumiałość. Dla mnie to wszystko wygląda na brak pomysłu na władzę. Premier nie może być wyłącznie komentatorem rzeczywistości , powinien kreować postawy i wzywać do jedności narodowej. Sprawę koszulki PZPN’u odbieram jako jakąś farsę, pastisz naszych czasów. :cry:

Tu dobry film pokazujący jak polska policja chroni polskich obywateli przed złymi bandytami i kibolami. http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... lPAqfY2YhY Premier powinien być konsekwentny w swoich działaniach i powiedzieć że ten człowiek mógł w tym dniu w tym miejscu nie wychodzić z domu aby przypadkowo nie dostać kilku kopów w głowę od policjanta. Czy nie warto wprowadzać godziny policyjnej? aby chronić obywateli? Coś mi sie wydaje że Sikorski chciał naprawiać Białoruś, a Białoruś nauczyła ten rząd sprawnie tłumić demonstracje wolnościowe. :shock:


Ostatnio zmieniony 12 lis 2011, 22:40 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2011, 21:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
A ja natrafiłem na obszerną wypowiedź/relację naocznego świadka wydarzeń. A ponieważ z jego opinią oraz wszelkimi niejasnościami związanych z wczorajszymi, warszawskimi wydarzeniami zgadzam się w pełni, zapraszam do zapoznania się u źródła...

Łukasz Warzecha relacjonuje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2011, 1:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Warzecha to raz, dwa psychiatryk24 i wszystko jaaaasne. wina Tuska, Wyborczej i Niemców i wszystkich innych którzy nie są znami. Może poręczy za jakiegoś bandziora?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2011, 9:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
Warzecha to raz, dwa psychiatryk24 i wszystko jaaaasne. wina Tuska, Wyborczej i Niemców i wszystkich innych którzy nie są znami. Może poręczy za jakiegoś bandziora?

A jak nazwiesz ludzi:
-którzy zaprosili do Polski na nasze święto lewackich bojówkarzy,
-którzy od tygodni nawoływali do blokowania legalnych marszów POLSKICH PATRIOTÓW.
Uczestniczyłem we Wrocławiu w II Marszu Patriotów i widziałem tych żenujących antyfaszystów(jak można protestować przeciwko czemuś czego nie ma).
I powiem szczerze są mocni bo chroni ich policja gdyby nie ona wdeptali byśmy ich w bruk,
ANTIFA?-ha.ha.ha
http://www.youtube.com/watch?v=UGbl95HAqvE
http://www.youtube.com/watch?v=zhYgzUqGoKg
http://pulspolski.tv/2011/11/narodowcy- ... ckiej-wmv/
http://www.youtube.com/watch?v=UADEXI-poVo
http://www.youtube.com/watch?v=OR_dJU...
]:->

[ Dodano: Nie Lis 13, 2011 9:48 am ]
I jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSH ... videos_mfh
]:->


Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 9:42 przez CICHY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2011, 11:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Moim zdaniem ktoś kto idzie na manifestacje zakrywając mordę pod kominiarka powinien być zatrzymywany "z urzędu". Chcesz demonstrować pokaz twarz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..