Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 lut 2012, 10:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci "Żołnierzy Wyklętych" – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, które zostało ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku.
Żołnierze tzw. drugiej konspiracji, którzy jako pierwsi walczyli o Wolną Polskę z okupantem sowieckim i zainstalowanym przez niego reżimem komunistycznym, zapłacili za wierność swoim ideałom niejednokrotnie cenę najwyższą – cenę swego życia. Nawet jeśli udało Im się przeżyć, przez kolejne 45 lat żyli z piętnem; jak to określała komunistyczna propaganda bandytów i faszystów.
CHWAŁA BOHATEROM.
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI.
http://www.youtube.com/watch?v=EBB4maDJ ... _embedded#!
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lut 2012, 11:07 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
http://www.youtube.com/watch?v=2k8D_t0fpx8

http://www.youtube.com/watch?v=pVHT14Ax7t8

:smt049


Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 11:18 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lut 2012, 15:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
IPN: program Obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
http://wpolityce.pl/depesze/23805-ipn-p ... -wykletych
Środowiska Nacjonalistyczne: program Obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
http://www.nacjonalista.pl/2012/02/24/h ... ej-polsce/
]:->

[ Dodano: Sro Lut 29, 2012 4:58 pm ]
A taki oto stosunek do tego święta ma przedstawiciel polskojęzycznych mediów:
http://www.nacjonalista.pl/2012/02/28/w ... wykletych/
]:->

[ Dodano: Sro Lut 29, 2012 4:59 pm ]
http://wpolityce.pl/wydarzenia/23910-wy ... u-to-sluzy

[ Dodano: Sro Lut 29, 2012 5:00 pm ]
http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... komunistow

[ Dodano: Czw Mar 01, 2012 9:28 am ]
http://www.youtube.com/watch?v=hNHI-dhN ... re=related


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 11:02 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Chwała Prawdziwym Bohaterom!!!!
Nie każdy mający karabin i siedzący w lasach był patriotą niekiedy byli to zwykli degeneraci!!!! Wojna a w szególności, domowa jest najbardziej zawiłym i popapranym czasem. A po 1945 w Polsce była walka bratobójcza. Nie chciałbym jednak o tym dyskutować, gdyż jest to temat rzeka a podejrzewam, że emocje wzięłyby górę nad chłodną oceną. A także nie jest do końca rzetelnie opracowany. Ale mam inna propozycję.

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/histori ... omosc.html

Jest to krótki opis działalności WiN-u. Jak Wy byście postąpili na miejscu władz AK i Rządu Emigracyjnego w sprawie wkroczenia Rosjan do Polski, zdrady Zachodu i znając historię która sie później rozegrała.....???
Cichy wiem że to twój temat ale nie rób "wklejek" i nie pisz o Żydach i masonach, którzy niszczą Polski Naród za pomocą UE a NOP jest ostatnim bastionem polskości ]:->
Wiesz, może z tego być ciekawa dyskusja, jeśli potraktować ją poważnie....... :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 12:22 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
Nie każdy mający karabin i siedzący w lasach był patriotą niekiedy byli to zwykli degeneraci!!!!

Przynajmniej w tym dniu i z tej okazji mógłbyś ludziom nie mieszać w głowach i dokonywać zagrywek poniżej pasa fisbanie. To tak jakbyś napisał w dniu 3 maja iż Polska w tamtych czasach nie zasłużyła sobie na niepodległość i słusznym były rozbiory Polski, albo w dniu kobiet napisz że na świecie jest masę prostytutek, morderczyń własnych dzieci i należy pamiętać także o Irmie Grece, która pałką roztrzaskiwała głowy żydowskich dzieci. Czasem pohamuj swą wywrotową i na siłę kontrowersyjną naturę aby uszanować pomięć poległych polskich bohaterów. Wstydzę się za Ciebie. :smt021


Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 12:24 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 13:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Przynajmniej w tym dniu i z tej okazji mógłbyś ludziom nie mieszać w głowach i dokonywać zagrywek poniżej pasa fisbanie.

Nie mieszam. Nie zagrywam poniżej pasa i uważam, że nie każdy ukrywający się w lasach był bohaterem i patriotą.
Dr. Dre pisze:
To tak jakbyś napisał w dniu 3 maja iż Polska w tamtych czasach nie zasłużyła sobie na niepodległość i słusznym były rozbiory Polski, albo w dniu kobiet napisz że na świecie jest masę prostytutek, morderczyń własnych dzieci i należy pamiętać także o Irmie Grece, która pałką roztrzaskiwała głowy żydowskich dzieci.

