Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 11:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Z punktu widzenia zwykłego człowieka:
1. przedstawiciele nop i onr sami sobie wystawiają świadectwo
2. salut kojarzy się przede wszystkim z nazizmem - tylko członkowie skrajnych ugrupowań twierdzą inaczej
3. skrajne poglądy nigdy nie znajdą zrozumienia dla mas
4. ręce precz od mojego brzucha i ewentualnej ciąży
5. mniejszości narodowe i inne rasy to TEŻ ludzie, choć organizacjom ww zdaje się inaczej
6. wieczne powoływanie się na legalność działania zaczyna nudzić, mam jednak nadzieję, że "luki" prawne wkrócte zostaną załatane - kwestia czasu i konkretniejszego działania ww organizacji - im więcej ludzi się o nich dowie tym szybciej ruszy machina niszcząca
7. z innego wątku pamiętam bastiata jak żarliwie bronił idei zalegalizowania broni - można się przerazić
8. możecie mnie teraz "zeżreć" swoimi komentarzami - raczej się nie przejmę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 11:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
bog180 pisze:
Bądźcie jak Cichy za

za czym, rozwiń to :grin:

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:37 am ]
blueeelabel pisze:
1. przedstawiciele nop i onr sami sobie wystawiają świadectwo

jakie, czym, dowody proszę jeśli złe swiadectwo

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:38 am ]
blueeelabel pisze:
2. salut kojarzy się przede wszystkim z nazizmem - tylko członkowie skrajnych ugrupowań twierdzą inaczej

wnioskuję że jesteś naziolem bo mi się tak nie kojarzy

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:40 am ]
blueeelabel pisze:
3. skrajne poglądy nigdy nie znajdą zrozumienia dla mas

cóz to za pogląd, nigdy i nigdzie?

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:41 am ]
blueeelabel pisze:
4. ręce precz od mojego brzucha i ewentualnej ciąży

masło maślane - za morderstwo kara śmierci

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:42 am ]
blueeelabel pisze:
5. mniejszości narodowe i inne rasy to TEŻ ludzie, choć organizacjom ww zdaje się inaczej

NOP mówi że nie?
ciekawe

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:44 am ]
blueeelabel pisze:
6. wieczne powoływanie się na legalność działania zaczyna nudzić, mam jednak nadzieję, że "luki" prawne wkrócte zostaną załatane - kwestia czasu i konkretniejszego działania ww organizacji - im więcej ludzi się o nich dowie tym szybciej ruszy machina niszcząca

Przestańmy mówić o lukach prawnych. Jest prawo i tyle. Nie NOP je stanowił.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:45 am ]
blueeelabel pisze:
7. z innego wątku pamiętam bastiata jak żarliwie bronił idei zalegalizowania broni - można się przerazić

NOP też jest za nieograniczonym dostępem do broni.Mój dom moją twierdzą.To teraz bądz podwójnie przerażony.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 11:47 am ]
Cytuj:
8. możecie mnie teraz "zeżreć" swoimi komentarzami - raczej się nie przejmę

A teraz pozdrawiaam Cię ROMA SALUTE. AVE blueeelabel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 13:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:43
Posty: 93
Lokalizacja: stąd.
CICHY pisze:
blueeelabel pisze:
2. salut kojarzy się przede wszystkim z nazizmem - tylko członkowie skrajnych ugrupowań twierdzą inaczej

wnioskuję że jesteś naziolem bo mi się tak nie kojarzy


Z tego przecież wynika, że cichy jest naziolem, skoro mu się tak nie kojarzy ;) Facet jak zwykle nie rozumie co czyta :roll:

CICHY pisze:
Przestańmy mówić o lukach prawnych. Jest prawo i tyle. Nie NOP je stanowił.


Nie NOP je stanowił... i chwała bogu, allahowi, krysznie, jah, buddzie itp. (niepotrzebne skreślić) :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 16:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Bastiat pisze:
Udowodnij swe twierdzenie gdyż jest idiotyczne... środowiska konserwatywne, narodowe a nawet harcerskie używały salutu i był popularniejszy niż po wojnie.
Salut nie jest wykonywany ku czci Cezara :P odsyłam do postanowień sądu w sprawie salutu

