Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 17:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
żałość i marność po prostu

aż tak się nie biczuj,nie jest z Tobą aż tak zle.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 20:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Widzę że jak brakuje Ci argumentów to starasz się rozmówcę zdyskredytować posądzając go o brak wiedzy.W którym miejscu dałem powody żebyś sądził że nie wiem kiedy rządy Junty miały miejsce w Grecji.


Myślę że po twojej wypowiedzi:

CICHY pisze:
Grecja się budzi.Nadchodzą "CZARNI PUŁKOWNICY".
Mam nadzieję że historia kołem się tocząc znalazła się w latach 20-30 poprzedniego stulecia.


ej xionc, właśnie wpadłem przypadkowo przegladajac internet, na cytat Einsteina:


"Nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem."


Myślę, że to podsumuje wypowiedzi niektórych uczestników forum ]:-> .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lut 2012, 21:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
fisbanowskie "mądrości" ileż Ty masz lat że dopiero odkryłeś te słowa??? :lol:
ej xionc, właśnie wpadłem przypadkowo przegladajac internet, na cytat Einsteina:


"Nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem[/size]."

własnie bardzo trafna stara maksyma niczego sobie pasująca do dyskusji z panami o ksywkach nawołujących sie wzajemnie w celu poparcia ich "betonowej",ale jakże trendy;-)świadomości ukształtowanej poprzez PR-owskie pranie mózgu.


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012, 21:59 przez ambiwalentny, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 16:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Cytuj:
fisban

Zajmij się lepiej wymachiwaniem drewnianym mieczykiem bo jak wieść gminna niesie całkiem dobrze ci to wychodzi.
]:->

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 8:06 pm ]
http://www.nacjonalista.pl/2012/02/11/n ... rmageddon/
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2012, 21:28 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
ambiwalentny pisze:
.Podróże kształcą i dodam piekne słowa R.Kapuścińskiego-świat nie wygląda tak jak okazują nam media,a wygląda jak wygląda i najlepiej samu się przrekonać o tym...


no no pominę milczeniem Twoje wpisy ambiwalentny, ale za ten cytat masz 5 :smt023 popieram go w całej rozciągłości :grin:


A tak poza tym ...
Reklama dźwignią handlu Cichy..... :P Jak NOP promowałby się w taki sposób może ktoś zwróciłby na niego uwagę pod względem ideologicznym a tak...... tylko ktoś zwraca ..... ]:->

Jak widzę to ty jesteś tym od Einsteina :smt023 , bo doświadczenie masz ogromne :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 7:41 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dlaczego polski prezydent o wizerunku gajowego tak bardzo odbiega poziomem intelektualnym od prezydenta Czech. :-?

Vaclav Klaus ( z dnia 12.02.2012) - Stworzenie Unii Gospodarczej i Walutowej było jedną z najbardziej nieodpowiedzialnych, politycznych decyzji. :smt028

http://parallaxview.nowyekran.pl/post/5 ... ch-decyzji

Do fizbana: skup się ignorancie na tekście, a nie na źródle OK. Bo odechciewa się tu pisać patrząc na niski poziom Twoich wypowiedzi.

To co najważniejsze ze słów Vaclava Klausa :

„1/ musimy uwolnić się od świętej mantry polityków europejskich - to jest od bezproduktywnej i paternalistycznej społecznej gospodarki rynkowej, która przez rosnącą rolę „zielonej ideologii” jeszcze bardziej jest osłabiana,
2/Musimy zaakceptować, że gospodarcze procesy dostosowawcze trwają przez pewien czas, a niecierpliwi politycy i rządy tylko pogorszają sytuację. Musimy przygotować wstępne warunki dla wzrostu gospodarczego, a nie próbować przyspieszać wzrost poprzez interwencję państwa,
3/Powinniśmy przygotować radykalny plan redukcji wydatków budżetów państw i zaprzestać umizgów z rozwiązaniami polegającymi na podwyższeniu podatków. Plan ten musi się zająć przede wszystkim obowiązkowymi wydatkami, ponieważ dyskretne cięcia w wydatkach na dłuższą metę są ilościowo mniej lub bardziej nieistotne.
4/Powinniśmy powstrzymać pełzające, ale stale rosnące „zielone ustawodawstwo”. Nie powinniśmy do tego dopuścić, ażeby Zieloni przejęli naszą gospodarkę, pod sztandarami tak wadliwej idei jak doktryna globalnego ocieplenia
5/Powinniśmy zatrzymać centralizację, harmonizację a także standaryzację europejskiego kontynentu, a po upływie pół wieku takich środków, na nowo rozpocząć radykalną decentralizację, deregulację i od-subwencjonowanie (Desubventionierung) naszej gospodarki i społeczeństwa.
6/ Musimy z powrotem wprowadzić demokrację. A demokracja może być tylko na poziomie państw. W ramach całego kontynentu nie może istnieć.
Oznacza to, że musimy pokornie powrócić od, niestety nie krótkiej, wycieczki do ponadpaństwowości (Supranationalismus), ponownie do międzyrządowości (Intergovernmentalismus).

