Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 9:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neo, a co zrobimy jak, nie daj Boże, świat jeszcze z tysiąc lat będzie istniał i wszystko się skompromituje? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 9:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a to coś się jeszcze nie skompromitowało na tym świecie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 9:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
a to coś się jeszcze nie skompromitowało na tym świecie?

czyli co? wszystko zdelegalizować? nawet smolucha??? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 9:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a czy ja gdzieś powiedziałem, że kogoś trzeba zdelegalizować? rozmawiam jedynie z Bastiatem, bo mi się z nim dobrze rozmawia, choć dzieli nas wiele. czy to coś złego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 10:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Cytuj:
a czy ja gdzieś powiedziałem, że kogoś trzeba zdelegalizować?

nie, nie Ty, tylko smoluch.

Ja tylko od siebie chciałem dodać, przysłuchując się całej tej dyskusji, że jako mieszkaniec Hesji (ok. 20 km. od dawnego bunkra Hitlera, ok. 20 km. od wioski, która została zbudowana z gruzów tego bunkra) zupełnie nie przejmuje się tutejszymi skinheadami i neonazistami (tutaj są mocni). Bardziej martwią mnie ci, z którymi pracuje - oni noszą białe kołnierzyki, dres ubierają tylko na poranny jogging, a włosy mają nienagannie przycięte u fryzjera, głosują na SPD czy CDU.
Tych pierwszych (skinheadów i neonazistów) omijam szerokim łukiem a tych drugich wpuszczam do swojego domu.
I nagle(!) okazuje się, że "porządny" (do tej pory) obywatel staje się rasistą tylko dlatego, że nagle(!) pojawił się kryzys. I nagle(!) jego miejsce pracy zostało zagrożone. Dodam, że on ma kredyt na dom, auto służbowe i lubi zjeść w dobrej restauracji. A jak powszechnie wiadomo to tania siła robocza z zagranicy jest temu winna...

Ci pierwsi są ideowcami, z którymi można walczyć, spierać się, dogadywać (patrz CICHY - był w czwartek na spotkaniu, szuka porozumienia, dialogu).
Ci drudzy są potencjalnymi uczestnikami "jakiejśtam" nocy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 13:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
neandertalski pisze:
Bastiat pisze:
mhm czyli wg twojej teorii cukier z buraka niczym nie różni sie od cukru z trzciny, a kawa jest tym samym co cherbata...


nie do końca - wg mojej teorii, komory gazowe wymyśliły wojskowe służby medyczne w... USA w latach dwudziestych XX wieku, jednak wypromował je w świecie kto inny :P
RN był w swojej historii antysemicki - a więc i rasistowski, nigdy nie mów nigdy ;)

czy antysemityzm równa się rasizmowi czyli niechęci do ludzi innych ras ? raczej nie... ( przynajmniej mi się tak wydaje) zwłaszcza, że :
- Żydzi jak nie patrzeć mają ten sam kolor skóry co my :P
- RN potępiał rasizm jako wynaturzenie ( w kontekście Narodowo-Socjalistycznych Niemiec)
Co do komór gazowych to się zgadzam, podobnie z obozami które jako pierwsi utworzyli Brytyjczycy w Afryce dla Burów.
Mi też się z neandertalskim dobrze rozmawia i tym bardziej nie chcemy nikogo delegalizować, my daleko od polityki :P chcemy po prostu uzupełnić swą wiedzę jakże marną w porównaniu z tym co może dać nam świat ;)

[ Dodano: Pią Gru 05, 2008 1:32 pm ]
tadam pisze:
Ci pierwsi są ideowcami, z którymi można walczyć, spierać się, dogadywać (patrz CICHY - był w czwartek na spotkaniu, szuka porozumienia, dialogu).
Ci drudzy są potencjalnymi uczestnikami "jakiejśtam" nocy.

Tu zgoda, tak właśnie powstał nazizm, czego teraz wypierają się Niemcy... Skina jeszcze da się przekonać a człowieka w furii juz nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 14:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tadam a moim zdaniem prawdziwe nieszczęście zaczyna się gdy dwa przez Ciebie przytoczone przykłady razem się dogadają, osobno są niegroźni ale jak się je połączy to zgodnie z równaniem:
społeczeństwo + przestępcy= policja nie ma żadnych szans
;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 14:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
prawdziwe nieszczęście zaczyna się gdy dwa przez Ciebie przytoczone przykłady razem się dogadają

może i tak...
ale to tak jakby chcieć "zdelegalizować" noże, bo w komplecie z psychopatą mogą spowodować nieszczęście :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 15:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
neandertalski pisze:
społeczeństwo + przestępcy= policja nie ma żadnych szans
;)

