Dzisiaj jest 12 maja 2024, 12:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 14:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
CICHY pisze:
Tym stwierdzeniem(bez urazy) udowadniasz że to Ty jesteś chory.


Czekam na rozwinięci diagnozy, doktorze. Póki co masz problem z podaniem choć jednego pozytywnego przykładu dobroczynnego działania nacjonalizmu, więc zasłaniasz się ogólnikami typu "nacjonalizm w każdym kraju jest inny". Banał, szanowny panie. Takiego argumentu można użyć w stosunku do każdego systemu politycznego. Demokracja wyspiarska jest inna niż Europy kontynentalnej a ta z kolei jest inna od demokracji azjatyckich.

Przykład to podobno najsłabszy dowód logiczny, jednak poproszę Cię o wskazanie mi rozwiniętego kraju, liczącego się na świecie który jest rządzony przez nacjonalistów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 16:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
krytyczny pisze:
Przykład to podobno najsłabszy dowód logiczny, jednak poproszę Cię o wskazanie mi rozwiniętego kraju, liczącego się na świecie który jest rządzony przez nacjonalistów.

To wy jak na razie nie podaliście złego wpływy Nacjonalizmu w Polsce . Czekam. Ja tego tematu nie wywołałem. Chcąc zdyskredytować Nacjonalizm nie podaliście żadnego przykładu zła które niesie w naszym kraju. Opowiadacie jakieś ogólnikowe banały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 18:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
pierwszy prezydent Polski niejaki Narutowicz został zastrzelony przez niejakiego Niewiadowskiego, endeckiego wizjonera. myślę, ze ten wyczyn na długo zaważył na braku sympatii dla całego nurtu narodowego w przedwojennej Polsce, osiągnięcia ONR-u to getta ławkowe, wprowadzone przez legalne władze II RP na wyższych uczelniach, całkowite wyrugowanie żydów z polskich uczelni nie zostało osiągnięte z racji wybuchu wojny.
tak na szybkiego z pamięci, przypomina mi się również a propo osiągnięć ONRowskich rozpędzenie żydów próbujących likwidować swoje lokaty w polskich bankach w czasie kryzysu polsko-litewskiego, nie jestem pewien ale zdaje się narodowcy tez wystawili jakiś oddział do zajmowania Zaolzia, podkładania bomb w siedzibach kumuchów i zastrzelenie kilku dzieciaków w ich pochodach pewnie się nie liczy, ale może zaliczysz przynajmniej podłożenie bomby w siedzibie ZNP?
po wojnie narodowcy lekko nie mieli ale może odniesiesz się do zasług kolaborującego z kumuchami PAX-u prowadzonego przez guru Pieseckiego? tylko proszę nie wciskaj mi, ze on taki dzielny był i wodził za nos czerwonych :-)
poza tym, prawda jest taka, ze Hitler nigdy do wybuchu wojny nie mówił o wojnie, to był naprawdę pacyfistyczny wódz, on został do wszystkiego złego ZMUSZONY, nie cofnął się przez wyzwaniem. stąd mnie te Twoje banialuki o wolności, tolerancji, pokoju blablabla raczej śmieszą. CICHY to już było, im bardziej ktoś mówi o pokoju tym bardziej szykuje się do wojny. a mnie to tylko spodobały się słowa mojego kolegi, który stwierdził oglądając Wasze hasła, ze dziwnie korespondują ze sobą "BOMBY NA IZRAEL JUŻ CZAS" i "CHCESZ ZABIJAĆ ZABIJ SIĘ SAM"
Mussolini jak był taki fajny to po chllerę się z bandytami skumał? CICHY proszę Cię, czytaj historię ze zrozumieniem, narodowcy pokazali jak potrafią do siebie ciągnąć. są takimi samymi ludźmi jak liberałowie, jak zwęszą zysk, czy kapuchę dostają małpiego rozumu. obserwowałem to zresztą już na przykładzie tzw narodowców we Wrocku na poczatku lat dziewięćdziesiątych, no wiesz tych od rozpędzenia imprezki chyba pod "arką" z okazji wypuszczenia Nelsona Mandeli z pudła. jak zaczęli interesy robić na glanach flejersach to wyszły z nich od razu ludzkie twarze :)
ileż można razy wyważać te same, otwarte zresztą dawno drzwi?
a z dyktatorów to ja polecałbym "DYKTATORA" Chaplina jako lekturę obowiązkową :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 19:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
pierwszy prezydent Polski niejaki Narutowicz został zastrzelony przez niejakiego Niewiadowskiego, endeckiego wizjonera. myślę, ze ten wyczyn na długo zaważył na braku sympatii dla całego nurtu narodowego w przedwojennej Polsce, osiągnięcia ONR-u to getta ławkowe, wprowadzone przez legalne władze II RP na wyższych uczelniach, całkowite wyrugowanie żydów z polskich uczelni nie zostało osiągnięte z racji wybuchu wojny.
tak na szybkiego z pamięci, przypomina mi się również a propo osiągnięć ONRowskich rozpędzenie żydów próbujących likwidować swoje lokaty w polskich bankach w czasie kryzysu polsko-litewskiego, nie jestem pewien ale zdaje się narodowcy tez wystawili jakiś oddział do zajmowania Zaolzia, podkładania bomb w siedzibach kumuchów i zastrzelenie kilku dzieciaków w ich pochodach pewnie się nie liczy, ale może zaliczysz przynajmniej podłożenie bomby w siedzibie ZNP?

