Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 11:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Hakeem pisze:
Pokazywanie przedmiotów , włosów itd... więzionych i mordowanych tam ludzi ma nam przypominać co tam sie wydarzyło, jaka była historia , ma to być przestrogą co może ale nie musi sie wydarzyć w przyszłości.

nie widzę różnicy między tą przestrogą a tą o której jest wątek.
Cytuj:
Więc twój kolega z pracy sądzę że jest Niemcem !!

staraj się czytać do końca - tak jest łatwiej rozmawiać :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 13:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
tadam pisze:
Hakeem napisał/a:
Pokazywanie przedmiotów , włosów itd... więzionych i mordowanych tam ludzi ma nam przypominać co tam sie wydarzyło, jaka była historia , ma to być przestrogą co może ale nie musi sie wydarzyć w przyszłości.

nie widzę różnicy między tą przestrogą a tą o której jest wątek.


A ja widzę i to wielką. Wystawa o której jest mowa w tym temacie jest ogólnodostępna. Każdy kto przechodzi obok tego kościoła choćby nie chciał to i tak spojrzy na ową wystawę, po prostu rzuca sie w oczy i taki był też cel tego.
Natomiast co do Oświęcimia to na teren obozu wchodzi sie kupując ( chyba ) jakiś bilet.
I to sie nazywa Muzeum. Więc ten kto tego nie zrobi nie wejdzie. To co jest tam pokazane nie widnieje na murach czy płotach itp... w samym mieście Oświęcim.
I to jest właśnie ta różnica, ale skoro nie potrafisz tego dostrzec to proponuje przemyć oczy :smt044

[ Dodano: Pią Lip 16, 2010 2:42 pm ]
tadam pisze:
Cytat:
Więc twój kolega z pracy sądzę że jest Niemcem !!

staraj się czytać do końca - tak jest łatwiej rozmawiać :roll:


co do tego , to sie poprawiłem zmieniając swój wpis :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 20:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 sty 2010, 7:08
Posty: 31
Lokalizacja: Zgorzelec
A mnie ciekawi czy jeśli jakaś organizacja postawiła bilbordy z obrazami z działalności inkwizycji to czy też było by to dopuszczalne wedle autorów tejże wystawy :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 lip 2010, 6:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Hauras pisze:
A mnie ciekawi czy jeśli jakaś organizacja postawiła bilbordy z obrazami z działalności inkwizycji to czy też było by to dopuszczalne wedle autorów tejże wystawy :roll:

Kolejny mieszkaniec BANIALUKI piszący nie na temat?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 lip 2010, 10:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
tadam pisze:
piece niby do palenia ludzi.
NIBY... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sie 2010, 9:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
miałem właśnie "przyjemność" spotkać wystawę w Starym Sączu. byliśmy całą rodziną zwiedzić tamtejszy klasztor Klarysek. na rusztowaniach przy bramie wisiały obrazki. mój 9 letni syn spojrzał tylko na mnie szeroko otwartymi oczami - CO TO JEST??? dzieciak nie ma pojęcia o aborcji, natomiast doskonale rozróżnia krew, rozszarpane szczątki ludzkie i zwierzęce od kotleta na talerzu. jego reakcja utwierdziła mnie tylko w mojej opinii całej tej "wystawy". gratuluję efektu piewcom kultu miłości bliźniego, przebaczenia, nastawiania policzka i tym podobnym, jak się niestety okazuje frazesom. walczycie o życie, aż się leje krew.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sie 2010, 10:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
miałem właśnie "przyjemność" spotkać wystawę w Starym Sączu. byliśmy całą rodziną zwiedzić tamtejszy klasztor Klarysek. na rusztowaniach przy bramie wisiały obrazki. mój 9 letni syn spojrzał tylko na mnie szeroko otwartymi oczami - CO TO JEST??? dzieciak nie ma pojęcia o aborcji, natomiast doskonale rozróżnia krew, rozszarpane szczątki ludzkie i zwierzęce od kotleta na talerzu. jego reakcja utwierdziła mnie tylko w mojej opinii całej tej "wystawy". gratuluję efektu piewcom kultu miłości bliźniego, przebaczenia, nastawiania policzka i tym podobnym, jak się niestety okazuje frazesom. walczycie o życie, aż się leje krew.

A wystarczyło mu wytłumaczyć.
Zapewne będąc z nim w Auschwitz "POLSKIM OBOZIE ZAGŁADY"(jak często mawiają Twoi idole z za Nysy i Odry) nie było by końca tłumaczeniom.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sie 2010, 10:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
cichy - ja brunatnej koszuli nie noszę - nie moi to idole :o
taka właśnie jest z Tobą dyskusja. :smt021


Ostatnio zmieniony 02 sie 2010, 10:24 przez zubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2012, 13:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://narodowcy.net/nastepcy-hitlera-w ... 012/03/09/
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2012, 13:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Trochę przegieli z tymi zdjęciami :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2012, 14:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
manzir pisze:
Trochę przegieli z tymi zdjęciami :|

Aborcja to nie jest bułka z masłem mój drogi.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2012, 14:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Na ten temat się nie wypowiadam, bo to jest sprawa każdego z osobna i jego sumienia.

Jednak takie zdjęcia to przegięcie - mogę to tylko porównać do "kociaków" łążących podomach, którzy na siłe przekonują, że to ich "wiara" jest słuszna.

Tyle w tym temacie - oczywiście nie obrażając nikogo przy okazji, ani jego "wiary".


Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 14:07 przez manzir, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2012, 16:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
manzir pisze:
Na ten temat się nie wypowiadam, bo to jest sprawa każdego z osobna i jego sumienia.

Lepiej się nie wypowiadaj i nie kompromituj,jesli te słowa odnosisz do zabijania nienarodzonych bezbronnych dzieci.A zdjęcia są jak najbardziej wporządku bo celem ich jest wstrząsać i przemawiać do wyobrazni ludzi którzy nie zdają sobie sprawy czym jest aborcja.
]:->

[ Dodano: Wto Mar 20, 2012 8:42 am ]
http://www.prawy.pl/index.php?option=co ... aktualnoci
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..