Ale Dr.Dre ja nie piszę o 3 maja, żydowskich dzieciach, prostytutkach ani nawet o święcie kobiet. Napisałem swoją opinię o ludziach umiejscowionych w określonych czasach, zdeprymowanych określonymi zdarzeniami historycznymi, poddanymi określonymi czynnikami nacisku. Co nie zrozumiałeś? Mówimy o ludziach, którzy potrafili walczyć do końca z honorem za ojczyznę oraz o ludziach którzy o tym zapomnieli, degenerując się ludzko. Jak wrzucisz wszystkich do jednego worka i zrobisz z nich bohaterów bez skazy,to jak mają się czuć ci którzy przeszli przez piekło zachowując czyste sumienie, kiedy ty stawiasz ich na równi z tymi, którzy zatracili się w szaleństwie wojny?

Dr. Dre pisze:
Czasem pohamuj swą wywrotową i na siłę kontrowersyjną naturę aby uszanować pomięć poległych polskich bohaterów. Wstydzę się za Ciebie.


To własnie tacy ludzie, którzy bezkrytycznie przyjmują każdą informację tylko z jednego źródła nie szanują historii, zamieniając dyskusje o niej w obrzucanie się błotem, zamiast dyskusji merytorycznej. A co do wstydu to przeczytaj akapit wyżej.

Ponawiam prośbę o nawiązanie dyskusji na w/w przeze mnie temat


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 13:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Więc w dniu Twoich imienin, gdy będę siedział przy stole z całą Twoją rodziną, w ramach prawdy historycznej, złożę Ci życzenia i głośno przypomnę, że poprzednia Twoja małżonka lepiej gotowała i miała ładniejsze nogi. Na Twoje oburzenie dodam: Powiedziałem tylko
fisban pisze:
swoją opinię o ludziach umiejscowionych w określonych czasach, zdeprymowanych określonymi zdarzeniami historycznymi,
OK? ]:->

P.S. Przykład jest wyłącznie hipotetyczny dla zobrazowania nieprzyzwoitości. Są chwile, kiedy po prostu czegoś nie wypada. Zrozumiałeś?


Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 13:50 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 13:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Nie każdy mający karabin i siedzący w lasach był patriotą niekiedy byli to zwykli degeneraci!!!! Wojna a w szególności, domowa jest najbardziej zawiłym i popapranym czasem. A po 1945 w Polsce była walka bratobójcza.

Jak po takich słowach odnoszonych do konkretnych czasów używając starych wyświechtanych stereotypów i kłamstw proponujesz merytoryczną rozmowę na jakikolwiek temat.
W Polsce po wkroczeniu sowietów na nasze tereny nie było żadnej wojny domowej a tym bardziej bratobójczej i to sobie uświadom PROWOKATORZE. Ludzie którzy stanęli po stronie okupanta byli zwalczani na równi z nim. Trudno nazwać zwalczanie zdrajców walką bratobójczą.
fisban pisze:
Jest to krótki opis działalności WiN-u. Jak Wy byście postąpili na miejscu władz AK i Rządu Emigracyjnego w sprawie wkroczenia Rosjan do Polski, zdrady Zachodu i znając historię która sie później rozegrała.....???

nie siej oszołomie fermentu w tym wątku wypowiadaj się na temat albo wyjazd,
jak przegniesz to Ci ten drewniany mieczyk na nic się zda.
fisban pisze:
Cichy wiem że to twój temat ale nie rób "wklejek" i nie pisz o Żydach i masonach, którzy niszczą Polski Naród za pomocą UE a NOP jest ostatnim bastionem polskości ]:->
Wiesz, może z tego być ciekawa dyskusja, jeśli potraktować ją poważnie....... :smt023

nie Ty będziesz decydował jak będą wyglądały moje posty i o czym będę pisał
]:->

[ Dodano: Czw Mar 01, 2012 2:31 pm ]
Zbrojnie stawili opór sowieckiej okupacji i komunistycznej dyktaturze. Tępieni bez litości przez władzę „ludową” w tzw. wolnej Polsce nadal są celem ataków liberalnych i lewicowych środowisk. Ich katom – i katom całej Polski – oddają cześć „demokraci” (osławiona akcja Gazety Wyborczej „zapal znicz czerwonoarmistom”), próbując jednocześnie zniesławić ich bohaterską walkę.
Dziś oddajemy hołd Bohaterom!

[ Dodano: Czw Mar 01, 2012 2:38 pm ]
http://www.rp.pl/artykul/153227,830571- ... lodzi.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 15:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Więc w dniu Twoich imienin, gdy będę siedział przy stole z całą Twoją rodziną, w ramach prawdy historycznej, złożę Ci życzenia i głośno przypomnę, że poprzednia Twoja małżonka lepiej gotowała i miała ładniejsze nogi.


