Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 6:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Dwa trzy lata temu gorliwie przekonywałeś mnie ( osobiście) do głosowania na Gronicza... Oczy chciałeś wydrapać za krytykę PO i obecnego burmistrza.


Śmieszny jesteś Ty i śmieszne są Twoje tezy, które wielokrotnie miałem nieszczęście tutaj czytać. Tłumaczyć akurat Tobie dlaczego stało się tak, że zmieniłem swoją ocenę co do paru osób,... - nie wydaje mi się ani potrzebne, ani konieczne. Ty i tak wiesz wszystko najlepiej, prawda? :lol: :lol: :lol:

Kiedyś uważałem Ciebie za bystrego gościa, obecnie tak nie uważam - czy zmiana postrzegania Ciebie (lub kogokolwiek innego) jest czymś karygodnym i niewłaściwym?? Zastanów się nad tym i nie wciskaj więcej ludziom bzdur, które urodzą Ci się w głowie - pod wpływem jakiś tajemniczych czynników... :lol:
:lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 6:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Tym postem kończę swój udział w tym watku.Traktuję to jako podsumowanie z mojej strony.
]:->
Odkąd jesteśmy chrztem obmyci
i Boga Ojca wyznawamy,
to krzyż przy gnieździe orłów stoi,
my w wierze ojców mocno trwamy.
Trwajmy mocni w wierze,
ludziom dajmy nadzieję,
głośmy światu z radością:
Bóg jest miłością!
Deus caritas est!
Ojcowie nasi w czasach próby
pomocy Boga przyzywali:
My chcemy Boga i Któż jak Bóg!
I wysłuchani, zwyciężali.
Dzisiaj, gdy burzą się narody,
Rodzinny próg nam będzie
twierdzą,
Bogurodzica znów zwycięży,
Zwycięży wiara, Bóg zwycięży!
O, Gaude Mater Polonia!
O, Gaude Mater Ecclesia!
Polonia semper fidelis est,
Polonia semper fidelis sit,
Bo Polska zawsze wierną była.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 7:06 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Zastanów się nad tym i nie wciskaj więcej ludziom bzdur


Nic nikomu nie wciskam wielce szanowny polityku :smt082 napisałem tylko iż gorliwie przekonywałeś mnie od tej a nie innej opcji politycznej, a teraz jesteś jednym z gorliwiej krytykujących PO. I nie używaj tanich haczyków o "tajemniczych czynnikach" bo te, kilka lat temu, razem ( mam na to świadków ) ... więc skończ pokornie, przekorny misiu pysiu bo nie wyjdzie Ci to na dobre, w tej Twojej krętej karierce politycznej! Pa ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 7:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Nic nikomu nie wciskam wielce szanowny polityku :smt082


Nie jestem politykiem, maluszku, choć być może "czynniki" spowodowały na tyle wielkie spustoszenie Twoich szarych komórek, że za tydzień raczysz mnie nazwać Wikarym... :smt044 :smt082

Dr. Dre pisze:
a teraz jesteś jednym z gorliwiej krytykujących PO.


Dalej nic nie rozumiesz, a ponieważ szanse na to, żebyś zrozumiał są niewielkie, zaprzestaję z Tobą polemiki - Doktorku-Lennonku :smt082

Dr. Dre pisze:
więc skończ pokornie, przekorny


Nie znam czegoś takiego jak "pokora" chłopczyku. Pa... :smt058 A już na pewno wobec takich jak Ty... ;-)


Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 7:48 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 9:37 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Nie znam czegoś takiego jak "pokora" chłopczyku. Pa... A już na pewno wobec takich jak Ty...


Wiem wiem , bo nie "rozdaje" stanowisk w administracji publicznej. Nie aspiruje ... więc z pełną swobodą możesz mnie zlewać. Jakoś dyskonfortu z tego powodu nie odczuwam. :smt058


Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 9:45 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 9:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Temat dyskusji to: Wybory Prezydenta RP a widzę, że zaczęły się znowu osobiste wycieczki :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 10:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Gero pisze:
Temat dyskusji to: Wybory Prezydenta RP


Za zmianę kierunku dyskusji przepraszam, jednak wydaje mi się czymś naturalnym reakcja na bzdury - nawet jeśli te bzdury pochodzą od kogoś takiego jak Dr. Dre, osobnika lubującego się w prowokacjach i manipulowaniu faktami.
Nie tylko ja, ale Ty również i chyba każdy by zareagował, prawda?

Jeśli chodzi o temat główny wątku, cóż, wybór prezydenta został dokonany a na ocenę jego działań przyjdzie jeszcze czas. Póki co wylewanie pomyj na głowy obydwu byłych kandydatów nie ma sensu. Temat jako taki powinien być chyba zamknięty - takie jest przynajmniej moje zdanie. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 11:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Panie i Panowie link poniżej przebija chyba wszystkie inne dotyczące wyborów. Tłumaczenie przegranej Kaczucha jednej z działaczek PiS przebija wszystkie dotychczasowe i zamienia sie już chyba w istny kabaret. PiSiory chyba nigdy nie pogodzą sie z porażką i całkiem możliwe jest iż będą dopatrywać sie jeszcze innych śmieszniejszych rzeczy które ich zdaniem miały wpływ na porażkę swojego Guru.

"Głosowali na Komorowskiego , bo miał za dużą kratkę"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 11:41 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
naturalnym reakcja na bzdury - nawet jeśli te bzdury pochodzą od kogoś takiego jak Dr. Dre, osobnika lubującego się w prowokacjach i manipulowaniu faktami.


Przekorny!!! Napisałem o Twoich przebierankach politycznych, co jest FAKTEM i nawet jeśli się tu rozpłaczesz albo zaczniesz gryźć i drapać to i tak tego FAKTU nic a nic nie zmieni. Przytoczyłem Twój przykład przebieranki jako szlagierowy w lokalnym wydaniu opisując preferencje polityczne społeczeństwa, w odniesieniu do wyborów prezydenckich - więc nie zmieniłem tematu i nie manipuluj FAKTAMI zaczepiając mnie przy tym. To, że się odniosłem to Twoich anegdotek, które przytoczyłeś, to juz zwykła ludzka rzecz odpowiadać na post w którym mnie cytowałeś. Sam używasz chwytów poniżej pasa, wiec się nie dziw, że język mi się wyostrzył.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 13:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Przekorny!!! Napisałem o Twoich przebierankach politycznych, co jest FAKTEM


A ja twierdzę, że świadomie (lub na wpół świadomie) KŁAMIESZ, nie wiem tylko co jest tego powodem. Czy wrodzona upierdliwość i jak wspomniałem wcześniej upodobanie do internetowych prowokacyjek, kompleksy które przelewają Ci się uszami,... czy rzeczywiście wpływ "czynników zewnętrznych". :lol: :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 13:57 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 20:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Temat jako taki powinien być chyba zamknięty - takie jest przynajmniej moje zdanie.


Słuszne zdanie - też to rozpatrywałem więc z chęcią to zrobię :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..