Dzisiaj jest 17 cze 2024, 6:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 11:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
PiotrArcimowicz pisze:
W Polsce nie ma ciągłości inwestycyjnej, bo każda nowa miotła wymiata wszystko na nowo, bo przecież musi błysnąć, wykazać się bo już za cztery lata wybory.
…..no….. tu, to towarzysz zapomniał jeszcze dodać coś o powszechnej patologii w szeregach "polskiego samorządu". Nowa miotła, nowe umowy, nad i pod stołem... Tu doszukiwałbym się powodów tej nieciągłości... Wiemy, o jakim zjawisku mowa ;)

[ Dodano: Pią Lip 20, 2012 12:56 pm ]
przekorny pisze:
Dr. Dre, a coś Ty się tak uczepił mnie i na siłę próbujesz przykleić mi łatkę "polityka aspirującego do władzy"... Nic z tych rzeczy, po raz kolejny już Cię zapewniam.
Chcesz mi powiedzieć że nazwisko które kryje się pod nickiem przekorny juz nigdy nie znajdzie sie na liście kandydatów w wyborach do jakichkolwiek władz czy raczej samorządów? Odważnie, ale czy odpowiedzialnie? Ktoś może Ci to kiedyś wytknąć i znowu będziesz musiał sie pokrętnie tłumaczyć. Nie wierzę... :roll: 8)


Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, 11:57 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:00 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
…..no….. tu, to towarzysz zapomniał jeszcze dodać coś o powszechnej patologii w szeregach "polskiego samorządu". Nowa miotła, nowe umowy, nad i pod stołem... Tu doszukiwałbym się powodów tej nieciągłości... Wiemy, o jakim zjawisku mowa ;)


Wydawało mi się to oczywistą, oczywistością :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Piotrze, teraz to Ty mnie zasmuciłeś. Wskaż mi te posty, które wyglądają jakby żywcem skopiowane z Salonu24. Poza tym Ciebie nie śmiałbym określić mianem "leminga", a jesli już bym musiał, to raczej Przystosowanym ( o czym pisze UFKA http://ufka.salon24.pl/435124,przystoso ... ystosowani).

Wracając do Zalewu to w pkt. 1 jesteśmy zgodni.

pkt 2 i 3 Brak dokumentów, brak wiążących wniosków a słowa Pitka traktuję z przymrużeniem oka. Miał już okazję mijać się z faktami... A co do "estetyki" wody, cóż... Do ładnie zagospodarowanego ośrodka, oferującego coś więcej (muzyka, wielkie ognisko, zabawa "pod chmurką") aniżeli wyłącznie kąpiele, z pewnością ludzie przyjeżdżaliby. Choćby z powodu braku innych tego typu miejsc... Człowiek chciał to poprowadzić, burmistrz nie przedłużył mu umowy albo ją wypowiedział i to jest fakt. Pytanie brzmi: dlaczego zrezygnował z niego i środków jakie miasto mogłoby pozyskiwać???

pkt 4 i 5 Zalew to bez wątpienia najjaskrawszy przykład terenu rekreacyjnego w Zgorzelcu, do którego odnosił się program PO z którym Gronicz wygrał wybory. Jako kolegę "po fachu" pytam więc: społeczeństwo ma rozliczać polityków z przedwyborczych obietnic, czy może usprawiedliwiać ich nie wykonanie??? Czy ma szukać czynników zewnętrznych, braku wsparcia niebios czy jakiejś klątwy, czy może raczej gołosłownym włodarzom pokazać drzwi?? Program opiewa na kadencję a nie na wieki naprzód i wszelkie cuda-niewidy miały być zrealizowane w zamkniętym okresie 4. lat...
Inaczej dojdziemy do granic absurdu, na scenę polityczną wkroczy fisban z mieczykiem w reku i obieca nam wybudowanie kosmodromu. A kiedy go wybierzemy, oświadczy trzepocząc rzęsami (ale tak, żeby nie zniszczyć makijażu), że wprawdzie obiecał to i owo, ale do realizacji obietnicy potrzebuje 60 lat... :)

Jeśli już porównałeś Piotrze moja retorykę do Salonu24 (czego nie odbieram jako coś niewłaściwego), to Twoje wpisy porównałbym do Gazety Wyborczej... Sam wiesz dlaczego... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:03 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
PiotrArcimowicz pisze:
oczywistą, oczywistością
cytujesz swego miszcza? od socjolidarnej sprawiedliwości. ;)

[ Dodano: Pią Lip 20, 2012 1:07 pm ]
przekorny pisze:
Sam wiesz dlaczego...
co wspólnego ma Piotr z tym żydobolszewickim brukowcem? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Ktoś może Ci to kiedyś wytknąć i znowu będziesz musiał sie pokrętnie tłumaczyć. Nie wierzę... :roll: 8)


