Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 lut 2010, 8:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 lut 2010, 7:50
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy ktos z szanownych forumowiczów zna jakies szczegóły odnosnie tej usługi Cyfrowego Polsatu ? Czy bedzie u nas w zasięgu / juz jest ? Próbowałem cos poszperac po necie ale nie znalazłem nic konkretnego.

Jestem obecnie uzytkownikiem Neostrady (okolice ulicy Francuskiej)- i od dluzszego czasu mam problemy z internetem (koło godziny 16-22 łącze sie strasznie dławi,transfer 0-10kb/s przy 1Mbit) , TPSA tłumaczy to ze sa obecne przeciążenia na sieci w okolicy i obiecuja rozbudowe (juz 3 miesiac jak do nich dzwonie).

Dla kogos kto przegląda strony , gra w gry online etc nie pobierajac setek terabajtów z neta oferta Polsatu wyglada calkiem ok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lut 2010, 8:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
patio pisze:
Czy ktos z forumowiczów zna jakies szczegóły


Ja wiem, że ma być
Ze swojej strony propoinuję następujące działanie w chwili obecnej:
1) zareklamować prędkość a co za tym idzie zgodzić się na opłatę wynoszącą 10 % opłaty za internet do czasu poprawy transferu (ja tak zrobiłem) i opłacało mi się. Obecnie mam bradzo stabilne łącze na neostradzie. Chyba 2 - 3 miesięcy wytrzymasz przy śmiesznej opłacie. Ważne jest jednak abyś złożył reklamacje jedną albo dwie albo więcej. One Ciebie nic nie kosztują a pozwolą na przyspieszenie prac. Zapisz sobie profilaktycznie nr reklamacji. Będą do Ciebie dzwonić i negocjować wysokość opłaty. Targuj się.

2) Jeśli nie chcesz czekać idź do Jacka .. Sklep komputerowo - telewizyjny w Spółdzielcy.

To kompetentny facet i rzetelna firma. Odpowie Ci na wszystkie pytania. Mnie odpowiedział i jestem zadowolony.

P
G


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lut 2010, 8:26 
masz informacje na stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/internet/oferta.cp

Ja próbowałem przetestować, ale temat jest wdrażany i póki co usługa nie jest dostępna



Trochę danych:
21 Mb/s

Technologiia HSPA+ (Evolved HSPA) zapewnia wysoką prędkości transmisji danych: do 21 Mb/s (pobieranie) i do 5,76 Mb/s (wysyłanie). HSPA+ to połączenie technologii HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access) służącej do szybkiej transmisji od strony sieci w kierunku użytkownika, np. podczas przeglądania stron www, i HSUPA (High-Speed Uplink Packet Access) służącej do szybkiej transmisji w kierunku od użytkownika do sieci, np. podczas wysyłania e-maili.

Pakiety danych

Możesz dostosować usługę do swoich potrzeb, w dowolnej chwili aktywując pakiety stałe i jednorazowe. Robisz to nawet na krótki okres bez żadnych zobowiązań. Więcej >

3 GB - 49 zł (oszczędzasz 60%)

1 GB - 29 zł (oszczędzasz 30%)

1 gr - za 0,25 MB danych pobranych poza abonamentem i pakietami.


7 dni na próbę

W Cyfrowym Polsacie masz tydzień, by dokładnie przetestować usługę. Jeżeli nie będziesz zadowolony z zasięgu lub usługa nie spełni Twoich oczekiwań, możesz z niej zrezygnować bez dodatkowych kosztów

też mam dosyć TPSA


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..