Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30 lis 2010, 13:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
Robert Gruszecki pisze:
I znowu , pitu-pitu'' :grin: - toć Pitek startował do samorządu jako osoba do Rady Miasta .
A nie prawdziwe bo każde działanie czy efekt jakiegoś działania można w sposób bardzo prosty skuteczny odwrócić -negatywnie lub pozytywnie - Ty akurat wykorzystujesz negatywny sposób .

Pitek nie jest osoba publiczną - osoba publiczna to Burmistrz ,Wójt , Poseł , Szef Rady Miejskiej .

Czy ty prowadzący małą działalność gospodarczą pracujesz na Atari czy nowszych komputerów ? A czy ty także przyłączysz sie do pomocy dla CSR aby dług im zmniejszyć ?
A czy ty należąc do kościoła, klubu itp - nie masz z tego jakiś korzyści ?

Tomek Agent także z osób niewinnych robił WINNE .


Jak zwykle ściema blabla jak za komuny, merytorycznie nic... a post dłuuugi

Moja działalność przynosi dochody bo już dawno bym zbankrutował, Pitek jest w komfortowej sytuacji cokolwiek zrobi czy raczej nawet jak nic nie zrobił nikt mu głowy nie urwie, partia dba o swoich miernych wiernych, miało nie być kolesiostwa...
Pitek jest osobą publiczną, należy do PO, chodził po ludziach prosił o głosy...
Na prezesa CSR dostał się po linii partyjnej, nie ze wzgledu na swoja fachowość.
Zwiększa zadłużenie CSR i nie potrafi powiedzieć co zrobił aby uzdrowić sytuację obiektu,
Bo przecież SANEPID sam przyjeżdżał od czasu do czasu po doniesieniach o zachorowaniach...

Nie mam czasu popatrzeć na Rady Nadzorcze nie tylko CSR, brakuje mi wyników, rozliczeń, być może są w lepszej sytuacji niż CSR, jako wyborca powinienem patrzeć na ręce i tyle w temacie bo faktycznie temat tego wątku jest inny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2010, 17:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Oj ściema , ściema że aż - bardzo szybko uczysz się ;-) po mistrzowsku z tematu zjechałes nie dopowiadając na zadane pytania :lol: i wklejając to co ci potrzebne :lol: , ale to nic - tak tylko sprawdzałem twoją błyskotliwość - jest :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2010, 18:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 lip 2010, 12:45
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Właśnie przeglądałem nasze lokalne media i byłem w szoku jak portal wZgorzelcu.pl otwarcie zaczął wspierać Mirosława Fiedorowicza. Na głównej stronie portalu został zamieszczony baner kandydata, który zajmuje 1/2 monitora.

Co ciekawe baner jest wrzucony na sztywno co oznacza, że każdy kto wchodzi na tą stronę zmuszony jest do oglądania kandydata i nie ma możliwości przeładowania strony :( ot przypadek ]:->

http://wzgorzelcu.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2010, 20:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:21
Posty: 49
Lokalizacja: Pieńsk
mały jo pisze:
Właśnie przeglądałem nasze lokalne media i byłem w szoku jak portal wZgorzelcu.pl otwarcie zaczął wspierać Mirosława Fiedorowicza.


A widziałeś kogo popierał i popiera www.zinfo.pl ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 8:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 lip 2010, 12:45
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Powiedziałbym, że są w miarę obiektywni no może za dużo pisali o Pacyniaku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 9:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
pisor pisze:
Moja działalność przynosi dochody bo już dawno bym zbankrutował, Pitek jest w komfortowej sytuacji cokolwiek zrobi czy raczej nawet jak nic nie zrobił nikt mu głowy nie urwie, partia dba o swoich miernych wiernych, miało nie być kolesiostwa...