A czy ktoś u nas rozlicza z niedotrzymywanych obietnic i deklaracji, że odpowiem na Twoje pokrętne pytanie??? 8)

[ Dodano: Pią Lip 20, 2012 1:13 pm ]
Dr. Dre pisze:
co wspólnego ma Piotr z tym żydobolszewickim brukowcem? ]:->


Tłumaczenie na wszelkie możliwe sposoby nieudolności władz???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:17 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
czy ktoś u nas rozlicza z niedotrzymywanych obietnic
to sie nazywa hipokryzja. Mam więc dobrą intuicję? Stawać Ci na drodze nie będę bo przynajmniej stronisz od socjalizmu... a jak dojde do władzy to wprowadzę kare śmierci za korupcję. :lol:


Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, 12:21 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 12:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cezry co do salonu24, w żadnym wypadku nie posądzam Cię o skopiowanie czegoś wprost, ale poetyka ta sama...Taki nurt w współczesnej polskiej myśli politycznej, który mówi, że jak krytykuje PO to sam nie jestem lemingiem. No cóż... w moim odczuciu ta myśl to zbiorowa postawa konkurencyjnego stada lemingów :)

Ale wracając do meritum:

Cytuj:
Do ładnie zagospodarowanego ośrodka, oferującego coś więcej (muzyka, wielkie ognisko, zabawa "pod chmurką") aniżeli wyłącznie kąpiele, z pewnością ludzie przyjeżdżaliby.


To zadam Ci pytanie pomocnicze. Ile lat miał dzierżawca na przygotowanie "ładnie zagospodarowanego ośrodka, oferującego coś więcej" ? Co robił przez te lata ? Mogę odnieść wrażenie, że uważasz, że nieprzedłużenie umowy przerwało jakiś wspaniały plan inwestycyjny... Nikt tam nic nie robił (pomijając postawienie dwóch drewnianych wiat). Może gdyby dzierżawca wykorzystał ten czas, to może były by to przesłanki do przedłużenia umowy. Spójrz prawdzie w oczy - on po prostu ten teren chciał kupić i prawdopodobnie uważał, że dzięki "zasiedzeniu" cena będzie atrakcyjniejsza. Można rozwijać dyskusję czy miasto powinno mu sprzedać czy nie i zadawać pytanie dlaczego nie zdecydowano się mu tego terenu sprzedać od razu zamiast wydzierżawiać. Może gdyby był właścicielem śmielej by inwestował ?

Cytuj:
Program opiewa na kadencję a nie na wieki naprzód i wszelkie cuda-niewidy miały być zrealizowane w zamkniętym okresie 4. lat...


Cezary, miej litość - popierałeś program wyborczy PO w 2006 roku, później podpisywałeś się pod programem Walotki pewnie w najbliższych wyborach podpiszesz się pod jakimś innym. I wtedy dokonamy analizy czy da się go zrealizować w cztery lata.

Cytuj:
Tłumaczenie na wszelkie możliwe sposoby nieudolności władz???


No cóż.... W okopie w którym siedzisz obowiązuje zasada - Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam. No trudno, co zrobić...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 13:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Inaczej dojdziemy do granic absurdu, na scenę polityczną wkroczy fisban z mieczykiem w reku i obieca nam wybudowanie kosmodromu.


:D no no znowu fisban i mieczyk i do tego twoje fantazje .... ]:-> ej mówiłem abyś nie tryskał jadem zostaw to na swoich byłych kolegów.... :P

A kosmodrom z miłą chęcią :smt026 Takiego ananasa jak ty moża byłoby wysłać w kosmos jak psa Łajke :smt026 Ale nie lękaj się nie zamierzam kandydować ]:->

Dr. Dre pisze:
co wspólnego ma Piotr z tym żydobolszewickim brukowcem?


Nie czepiaj się jego nosa.... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 13:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ktoś tu wierzy w obietnice polityków? Musi być ciężkim frajerem. Aha Dr. Dre, widzisz chciałeś być fajny i zabłysnąć ale wyszło jak zwykle zresztą u ciebie - do pupki. Turyści z całego świata będą przyjeżdżać i oglądać nasza miejscową atrakcje: Dworzec PKP Zgorzelec Miasto. Przekorny robisz sie monotematyczny, w praktycznie każdym twoim poście musi sie znaleźć słowo-klucz: lemingi, fisban, Gronicz, PO, obietnice. Proponuje żeby przy następnych wyborach wybrać tego Pana do rady miasta i niech sie wykaże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 13:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Proponuje żeby przy następnych wyborach wybrać tego Pana do rady miasta i niech sie wykaże.


Ej xionc ty chyba na prawdę nie lubisz Zgorzelca....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 13:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban, no w końcu - już myślałem, że nigdy nie wrócisz od fryzjera i kosmetyczki... :smt084

fisban pisze:
Ej xionc ty chyba na prawdę nie lubisz Zgorzelca....