Jakie były postanowienia sądu w sprawie salutu na Górze św. Anny (bo mniemam, że o tym mówisz) wszyscy wiedzą. Sam sąd przyznał, że wyrok był taki, a nie inny, bo w przypadku niektórych niepewnych sytuacji problem trzeba rozstrzygać na korzyść oskarżonego. Nie mniej jednak saluto romano w Polsce jest uważane za gest nazistowski i dobrze się nie kojarzy. I nikogo nie przekonuje fakt, że swoje korzenie ma on gdzieś w starożytności. A może chcecie utworzyć z Polski drugie Cesarstwo Rzymskie? Ktoś już kiedyś wpadł na taki genialny pomysł. Dziwnym trafem też używał salutu rzymskiego, a jego współcześni zwolennicy niewiele różnią się wyglądem od was, a raczej od tego mięsa armatniego, które wystawiacie na manifestacje, żeby transparenty trzymało i krzyczało "Polska dla Polaków".
Bastiat pisze:
Ad. Wlepki
pierwsze dwie nic nie mają wspólnego z żydami lub murzynami... mam rozumieć, że wszyscy "czarni" to rasiści ?
Trzecią sam wskazałem - proszę czytać...
Czwartą również lecz nie rozumiesz kontekstu tak w trzeciej jak i w czwartej
Reszta podonie nie ma tam nic co można byłoby podciągnąć pod rasizm w politologicznym tego słowa znaczeniu. Mówienie o białej sile nie jest rasizmem.

Kpisz, czy o drogę pytasz? Jeżeli mówienie o białej sile nie jest rasizmem, to przypomnę Ci, że rasizm w wielkim skrócie to wiara w wyższość niektórych ras nad innymi. Powiedz mi w takim razie, czym jest ta wasza "biała siła", "biała duma" i co właściwie ma na celu? Bo dziwnym trafem często widzi się te slogany, po polsku, czy też angielsku obok słynnych "Fourteen Words". Kolejny dziwny zbieg okoliczności.
Pierwsze dwie wlepki. Nie mają nic wspólnego z Murzynami i Żydami. Ale jasno określają wyższość białej rasy nad innymi. To nie rasizm?
Trzecią wskazałeś, owszem, czy zaprzeczyłem?
Mam Ci wymieniać i tłumaczyć wszystkie wlepki po kolei? Powiedz, że udajesz, bo nie spodziewałem się po Tobie, że takie głupoty będziesz pisał. Chyba, że nie masz odwagi przyznać się do ideologii, które są Ci bliskie w obawie przed poprawnością polityczną? Wytłumacz mi więc co oznaczają te wlepki (przypomnę, że znajdujące się na stronie ONR-u), na których widnieją hasła "White Power" i wspomniane wcześniej przeze mnie "14" i to jeszcze w towarzystwie "88". Bo przecież rasistami nie jesteście, to jak to jest?
Bastiat pisze:
żaden normalny człowiek z Zadrugą się nie zadaje

A Wy nie dość, że się zadajecie, to jeszcze razem na manifestacjach stoicie. Wniosek nasuwa się sam ;)
Bastiat pisze:
Co ma NOP i Zadruga do ONR to po pierwsze, po drugie mówienie STOP imigrantom nie jest rasizmem.

Mówienie "Stop imigrantom" może i rasizmem nie jest, ale już pie*rzenia o zachowaniu cech rasowych i zjednoczenia narodów słowiańskich w celu utrzymania jednej rasy inaczej jak rasizmem nie nazwę.
Bastiat pisze:
stwierdzenie prawdziwe : demo-liberalne media

Bastiat pisze:
również stwierdzenie prawdziwe - najbliżsi nam są słowianie. Co ty masz z polskiego ?

Znowu żarciki się Ciebie trzymają? Jakbyś nie zrozumiał aluzji chodziło mi o pokazanie obecności członków NOP-u na tej manifestacji i o rasistowskie transparenty, które widniały zaraz obok biało-czerwonych flag z napisem "Narodowe Odrodzenie Polski" (obraz, nie dźwięk, obraz).
Bastiat pisze:
Nadal nie wiem co symbole Zadrugi mają wspólnego z ONR ? Albo nie wiesz co piszesz albo coś nie tak z myśleniem...