No i widzisz tak taktujesz historię ..... Nie dość, że moja żona wspaniale gotuje :smt026 , ma fajną figurę ]:-> to jeszcze muszę powiedzieć Tobie, że jest moja pierwszą i jedyną małżonką......... Czyli reasumując, 3 niedociągnięcia informacyjne w jednej wypowiedzi..... :P

Dr. Dre pisze:
P.S. Przykład jest wyłącznie hipotetyczny dla zobrazowania nieprzyzwoitości. Są chwile, kiedy po prostu czegoś nie wypada. Zrozumiałeś

Rozumiem Dr.Dre, że pewnych rzeczy nie wypada i zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości. Jednak jeśli mówimy o historii, a szczególnie o tak dyskusyjnym temacie jak historia walki z okupacją komunistyczną no to proszę Cię...... Nie twierdzę, że komuniści byli dobrzy, nie popieram ich jednak chce odzielić ziarna od plew. Wg mnie nie ma możliwości jednoznacznie stwierdzić czy w czasach zamiany okupacji niemieckiej na sowiecką byli AKowcy, NSZtowcy i ludzie z BCh, wszyscy co do jednego zachowywali się tak krystalicznie. dlatego napisałem :

Chwała Prawdziwym Bohaterom!!!!

Bo co raz natknąc się można, nawet w pracah IPN o bestialstwie jednej i drugiej strony.
Ja nie chcę gloryfikować zwyrodnialców, tylko prawdziwych bohaterów narodowych, którzy bez względu na sytuację zachowali swoje poglądy i człowieczeństwo!!! To właśnie ich święto a nie tych za którymi ganiało MO bo grabili swoich sąsiadów, z powodów "zarobkowych"........
Mam nadzięję, że zrozumiesz mój punkt widzenia.

CICHY pisze:
Jak po takich słowach odnoszonych do konkretnych czasów używając starych wyświechtanych stereotypów i kłamstw proponujesz merytoryczną rozmowę na jakikolwiek temat.
W Polsce po wkroczeniu sowietów na nasze tereny nie było żadnej wojny domowej a tym bardziej bratobójczej i to sobie uświadom PROWOKATORZE. Ludzie którzy stanęli po stronie okupanta byli zwalczani na równi z nim. Trudno nazwać zwalczanie zdrajców walką bratobójczą.


No a teraz nasza Cicha Perełka ....... Jeśli Polacy służący w LWP byli "niepolakami", MO składało się tylko z "Radzieckich Ludzi" no to masz rację, jednak czuję gdzieś błąd w twoim rozumowaniu. Polacy sa wspaniali i uczciwi, a inne nacje chcą nas zniszczyć i sieją wroga propagandę na temat naszego honoru..... No tak szmalcownicy, zdrajcy w szeregach AK, Polacy pomagający dobrowolnie NKWD to znowu "niepolacy". Tak więc nie wiem co ci napisać......
W każdym narodzie są kanalie a, że urodzili się w Polsce to takie osoby nazywamy Polakami. Więc jeśli Polak kanalia walczył z Polakiem patriotą to była to wojna domowa.

CICHY pisze:
nie siej oszołomie fermentu w tym wątku wypowiadaj się na temat albo wyjazd,
jak przegniesz to Ci ten drewniany mieczyk na nic się zda.


Ech widzę, że skopiowałeś moją wypowiedź, a chociaż ją przeczytałeś? Myślę, że kształt falliczny miecza jest argumentem dominującym w przemyśleniach o mnie..... :D taaaaa......

CICHY pisze:
fisban napisał/a:
Cichy wiem że to twój temat ale nie rób "wklejek" i nie pisz o Żydach i masonach, którzy niszczą Polski Naród za pomocą UE a NOP jest ostatnim bastionem polskości
Wiesz, może z tego być ciekawa dyskusja, jeśli potraktować ją poważnie.......

nie Ty będziesz decydował jak będą wyglądały moje posty i o czym będę pisał


kurcze tego się obawiałem ...... a mogło być ciekawie. Szkoda.
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 19:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
No a teraz nasza Cicha Perełka ....... Jeśli Polacy służący w LWP byli "niepolakami", MO składało się tylko z "Radzieckich Ludzi" no to masz rację, jednak czuję gdzieś błąd w twoim rozumowaniu. Polacy sa wspaniali i uczciwi, a inne nacje chcą nas zniszczyć i sieją wroga propagandę na temat naszego honoru.

