Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2011, 8:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekaw jestem Waszego zdania.
Czy SLD jest w stanie cokolwiek polepszyć w swoich notowaniach , gdy za sterami partii zasiadł Leszek Miller.

Co dalej z SLD?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 9:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wg mnie odrastanie pezetpeerowskiego ogona nie może im wyjść na zdrowie, bo elektorat na który mogliby w ten sposób liczyć z przyczyn biologicznych z każdym kolejnym rokiem będzie coraz mniejszy - a następne wybory najprawdopodobniej za 4 lata dopiero.
zdziwiłbym się gdyby młodzi na to poszli. tym bardziej w sytuacji gdy sld wierna jest od lat polityce typu panu bogu świeczkę i diabłu ogarek i w tym puszczaniu oka do kościoła aby dostać rozgrzeszenie za komunę przespali moment w którym w naszym kraju krytykowanie kościoła przestało być niebezpieczne dla polityka. jeżeli wierzyć Czaplińskiemu to trynd w narodzie zaczyna być zauważalny
Cytuj:
Na początku lat 90. było ich (odsetek Polaków, którzy nie chodzą do kościoła - red.) 13 proc, na przełomie wieków - 26 proc., dziś 33 proc. Za 10-15 lat będzie to połowa społeczeństwa - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" autor badania "Diagnoza społeczna" prof. Janusz Czapiński. Dodał, że wtedy Janusz Palikot, albo ktoś "palikopodobny" przejmie władzę w Polsce.

a sld ani tego nie zauważyło, nie potrafiło też przez lata całe ani razu wykorzystać jako opozycja parlamentarna najpierw słabości pisu a następnie peo. przy takiej ilości błędów, ja nie widzę dla nich żadnych perspektyw, latka lecą a oni po prostu wypadli z obiegu, stali się skansenem w branży...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 9:53 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam podobne zdanie co Ty kolego neandertalski 8)

Ale może ktoś jednak widzi inaczej ich przyszłość... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 14:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
za sterami partii zasiadł Leszek Miller.


Miller nie zasiadł za sterami partii, tylko klubu parlamentarnego SLD. A to jest bardzo poważna różnica...

Od lipca ubiegłego roku szefem klubu parlamentarnego PO jest Tomasz Tomczykiewicz... Czy wg Ciebie on również "steruje" tą partią???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 14:54 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Miller nie zasiadł za sterami partii, tylko klubu parlamentarnego SLD. A to jest bardzo poważna różnica...


Niewątpliwie jest...

przekorny pisze:
Czy wg Ciebie on również "steruje" tą partią???


Kto więc wg Ciebie nią "steruje" i co z tego wyniknie? Bo o tym jest wątek :roll:

Bolesną , dla niektórych , kwestię PJN-u już sobie wyjaśniliśmy ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 15:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Kto więc wg Ciebie nią "steruje" i co z tego wyniknie? Bo o tym jest wątek :roll:


Steruje nią wciąż Napieralski aż do wyboru nowych władz SLD,... które to wybory nastąpią pod koniec tego miesiąca. Kto zostanie szefem tego nie wiem,... ale wiem, że nie jest nim Leszek Miller.

YELLO_35 pisze:
Bo o tym jest wątek :roll:


Wątek który założyłeś i w który wplotłeś oczywistą nieprawdę??? Właśnie odniosłem się do tego Twojego "wątku".... Wg Ciebie moja wypowiedź jest nie na temat, czy jak...??? ;-)

YELLO_35 pisze:
Bolesną , dla niektórych , kwestię PJN-u już sobie wyjaśniliśmy ]:->


Tego nie rozumiem,... starasz się coś przekazać tą swoją dwuznaczną wypowiedzią??? Bolesną dla jej działaczy, dla Ciebie czy dla kogo??? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 18:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny - interesuje mnie przyszłość SLD. Mój błąd jest ewidentny i w zasadzie nie mam nic na swoje wytłumaczenie - może oprócz tego , że pobieżnie słuchałem wiadomości :roll:

przekorny pisze:
Steruje nią wciąż Napieralski aż do wyboru nowych władz SLD,... które to wybory nastąpią pod koniec tego miesiąca. Kto zostanie szefem tego nie wiem,... ale wiem, że nie jest nim Leszek Miller.


Dziękuje za informację :)

przekorny pisze:
Tego nie rozumiem,... starasz się coś przekazać tą swoją dwuznaczną wypowiedzią??? Bolesną dla jej działaczy, dla Ciebie czy dla kogo???


Nie , nic przekazać oprócz tego , że podobny wątek założyłem z PJN-em. Ale widzę , że zasada uderzenia w stół i nożyc zadziałała ]:->

Napiszesz coś na temat przyszłości SLD czy nadal będziesz bił pianę w swoim specyficznym stylu? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 paź 2011, 23:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Ale widzę , że zasada uderzenia w stół i nożyc zadziałała ]:->


Znowu nie wiem o co Ci chodzi, ale to pewnie kolejny przykład Twojej specyficznej wypowiedzi, z której nic nie wynika... Chyba, że dla odmiany rozjaśnisz o co chodziło autorowi... :)

YELLO_35 pisze:
Napiszesz coś na temat przyszłości SLD czy nadal będziesz bił pianę w swoim specyficznym stylu? :roll:


Dyskusja z Tobą?? Na zasadzie "zgadzam się w 100%" lub "bo to tak bywa"??? Nie nie, dziękuję... Tobie, znanemu z bystrości umysłu, objawiającej się bezkrytyczną miłością do opcji rządzącej,... nikt nie dorówna,... ;-)

Dalej będziesz bił pianę, czy pozwolisz innym wziąć udział w dyskusji po hasłem: "Miller szefem partii i co dalej..."? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2011, 6:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
chyba nie do końca jest tak, ze w wypadku obersturmbahnfuhrera Millera jego szefowanie klubowi będzie tylko funkcją strażnika żyrandola, jeżeli Oleksy mówi co mówi:
Cytuj:
Jacek Nizinkiewicz: Jak się Panu podoba "nowe", "odświeżone" SLD?