A ja nadal nie wiem co robiliście na tamtej manifestacji, skoro rzekomo rasistami nie jesteście. Logika nakazuje mi myśleć, że jeśli nie zgadzam się z poglądami, które wygłaszane są na manifestacji to w niej nie uczestniczę lub wyrażam swój sprzeciw w stosunku do niej, a wasze stanowisko tam nie wskazywało bynajmniej na to, abyście mieli coś przeciwko słowom głoszonym wtedy przez pana z Zadrugi.

http://www.youtube.com/watch?v=U1sION6Y ... re=related
Na powyższym materiale możemy zobaczyć marsz ONR zorganizowany z okazji obchodów dnia 11 listopada, oraz kroczącego w nim dumnie pana z wysoko uniesioną flagą z logo organizacji Combat 18, której charakteru nikomu chyba przedstawiać nie muszę. I nikt nie miał nic przeciwko.
Slavicproud pisze:
Nigdzie w konstytucji nie ma wzmianek, że głoszenie ideologi nacjonalistycznych jest zabronione.

Za to widnieje w niej:
Rozdz.1 Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Nawet jeśli ONR i NOP nie zakładają nienawiści rasowej i narodowościowej, to ją dopuszczają, co widać wyżej.

P.S. Cichy coraz bardziej utwierdzasz mnie w fakcie, że strona www.nop.org.pl powstała po to, aby członkowie tejże organizacji nie musieli sami myśleć, tylko mogli wklejać gotowe cytaty, bądź linki do odpowiednich artykułów. Jesteś zdalnie sterowany, czy wyprali Ci mózg? Bo nic innego do głowy mi nie przychodzi na chwilę obecną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 17:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
jacobbs pisze:
A ja nadal nie wiem co robiliście na tamtej manifestacji, skoro rzekomo rasistami nie jesteście. Logika nakazuje mi myśleć, że jeśli nie zgadzam się z poglądami, które wygłaszane są na manifestacji to w niej nie uczestniczę lub wyrażam swój sprzeciw w stosunku do niej, a wasze stanowisko tam nie wskazywało bynajmniej na to, abyście mieli coś przeciwko słowom głoszonym wtedy przez pana z Zadrugi.

Wypadało by Ci nawtykać ale zwisa mi to.Raz jeszcze powtarzam to były osobne manifestacje i g...... mnie obchodzi co otym myślisz.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:03 pm ]
jacobbs pisze:
Jesteś zdalnie sterowany, czy wyprali Ci mózg? Bo nic innego do głowy mi nie przychodzi na chwilę obecną.

A TY nie masz mózgu tylko lewacką sieczkę.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:04 pm ]
I tak oto swoim uporem i wrogością sprowadzasz Ty i Tobie podobni każdą dyskusję do takiego poziomu.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:05 pm ]
Pewno o to chodzi. Nie mam już siły otwierać otwartych już wrót.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:05 pm ]
POZDRAWIAM

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:09 pm ]
jacobbs pisze:
Rozdz.1 Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu,

Na samym końcu pisze o Twoich idolach.

[ Dodano: Wto Gru 02, 2008 5:11 pm ]
Natomiast NOP do żadnych z wymienionych się nie odwołuje.
I tyle kolego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 18:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
Krytyczny, proszę cię nie rób z siebie ignoranta ...
Dwie podstawowe różnice to :
- kierunek gdzie skierowana jest ręka. Jak pokazały twoje zdjecia i sama koncepcja " heil Hitler" dłoń jest utrzymywana na wysokości oczu, w przypadku salutu rzymskiego jest ona wzniesiona ku słońcu co również pokazały twoje zdjęcia
- układ dłoni, w hitlerowskim cała ręka jest sztywna, złożona w jedną całość, w salucie jest luźna, kciuk odstaje i jeszcze jedno : ważne jest skąd "bierze" się tą rękę do owego gestu czy od piersi czy od biodra itd.

blueeelabel pisze:
7. z innego wątku pamiętam bastiata jak żarliwie bronił idei zalegalizowania broni - można się przerazić

Jak i legalizacji narkotyków :)

jacobbs pisze:
Jakie były postanowienia sądu w sprawie salutu na Górze św. Anny (bo mniemam, że o tym mówisz) wszyscy wiedzą. Sam sąd przyznał, że wyrok był taki, a nie inny, bo w przypadku niektórych niepewnych sytuacji problem trzeba rozstrzygać na korzyść oskarżonego. Nie mniej jednak saluto romano w Polsce jest uważane za gest nazistowski i dobrze się nie kojarzy. I nikogo nie przekonuje fakt, że swoje korzenie ma on gdzieś w starożytności. A może chcecie utworzyć z Polski drugie Cesarstwo Rzymskie?