Co mam Ci napisać że dobrze że był Pax, itd. bedziemy się przeżucać,....ble, ble, ble.
Co do tych win RN to jakoś tak bladziutko. A te getta ławkowe ...daj spokój. To nic w porównaniu z tym co im zafundowały Judenraty może coś o tym. Lekką mieli robotę czerwoni naziści dzięki pomocy ich żydowskich pomocników. Stodoła w Jedwabnem..... to nic w porównaniu z żydowskim współudziałem w holokauscie. Prawdziwy zresztą to aborcja jak zapewne wiesz – nie próbuj tego nawet podważać. Jakiś żydofilek z Ciebie wyszedł. No cóż "przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał, wrogów poszukam sobie sam, dlaczego k....m... bez przerwy poucza ktoś w co wierzyć mam. Męczysz mnie. Nie napinaj się na takiego oczytanego bo to trochę śmieszne. Samemu się chwalić. Polecam "Świętych z Bostonu" ad "dyktator" .Tacy jesteśmy, to film o nas, o NOP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 21:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
znowu przykłady nie takie, nie siakie, oczytany, żydowski, zadęty...
konkret dostałeś, fakty, przykładów chciałeś. teraz kręcisz nosem, bo żydzi to, tamto, siamto, sami się pomordowali w Jedwabnem pewnie i w Kielcach też.
dostałeś wolną rękę aby się osiągnięcaimi nacjonalizmów pochwalić, też Ci się nie podobało, krytykują - też źle
oddaję więc Ci głos, zagajaj dalej rzeczowo w stylu wolność to niewola, wojna to pokój, tolerancja to holocaust, nietolerancja to równość, zabijanie to życie, PAX - dobry, kościuszkowcy żli, nie wiem co jeszcze Ci podpowie Twoja narodowa logika :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 23:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Polecam "Świętych z Bostonu" ad "dyktator" .Tacy jesteśmy, to film o nas, o NOP.


Wiesz, właśnie sobie strzeliłeś pięknego samobója, bo reżyser tego filmu określa historię w nim opowiedzianą jako "chorą fantazję". Jego własne słowa. To w sumie powinno być oczywiste dla każdego, kto choć przez sekundę zastanowił się nad jego treścią a nie liczył pociski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 12:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
CICHY pisze:
Polecam "Świętych z Bostonu" ad "dyktator" .Tacy jesteśmy, to film o nas, o NOP.