Fisban jest wielbicielem obecnego składu RM. Tam tak milusio, wszyscy się lubią, nikt nikomu nic nie wytyka, nie kontroluje, nie zadaje niewygodnych pytań, czyli właśnie tak, jak lubi... :lol:

Piotrze - lepszy rydz niż... ruiny. I wciąż pozostaje kwestia braku opłat, które mogłyby być, gdyby ktoś to tam dzierżawił... I powodu, dla którego przerwano facetowi rozwijanie swojej działalności na Zalewie...

PiotrArcimowicz pisze:
Cezary, miej litość - popierałeś program wyborczy PO w 2006 roku, później podpisywałeś się pod programem Walotki pewnie w najbliższych wyborach podpiszesz się pod jakimś innym.


Zgadza się. Popierałem program PO w 2006 roku, kiedy Ty popierałeś program Fiedorowicza. Kiedy okazało się, że niemal nic nie zostało zrealizowane, naturalną chyba konsekwencją było to, że poszukiwałem alternatywy. I znalazłem ją w osobie Walotki...
Ty natomiast popierałeś Gronicza i nie roztrząsajmy, dlaczego...

Zamiast mnie pochwalić, że jako świadomy wyborca zdecydowanie odrzucam człowieka, który nie wypełnił ze swojego programu niemal niczego a dodatkowo zmarnotrawił kupę publicznej kasy, wyczuwam jakby wyrzut z Twojej strony... :lol:

Piotruś, w okopie w którym siedzisz Ty z kolegami z władz miasta łączy Was wyłącznie przywiązanie do stanowiska i wspólne działanie na rzecz wyeliminowania jakiegokolwiek zagrożenia status quo... I to jest dla Ciebie i Twoich "towarzyszy od żłobu" podstawowy cel na dzień dzisiejszy i jutrzejszy... ;-)

Dobro miasta, jego rozwój etc. jest na dalekiej pozycji, jeśli chodzi o priorytety...

fisban pisze:
Ale nie lękaj się nie zamierzam kandydować ]:->


Dlaczego nie??? Kononowicz startował to i ty możesz... Przeciez gorszy od niego aż tak bardzo nie jesteś... chyba. Więcej wiary w siebie zalecam... :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 13:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Piotruś, w okopie w którym siedzisz Ty z kolegami z władz miasta łączy Was wyłącznie przywiązanie do stanowiska i wspólne działanie na rzecz wyeliminowania jakiegokolwiek zagrożenia status quo... I to jest dla Ciebie i Twoich "towarzyszy od żłobu" podstawowy cel na dzień dzisiejszy i jutrzejszy... ;-)


Cezary w moim okopie siedzę sam, ba... ten okop jest wykopany na dalekich flankach :) Zaraz się dowiem, że jestem członkiem członkiem PO, być może nawet ważnym :) Ja rozumiem, że odczuwasz moralną wyższość nad wszystkimi ale cierpisz na poważną amnezję...z której ja nie zamierzam Cię leczyć. Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 14:10 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
PiotrArcimowicz pisze:
jestem członkiem członkiem PO



:D :D :D brzmi dwuznacznie ]:->

przekorny pisze:
fisban, no w końcu - już myślałem, że nigdy nie wrócisz od fryzjera i kosmetyczki...

Ej przekorny nie mam czasu na kosmetyczkę i fryzjera tak jak ty :D .... wiesz rodzina , praca ..... takie tam. ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 14:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban pisze:
Ej przekorny nie mam czasu na kosmetyczkę i fryzjera tak jak ty :D


Ależ nie kryguj się tak - ja wiem, zmywanie, gotowanie, odkurzanie i jedynie krótkie chwile jakie masz dla siebie na ploteczki z "przyjaciółmi" to też praca... Ale nie zaniedbuj się, już wkrótce nadejdzie ten jeden dzień w roku którego tak oczekujesz, wyrywając kartki z kalendarza. Już za niespełna 1,5 miesiąca ponownie chwycisz za miecz i znowu poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna... :smt082 :smt044

A teraz do poważniejszego rozmówcy...
Zmieńmy Piotrze wyraz "okop" na "raj", bo to pierwsze słowo jakoś niedwuznacznie kojarzy się z wojenką... A Ty przecież jeśli przed czymś się bronisz, to jedynie przed możliwością jakiejkolwiek zmiany, która niczym tornado mogłaby Cię wyssać z "raju" i wrzucić do rzeczywistego okopu... Pozdrawiam Cię również... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2012, 14:53 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cezary nie raz wyrzucało i pewnie nie raz jeszcze wyrzuci...Być może nawet przyłożysz do tego rękę ? Nie wiem, co ma być to będzie :) Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..