Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 19:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
CICHY pisze:
I cyklistów.
o, pardon: masonów, nie cyklistów :grin:
Cykliści, to porządna grupa środowiskowa, porządna i pożyteczna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 20:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2010, 13:05
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec
To jest przesada , bardzo dobrze że coś z tym robią bo jak by nie patrzeć w ten sposób zabija się żywego człowieka , ale nie w takiej formie , na te zdjęcia patrzyły dzieci które mają bujną wyobraźnie i myślę że po takich zdjęciach nie jedno dziecko miało nie ciekawą noc z dziwnymi snami ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 20:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Nawet nie zamierzam cię cenzorować Twoja prostota i nienawiść do większości ludzkiej rasy stawia cię zdecydowanie wyżej od Jaruzelskiego w rankingu ludzi wyzutych z rozumu i rozsądku. Ale po prostu mam wymioty jak cie czytam.
Dziękuję wszystkim za wieloletnią spokojną wymianę zdań na niniejszym forum, z wielkim zalem żegnam wszystkich normalnych/ według mnie/ takie również moje prawo - szkoda mi was ,że będziecie dzieki aktualnym modom męczyć się z opiniami a właściwie nawet trudno mówić o opiniach w wypadku wypocin niektórych chorych z nienawiści dopuszczanych do tego forum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 21:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Zita pisze:
To jest przesada , bardzo dobrze że coś z tym robią bo jak by nie patrzeć w ten sposób zabija się żywego człowieka , ale nie w takiej formie , na te zdjęcia patrzyły dzieci które mają bujną wyobraźnie i myślę że po takich zdjęciach nie jedno dziecko miało nie ciekawą noc z dziwnymi snami ...


Jeśli Twój wiek nie jest kitem , to jak na tak młode lata wydaje mi się że myślisz bardzo trzeźwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lip 2010, 23:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Admin czy naprawdę długo musieć będziemy tolerować zboczonego trola cichego to naprawdę wielokrotniej bardziej lewacki fdemagog nioż grzegorz a z nim jakoś sobie poradziliście

Gdzieś wcześniej Admin zadał pytanie odnośnie CICHEGO i jakoś większość nie miała nic przeciw, a teraz się chłopie obudziłeś? ;) Też mam dość nie tyle może jego obecności na forum, co tym obrazkom praktycznie w każdym poście. Grzegorz w pisywał ciągle P W a za 'ileś tam dni' i z upomnień zrobił się ban, a CICHY za agitację nie dostał nic. Ja przestałem się wgłębiać w jego posty, a nie jestem typem Przekornego nie używam funkcji ignoruj :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2010, 6:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Chuck Norris jr pisze:
Cykliści, to porządna grupa środowiskowa, porządna i pożyteczna

Pod warunkiem jak nie robią wyścigów po chodnikach.
]:->
bog180 pisze:
Twoja prostota

Tylko język prosty trafia do ludzi .W mętnej wodzie to ryby się dobrze łapie.Ludziom już dość w głowach namącili różnej maści liberałowie,pseudo lewicowcy ,itd.
]:->
bog180 pisze:
nienawiść do większości ludzkiej rasy

Nie jestem rasistą i nie wiem skąd takie wnioski u Ciebie.
]:->
bog180 pisze:
tawia cię zdecydowanie wyżej od Jaruzelskiego w rankingu ludzi wyzutych z rozumu i rozsądku. Ale po prostu mam wymioty jak cie czytam.

Zauważm że niezbyt wiele masz do powiedzenia na żaden temat,potrafisz tylko obrażać.Ale mi to POWIEWA delikatnie mówiąc.
]:->
Przez cały czas TY i Tobie podobni ograniczają dyskusję do wycieczek osobistych pod moim adresem odchodząc od sedna problemy.PONIEWAŻ nie masz nic do powiedzenia.....................
]:->

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 7:23 am ]
Marcopollo pisze:
Grzegorz w pisywał ciągle P W a za 'ileś tam dni' i z upomnień zrobił się ban, a CICHY za agitację nie dostał nic.

W wątku dotyczącym wyborów prezydenckich miałem dostać BANA za agitację? A co z kampanią,przecież po to założyłem ten wątek.Żenująca wypowiedz z Twojej strony nie wspomnę o poziomie myślenia.
]:->

[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 7:25 am ]
A TEMAT TEGO WĄTKU TO ABORCJA .
A NIE CICHY I JEGO STOSUNEK DO ŚWIATA.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2010, 8:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Atomic pisze:
A ja myślę że każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. Argumenty sugerujące konsultacje z psychiatrą świadczą o Twojej niskiej kulturze osobistej.


Otóż to - i tego się trzymajmy.

CICHY pisze:
TEMAT TEGO WĄTKU TO ABORCJA .
A NIE CICHY I JEGO STOSUNEK DO ŚWIATA.


