Dzisiaj jest 17 maja 2024, 5:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 lip 2010, 20:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
A to mi się zarzuca,TROLING i pisanie nie na temat.
TO JAK TO NAZWAĆ?
:(
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lip 2010, 9:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
co to?... funkcja 'ignoruj' włącza się automatycznie? :o :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 7:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
co to?... funkcja 'ignoruj' włącza się automatycznie?


Za usuwanie treści postów obaj rozmówcy otrzymali ostrzeżenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 8:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Za usuwanie treści postów obaj rozmówcy otrzymali ostrzeżenie.


Wskaż punkt w regulaminie, zabraniający usuwania postów. Wcześniej już usuwałem posty i nie było ostrzeżeń. Jak domyślam się, nie zadziałałeś samodzielnie, lecz "ktoś" "zasugerował" Ci takie posunięcie,... i obaj wiemy kto. Jednak Ty się pod nim "podpisałeś", więc poproszę o wyjaśnienie. :grin:


Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 8:05 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 8:10 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Hmmmm oki przyjmę je z pokorą, lecz ehhh przekorny ehhh, Twoja prośba wyszła mi bokiem. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 8:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Wcześniej już usuwałem posty i nie było ostrzeżeń.


Widocznie przeoczyłem.

przekorny pisze:
"ktoś"


Wszędzie widzisz kogoś kto się na Ciebie czai... :roll:

przekorny pisze:
poproszę o wyjaśnienie.


Odsyłam do Alexa - ja tylko wykonałem "wyrok" a wyjaśnienie masz w uzasadnieniu ostrzeżenia. Poza tym odwiedź inne fora - za takie rzeczy nawet bany lecą...


EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 8:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Twoja prośba wyszła mi bokiem


Aż zerknąłem na skrzynkę pw.... I, czego byłem pewien wcześniej,... nie dostrzegłem tam prośby, lecz jedynie propozycję. ;-)
Ciekawe jednak jest to, że obaj nie dostaliśmy ostrzeżeń za wycieczki pod swoim adresem, lecz za próbę naprawienia tegoż. :| :lol:

Cytuj:
Odsyłam do Alexa


Dziękuję, nie skorzystam... :P


Ostatnio zmieniony 30 lip 2010, 8:17 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 12:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wyczytałem ostatnio , że Elton John wraz ze swym mężem zostali szczęśliwymi rodzicami - anonimowa surogatka powiła im (nie inaczej) synka :smt026

I co Wy na to?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 12:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Moim zdaniem ŚWIAT SIĘ KOŃCZY!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
I co Wy na to?
zbanowaliście CICHEGO i z kim teraz chcecie prowadzić dyskusję? ]:->
To jest tak głupie, że aż mi się nie chce zabierać głosu w tej sprawie ;) dzieciak, krzyknie w domu "tata" to obydwaj przylecą... :roll:
Matka surogatka... to jest niemalże jak handel ludźmi... Dwóch gejów postanowiło mieć dziecko, to "odkupili" od surogatki szczeniaka... :-? Z drugiej strony, jak lesbijki chcą mieć dziecko, to złapie faceta i już po kłopocie, we dwie wychowują, więc i gejowska para musi sobie jakoś radzić... eeech... brak słów :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 14:58 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
I co Wy na to?


Jak to mawiała moja babcia: wojny potrzeba! :( :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2011, 16:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Jak to w 2003 roku napisał jeden z Polskich konserwatywnych raperów

"SLD spadło z ch**, co się z nimi stało?
Prawo do adopcji chcieli dać pedałom!
Ciach temat, bo dla mnie to jest temat żaden "

Związki homoseksualne nie powinny mieć możliwości posiadania dzieci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2011, 9:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie żebym specjalnie prowokował...

MARUNIO pisze:
Moim zdaniem ŚWIAT SIĘ KOŃCZY!!!


Może zaczyna? Nieco inny? Może ten utarty model niektórym nie pasuje?



turek pisze:
dzieciak, krzyknie w domu "tata" to obydwaj przylecą...


Kwestia ustalenia - dobrym nawykiem jest żeby małe dziecko będąc w tłumie krzyczało na rodzica po imieniu. Wtedy nie obejrzy się połowa facetów tylko ci o tym imieniu. Poza tym co to Turku za argument? :roll:

turek pisze:
Matka surogatka... to jest niemalże jak handel ludźmi... Dwóch gejów postanowiło mieć dziecko, to "odkupili" od surogatki szczeniaka...


