Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 maja 2015, 8:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
myślałem, żę będą nudy a tu okazuje się, że jednak nie :)

Komorowski 35,14%
Duda 31,77%
Kukiz 24,04%
Korwin 2,71%
Ogórek 2,7%

to będą ciekawe dwa tygodnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 9:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
myślałem, żę będą nudy...


Podobnie myślałem :roll:

Dla mnie równie dużym zaskoczeniem jest fakt, że Korwin na finiszu (debata) wykonał taki strzał w kolano :roll:
No i wynik Ogórkowej - i tak ogromny ;)

Druga tura będzie mocno wyrównana - elektorat Kukiza (jeśli pójdą do urny) ma duży dylemat :|
I skoro przy Kukizie jesteśmy - na plus odbieram fakt, że zmobilizował młody elektorat :smt023 Bo teraz już znowu frekwencja na łeb poleci...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 9:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Tymczasem w powiecie - Z GŁÓWNEJ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 10:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
mnie najbardziej śmieszy, że teraz obaj kandydaci będą się prześcigać w udowadnianiu, że to oni są najbliżsi elektoratowi Kukiza :)
ja do wygranej Dudy ręki nie przyłożę, ale na gębę hrabiego Bredzisława już nie mogę patrzeć i mam nadzieję doczekać, że wsadzą go wyborcy na taczkę w drugiej turze. a po nim choćby potop ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 11:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
...a po nim choćby potop ;)


Potem rządy PiS-u po jesiennych wyborach - pisałem o tym dawno gdzie indziej. Niech pokażą jak się prawidłowo rządzi :smt023

neandertalski pisze:
mnie najbardziej śmieszy, że teraz obaj kandydaci będą się prześcigać w udowadnianiu, że to oni są najbliżsi elektoratowi Kukiza :)


To jest żałosne - ale to właśnie czysta polityka :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 12:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
Potem rządy PiS-u po jesiennych wyborach

Zwycięstwo Dudy w wyborach prezydenckich wcale nie oznacza zwycięstwa PiSu w wyborach parlamentarnych.
neandertalski pisze:
ja do wygranej Dudy ręki nie przyłożę, ale na gębę hrabiego Bredzisława już nie mogę patrzeć

ja też zastanawiam się nad oddaniem nieważnego głosu. Aczkolwiek bierność też jest rodzajem przyzwolenia na mierność i nijakość obecnego prezydenta. Zobaczymy jak będzie wyglądać druga tura i do czego posuną się obaj kandydaci. Tak czy owak będzie ciekawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 12:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Zwycięstwo Dudy w wyborach prezydenckich wcale nie oznacza zwycięstwa PiSu w wyborach parlamentarnych.


Wiem - ale zdecydowanie zwiększa te szanse.
Temat następny - czy Kukiz stworzy struktury do jesieni. Gdy tak będzie to jaki wynik osiągnie. A co gdy razem z PiS-em (sic!!!) stworzy większość parlamentarną, bo PO z PSL-em będą w mniejszości?
A już całkiem idąc do przodu - czy przerąbie swoją szansę jak Palikot, któremu swego czasu kibicowałem... :roll:

Będzie się działo... :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2015, 13:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
YELLO_35 pisze:
Wiem - ale zdecydowanie zwiększa te szanse.

mnie, odkąd Pan minister Zdrojewski przekazał kapuchę na budowę świątyni bożej opatrzności jest w zasadzie obojętne, której parafii sponsor będzie rządził w tym kraju.
YELLO_35 pisze:
A już całkiem idąc do przodu - czy przerąbie swoją szansę jak Palikot, któremu swego czasu kibicowałem... :roll:

też jestem ciekaw jak to rozegra, kręci się przy nim dużo różnych dziwnych osób, najbardziej mi w oko wpadł nasz ziomek spod Zawidowa, czyli Pan Winnicki i tu się biję trochę z myślami... bo w sumie sam nie wiem, co sądzić o odłamach narodowców, chcących uchodzić za osobniki, które przestały mieszkać na drzewach - nie wiem ile jest w tym rzeczywistej ewolucji a ile zwykłej ściemy, na miarę tego wspierania od zawsze JOWów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 8:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Bredzisław Komoruski vel Szczynukowicz przez 5 lat udawał dobrego wujka podpisując ponad 800 ustaw podrzuconych przez kolesi. Nic nie zrobił dla zwykłych ludzi oprócz podwyższenia podatku, utrzymania kwoty wolnej od podatku najniższej w całej Unii, wiek emerytalny 67lat, okradzenie obywateli z OFE.
Dodatkowo kompromituje Polskę na arenie międzynarodowej robiąc z siebie pośmiewisko. Przemawia z kartki, jest dyslektykiem, nie potrafi stylistycznie sformułować zdania.
Wybór jego osoby na drugą kadencję oznaczać będzie - tu cytat z filmu - Bronek " teraz to my możemy wszystkie numery świata" - czyli dalsze ustawy przeciwko społeczeństwu, wyprzedaż lasów państwowych, rozbudowa aparatu urzędniczego, upadek armii (która i tak jest w rozsypce, patrz wybór śmigłowca, który nie nadaje się do walki nawet z handlarzami narkotyków).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2015, 8:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
nie wiem ile jest w tym rzeczywistej ewolucji a ile zwykłej ściemy, na miarę tego wspierania od zawsze JOWów

JOWów jak JOWów ale referendum to jest dopiero nowość! Komorowski był gorącym przeciwnikiem pytania ludzi o opinię, namawiał na niechodzenie na referendum, a teraz jak mu sie grunt z pod nóg usuwa to jest w stanie własny ogon zjeść.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 8:59 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
...mnie, odkąd Pan minister Zdrojewski przekazał kapuchę na budowę świątyni bożej opatrzności jest w zasadzie obojętne, której parafii sponsor będzie rządził w tym kraju.


Przyznam, że mam podobne odczucia :|
Antykościelne na-niby SLD, Palikot, który miał coś w tym temacie zrobić ale się pogubił itd. itp.

neandertalski pisze:
...do wygranej Dudy ręki nie przyłożę...

tadam pisze:
...ja też zastanawiam się nad oddaniem nieważnego głosu.


Chyba jedyne rozsądne (sic!!!) rozwiązanie sprawy. Przynajmniej sumienie czyste :roll:


Przed nami debaty - przyznam, że propozycja Kukiza mnie mocno rozbawiła. Ciekawe kto mu doradza... :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2015, 22:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Skoro Komorowski mimo tego iż wiedział, że będzie się ubiegał o reelekcje podpisał ustawę o OFE, podpisał zwiększenie wieku emerytalnego i wiele innych wkurwiających obywateli ustaw, to jak zostanie teraz wybrany, będzie mógł już zupełnie "polecieć po bandzie". Nie będzie miał raczej żadnych oporów wiedząc, że i tak nie może być prezydentem po raz trzeci.
Duda za to jest marionetka Kaczora, ale poki co ocenic go nie moge.

Ja w nastepna niedziele skreslam ich obu.

YELLO_35 pisze:
Ciekawe kto mu doradza...
co w tym zlego/smiesznego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2015, 9:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
co w tym zlego/smiesznego?


Ale w czym? Że ktoś mu doradza? :smt033
Zasadniczo to nie jest śmieszne :smt020 Śmieszne jest jak doradza...

A'propos - fajnie SLD załatwiło temat ;) Miller zapomniał jak powinien facet kończyć :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2015, 13:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Moim zdaniem to bylby niezly pomysl i wcale niesmieszny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2015, 6:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
I jak odczucia po debacie?

Ja nie oglądałem :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..