Zgadza się - wracamy do tematu 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2010, 8:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Skrobanki były, są i będą legalne czy nielegalne, a jak nie w Polszy to za granicą. Nie ma co tu dzielić włosa na czworo. Jak ktoś będzie potrzebował to i tak pójdzie na zabieg ale w naszym kraiku hipokryzja trzyma sie mocno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lip 2010, 9:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Zita pisze:
bardzo dobrze że coś z tym robią bo jak by nie patrzeć w ten sposób zabija się żywego człowieka , ale nie w takiej formie , na te zdjęcia patrzyły dzieci które mają bujną wyobraźnie
jakoś nikt nie dostrzega tzw 'drugiej strony medalu'. Tego mianowicie, że coś najpierw szokuje; po kilkurazowym szoku następuje zobojętnienie dla tematu i szokujący są temu winni. Ale, co tam, 'dziś' jest ważne, po nas choćby... :roll: jednym słowem: krótkowzroczność i zacietrzewienie, rozum na końcu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 17:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
"W najbliższy czwartek (15.07) wyjdzie na jaw czy przeciwnicy będą w stanie bronić swoich racji konstruktywną dyskusją, czy też są silni tylko przed komputerem".
To cytat ze strony głównej.
Właśnie wróciłem ze spotkania.I wyszło szydło z worka.Przeciwników wystawy było dwóch(co ciekawe pracownicy tutejszego muzeum).Był jeszcze Przewodniczący Rady Miasta z którego wypowiedzi odniosłem wrażenie że jest za a nawet przeciw.No i oczywiście przedstawiciele mediów(w liczbie 3)którzy generalnie sprzeciwiali się miejscu wystawy a nie samej wystawie.Zabrakło mi natomiast dziesiątek wręcz setek (jak to przedstawiano na stronie głównej) oburzonych rodziców i forumowiczów.CZYŻBY KOLEJNA MANIPULACJA MEDIÓW?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 18:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
CICHY pisze:
I wyszło szydło z worka.Przeciwników wystawy było dwóch (...)
CZYŻBY KOLEJNA MANIPULACJA MEDIÓW? (...)]:->


Bo nikomu nie chce się użerać z fanatykami już nie wspominając, którzy
mają poparcie kleru. A jak każdy rozsądny wie, z klerem nie warto walczyć.

Poza tym nie łudź się, że przeciwników nie ma i, że to tylko "Manipulacja mediów"
(to "Wasze" ulubione stwierdzenie). Nie udało mi się spotkać wśród moich znajomych
nikogo kto byłby za tą wystawą. A znaczna większość, była nią wyraźnie
oburzona.

Inna sprawa, że dziwi mnie, że ludzie, którzy tak bardzo są przeciwni aborcji
i przeciez (jak mi się wydaje) celebrują poszanowanie życia ludzkiego mają
w sobie aż taką obojętność na takie obrazy, że nie widzą pogardy w pokazywaniu
takich rzeczy publicznie.

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 21:08 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
"W najbliższy czwartek (15.07) wyjdzie na jaw czy przeciwnicy będą w stanie bronić swoich racji konstruktywną dyskusją, czy też są silni tylko przed komputerem".
To cytat ze strony głównej.
Właśnie wróciłem ze spotkania.I wyszło szydło z worka.Przeciwników wystawy było dwóch(co ciekawe pracownicy tutejszego muzeum).Był jeszcze Przewodniczący Rady Miasta z którego wypowiedzi odniosłem wrażenie że jest za a nawet przeciw.No i oczywiście przedstawiciele mediów(w liczbie 3)którzy generalnie sprzeciwiali się miejscu wystawy a nie samej wystawie.Zabrakło mi natomiast dziesiątek wręcz setek (jak to przedstawiano na stronie głównej) oburzonych rodziców i forumowiczów.CZYŻBY KOLEJNA MANIPULACJA MEDIÓW?
]:->


Cichy - ty mój mały manipulatorze :). Przeciwników wystawy na spotkaniu było sztuk JEDEN. Ja. Moja współpracowniczka jest akurat jej ZWOLENNICZKĄ więc Twoje powyższe stwierdzenie jest kompletnie nieprawdziwe. Zanim coś napiszesz to sprawdź.

Po drugie byłem tam jako osoba prywatna. Ty też chyba nie reprezentowałeś tam KWB PGE Turów ?

Jutro opiszę trochę swoich wrażeń z tego spotkania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 21:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiotrArcimowicz pisze:
Przeciwników wystawy na spotkaniu było sztuk JEDEN.


PiotrArcimowicz pisze:
Twoje powyższe stwierdzenie jest kompletnie nieprawdziwe.


Ejj, ja bym rzekł, że jest w połowie nieprawdziwe. Albo może jedynie w połowie prawdziwe?? 8)

Ale to tylko kwestia celu jaki się chce osiągnąć, kierując w tę a nie inną stronę tak bezceremonialny, ostry zarzut.

ps. Widzę, że miałeś dzisiaj dość napięty kalendarz "imprez"... :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 11:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
tuka pisze:
Inna sprawa, że dziwi mnie, że ludzie, którzy tak bardzo są przeciwni aborcji
i przeciez (jak mi się wydaje) celebrują poszanowanie życia ludzkiego mają
w sobie aż taką obojętność na takie obrazy, że nie widzą pogardy w pokazywaniu
takich rzeczy publicznie.

mój kolega z pracy dziwi się, że Polacy w ogóle mają brak poszanowania do śmierci! np. w takim Oświęcimiu eksponują odcięte włosy, zęby, zdjęcia zabiedzonych nieboszczyków, piece niby do palenia ludzi. Wg niego można tą ekspozycję nieco zmodyfikować - np. wstawić zdjęcia jak jest rozdawana pomoc z Czerwonego Krzyża dla internowanych, pokazać przedmioty wystrugane przez czasowo osadzonych w wolnych chwilach itp. itd. a tak to jakieś barbarzyństwo i ciemnogród w tej Polsce.
PS.
dodam, że kolega jest Niemcem 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 11:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Mistrz Świata z Ciebie , dobrze że dodałeś że twój kolega z pracy jest Niemcem. I czemu ja sie nie dziwie że ten Niemiec sie dziwi hehe


Ostatnio zmieniony 16 lip 2010, 12:08 przez Hakeem, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..