Gdzie w mojej wypowiedzi to wyczytałeś?
Nie manipuluj.Taką postawą tylko potwierdzasz że w pupie byłeś i gówno widziałeś nie chce mi się z Tobą naprawdę gadać,ręce opadają.
Według Twojej teorii to jak dam w mordę żydowi to antysemityzm,murzynowi to rasizm,pedałowi to homofobia(juz tu kiedyś pisałem że homofobem nie jestem bo się ich nie boję) a jak Tobie to wojna domowa?
Oszaleję.Ręce opadają. Nie pozdrawiam i żegnam.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2012, 22:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
"Bosze" :D nie zdzierżyłem i odpisałem ]:->
Po pierwsze kopiuj nie wybrane części wpisu, ale całe wypowiedzi bo wypaczasz sens dyskusji. A po drugie:
CICHY pisze:
Według Twojej teorii to jak dam w mordę żydowi to antysemityzm,murzynowi to rasizm,pedałowi to homofobia(juz tu kiedyś pisałem że homofobem nie jestem bo się ich nie boję) a jak Tobie to wojna domowa?


Hehehe nie oparłem się pokusie i zapytam : Jeśli dasz w mordę Polakowi pochodzenia żydowskiego ]:-> albo Polakowi z bardzo ciemną karnacją 8) albo obu tym Polakom, którzy są pedałami :D , to bijesz żydowsko - murzyńską zbieraninę pedałów czy Polaków o różnym pochodzeniu społecznym :D ????? :smt082 Ojtam ojtam, nie ważne i tak masz przechlapane. Bo jeśli to pierwsze to wg ciebie się ubrudzisz a jak druga opcja to wywołasz wojnę domową :smt082, a "Prawdziwy Polak"....... powinien dbać o współobywateli swojego kraju!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2012, 7:55 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
AKowcy, NSZtowcy i ludzie z BCh, wszyscy co do jednego zachowywali się tak krystalicznie. dlatego napisałem :

Chwała Prawdziwym Bohaterom!!!!


Tylko, że w ten sposób można zdewaluować każdą inicjatywę/skrajnie walkę wolnościową. W każdej grupie znajdzie się gnida, która na barkach większości zrobi własny interes ( choćby socjaliści :P ). Najważniejsze, aby gloryfikować bohaterów, patriotów, a zdrajców potępiać. Zwyrodnialcom pozwolić odejść w historyczny niebyt, zapomnienie. Po jaka cholerę w ogóle o nich wspominać. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że wojna wyzwala zwierzęce instynkty. Dlatego wymyślono musztrę, dyscyplinę wojskową, czy nawet "przesadną" dbałość o garderobę ;) - mundór. Sam wiesz, że morale w czasie wojny to temat rzeka i każdy cywilizowany kraj dba o nią w szczególny sposób. Choćby snikers w "S"kach armii amerykańskiej aby nie zapominali o wartościach o które walczą. ;)

fisban pisze:
Bo co raz natknąc się można, nawet w pracah IPN o bestialstwie jednej i drugiej strony.
Ja nie chcę gloryfikować zwyrodnialców, tylko prawdziwych bohaterów narodowych, którzy bez względu na sytuację zachowali swoje poglądy i człowieczeństwo!!! To właśnie ich święto a nie tych za którymi ganiało MO bo grabili swoich sąsiadów, z powodów "zarobkowych"........
Cieszę się że to napisałeś! Bo to prawie definicja patriotyzmu o którą kiedyś mnie prosiłeś. Powiedz, czy teraz społeczeństwo/jednostki potrafiłyby odmówić sobie "dobrobytu" względnie "spokoju”, aby zachować poglądy i człowieczeństwo? Wartości, o które walczyli nasi dziadowie, o wolną Polskę, o pamięć, prawdę często zresztą wyśmiewaną i masakrycznie upolitycznianą. Akcje w stylu towarzysza Michnika, jak kto woli Schechtera "zapal znicz pod mogiłą żołnierza radzieckiego" udowadniają mi, że wrogów narodu jest więcej niż by się nam mogło wydawać. Chętnie nakopałbym mu w duppę i pogonił z gołą duppą w kierunku Moskwy. ]:->


Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 8:02 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2012, 10:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Najważniejsze, aby gloryfikować bohaterów, patriotów, a zdrajców potępiać. Zwyrodnialcom pozwolić odejść w historyczny niebyt, zapomnienie.


No cieszę się , że potwierdzasz moje słowa. Wreszcie consensus, ziarna od plew! :smt026

Dr. Dre pisze:
Po jaka cholerę w ogóle o nich wspominać.


sam sobie odpowiedziałeś :D :

Dr. Dre pisze:
Zwyrodnialcom pozwolić odejść w historyczny niebyt, zapomnienie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2012, 10:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Wrocław wczoraj.
http://www.nacjonalista.pl/2012/03/01/w ... -wykletym/
]:->

[ Dodano: Pią Mar 02, 2012 10:49 am ]
I trochę prywaty z mojej strony.
Kwiaty składa moja latorośl.
]:->


Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 10:42 przez CICHY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2012, 11:01 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
CICHY pisze:
Wrocław wczoraj.
Jestem pod wrażeniem... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..