Co mówią ludzie to mnie to nie obchodzi skoro jest to grupka nie mająca o tych kwestiach pojęcia np. TY ...

jacobbs pisze:
Ktoś już kiedyś wpadł na taki genialny pomysł. Dziwnym trafem też używał salutu rzymskiego, a jego współcześni zwolennicy niewiele różnią się wyglądem od was, a raczej od tego mięsa armatniego, które wystawiacie na manifestacje, żeby transparenty trzymało i krzyczało "Polska dla Polaków".

mniemam, że chodzi o Hitlera który wcale nie chciał stworzyć Cesarstwa tylko UE której ty jak dobrze mi się zdaje jesteś zwolennikiem. Jeżeli zaś chodzi o Mussoliniego to jego idea Cesarstwa Rzymskiego nie była zła.

jacobbs pisze:
Kpisz, czy o drogę pytasz? Jeżeli mówienie o białej sile nie jest rasizmem, to przypomnę Ci, że rasizm w wielkim skrócie to wiara w wyższość niektórych ras nad innymi

W słowie biała siła nie ma ani zdania o domniemanej wyższości swej rasy ... nie umiesz czytać ?

jacobbs pisze:
Powiedz mi w takim razie, czym jest ta wasza "biała siła", "biała duma" i co właściwie ma na celu? Bo dziwnym trafem często widzi się te slogany, po polsku, czy też angielsku obok słynnych "Fourteen Words". Kolejny dziwny zbieg okoliczności.

Ja tych słów nie używam choć np. podobnie jak Cejrowski i wielu innych ludzi jestem zwolennikem apartheidu i powrotu kolonii europejskich do Afryki ale postaram się ci to wyjaśnić ( choć pewnie na marne) :
słowa biała siła, biała duma mają na celu pokazanie, zaznaczeni iż "biali" szeroko pojęci nadal istnieją i nadal walczą w domniemanym wyścigu ras...

jacobbs pisze:
Pierwsze dwie wlepki. Nie mają nic wspólnego z Murzynami i Żydami. Ale jasno określają wyższość białej rasy nad innymi. To nie rasizm?

Co mają ludy indii i krzyże celtów do maurzynów i żydów ?

jacobbs pisze:
Mam Ci wymieniać i tłumaczyć wszystkie wlepki po kolei? Powiedz, że udajesz, bo nie spodziewałem się po Tobie, że takie głupoty będziesz pisał. Chyba, że nie masz odwagi przyznać się do ideologii, które są Ci bliskie w obawie przed poprawnością polityczną?

nie wspomnę kto tu jest poprwany politycznie, a ja się swoich pogllądów nie wstydzę co wielokrotnie pokazałem i nigdy nie czciłem morderców np. Che Guevary.
Możesz wyjaśnieać bo jak dla mnie konfabulujesz nie znając w dodatku kontekstu.

jacobbs pisze:
Wytłumacz mi więc co oznaczają te wlepki (przypomnę, że znajdujące się na stronie ONR-u), na których widnieją hasła "White Power" i wspomniane wcześniej przeze mnie "14" i to jeszcze w towarzystwie "88". Bo przecież rasistami nie jesteście, to jak to jest?

1. Wlepka nie świadczy o organizacji
2. Pokaż mi dokument ONR zatwierdzający te wlepki
3. White power- wytłumaczyłem swoją drogą lepszy rasizm niż demokracja i socjalizm...

jacobbs pisze:
A Wy nie dość, że się zadajecie, to jeszcze razem na manifestacjach stoicie. Wniosek nasuwa się sam

Kto tam stoi ignorancie ?
większośc organizacji narodowych i konserwatywnych odcieło się od tej manifestacji... był tam NOP i Zadruga + inni we własnym zakresie

jacobbs pisze:
Znowu żarciki się Ciebie trzymają? Jakbyś nie zrozumiał aluzji chodziło mi o pokazanie obecności członków NOP-u na tej manifestacji i o rasistowskie transparenty, które widniały zaraz obok biało-czerwonych flag z napisem "Narodowe Odrodzenie Polski" (obraz, nie dźwięk, obraz).

Rasistowskie ? Sprzeciw wobec emigrantów jest rasistowski ? powiedz to UE :)...
a, że NOP tam był to wiadome, nawet Zawisza o tym pisał, tylko dlaczego mnie przypisujesz do NOP ? Czyżbyś nie umiał czytać :-?

jacobbs pisze:
A ja nadal nie wiem co robiliście na tamtej manifestacji, skoro rzekomo rasistami nie jesteście.