nie chcę się wypowiadać o filmach których nie widziałem - przeczytałem tylko kilka recenzji. z grubsza chyba jednak rozumiem o co Ci chodzi - jesteś/jesteście zbrojnym ramieniem Boga w walce ze złem, tak?
w tym momencie odpuszczam sobie rozmowę z Tobą CICHY, Tobie potrzebny jest dom bez klamek i długi rękaw, nie wiem czy to można leczyć, ale z pewnością powinno się izolować.
miłego dnia, nie jestem doktorem, nie ptrafię Ci pomóc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 15:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
[
Co mam Ci napisać że dobrze że był Pax, itd. bedziemy się przeżucać,....ble, ble, ble.
Co do tych win RN to jakoś tak bladziutko. A te getta ławkowe ...daj spokój. To nic w porównaniu z tym co im zafundowały Judenraty może coś o tym. Lekką mieli robotę czerwoni naziści dzięki pomocy ich żydowskich pomocników. Stodoła w Jedwabnem..... to nic w porównaniu z żydowskim współudziałem w holokauscie. Prawdziwy zresztą to aborcja jak zapewne wiesz – nie próbuj tego nawet podważać. Jakiś żydofilek z Ciebie wyszedł. No cóż "przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał, wrogów poszukam sobie sam, dlaczego k....m... bez przerwy poucza ktoś w co wierzyć mam. Męczysz mnie. Nie napinaj się na takiego oczytanego bo to trochę śmieszne. Samemu się chwalić. Polecam "Świętych z Bostonu" ad "dyktator" .Tacy jesteśmy, to film o nas, o NOP.


zabezpieczam Twojego posta Cichy - w razie gdyby prokuratura zainteresowała się Twoimi wypowiedziami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 16:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
zabezpieczam Twojego posta Cichy - w razie gdyby prokuratura zainteresowała się Twoimi wypowiedziami.

Od straszenia jest Kacperek – Duszek.
Tylko na tyle Cię stać. Czy aż na tyle.
Proponuję abyś sam złożył doniesienie a nie sugerujesz zainteresowanie się moimi wypowiedziami przez organa prokuratorskie.
Miej odwagę i przyznaj się że to zrobisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2008, 17:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
neandertalski pisze:
pomyślałem założę wątek, bo nacjonalizm w naszym mieście ma się dobrze, może warto aby ludzie go popierający coś się o jego historii dowiedzieli?
na początek proponuję ciekawostkę. Kumpel mi zasiał tę informację, stwierdzając, że Pius XII na bałkanach to dopiero ma z czego się tłumaczyć...
jak dla mnie to szok nie ma końca...

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1868

Przecież nawet Jan XXIII błogosławił Ustaszom...
Był to jedyny przypadek gdzie KK szedł w jednym szyku ze zbrodniarzami, ale cóż kolejny minus dla lewicy za nacjonalizm a tym bardziej za narodowy socjalizm...

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 5:54 pm ]
neandertalski pisze:
ONRowskich rozpędzenie żydów próbujących likwidować swoje lokaty w polskich bankach w czasie kryzysu polsko-litewskiego, nie jestem pewien ale zdaje się narodowcy tez wystawili jakiś oddział do zajmowania Zaolzia,

ONR w czasach sanacji stosował metodę pałki i kasteta- mógl sobie na to pozwolić jako największa siła polityczna w dodatku ciesząca się największym poparciem ludności. To normalne. Do zajomwania Zaolzia które w 1919 zostało nam zabrane bez referendum na którym działała potem aktywnie Polska partyzantka :P

neandertalski pisze:
podkładania bomb w siedzibach kumuchów

Nie slyszałem o takich wydarzeniach ale co w tym złego ? Strzelanie do Niemców też było złe ?

neandertalski pisze:
zastrzelenie kilku dzieciaków w ich pochodach pewnie się nie liczy

:-?

neandertalski pisze:
po wojnie narodowcy lekko nie mieli ale może odniesiesz się do zasług kolaborującego z kumuchami PAX-u prowadzonego przez guru Pieseckiego? tylko proszę nie wciskaj mi, ze on taki dzielny był i wodził za nos czerwonych :-)

Czy PAX kolaborował ? Istotnie tak czynił lecz dzięki temu wielu ludzi walczących za Polskę ocaliło życie, móstwo książek min. Ślaskiego zostało wydanych a plany gospodarcze PAX-u z lat 70 wprowadzono potem w Chinach - i proszę co mamy ;)

neandertalski pisze:
z okazji wypuszczenia Nelsona Mandeli z pudła

Wiesz, że Nelson Mandela był terrorystą a teraz w RPA dokonuje się ciągle ataków na "białych" osadników... Zwrócę ci honor jak za dwa lata będziesz czcił Osamę ...

neandertalski pisze:
i w Kielcach też.

to akurat prawda :P prowokacja UB na żydowskie kamienica rodzin religijnych, rolniczych chcących wyjechać do Izraela - jakims cudem inne ominięto. Katolicy nie mieliby religijnego prawa podnosić rękę na starszych braci, w końcu z mozaizmu się wywodzi nasza wiara - ja tak to widzę ;)