Nie, nie jestem w komfortowej sytuacji. Wydaje mi się, że mylisz pojęcia. Co innego zarzucać mi niegospodarność, co innego stratę na działalności statutowej. Nie zapominaj, że spółkę CSR powołano aby realizowała zadania własne gminy w zakresie sportu i rekreacji. I tu właśnie tkwi problem. Gdyby CSR funkcjonowało na zasadach czysto komercyjnych ceny za wszystkie usługi, w tym biletów wstępu ustalane by były na poziomie zapewniającym przychód pokrywający koszty działalności spółki. Doprowadziło by to do sytuacji, w której znaczna część społeczeństwa nie korzystała by z usług CSR. Przełożyłoby się to na min. rezygnację z treningów na stadionie, na halach, na basenie. A to nie byłoby realizowanie zadań własnych gminy w zakresie sportu i rekreacji.
Sytuacją komfortową, o której wspominałeś, byłoby gdyby spółce umożliwiono min. możliwość wprowadzenia opłat za korzystnie ze stadionu. CSR w latach 2007 – 2012 nie może brać opłat za korzystanie ze stadionu przez mieszkańców miasta. Wynika to z zapisów we wniosku o pozyskanie środków zewnętrznych. Fajnie, że dostaliśmy pieniądze na remont stadionu. Ale dlaczego we wniosku w pozycji – wynagrodzenie dla personelu obsługi napisano „zero” euro? Przecież ktoś musi kosić trawę, sprzątać trybuny, szatnie, naprawiać sprzęt, obsługiwać imprezy sportowe, pilnować obiektu… Wymaga to utrzymywania zatrudnienia na pewnym poziomie. Dodatkowo generuje koszty związane ze zużyciem mediów, materiałów... Takie koszty min. przekładają się na stratę spółki. I na takie koszty zgodził się burmistrz wraz z radą miasta. Oczywiście przy uwzględnieniu korzyści jakie daje mieszkańcom funkcjonalny stadion.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 12:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Marcopollo pisze:
dziubas17 pisze:
Toronowski jest tam również służbowo(spotkanie biznesowe)

Do tego nawiązałem, spotkanie biznesowe, a nie jak ktoś napisał konwencja wyborcza PO.

Tytuł albumu na Facebooku to "Konwencja Wyborcza" chyba nie sadzisz, ze się Stanisław Goszczycki - kandydat na burmistrza Bogatyni aż tak się pomylił. No chyba ze PO żeby zaoszczędzić łączy klika imprez: Konwencja Wyborcza + spotkanie biznesowe + imieniny + wesele.

mały jo pisze:
Co ciekawe baner jest wrzucony na sztywno co oznacza, że każdy kto wchodzi na tą stronę zmuszony jest do oglądania kandydata ... ot przypadek ]:->

To już jest choroba moim zdaniem... chcesz powiedzieć ze wszystkie portale w okolicy powinny umieścić facjatę RG najlepiej za zupełna darmochę, a wszystkie inne które nie umieszczają Twojego pupila są niewarte oglądania. Lecz się chłopie... Portale żyją z kampanii, kto płaci ten jest.

Przypuszczam, że jakby RG rozdał bilety na Dodę, jego bannery wisiałyby na wszystkich portalach i wszystkich możliwych billboardach, a Ty otwierając lodówkę widziałbyś Gronicza podającego Ci schłodzone piwo to pewnie ze szczęścia Twoja bielizna byłaby zupełnie mokra... niestety rzeczywistość jest znacznie brutalniejsza.

Postaraj się przekonać ludzi konkretami Twojego pupila, a nie pierdołami o konkurencie, które są bez znaczenia... Wiem, ze z tym pierwszym jest bardzo kiepsko, ale może coś znajdziesz...

....zanim znikniesz z tego forum po wyborach, bo jak sądzę jesteś tutaj tylko po to aby klaskać G, o czym świadczy te 30 wychwalających obecnego (g)Burmistrza w niecałe 4 miesiące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 20:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 23 maja 2008, 6:53
Posty: 521
Lokalizacja: Ujazd
Kiedy wczoraj dostałem pierwszy telefon uznałem, że sprawę można załatwić siadając przy stole. Po kolejnych telefonach, które otrzymałem dzisiaj pragnę oświadczyć, że:
Magda Kazimierczak, prowadząca zajęcia aqua aerobiku na basenie krytym kłamie i wprowadza w błąd swoich klientów. Nie wiem skąd Magda ma informację nt. przyszłości basenu krytego. Chciałbym zapoznać się z dokumentami, umowami, czymkolwiek co by potwierdziło jej słowa. Dla mnie to, co mówi na zajęciach jest niczym innym jak tylko grą przedwyborczą, której efektem ma być oczernianie obecnego burmistrza. Podawanie nieprawdziwych informacji uważam za żenującą agitację na rzecz kontrkandydata Rafała Gronicza. Szkoda, że nawet na basenie czarny Pr daje górę nad rozsądkiem. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 20:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
PiTeK napisał/a:
Cytuj:
Dla mnie to, co mówi na zajęciach jest niczym innym jak tylko grą przedwyborczą, której efektem ma być oczernianie obecnego burmistrza.[/b] Podawanie nieprawdziwych informacji uważam za żenującą agitację na rzecz kontrkandydata Rafała Gronicza.