Wykonanie tego ma naturalnie swoje ryzyko polityczne. Jednakże niewykonanie tego jest znacznie bardziej ryzykowne.”
8)


Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 11:41 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 10:53 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Do fizbana: skup się ignorancie na tekście, a nie na źródle OK. Bo odechciewa się tu pisać patrząc na niski poziom Twoich wypowiedzi. Chciałoby się napisać błaźnie”.


Skup się bardziej na tłumaczeniu niż na obrażaniu rozmówcy - bo ktoś z boku (a jest tu taki jeden) dowali Ci , że robisz to z braku argumentów :roll:
Tak tylko ostrzegawczo piszę... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 11:38 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Nie zaśmiecaj proszę tematu Yello OK? To tylko taka moja prośba 8) :P :twisted:


Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 11:42 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 11:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Nie zaśmiecaj proszę tematu Yello OK? To tylko taka moja prośba 8) :P :twisted:


Chyba chcesz dostac ostrzezonko ]:->
Do moda, ktory jest jednoczesnie VIPem tego forum nie wolno sie tak zwracac :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 12:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Chyba chcesz dostac ostrzezonko


Wygląda na to , że się prosi... :roll: ]:->

WRACAMY DO TEMATU :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 15:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Do fizbana: skup się ignorancie na tekście, a nie na źródle OK. Bo odechciewa się tu pisać patrząc na niski poziom Twoich wypowiedzi.



O jaki tekst chodzi bo jest tu ich kilka???? Po drugie fisban a nie fizban :D Jakbym napisał "Jaceg" też byś pewnie zwrócił mi uwagę ]:-> Po trzecie o Czechach pisałem wcześniej i Klaus jest przedstawicielem opcji przeciwnej UE, opcji która się radykalizuje aby zdobyć większy elektorat. To po prostu gra polityczna dla zdobycia radykalnego wyborcy. Tak samo Kaczyński u nas lobbował w Radiu Maryja......


Dr. Dre pisze:
Nie zaśmiecaj proszę tematu Yello OK? To tylko taka moja prośba


A gdzie dobre maniery, ignoranctwo wychodzi..... pouczasz innych a sam smolisz ..... :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2012, 16:30 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
O jaki tekst chodzi bo jest tu ich kilka???? Po drugie fisban a nie fizban Jakbym napisał "Jaceg" też byś pewnie zwrócił mi uwagę
Nuda!

fisban pisze:
Po trzecie o Czechach pisałem wcześniej i Klaus jest przedstawicielem opcji przeciwnej UE, opcji która się radykalizuje aby zdobyć większy elektorat. To po prostu gra polityczna dla zdobycia radykalnego wyborcy. Tak samo Kaczyński u nas lobbował w Radiu Maryja......
Najniższych lotów propagandowa retoryka rodem z "Niesioła". Kaczyński nigdy nie podjął merytorycznej debaty na temat istoty UE. Jedynie walczył o jakąś "emocjonalną" wolność, niezależność. Klaus wskazuje konkretne elementy unijnej utopii. Rozmawia. Ty nadal błaznujesz :smt058 i jedynie potrafisz dyskredytować stronę debaty :smt058 . Mam cierpliwość i prędzej czy później Polacy zrozumieją że są okłamywani dla podtrzymania przywilejów :roll: i dostatniego życia armii urzędniczej :roll: która przejada każdą dotacje, wzrost gospodarczy, czy pożyczkę. Dlatego reguluje, opodatkowuje, koncesjonuje już prawie każdą dziedzinę życia czy gospodarki. Budzi się czasem z palcem w "kupie" gdy okazuje się że społeczeństwo ze zbyt ciężkim „chomontem” urzędniczego dobrobytu i przepychu, nazywanego "kryzysem" traci możliwość utrzymania tego socjo-urzędniczego systemu. Czas sie temu przeciwstawić i pozwolić sobie na odrobinę luksusu "myśleć" a nie dać sobą manipulować.