Józef Oleksy: Trzeba poczekać. Cała nadzieja na "odświeżenie" została ulokowana na Millera. Wybór ten jest dla niego uhonorowaniem dążeń, których się nigdy nie wyrzekł, czyli władzy. Działając ręka w rękę z Grzegorzem Napieralskim osiągnął cel.

- Smutno Panu widząc na czele SLD Leszka Millera? Zmianę kierownictwa odświeżeniem, unowocześnieniem, czy nowym otwarciem SLD, nazwać raczej nie można?

- Nie ma powodu do smutku. Leszek Miller może coś zdziałać "porządkując" SLD. Nie jest to jednak otwarcie o które chodzi. Będzie dużo gry słów, nowych bon motów, czasem zaskakujących sentencji ekonomicznych itp. BCC jest przecież w pogotowiu i dorobi co trzeba programowo.

poza tym trudno nie odnieść wrażenia, ze to właśnie on teraz sprząta pobojowisko powyborcze:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kto-bedz ... omosc.html
tym bardziej, jeżeli Kalisz i Olejniczak nie będą startowali na szefa sld trudno podejrzewać aby ktoś mu podskoczył. owszem sam też nie będzie startował, ale mam wrażenie, ze skoro:
Cytuj:
Zdaniem Millera ważne jest rozszerzenie grona liderów, a nie zawężanie go.

to właśnie on jest w domyśle tym "gronem liderów" przy przyszłym szefie partii...
rozśmieszyła mnie z kolei ta deklaracja, w imieniu klubu któremu krzyż w sejmie nie przeszkadza:
Cytuj:
Miller zadeklarował też, że żaden z 26 posłów SLD składając ślubowanie w Sejmie 8 listopada, nie będzie przywoływał Boga.

też mi skandaliści...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2011, 7:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
...w imieniu klubu któremu krzyż w sejmie nie przeszkadza:


M.in. dlatego , że nie przeszkadza osiągnęli taki wynik :roll:

Teraz , po faux pas z Biedroniem , robią co mogą w kwestii związków partnerskich :smt021

Cytując klasyka - żenada... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 paź 2011, 20:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Grzesiu siedzi przed tv pstryka kanalami, je pizze i pije piwo.
W kolejnych wyborach sld zniknie ze sceny.
Trupy z szafy nic tu nie pomogą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 paź 2011, 9:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
fajny wywiad z Urbanem, tak trochę a propo:
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/pa ... omosc.html
Cytuj:
Dymisja Napieralskiego to dobry ruch?

To powinna być dymisja natychmiastowa, a nie polegająca na tym, że w styczniu złoży przewodnictwo, a do tego czasu będzie jeździć po województwach i manipulować, żeby wybrać na kongres swoich zwolenników i utrzymać się na czele partii. Myślę o nim jak najgorzej i wyrażałem to, zanim doprowadził do klęski wyborczej. Przyznam, że uradowała mnie ta klęska Napieralskiego. Na własne życzenie oni stęchli. Pod każdym względem – programowym, komunikowania się, co było widać w telewizji, w towarzystwie.

Chce pan powiedzieć, że Napieralski jest po prostu głupi?

Moim zdaniem, delikatnie mówiąc, mądry nie jest. Przecież każdy widzi, że on mówi, a nie myśli, ma przygotowaną paplaninę. Niby złotousty, ale bez wdzięku. Niczego konkretnego nie wie i niczego konkretnego nie powie. Przyszedł do mnie, kiedy został przewodniczącym, to tłumaczyłem mu, że gwoździem programu powinno być wyrównywanie szans. Bardzo się do tego zapalił i zapewniał, że rozpracuje to sztabowo. Wiem, że chciał dobrze wypaść w rozmowie ze mną i nie myślał o żadnej młodzieży, systemie wyrównywania szans. Nie wystarczy mówić, żeby wszystkim było dobrze, żeby się rozwijało, żeby drogi, żeby dzieci, żeby ch... tam tego…


no i rozbroiła mnie ta szczerość wyborcy :)
Cytuj:
Nie odstręczyło to pana od oddania głosu na Palikota?

Nie głosowałem na Palikota.

Tylko na swojego wicenaczelnego?

Nie, bo jego nie było na liście w moim okręgu.

To na kogo?

Dębski się nazywał.

Kto to?

Nie wiem. Nie głosowałem na człowieka, tylko na partię. Jak wszyscy.


Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, 9:02 przez neandertalski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 9:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
YELLO_35 pisze:
Co dalej z SLD?

Ciszej nad tą trumną.
A ty kolego nie rozpaczaj masz teraz nową formację lewicową
ruch palikota się nazywa
A tak na poważnie to tym pogrobowcom stalina paligłup skutecznie zasadził wibrator w pewną część ciała. :smt082 :smt044 :smt082 :smt044 :smt082 :smt044 :smt082
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011, 7:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
tego jeszcze nie grali ;)

http://wiadomosci.wp.pl/title,Ksiadz-sz ... omosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2011, 9:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
czyli z tym końcem świata w 2012 to jednak prawda... idę przepuścić wszystkie pieniądze :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..