jak to dobrze, że nie mam szacunku do policji :P

a nie wiecie jak tam ma się NPD po drugiej stronie granicy ? Coś ich nie widać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 21:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
Tandam , mnie Cichy zdelegalizował z tym pedałowaniem - normalnie boję się popedałować :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 0:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
smoluch pisze:
Tandam , mnie Cichy zdelegalizował z tym pedałowaniem - normalnie boję się popedałować :lol:

no cóż, nie wiedziałem, ze sprawa Ciebie osobiście dotyczy... już milknę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 10:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Bastiat, skoro policji nie szanujesz to chyba nie powinno Ci się podobać, że NOP w swoich zasadach programowych w punkcie 6 zakłada, cytat:
uporządkowanie spraw bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa państwa: zwiększenie nakładów na służby policyjne.
a tak przy okazji a propo legalizacji i delegalizacji, nie sądzicie, ze dziwnie w tych samych zasadach programowych wygląda punkt:
7) wprowadzenie zakazu działania grup, organizacji, partii, ośrodków informacji i propagandy uprawiających polityczną prostytucję na rzecz obcych państw i istniejących poza Krajem struktur władzy - w pierwszym rzędzie dotyczy to tych, którzy prowadzą akcję na rzecz likwidacji Państwa Polskiego i wchłonięcia go przez Unię Europejską;
może więc nie ma się co dziwić, że przeciwnicy polityczni NOP-u odwzajemniają się im tym samym? tadam co Ty na to? no wiesz w sprawie szukania dialogu i porozumienia przez NOP? z takiej pozycji w zasadach programowych, musisz przyznać może być ciężko znaleźć partnera do rozmowy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 17:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
tadam co Ty na to? no wiesz w sprawie szukania dialogu i porozumienia przez NOP?

jak by byli idealni to bym się do nich zapisał :D
w temacie "Delegalizacja NOP i im podobnych" jestem przeciwko delegalizacji NOP i im podobnych z różnych względów, które starałem się opisać.


@Bastiat. Myślałem, że jesteś legalistą. :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 17:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
tadam pisze:
@Bastiat. Myślałem, że jesteś legalistą.

legalistą jestem ale w wykonywaniu starych praw :) prawa republik rewolucyjnych mnie nie dotyczą... przecież żadna bajka nie rozpoczyna się słowami : " dawno, dawno temu żył sobie prezydent..."
A jaki mam stosunek do policji wie każdy kto zna mnie w "realu" :P

neandertalski pisze:
Bastiat, skoro policji nie szanujesz to chyba nie powinno Ci się podobać, że NOP w swoich zasadach programowych w punkcie 6 zakłada, cytat:
uporządkowanie spraw bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa państwa: zwiększenie nakładów na służby policyjne.

w NOP nie podoba mi się wiele rzeczy, również to :P
Policji nie szanuję, nie szanowałem i szanować nie zamierzam... Milicji mówimy NIE !
no najwyżej, że wprowadzi się jakąś normalną straż królewską- to zaakceptuję.

neandertalski pisze:
a tak przy okazji a propo legalizacji i delegalizacji, nie sądzicie, ze dziwnie w tych samych zasadach programowych wygląda punkt:
7) wprowadzenie zakazu działania grup, organizacji, partii, ośrodków informacji i propagandy uprawiających polityczną prostytucję na rzecz obcych państw i istniejących poza Krajem struktur władzy - w pierwszym rzędzie dotyczy to tych, którzy prowadzą akcję na rzecz likwidacji Państwa Polskiego i wchłonięcia go przez Unię Europejską;

Nie widzę w tym nic dziwnego... wręcz go popieram, nie dość, że w ogóle nie powinny istnieć żadne partie polityczne to w dodatku Unię Europejską jako organizację zniewalającą gospodarkę, niszczącą tradycję i organizację tworzącą super państwo należy tępić.

neandertalski pisze:
z takiej pozycji w zasadach programowych, musisz przyznać może być ciężko znaleźć partnera do rozmowy?

OMP chętnie się przyłączy ;) :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 19:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2008, 21:43
Posty: 93
Lokalizacja: stąd.
Bestiat pisze:
...no najwyżej, że wprowadzi się jakąś normalną straż królewską- to zaakceptuję.


To jak ma być jakaś straż królewska, to musi być też król (?) A skąd weźmiecie króla? Wybierzecie demokratycznie? ;) Tu to mnie zaciekawiłeś... Król będzie na kadencje czy dożywotnio?

A później na murach będą skróty HWDSK :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..