[ Dodano: Pon Lut 13, 2012 4:44 pm ]
OT. Kłamstwa są już tak powszechne że nie można włączyć TV aby kolejnego nie usłyszeć.
Premier Tusk powiedział przed chwilą że kobiety nie chcą przechodzić na wcześniejszą emeryturę proporcjonalnie do urodzeń dzieci. Jaki podał argument? HA HA HA AH „bo pewne środowiska kobiet nie chcą odchodzić na emeryturę wcześniej od mężczyzn bo HA HA HA HA nie chcą być zdominowane finansowo przez mężczyzn”. Komu więc sprzyja PREMIER? FEMINISTKOM które goląc wąsy do 70 roku życia chcą ciężko pracować aby dorównać facetom. Tak Tak to powiedział premier RP. Tylko tak to już jest, jak większości nie chce się słuchać, myśleć. Cos tam leci …jak mantra… a co tam mówią to nieważne, aby kogoś dziś zabili, jakiś wypadek pokażą, może katastrofa lotnicza. Masakra :smt028

[ Dodano: Sro Lut 15, 2012 7:50 am ]
http://biznes.onet.pl/kreatywne-urzedy- ... rasa-detal

[ Dodano: Sro Lut 15, 2012 7:55 am ]
Kolejny ciekawy pomysł UE - państwowe sklepy dziś, a jutro na kartki. Dziś alkohol jutro buty, masło, cukier itp. http://biznes.onet.pl/ue-zamknie-nocne- ... rasa-detal

[ Dodano: Pią Lut 24, 2012 10:51 am ]
http://finanse.wp.pl/kat,58434,title,MR ... caid=1dfa3
Tu dowody na moje obawy, co do celowości i uczciwości pozyskiwania unijnych pieniędzy. Szczególnie przez aparat urzędniczy. Co nasze to niczyje i można kraść? Socjalizm w pełnej krasie.


Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 19:36 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2012, 11:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
By żyło się lepiej !
http://ebe.org.pl/przeglad-prasy/parlam ... iesla.html
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2012, 11:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie - będzie to masakra dla zwykłych użytkowników, jak i dla gospodarki/transport etc. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2012, 12:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
manzir pisze:
Mam nadzieję,
Nam nie trzeba nadziei, lecz niezależności. Jak można centralizować decyzje gospodarcze w Unii, skoro między naszymi krajami są tak olbrzymie różnice, choćby w dochodach gospodarstw domowych ( Polski ok 25% średniej w UE, a ceny podobne). Jak można konkurować z gospodarkami takimi jak Niemcy czy Francja skoro ich PKB nominalny wynosi: Niemcy ponad 3 biliony dolarów , Francja 2,6 biliona dolarów, Włochy 2,2 biliona dolarów, a Polski tylko 420 miliardów dolarów.
Ich może stać na wysokie podatki, ale nie Polski. Nie chcę być posądzony o teorię spiskową, ale czasem myślę sobie, że to są celowe działania, aby utrzymać za wszelką cenę taniość naszej siły roboczej. Blisko, wykwalifikowana kadra, wysoki poziom edukacji ( był do pewnego czasu) i przede wszystkim tania. Śmiejemy się z Chin, bo opowiada nam się nadal bzdury jak to małe chińskie rączki pracują za miskę ryżu. To nieprawda, standard życia mieszczuchów chińskich jest już wyższy od polskiego. Oni potrafią myśleć niezależnie, My cóż, albo patrzymy na wschód albo na zachód, a mieszkamy w centrum. Jak kraje unii mają dobrą koniunkturę to się ściąga Polaków aby wypełnić lukę na rynku pracy, jak koniunktura spada to się ich straszy nacjonalistycznymi portalami jak w Holandii albo zwalnia dając miejsce swoim rodakom. Wygodne co? Polak biały murzyn zrobił swoje i może odejść. Tak wygląda wspólnota Europejska. Wspólnota TAK, ale na zasadach które pozwolą niezależnie się rozwijać na własnych zasadach dopasowanych do wewnętrznych realiów. Unia z finansowym wsparciem centralnym z ograniczoną celowością to utopia i socjalizm. Stanowcze NIE. 8)


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 12:52 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..