ONR tam nie było... nie wspomnę już tego, że np. środowiska konserwatywne pójście ramie w ramie z Zadrugą nazwały pomyłką.

jacobbs pisze:
Mówienie "Stop imigrantom" może i rasizmem nie jest, ale już pie*rzenia o zachowaniu cech rasowych i zjednoczenia narodów słowiańskich w celu utrzymania jednej rasy inaczej jak rasizmem nie nazwę.

Ale dyskutujmy o koncepcji manifestacji a nie wywodach Zadrugi... czyli sam właśnie stwierdziłeś to co ja ci mówię

jacobbs pisze:
Nawet jeśli ONR i NOP nie zakładają nienawiści rasowej i narodowościowej, to ją dopuszczają, co widać wyżej.

Gdzie niby ONR dopuszcza się nienawiści rasowej ? Twoje przypuszczenia osiągneły szczyt szczytów... to po pierwsze, po drugie sąd w przeciwieństwie do ciebie i tobie podobnych bazuje na prawie a nie jakiś dyrdymałach które czynią osoby nie związane z organizacją np. Leokadia Wiącek

jacobbs pisze:
Na powyższym materiale możemy zobaczyć marsz ONR zorganizowany z okazji obchodów dnia 11 listopada, oraz kroczącego w nim dumnie pana z wysoko uniesioną flagą z logo organizacji Combat 18, której charakteru nikomu chyba przedstawiać nie muszę. I nikt nie miał nic przeciwko.

Pretensje miej do władz a nie do ONR... Lepsza flaga C18 niż Nelson Mandela i jego zgraja terrorystów...

jacobbs pisze:
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa

Problem jest taki, że nie ma w Polsce takiej partii zaś są partie komunistyczne i ukryte nazistowskie ( spójrz sobie na program SLD ... )

CICHY pisze:
Wypadało by Ci nawtykać ale zwisa mi to.Raz jeszcze powtarzam to były osobne manifestacje i g...... mnie obchodzi co otym myślisz.

Cichy jest tu dla mnie osoba która w sporze o manifestację rozwiewa wszelkie wątpliwości...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 21:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
jacobbs to że ktoś nie jest za delegalizacją NOP, ONR itp to nie znaczy że do nich należy więc nie przypisuj nikogo do niczego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 6:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
jacobbs brawo :-)
fajne teledyski, ciekaw byłem jak się z tego można wytłumaczyć. wyszło na to, że najlepsza jest metoda, zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać a jak cię złapią za rękę (np. dzierżącą mieczyk albo zamawiającą piwo) - to powiedz, ze to nie Twoja ręka.
jacobbs przyjm proszę moje wyrazy uznania za obrazowe przykłady.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 10:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:43
Posty: 93
Lokalizacja: stąd.
Bastiat pisze:
Dwie podstawowe różnice to :
- kierunek gdzie skierowana jest ręka. Jak pokazały twoje zdjecia i sama koncepcja " heil Hitler" dłoń jest utrzymywana na wysokości oczu, w przypadku salutu rzymskiego jest ona wzniesiona ku słońcu co również pokazały twoje zdjęcia
- układ dłoni, w hitlerowskim cała ręka jest sztywna, złożona w jedną całość, w salucie jest luźna, kciuk odstaje i jeszcze jedno : ważne jest skąd "bierze" się tą rękę do owego gestu czy od piersi czy od biodra itd.


Te wg ciebie podstawowe różnice to dla większości normalnych ludzi żadne różnice i doskonale o tym wiesz. Chyba, że sam jesteś skończonym ignorantem. Mało kogo obchodzi, czy to jest na wysokosci oczu, czy wyżej i czy naziol ma w tym momencie rozczapierzone paluchy, czy nie. Czy salutuje z biodra, czy znad stołu zamawiając piwo ;).
Wymyślcie sobie inne saluty, inny image, inne symbole to może będziecie inaczej postrzegani. Bo dla większości ludzi, w tym i dla mnie, jesteście zwykłymi boneheadami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 10:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale po co znowu ta złość panowie?
CICHY pisze:
A TY nie masz mózgu tylko lewacką sieczkę.

Tylko czekałem na podobne stwierdzenie. Jak zwykle mnie nie zawidołeś ;)
CICHY pisze:
Na samym końcu pisze o Twoich idolach.

Do Twojej wiadomości, dla mnie totalitaryzm to totalitaryzm, bez względu na to czy prawy prosty, czy lewy sierpowy jest zbrodnią i powinien zostać ukarany.
Obrazek
Bastiat pisze:
UE której ty jak dobrze mi się zdaje jesteś zwolennikiem.