Jak handel...owszem :-?

turek pisze:
Z drugiej strony, jak lesbijki chcą mieć dziecko, to złapie faceta i już po kłopocie, we dwie wychowują, więc i gejowska para musi sobie jakoś radzić... eeech... brak słów


No właśnie - jeśli obowiązuje równouprawnienie to faceci też mogą wychowywać dzieci.
Poza tym gdzie powiedziane , że Elton z "żoną" (sic!!!) wychowa sobie małego geja? To nie kwestia nawyku i "naoglądania się" tylko wrodzona chyba? Inni twierdzą , że to choroba - ale wg mnie to ci akurat są chorzy ;)


Dr. Dre pisze:
Jak to mawiała moja babcia: wojny potrzeba!


W naturalny sposób zmniejszyłaby się populacja i ukróciło gejostwo? Powątpiewam ;)
A gejów w wojsku nie chcą...


Renegat pisze:
Związki homoseksualne nie powinny mieć możliwości posiadania dzieci.


No OK - ale dlaczego? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2011, 10:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
No OK - ale dlaczego?
Dobra miałem nie pisać, ale mnie sprowokowałeś :) (za rolę moda należy Ci się piątka od Aleksa ;) )
Dlaczego? Bo to nie naturalne jest, nie zgodne z naturą i tyle... :roll:
Dziecko może mieć para heteroseksualna czyli kobieta i mężczyzna, jest to regulowane przez naturę i to jest norma :) Gdyby natura chciała/dopuszczała takie przypadki, to dwie kobiety mogły by sobie same spłodzić dzieci, jak również i dwaj mężczyźni mogli by je sami spłodzić, a skoro nie jest to możliwe, drogą naturalną, to znaczy, że nie jest naturalne, ba nawet nie jest możliwe, przy pomocy dostępnych dziś środków i technologii (jak in vitro np.) by kobietę, zapłodnić bez pomocy mężczyzny, czy mężczyznę wogóle zapłodnić... :roll: Czyli natura, broni się rekami nogami, przed takimi sytuacjami, a że człowiek dopuszcza możliwość wychowania dziecka w związku homoseksualnym to tylko i wyłącznie jego wynaturzenie :roll: Swoją drogą ciekawe ilu chętnych mężczyzn homoseksualnych było by do wychowania własnego dziecka gdyby się udało wynaleźć możliwość ich zapłodnienia, i czekałaby ich wizja porodu siłami natury... ]:-> Założę się, że wizja rozciągniętego/rozerwanego siuśka skutecznie odstraszyła by nie jednego... :roll:
Związki homo, prawo do wspólnoty majątkowej itp. jak najbardziej tak, skoro razem im dobrze, natomiast nie powinny być wychowywane w takich związkach dzieci, bo to nienaturalne :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2011, 10:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
Dlaczego? Bo to nie naturalne jest, nie zgodne z naturą i tyle...


Latanie samolotem również... ;)
Stwórca nie dał nam mozliwości samodzielnego latania. Dał nam za to możliwość wychowania (nie narodzin , bo zbaczasz z tematu) dzieci - obojętnie od płci.
Mało tego - kiedyś czytałem , że w związkach homoseksualnych rzadziej dochodzi do rozstań i są one oparte na o wiele większym uczuciu i poszanowaniu. To wyczytałem - z autopsji nie wiem.

turek pisze:
jak in vitro np.)


To też niezgodne z naturą... :|

turek pisze:
Czyli natura, broni się rekami nogami, przed takimi sytuacjami, a że człowiek dopuszcza możliwość wychowania dziecka w związku homoseksualnym to tylko i wyłącznie jego wynaturzenie


Nie - to wg mnie uprzedzenia. Krytykujemy choć tego nie znamy. Pewnie w przedszkolu i szkole wytykanoby ich palcami - a bardzo możliwe , że dziecko żyłoby w szczęśliwszej , niż ta niby normalna , rodzinie :roll:

turek pisze:
Swoją drogą ciekawe ilu chętnych mężczyzn homoseksualnych było by do wychowania własnego dziecka gdyby się udało wynaleźć możliwość ich zapłodnienia, i czekałaby ich wizja porodu siłami natury...


Mieszasz tematy - poza tym są kobiety , które nie rodzą siłami natury. Bo jednak lekarze lepiej wiedzą czy natura więcej krzywdy tu nie wyrządzi :-?
Pomijam fakt , że wg kobiet cud narodzin wart jest każdego bólu (ot taki uklepany standard).

turek pisze:
Związki homo, prawo do wspólnoty majątkowej itp. jak najbardziej tak, skoro razem im dobrze, natomiast nie powinny być wychowywane w takich związkach dzieci, bo to nienaturalne


Dzieci są wychowywane w rozbitych rodzinach , przez dziadków/babcie , bywają w domach dziecka...to też nie jest zbytnio z naturą zgodne 8)

Wg mnie to my ustalamy co jest zgodne z naturą , a co nie. I czy to akceptujemy - a tu widzę największy problem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..