Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 8:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Nawet przegranej nie potrafią przyjąć z godnością. Teraz będą sie doszukiwać różnych spraw byle tylko unieważnić wybory. Ale z tego co pamiętam jeszcze nikomu to sie nie udało. Teraz po prostu wychodzi po raz kolejny na jaw jaki elektorat ma PiS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 8:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
xionc pisze:
Wróżka nie wiem co pijesz ale zostaw to, jak Schetyna p.o prezydenta? Już go wybrali? Poza tym mamy już Prezydenta elekta, naprawde przestań pić to badziewie.


Ty chłopie chyba nie wiesz co się dzieje w kraju ! byłeś na wczasach ? czy może dopiero co Cię wypuścili, koledzy po fachu z PO ? bo jakiś nie ogarnięty jesteś i piszesz obraźliwie do mnie ! jutro komora składa mandat poselski co wiąże się z tym że nie będzie już marszałkiem sejmu i tym samym p.o. prezydenta, a SLD i PSL już zapowiedziały że poprą Schetynę na Marszałka i tak o dziwo będzie on p.o. prezydenta przez miesiąc czasu , pomimo że mamy wybranego prezydenta elekta !

[ Dodano: Sro Lip 07, 2010 9:27 am ]
http://www.tvn24.pl/-1,1663905,0,1,boru ... omosc.html

tu proszę, się zapoznać niedowiarku Xionc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 8:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
wróżka pisze:
mamy wybranego prezydenta elekta !
dobrze, że nie mamy wybranego prezydenta erekta, bo by nas wszystkich wydymał :grin: :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 8:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
wróżka ma rację . poniżej część tekstu z wikipedi

Prezydent-elekt nie posiada żadnych uprawnień należnych z mocy konstytucji Prezydentowi.
Prezydent elekt przestaje być prezydentem elektem i staje się prezydentem urzędującym w chwili złożenia przysięgi przed Zgromadzeniem Narodowym.

źródło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 8:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystko sie wyjaśniło wystawili Komorowskiego na prezia żeby Schetyna został marszałkiem i przez miesiąc rządził światem, uups pomyłka, Polską.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 9:44 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
turek pisze:
dobrze, że nie mamy wybranego prezydenta erekta, bo by nas wszystkich wydymał :grin: :smt082 :smt044

Na szczęście Clinton nie startował ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 13:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Palikot to, Palikot tamto... ale w PiSie takich Palikotów jest na pęczki:

Tobie zapewne jakiś antyk na łepetynkę spadł.
Trzeba być totalnym IGNORANTEM żeby tak Szlachetne i Poważne osoby porównywać ze zwykłym CHAMEM.
Otwórz oczy zaślepiony człowieczku i popatrz w co wdepnąłeś.Już lepiej mogłeś pozostać w swoich sympatiach przy LSD,uwierz mi : są mniej szkodliwi dla POLSKI od jednorękich bandytów.
]:->

[ Dodano: Sro Lip 07, 2010 2:59 pm ]
zubek pisze:
czym więc jest Palikot z Niesiołowskim nawet wobec takiego zestawienia gwiazd polskiego piekiełka?

Co Ty z tym piekłem?SATANISTA jakiś czy co?
]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 14:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Trzeba być totalnym IGNORANTEM żeby tak Szlachetne i Poważne osoby porównywać ze zwykłym CHAMEM.

Szacunek i poważanie w Twoich kategoriach moralnych, etycznych i ideologicznych tylko potwierdzają moją diagnozę. inaczej - to tak, jakbyś kazał mi przejmować się zachwytem Stalina nad Trockim, czy Hitlera nad sprawnie działającym systemem zagłady. :D inaczej jeszcze - to Kurski, Ziobro, Karski, Kaczyński, Macierewicz mają problem, gdyż popierają ich ludzie o neofaszystowskich poglądach :smt030 a to daje do myślenia..... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 14:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
cichy kto jest wg.ciebie szlachetny macierewicz,ziobro ,kurski?powinieneś zmienić dostawcę bo jakimś świństwem cię zaprawia.Jedni z niewielu szlachetnych pisiorów jakich znałem to Mężydło,Zalewski,Dorn. A wymienieni przez zubka zostali bardzo celnie opisani.Oczywiście to tylko wierzchołek góry pisowej bo przykłady można by mnożyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 16:33 
Trochę zacząłem czytać posty w ww. materii i jestem mocno zniesmaczony.
Może pora porozmawiać merytorycznie ... zamiast wzajemnie się atakować :shock:
Niektóre posty są tragiczne i nie mam na myśli Cichego


Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 20:02 przez Atomic, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 19:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
zubek pisze:
Kurski, Ziobro, Karski, Kaczyński, Macierewicz mają problem, gdyż popierają ich ludzie o neofaszystowskich poglądach :smt030 a to daje do myślenia..... :roll:


Sądzisz, że Tusk, Schetyna, Niesiołowski czy Palikot wznoszą się na wyżyny zachwytu z powodu chwilowego poparcia ich przez ludzi, którzy dotąd zawzięcie machali szturmówkami SLD??? Zwłaszcza tych spośród nich, którzy zazwyczaj popierają opcję,.. aktualnie rządzącą, bez względu na to kto w danej chwili dzierży stery władzy??? Poparcie tak chwiejnego elektoratu, dzięki któremu zwyciężyli w wyborach prezydenckich, powinno dać im do myślenia... :roll:

ps. Stonuj nieco swoje ataki na Cichego, bo jeśli obrazi się na Ciebie i zamilknie - stracisz jedną z lepszych okazji do publicznego zamanifestowania swojego poparcia dla PO... :oops:

A jeśli już piszesz o moralności, ideologii i etyce w kontekście poparcia konserwatywnego PiS-u przez opcję Cichego, racz zauważyć, że mimo wszystko te dwie opcje polityczne dzieli mniejsza "odległość" aniżeli ta, która dzieli lewicę od liberalnej (w naszym rodzimym wydaniu) PO. 8)


Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 20:08 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 20:55 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Haha odezwał sie stały w poglądach jak skała przekorny. Co fuchy nie dali to sie obraziłeś? W którą mańke teraz grasz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 21:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
xionc pisze:
Haha odezwał sie stały w poglądach jak skała przekorny.


Masz rację, moje poglądy są stałe i niezmienne. :grin:

xionc pisze:
Co fuchy nie dali to sie obraziłeś?


Nie oczekiwałem fuchy od żadnego z kandydatów na prezydenta... :lol: :lol: :lol:

xionc pisze:
W którą mańke teraz grasz?


Chyba "zagram" w tę co Ty - a dobrze Ci płacą??? :smt082 :smt044 :smt082


Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 21:15 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 21:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Szacunek i poważanie w Twoich kategoriach moralnych, etycznych i ideologicznych tylko potwierdzają moją diagnozę. inaczej - to tak, jakbyś kazał mi przejmować się zachwytem Stalina nad Trockim, czy Hitlera nad sprawnie działającym systemem zagłady. :D inaczej jeszcze - to Kurski, Ziobro, Karski, Kaczyński, Macierewicz mają problem, gdyż popierają ich ludzie o neofaszystowskich poglądach :smt030 a to daje do myślenia..... :roll:

Emocjonalnie rzecz ujmując lepiej być neofaszystą jak soc-liberałem,wszak pierwszy jest niewinną owieczką w porównaniu z drugim.
Poczytaj trochę a pózniej pluj.Historycznie patrząc to FASZYZM ma mniej ofiar na sumieniu od systemów demokratycznych w niejednym kraju.
Najgorszy jak zapewne wiesz jest SOCJALIZM.I masz rację nie warto się licytować czy ten brunatny(Narodowy Socjalizm) czy ten czerwony(KOMUNIZM rodem z KRAJU RAD) ma więcej ofiar na sumieniu.Faszyści przy tym to niewinne istoty.Ale w tych kwestiach odsyłam do HISTORII. W Polsce nie ma tradycji faszystowskich(oczywiście jakiś śladowy plankton możesz znalezć).W Polsce międzywojennej pojawił się ruch Narodowo-Radykalny odwołujący się do NACJONALIZMU.Pominę wymienianie formacji politycznych bo było ich kilka.Partia do której należę odwołuje się właśnie do tych tradycji.Jeśli już robisz do mnie osobiste wycieczki to określaj mnie mianem NACJONALISTY.Nie przypisuj mi etykiet które wzbudzają złe emocje i wywołują u uczestników tej dyskusji nieuzasadnione i zakłamane emocje.
]:->
A tak w ogóle jesteś mistrzem odciągania od tematu dyskusji w każdym wątku.
przekorny pisze:
ps. Stonuj nieco swoje ataki na Cichego, bo jeśli obrazi się na Ciebie i zamilknie - stracisz jedną z lepszych okazji do publicznego zamanifestowania swojego poparcia dla PO... :oops:

Ten osobnik ,ignorant historyczny i polityczny,klasyczny przykład karierowicza nie jest w stanie mnie obrazić.
]:->
A TERAZ WRACAMY DO TEMATU.
Prezydent Komorowski trzymający w ręku sztucznego palikota (insygnia władzy?) i pierwsza dama.

Uważam, że prezydent Komorowski zasługuje na taki szacunek, jakim darzył prezydenta L. Kaczyńskiego, będąc marszałkiem sejmu.
"Jaki prezydent, taki zamach" - B. Komorowski

Wg PKW w aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Słowem mordercy, gwałciciele, pedofile, złodzieje w prawie w 92% poparli Komorowskiego.

źródło : http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Pozostaje dodać : jaki elektorat, taki prezydent.

O ile pamiętam, to prezydent L. Kaczyński został określony, jako dureń, cham i pijak. Sąd orzekł, te słowa nie są obraźliwe.

Jeśli ktoś ma więc ochotę nazwać Komorowskiego durniem, pijakiem, chamem, to może to legalnie, bezkarnie i publicznie czynić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lip 2010, 22:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak tak rób z zimnego Lecha bohatera tylko gdyby nie ta katastrofa i późniejszy cyrk to kaczucha by przerżnał wybory z kretesem i jest to oczywista oczywistośc jak zwykł mawiać jego brat-szef. A brunatni czy czerwoni czy brunatnoczerwoni to taki sam syf i nie można relatywizować że któryś system był fajniejszy bo zostawił mniej trupów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..