Przykro mi to mówić, ale źle Ci się wydaje.
Bastiat pisze:
słowa biała siła, biała duma mają na celu pokazanie, zaznaczeni iż "biali" szeroko pojęci nadal istnieją i nadal walczą w domniemanym wyścigu ras...

Dla przypomnienia:
Rasizm, ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi"
Więc czym Twoim zdaniem jest "walka w domniemanym wyścigu ras" jeśli nie rasizmem?
Bastiat pisze:
Co mają ludy indii i krzyże celtów do maurzynów i żydów ?

Twierdzisz, że krzyże celtyckie na flagach i wlepkach NOP-u symbolizują solidarność z ludami celtyckimi? Chłopie, no nie kompromituj się.
Bastiat pisze:
1. Wlepka nie świadczy o organizacji
2. Pokaż mi dokument ONR zatwierdzający te wlepki
3. White power- wytłumaczyłem swoją drogą lepszy rasizm niż demokracja i socjalizm...

1. Ale świadczy o tym strona, na której została umieszczona. To strona ONR-u, która jest tworzona i czytana przede wszystkim przez ONR-owców. Tutaj nie ma miejsca na dziwne niewyjaśnione zbiegi okoliczności i teorie spiskowe.
2. A Ty pokaż mi dokument ONR zabraniający tych wlepek. A tak w ogóle to Wy już lepszych spraw na głowie nie macie, tylko dokumenty zatwierdzające wlepki piszecie?
Bastiat pisze:
Kto tam stoi ignorancie ?
większośc organizacji narodowych i konserwatywnych odcieło się od tej manifestacji... był tam NOP i Zadruga + inni we własnym zakresie

Bastiat pisze:
Rasistowskie ? Sprzeciw wobec emigrantów jest rasistowski ? powiedz to UE :) ...
a, że NOP tam był to wiadome, nawet Zawisza o tym pisał, tylko dlaczego mnie przypisujesz do NOP ? Czyżbyś nie umiał czytać :-?

"Ingorancie". Na ten zwrot też czekałem niecierpliwie ;) Jeszcze zapomnieliście dodać, że na pewno jestem zamaskowanym czarnoskórym kryptohomseksualistą współpracującym z Gazetą Wyborczą i knujący wredny masoński spisek przeciwko polskości. I dla mnie NOP i ONR to jeden i ten sam syf. Cichy kiedyś pisał, że treść ta sama tylko forma inna. Sprzeciw wobec imigrantów? "Jedna rasa, biała rasa". W porząsiu. Masz problemy z analizowaniem niektórych informacji, czy celowo ich unikasz?
Bastiat pisze:
Gdzie niby ONR dopuszcza się nienawiści rasowej ?

I Ty mnie pytasz co ja mam z polskiego? Przeanalizuj jeszcze raz to co napisałem. Bo jest zasadnicza różnica między dopuszczaniem czegoś, a dopuszczaniem się czegoś.
Bastiat pisze:
Pretensje miej do władz a nie do ONR... Lepsza flaga C18 niż Nelson Mandela i jego zgraja terrorystów...

A myślałem, że jako wielcy patrioci sławiący dobre imię waszej ojczyzny powinniście zgnębić ideologię, która doprowadziła ją do upadku, chociażby słynną dla was metodą "gryź krawężnik". I ja już szczerze wolałbym Nelsona Mandelę niż Adolfa Hitlera. No ale innego zdania po Tobie, jako po zwolenniku apartheidu o Nelsonie Mandeli spodziewać się nie można. A terrorystom Pokojowej Nagrody Nobla nie dają.
Asafa pisze:
jacobbs to że ktoś nie jest za delegalizacją NOP, ONR itp to nie znaczy że do nich należy więc nie przypisuj nikogo do niczego

Cichy jest szefem, przewodniczącym, Wielkim Mistrzem, fuhrerem, czy nie wiem czym tam jeszcze zgorzeleckiego NOP-u. Bastiat utożsamia się z ONR-em. Więc o czym Ty do mnie rozmawiasz?
neandertalski pisze:
jacobbs brawo :-)
fajne teledyski, ciekaw byłem jak się z tego można wytłumaczyć. wyszło na to, że najlepsza jest metoda, zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać a jak cię złapią za rękę (np. dzierżącą mieczyk albo zamawiającą piwo) - to powiedz, ze to nie Twoja ręka.
jacobbs przyjm proszę moje wyrazy uznania za obrazowe przykłady.