Nawet Stalin był nacjonalistą - widać jak ta ideologia kończy z ludźmi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 18:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
Cichy twoja męskość i twardość w wypowiedziach utwierdza mnie w decyzji wstąpienia w wasze szeregi i zpenetrowania ciebie i was od środka . JESTEŚ PRAWDZIWYM NACJONALISTĄ I POZDRAWIAM CIĘ W GESCIE RZYMSKIM POŁĄCZONYM Z MIŁOŚCIĄ JAKĄ CZĘŚĆ Z NICH WYZNAWAŁA I UWIELBIAŁA . I ta twoja koszula, czy ma na piersi ten nacjonalistyczny symbol ?Pogadam z szefem aby zaprosił Cię na scenę abyś wygłosił prelekcje na temat wielkości Nacjonalizmu !
P.S a tak w ogóle to może jakaś rozmowa przy kawie , we dwoje ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 19:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
smoluch pisze:
Cichy twoja męskość i twardość w wypowiedziach utwierdza mnie w decyzji wstąpienia w wasze szeregi i zpenetrowania ciebie i was od środka . JESTEŚ PRAWDZIWYM NACJONALISTĄ I POZDRAWIAM CIĘ W GESCIE RZYMSKIM POŁĄCZONYM Z MIŁOŚCIĄ JAKĄ CZĘŚĆ Z NICH WYZNAWAŁA I UWIELBIAŁA . I ta twoja koszula, czy ma na piersi ten nacjonalistyczny symbol ?Pogadam z szefem aby zaprosił Cię na scenę abyś wygłosił prelekcje na temat wielkości Nacjonalizmu !
P.S a tak w ogóle to może jakaś rozmowa przy kawie , we dwoje ?

:smt015


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
Cichy , to zz.. znaczy zgadzam się :smt049 :smt049 :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 21:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
neandertalski pisze:
Wasze hasła, ze dziwnie korespondują ze sobą "BOMBY NA IZRAEL JUŻ CZAS" i "CHCESZ ZABIJAĆ ZABIJ SIĘ SAM"