Ja Platformie nie wierzę, a cała prawda o (PO) jest tutaj:
http://www.gazetawroclawska.pl/stronagl ... l?cookie=1

Widac obłudę, zakulisowe działania i układy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 21:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
Piszą o tym w dziennikach ogólnopolskich

Korupcyjna propozycja senatora Platformy
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korupcyj ... omosc.html

A nawet w ulubionej przez PO Gazecie Wyborczej (załączony film)
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... nie_w.html

Ciekawe jak w Zgorzelcu :lol:


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 22:00 przez pisor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lis 2009, 8:18
Posty: 66
Lokalizacja: Łagów
pisor pisze:
Cytuj:
Piszą o tym w dziennikach ogólnopolskich
Korupcyjna propozycja senatora Platformy
Ciekawe jak w Zgorzelcu :lol:


http://www.blogpress.pl/node/6753
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/a ... m_medium=f
http://www.sport.pl/sport/1,65025,87508 ... cyjna.html

Pewnie podobnie?. Przecież u władzy też jest Platforma.


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 22:54 przez Olek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 23:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:03 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 23:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 kwie 2006, 8:56
Posty: 84
Lokalizacja: Zgorzelec
Kaziu robi co jego komitet wyborczy postanowi. w razie wygranej gronicza chłopaki uczesani inaczej mają dogadany stołek wiceburmistrza dla młodego droszcza oraz dwa miejsca w spółkach. kazimierz ma wiceprzewodniczącego rady a i małżonka spokojną robotę w usc


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 23:41 przez gumek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 23:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiTeK, tak sobie czytam Twoje zarzuty skierowane w stronę jakiejś bliżej mi nieznanej kobiety cyt. "Magda Kazimierczak, prowadząca zajęcia aqua aerobiku na basenie krytym kłamie i wprowadza w błąd...", następnie wróciłem pamięcią do zarzutu, który niedawno skierowałeś w moją stronę cyt. "Generalnie wprowadzasz ludzi w błąd" i przypomniałem sobie pewną wymianę zdań którą jakiś czas temu "przeprowadziliśmy". Oto ona:

PiTeK pisze:
przekorny napisał/a:
Cytuj:
5. Ile pieniędzy (łącznie) "wyciekło" z budżetu miasta na odszkodowania dla zwalnianych politycznie ludzi, z powodu tzw. "utraty zaufania"??? Przypominam, że tylko jednemu, Sławomirowi Zawadzie miasto (czy też CSR - ale to przecież spółka miejska), wypłaciło 30 tys. zło. jednorazowo i to dzięki ugodzie jaką zawarły obie strony.


Co za bzdura. Sławek otrzymał pieniądze, które mu się należały wedle zawartej z nim umowy o pracę.

Ostatnio zmieniony przez PiTeK Wto Paź 26, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz


Miałem dzisiaj okazję porozmawiać ze Sławomirem Zawadą na ten temat. Otóż twierdzi on z całą stanowczością, że sprawa jego zwolnienia z pracy zakończyła się wyrokiem sądu zawierającym słowo ODSZKODOWANIE,... na jego rzecz oczywiście.
Czy możesz się do tego odnieść (tylko tak wiesz, bez pitu pitu), bo coś mi się wydaje, że jedna ze stron w sposób ewidentny kłamie i celowo wprowadza mieszkańców w błąd!!! :roll:

Tak dla odświeżenia pamięci - przeczytaj sobie artykuł który ukazał się w związku ze zwolnieniem Sławka:

http://zgorzelec.naszemiasto.pl/archiwu ... ,id,t.html


Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 23:57 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 0:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Taki napis dziś zauważyłem na bannerze Gronicza: http://qbanez.wordpress.com/2010/12/01/77-2/

Widzę, że konkurencja nie śpi, tylko wspina się na wyżyny ze sprayem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..