Najlepiej i najwygodniej jest się wszystkiego zaprzeć ;) Jest bóg, jest ojczyzna, a gdzie ten ich cały rzekomy honor?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 11:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
Asafa pisze:
jacobbs to że ktoś nie jest za delegalizacją NOP, ONR itp to nie znaczy że do nich należy więc nie przypisuj nikogo do niczego

Tak, to wielki błąd...

neandertalski pisze:
fajne teledyski, ciekaw byłem jak się z tego można wytłumaczyć. wyszło na to, że najlepsza jest metoda, zaprzeczać, zaprzeczać, zaprzeczać a jak cię złapią za rękę (np. dzierżącą mieczyk albo zamawiającą piwo) - to powiedz, ze to nie Twoja ręka.

Pokaż mi dowody iż jest to osoba z ONR...

ilustrator pisze:
Te wg ciebie podstawowe różnice to dla większości normalnych ludzi żadne różnice i doskonale o tym wiesz. Chyba, że sam jesteś skończonym ignorantem. Mało kogo obchodzi, czy to jest na wysokosci oczu, czy wyżej i czy naziol ma w tym momencie rozczapierzone paluchy, czy nie. Czy salutuje z biodra, czy znad stołu zamawiając piwo .

Wiem, że to ludzi mało obchodzi, ale skoru już są na tyle głupi ażeby kogoś obmawiać nie mając o czymś pojęcia to niech się lepiej nie wypowiadają :)

jacobbs pisze:
Przykro mi to mówić, ale źle Ci się wydaje.

To tylko dobrze o tobie świadczy :P

jacobbs pisze:
Twierdzisz, że krzyże celtyckie na flagach i wlepkach NOP-u symbolizują solidarność z ludami celtyckimi? Chłopie, no nie kompromituj się.

Nic takiego nie twierdzę... twierdzę iż używanie krzyża celtyckiego jest powszechne przez rozne środowiska i ten symbol nie oznacza sticte rasizmu... a to wreszcie kogo są niby te wlepki ? coś się zakręciłeś

jacobbs pisze:
Dla przypomnienia:
Rasizm, ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi. Przetrwanie tych "wyższych" ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami "niższymi"
Więc czym Twoim zdaniem jest "walka w domniemanym wyścigu ras" jeśli nie rasizmem?

Nie jest to rasizm
1. Nikt nie uważa się za rasę która jest "wyższa" od ras innych
2. Gdzie masz napisane na tych wlepkach iż tak jest ?
3. Kto tu dąży do dominacji ? przyjrzyj się ideii

jacobbs pisze:
1. Ale świadczy o tym strona, na której została umieszczona. To strona ONR-u, która jest tworzona i czytana przede wszystkim przez ONR-owców. Tutaj nie ma miejsca na dziwne niewyjaśnione zbiegi okoliczności i teorie spiskowe.
2. A Ty pokaż mi dokument ONR zabraniający tych wlepek. A tak w ogóle to Wy już lepszych spraw na głowie nie macie, tylko dokumenty zatwierdzające wlepki piszecie?

1.http://www.onr.h2.pl/index2.php strona główna ONR - gdzie masz te wlepki ? :P
2. Każa sprawa jest ważna. Dokumentów zabraniających nie ma :P wiadomo, że rzeczy głupich się nie robi - logiczne

jacobbs pisze:
"Ingorancie". Na ten zwrot też czekałem niecierpliwie

piszesz takie głupoty, że nie mogłem już wytrzymać ... nie ma tam ONR i nie było

jacobbs pisze:
I dla mnie NOP i ONR to jeden i ten sam syf.

Organizacje różniące się pod wieloma względami :)

jacobbs pisze:
Sprzeciw wobec imigrantów? "Jedna rasa, biała rasa". W porząsiu. Masz problemy z analizowaniem niektórych informacji, czy celowo ich unikasz?

Rozmawiajmy o manifestacji :) która była organizowana w tym właśnie celu. Co do podanego przez ciebie hasła to ja go nie popieram ale wiem kto go tam umieścił i nie był to ONR...

jacobbs pisze:
I Ty mnie pytasz co ja mam z polskiego? Przeanalizuj jeszcze raz to co napisałem. Bo jest zasadnicza różnica między dopuszczaniem czegoś, a dopuszczaniem się czegoś.