wbrew pozorom każde dotyczy innej sprawy i nie są że sobą powiązane w żaden sposób...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2008, 1:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Bastiat... jak rozumiem wg Ciebie ustasze byli lewicowymi nacjonalistami, tak? i jako tacy jeszcze mieli wsparcie papieży? no ciekawa teoria. KK oczywiście w swojej historii nigdy sobie rąk krwią nie splamił :/ - czy musimy to wywlekać znów z grobów tych wszystkich heretyków, innowierców, albigensów, templariuszy, bałtów czy innych indian? o żydach nawet nie wspominam. za niektórych zdaje się nawet jakiś papież przepraszał. chce Ci się wywlekać te durną dyskusję? masz jakieś ważne nowe dowody zaprzeczające tamtym rzeziom, ktore chyba na kazdym kontynencie zostawiły kupę wspomnień.
PAX rzeczywiście musiał ważne rzeczy drukować, skoro NKWD - bo nawet nie polska bezpieka, na nie wyrażała zgodę. wielu uwięzionym rzeczywiście bardzo "pomogli". biskup Kaczmarek czy prymas Wyszyński na przykład, ale również, choć może nie koniecznie zza krat kardynałowie Sapieha i Hlond, z pewnością byli PAXowi wdzięczni bezmiernie za "wsparcie". ciekawe kto im z kolei dziękował za współpracę z "Trybuną Ludu" ichnej gadzinówki, zwanej "Słowem Powszechnym"? pewnie chrześcijanie, no bo przeciez nie kumuchy.
nazwanie wydarzeń 1956 roku "chuligańskimi wybrykami", a procesów demokratyzacyjnych w kraju tamtego czasu "polską anarchią", też było bardzo waleczne.
tak, opozycjoniści byli do bólu, jakoś aż dziwne, że dziś za bardzo nikt im dziękować za nic się nie śpieszy? oj niewdzięczny ten nasz naród...
może wspomnijmy jeszcze dla porządku o Narodowej Organizacji Radykalnej przy której Piasecki też maczał paluchy? Bestiat kogo Twoim zdaniem miała NOR ochronić kolaborując z Niemcami? PAX był agenturą sowiecką, przed wojną Piasecki flirtował z sanacyjnymi. kurde jak na guru radykałów to poglądy co do współpracy miał jednak dosyć elastyczne, nie sądzisz? trudno znaleźć kogoś z kim się nie "puścił"... przyciśnięty w negocjacjach z Sierowem - rzeźnikiem katyńskim i mordercą tzw. 16 przywódców państwa podziemnego, nawet zacznie się zarzekać, że współpracą z żydami wcale się nigdy nie brzydził.
NARODOWY BOHATER - naprawdę :/
skoro o podkładaniu bomb kumuchom nie słyszałeś no to już usłyszałeś, może kiedyś też coś o kilkuletnim Abramie Szenkerze usłyszysz, 1.V.1937 roku w Warszawie na zbiegu Smoczej i Miłej bojownikom radykalnym ręka nie zadrżała i ostrzelali pochód zabijając dzieciaka prowadzonego na przedzie a kilka innych osób raniąc.
zasłynęli też narodowcy zresztą w 1938 r obiciem po mordzie niejakiego księdza Pudra i to w kościele, który to ośmielił się być księdzem żydowskiego pochodzenia.
o mało nie zarżnęli też na ulicy m.in. Stanisława Dubois
ale Twoim zdaniem ONR mógł sobie na to pozwolić, jako największa i posiadająca największe coś tam organizacja? tylko może uściślij, który ONR, bo największa organizacja dzieliła się z typowo prawicową umiejętnością, czy chodzi Ci o ONR ABC czy ONRowców z RNR Falanga? a może o ONRowców z Narodowej Partii Robotniczej próbujących ją przejąć w 1937 roku? bo słuchaj byli jeszcze przecież młodzi endecy wszechpolacy? jeśli możesz uściślij kogo miałeś na myśli.
fanem Nelsona Mandeli nie jestem, ale Ty jako zwolennik radykałów powinieneś go chyba raczej podziwiać? a co ma do do niego Obama to już tylko Ty możesz wiedzieć :)
jeśli chodzi o pogrom w Kielcach to mi akurat pasuje stanowisko IPN-u, kumuchom najwygodniej było obarczać reakcję, reakcyjnemu podziemiu kumuchów. a prawda, ze tak powiem najbrdziej prawdopodobna jest wg mnie taka, ze ludziska spontanicznie zabrali się do roboty, bo po prostu klimat sprzyjał. wiesz mnie najbardziej jakoś zaskakują na tym forum wypowiedzi tych co to za określenie ich antysemitą gotowi do sądu człowieka zawlec, ale za to na suchej gałęzi żyda powiesić to bardzo chętnie i o każdej dnia porze. naprawdę na tle tej narodowej hipokryzji podziwiam za to jedno tego pajaca Bubla, który z tego, ze jest antysemitą jest dumny w sposób jawny, podczas, gdy cała reszta skrajnych stroi się w piórka tolerancyjnych - z bombą na izrael w ręce :)
Stalin nacjonalistą powiadasz? a którego to narodu jeśli możesz, powiedz?


Asafa pisze:
neandertalski pisze:
Wasze hasła, ze dziwnie korespondują ze sobą "BOMBY NA IZRAEL JUŻ CZAS" i "CHCESZ ZABIJAĆ ZABIJ SIĘ SAM"


wbrew pozorom każde dotyczy innej sprawy i nie są że sobą powiązane w żaden sposób...

no oczywiście, ze związku nie mają, aborcja to jest zabijanie, natomiast zrzucanie komuś bomb na łeb to jest operacja pokojowa :/
te Żyrafa a tak swoją drogą, z ciekawości spytam, bo mnie zastanawia, jak sobie radzisz, jako kibic TUROWA, którym się tak mieniłeś kilka wątków dalej z faktem, że choć to Polska Liga Koszykówki, to z polskimi graczami jakoś tam cienkocienko? żeby to jeszcze słowianie ale tam same murzyny czy inne turki, możesz Ty na te okropność patrzeć spokojnie, jak pracę polskim koszykarzom i kapuchę grubą sprzed nosa zwijają?
Ty to musisz być twardziel dopiero! znaczy ten łeb pod przyłbicą musisz mieć dobrze przez kowala obrobiony :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..