Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 8:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Kiedy ja założyłem temat dotyczący samorządowców PO zamieszanych w handel narkotykami natychmiast temat został usunięty.


Bo to Cichy nie dotyczy naszego regionu - spoważniej w końcu , bo takie pomówienia tylko Ciebie ośmieszają ;)

Poza tym masz (chyba) mylne wyobrażenie o adminach - to nie są osoby śledzące na okrągło fora i reagujące natychmiast - a odnoszę wrażenie , że Ty na okrągło siedzisz na forum żeby swoje pięć groszy wszędzie wrzucić. A'propos "pięciu" - myślałem również , że Twoje 5 minut minęło wraz z odejściem tematu referendum - a Ty nadal nie dajesz o sobie zapomnieć ;) Czyli w sumie myliłem się... ;)


Dla mnie NOP może istnieć - przyroda nie lubi pustki więc gdzieś i tak chłopaki musieliby się wyżyć ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 8:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
czy można jakoś zdelegalizować smolucha? pytam tylko czy jest taka możliwość?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
YELLO_35 pisze:
Bo to Cichy nie dotyczy naszego regionu - spoważniej w końcu , bo takie pomówienia tylko Ciebie ośmieszają

Delegalizacja NOP też nie dotyczy naszego regionu. A ośmieszacie to się Wy bando ignorantów, dla których pseudo demokracja zasłania cały świat. Zero obiektywizmu tylko toczycie jad do innych wyznających poglądy wam obce. To strach przed nami nie pozwala wam być obiektywnymi w dyskusji. Ja spoważniałem już dawno temu, teraz czas na Was.
Gdzieś mam te wasze mentorskie uwagi. Wydaje się wam że zawładnęliście forum i możecie wszystkich pouczać. Tak się Wam tylko wydaje i nie mam ochoty wyprowadzać was z błędu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
A ośmieszacie to się Wy bando ignorantów


Nie mam zwyczaju polemizować na tym poziomie...a na zwyżkę tegoż z Twej strony się nie zapowiada ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
YELLO_35 pisze:
Nie mam zwyczaju polemizować na tym poziomie...a na zwyżkę tegoż z Twej strony się nie zapowiada

Widzisz bez zmian co ty piszesz uważasz za słuszne inni to nie ten poziom, śmieszne, dzicinne, itd. Nic nie rozumiesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Nic nie rozumiesz.


No nie - bo to domena ludzi z NOP-u ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Ileż razy można prosić o to samo, ręce opadają. Sam doprowadzasz człowieka do takiego stanu emocjonalnego. A tak na marginesie określenie kogoś mianem ignoranta-nie widzę w tym nic złego jeśli takowym się okazuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:32 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Sam doprowadzasz człowieka do takiego stanu emocjonalnego.


Dziękuje za uznanie :)

CICHY pisze:
A tak na marginesie określenie kogoś mianem ignoranta-nie widzę w tym nic złego jeśli takowym się okazuje.


A jeśli nie to co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Referendum nie wyszło. To teraz temat zastępczy-DELEGALIZACJA. Nawet w temacie referendum nie dyskutowano o burmistrzu tylko o NOP, itd. Teraz kiedy referendum nie będzie słyszę glosy że nie powinienem już się na forum odzywać, itd. A ty usiłujesz mnie przekonywać do poziomów dyskusji. Jeśli jest taki jaki jest to nie jest to moja zasługa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 10:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie odpowiadasz na pytania...

CICHY pisze:
Jeśli jest taki jaki jest to nie jest to moja zasługa.


Zaraz się okaże , że moja ;)

CICHY pisze:
Referendum nie wyszło


Łączę się w bólu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 11:31 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
to ja dorzucę swoje 5 groszy, CICHY nikt się was nie boi to 1. po 2. to forum idealnie pokazuje że mamy jeszcze ludzi MYŚLĄCYCH którzy nie zgadzają się z waszą chorą ideologią, to że się zasłaniacie patriotyzmem nie zamaskuje waszej nienawiści do innych ras i innych poglądów i w ogóle wszystkich ludzi którzy nie są biali i nie "kochają" ojczyzny tak mocno jak wy. Bądzcie sobie, wasze prawo głosić to na co macie ochote, bo każdy ma do tego prawo, a o waszej sile i poparciu niech świadczy fakt że na święto niepodległości musiałeś sciągać posiłki z innych miast żeby w ogóle ktoś was zauważył.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 11:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
To ja włączę się do dyskusji i powiem tak:

na ot tematu " Nowe państwo nad Szprewą" Cichy nie mogąc pogodzić się z poniesioną karą napisał:

CICHY pisze:
Pod punkt trzeci regulaminu tak na dobrą sprawę można podciągnąć wszystko. Tylko dlaczego przez 2 miesiące podobny wpis dotyczący Grupy Inicjatywnej ds. Referendum o odwołanie burmistrza mógł funkcjonować a obecny już nie bo narusza regulamin? Poprzedni wpis zawierał takie same elementy. Ewidentny przykład wybiórczego podejścia do tego samego zjawiska. Aż się prosi o jednakowe traktowanie wszystkich.


To ja już nie mam pytań odnośnie NOP. :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 13:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
No i właśnie tego się spodziewałem. "W naszym programie nie mamy rasizmu ani antysemityzmu". Ale kogo obchodzi co macie w programie, skoro jesteście rasistami i antysemitami? Cała Polska was za takich uważa, no ale znając życie to kolejny masoński spisek przeciwko Wielkim Obrońcom Białej Polski.

Wygrzebana w sieci strona ONR-u, wlepek kilka:
http://www.onrbl.pun.pl/viewprintable.php?id=5
Wcale nie ma w nich rasizmu ani antysemityzmu, gdzie tam :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 13:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 10:51 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 16:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
mrbyte pisze:
Bastiat pisze:
mrbyte pisze:
Ja myślałem, że kabaret, ale może coś mi umknęło.
kabaretem to jest sejm ... podaj argumenty a nie syp pustymi słowami.


Mam podać argumenty dla których chłopcy w koszulach i wysokich butach mnie śmieszą? Dla których do łez rozbawia mnie zamawianie piwa przy jednoczesnym wskazywaniu wyprostowaną ręką na żyrandol? Dla których szef NOP w Zgorzelcu jako pierwszy avatar ustawia animowany wizerunek MG42 z kołyszącą się leniwie taśmą z amunicją? Mam tłumaczyć dlaczego skręcam się w spazmach śmiechu, gdy widzę coś takiego:

Ale co to ma wspólnego z ONR ? skoro salut rzymski jest wykonywany w kierunku słońca ?

[ Dodano: Nie Lis 30, 2008 4:48 pm ]
jacobbs pisze:
Cała Polska was za takich uważa, no ale znając życie to kolejny masoński spisek przeciwko Wielkim Obrońcom Białej Polski.

A co kogo to obchodzi, że ktoś sobie tak uważa ? kiedyś uważali, że Ziemia jest płaska... do dziś we Francji uważają, że mamy układ geocentryczny a nie heliocentryczny ( mowa tu o pospolitym tłumie ) jaki wniosek ?

jacobbs pisze:
No i właśnie tego się spodziewałem. "W naszym programie nie mamy rasizmu ani antysemityzmu".

Skoro nie ma to tak nie jest...

jacobbs pisze:
Ale kogo obchodzi co macie w programie, skoro jesteście rasistami i antysemitami?

A kogo to obchodzi skoro nie masz na to ani argumentów ani dokumentów ...

jacobbs pisze:
Wygrzebana w sieci strona ONR-u, wlepek kilka:
http://www.onrbl.pun.pl/viewprintable.php?id=5

fajne wlepki

jacobbs pisze:
Wcale nie ma w nich rasizmu ani antysemityzmu, gdzie tam

gdzie jest antysemityzm na wlepce przeciwnej komunistom czy aborcji ?
wlepka która może być podciągnięta pod rasizm jesst jedna- czyli "wykopmy czarnych ze stadionów" ale tu tkwi przekaz i trzeba go zrozumieć a do tego potrzebne są godziny na stadionach lub dobra wola
zaś jest tam tylko jedna wlepka która może byc podciągnięta pod antysemityzm a mianowicie " nie chcę byc poprawny" ale tam również jest przekaz - polecam " Przedsiębiorstwo Holokaust"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..