Przealanizowałem i piszesz rzeczy nie związane kompletnie z ONR. Pokaż mi manifestację ONR na której dochodziło do przejawów nienawiści rasowej lub coś w tym stylu...

jacobbs pisze:
Bastiat utożsamia się z ONR-em. Więc o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Przypisywałes mnie do NOP - o to zapewne chodzi ;)

jacobbs pisze:
A myślałem, że jako wielcy patrioci sławiący dobre imię waszej ojczyzny powinniście zgnębić ideologię, która doprowadziła ją do upadku, chociażby słynną dla was metodą "gryź krawężnik".

1. Nie ma takiej metody
2. Do upadku to doprowadza socjalizm a nie organizacja C18 ze swoją śmieszną ideologią...

jacobbs pisze:
I ja już szczerze wolałbym Nelsona Mandelę niż Adolfa Hitlera.

I ten i ten zły, każdy morderca, każdy socjalista

jacobbs pisze:
No ale innego zdania po Tobie, jako po zwolenniku apartheidu o Nelsonie Mandeli spodziewać się nie można.

Polecam historię RPA :) widzę, że nawet nie wiesz co to był apartheid :P system ten zapobiegał mordom, konfliktom narodowościowym... w takiej sytuacji jaką miała RPA był dobry jak i w obecnych czasach również jest porządany, w czasach gdzie w RPA nagminnie atakuje się białych...

jacobbs pisze:
A terrorystom Pokojowej Nagrody Nobla nie dają.

mhm to dlaczego dostał ją Nelson Mandela ? Przywódca "Włóczni Narodu" organizacji terrorystycznej która do dziś min. przez USA i Wielką Brytanię za takową jest uważana ją otrzymał ? coś ta twoja teoria słaba... Dlaczego otrzymał ją Albert John Luthula ? również terrorysta z ANC ...

[ Dodano: Sro Gru 03, 2008 11:31 am ]
jacobbs pisze:
Do Twojej wiadomości, dla mnie totalitaryzm to totalitaryzm, bez względu na to czy prawy prosty, czy lewy sierpowy jest zbrodnią i powinien zostać ukarany.

Na wlepce NOP są same lewe totalitaryzmy :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 12:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Bastiat pisze:
Pokaż mi dowody iż jest to osoba z ONR...


sądzać po flagach, ludzi z ONR tam nie brakowało, combat 18 nie zbojkotowałeś , dla mnie to dyskwalifikacja... przykro mi :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 12:20 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
@Bastiat
To jak to jest: widząc na ulicy Murzyna, chcesz mu dać kopniaka czy nie???
Na naszej polskiej ulicy, dodam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 18:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
Kubek pisze:
@Bastiat
To jak to jest: widząc na ulicy Murzyna, chcesz mu dać kopniaka czy nie???
Na naszej polskiej ulicy, dodam.


Nie wiem jak Bastiat ale mnie już wiele razy przypisywano do w/w organizacji ale nie dałbym kopniaka Murzynowi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 8:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
neandertalski pisze:
sądzać po flagach, ludzi z ONR tam nie brakowało

większość flag to falgi naszego kraju :P
Byłeś kiedyś na manifestacji ? Jeżeli tak to wiesz, że ponad połowa jej uczestników ( lub coś koło tego) w przypadku manifestacji o charakterze ideowym a nie politycznym jest spoza kręgu organizacyjnego czyli ludzie którzy nie mają formalnie nic wspólnego z ONR lecz darzą tą organizację, ideę poparciem

neandertalski pisze:
, combat 18 nie zbojkotowałeś

Jak mam bojkotować coś z czym nie mam styczności ? :-?
zresztą nazizm tepie tak samo jak socjalizm, anarchię czy rewolucjonizm

Kubek pisze:
To jak to jest: widząc na ulicy Murzyna, chcesz mu dać kopniaka czy nie???

Nie, dlaczego miałbym bić Murzyna ? Czym mi on zawinił ?

Kubek pisze:
Na naszej polskiej ulicy, dodam.

To nie robi różnicy czy to chodnik niemiecki, polski czy namibiański o nazwie Bismarck Strasse. Ludzi z powdu innego koloru skóry się nie bije. To nie katolickie, i antymoralne.

Asafa pisze:
Nie wiem jak Bastiat ale mnie już wiele razy przypisywano do w/w organizacji

Mnie też :P nie wiem dlaczego :P
Jakby już to pasuje mi tylko nacjonalizm Jungerowski ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..