Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 5:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 9:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
nie wiem skąd ten wniosek? nie przypominam sobie abym na tym forum, kiedykolwiek z czegokolwiek ani tym bardziej z kogokolwiek ośmielał się kpić ;)


Myślałem , że kpisz z kul energii - jeśli nie to sory gregory ;)

Ja ośmielam się kpić stąd mój wniosek :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 10:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
viper126pzgc pisze:
Czytałem ten tekst już jakiś czas temu i nijak nie mogę pojąć, co miałby robić faraon, a raczej jego zmumifikowane ciało we wnętrzu słowiańskiej góry.


no może powiedzmy raczej - dolnośląskiej góry, słowianie ani jej nie zbudowali ani jej nie wymyslili;)
związku Ślęży z faraonem jako takiego nie ma, wiwisekcja tego kościółka miała na celu jedynie zajęcia poligonowe, najpierw znalezienie tzw. skarbu Chrobrego czyli sprawdzenie wizji "Pani Lucyny" w kraju, zanim ekipa śladem jej wizji wyruszy w piaski pustyni.
jak poszło sprawdzenie chyba z grubsza widać na zdjęciach, nie udało mi się też znaleźć odpowiedzi na pytanie co dalej, bo aktualności na tej stronie utknęły w okolicy roku 2004.
gdybym był złośliwy to bym napisał, ze pewnie wizje Pani Lucyny okazały się tylko jej wizjami, no ale że złośliwy nie jestem to tego nie napiszę.
tak czy siak wygląda na to, ze impreza straciła sponsora, a sądząc po rozmachu prac na zdjęciach można podejrzewać, że poszukiwacze mieli niezłe dojścia, oficjalne rozbebeszenie tego kościółka przy współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim dowodzi, że polonia o której wspominają grosza chyba nie żałowała

P.S.y
zalogowałem się na ich forum, bez tego nie można go czytać, wychodzi na to, ze jednak kopią już w Egipcie, póki co jedyne odkrycie jakiego dokonali to takie, ze na pustyni jest dużo piachu :)
ale podziękowania mi się spodobały:

PODZIĘKOWANIE
Przy tej okazji chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają nas finansowo wpłacając na konto naszej Fundacji zarówno drobne, jak i znaczniejsze kwoty. Prawie każdego dnia wpływają na konto Fundacji „Dar Światowida“ przekazy pieniężne zarówno z Polski, jak i od Polonii w Stanach Zjednoczonych, i z innych krajów. Ten „wdowi grosz“ jest z jednej strony wspaniałą energią, o której mówił En-Ki, a z drugiej strony pozwala nam na utrzymanie płynności finansowej i pokrycie kosztów wykopalisk, oraz prac badawczych w Hawarze. Dziękuję wszystkim Darczyńcom za Wasz wkład w Projekt Ratowania Ziemi.

Dziękuję też Polonii amerykańskiej i Fundacji „The Mysteries of the World“ z Chicago za pomoc w finansowaniu przyjazdu delegacji naukowców egipskich do Polski (prof. Abdul Hadiego z Uniwersytetu w Kairze, oraz dra Redy Haleem – kierownika prac wykopaliskowych w Hawarze), oraz za pokrycie kosztów konferencji prasowej w Warszawie.

Andrzej Wójcikiewicz


znaczy jak to powiadał astronom "a jednak się kręci" ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 12:30 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 kwie 2008, 9:45
Posty: 61
Lokalizacja: Dolny Śląsk
neandertalski pisze:

Dziękuję też Polonii amerykańskiej i Fundacji „The Mysteries of the World“ z Chicago


A to całkiem możliwe, Polonia amerykańska ma nadzwyczajną zdolność do wiary w takie cuda i finansowania różnych dziwnych przedsięwzięć, co widać choćby na przykładzie pewnego radia z Torunia, żeby wręcz nie powiedzieć, że jest dość naiwna i oderwana od rzeczywistości. Co ciekawe, oni zapewne sądzą, że przyczyniają się do rozwoju polskiej nauki. Zresztą o słuszności tej tezy świadczyć może też to, że znajdują tam posłuch ludzie pokroju Brata Panka Tadeusza Edmunda, od którego "przepowiedni" dyskusja się zaczęła.

p,
P.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 14:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
w dodatku wygląda na to, ze Pani Lucyna jest wiceprezydentem tej fundacji:
http://www.missionpharaoh.com/pl/fundac ... _world.php
widać wizja wielkiej kasy wyszła jej chyba najlepiej...
a tu na końcu jest opisany stan obecny "badań"
http://www.missionpharaoh.com/pl/fundacja/donacje.php
ta zakładka też niezła:
http://www.missionpharaoh.com/pl/fundac ... darium.php
jak na moje oko to na tej Ślęży wielkiego szału chyba jednak nie było, choć wpisy dotyczące, brzmią dumnie:

16 września 2004
roku przybywa do Wrocławia reprezentacja Fundacji „The Mysteries of the World” i następuje dopełnienie formalności podpisania obustronnej umowy.
Na bazie oficjalnego porozumienia , pomiędzy chicagowską Fundacją, a Instytutem Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz właścicielami kościoła na Ślęży tj.Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym we Wrocławiu i Urzędem Wojewódzki Konserwatora Zabytków we Wrocławiu, ruszyły prace archeologiczne.

10 listopada 2004
Zarejestrowanie polskiej Fundacji Wspierania Badań Archeologicznych „DAR ŚWIATOWIDA”. Fundatorzy: Lidia i Cezary Tousty z Darłowa.

1 grudnia 2004
Lucyna Łobos , Lucyna Łobos przybywa do Chicago po raz trzeci na okoliczność kolejnego sympozjum. W dniu 2 grudnia 2004 roku zostaje odblokowana energia chicagowskiego CZAKRAMU, który znajduje się w mieście Chicago w kościele Matki Boskiej Anielskiej przy 1850 W.Harmitage Ave.
Ku zdumieniu towarzyszących w tym procesie osobom – Lucyna Łobos - prowadzona kluczem energetycznym przez Duchowego Opiekuna , uaktywnia energię CZAKRAMU.
Od razu, po zakończeniu procedury, zostaje wykonany radiescezyjny pomiar zasięgu działania energii czakramu , który z największą mocą promienuje swym oddziaływaniem bezpośrednio pod dużą kopułą świątyni, oraz w promieniu ok. 3 metrów poza centrum mocy. Wykonane po badaniach zdjęcia w różnych miejscach świątyni , pokazały , że oddziaływanie energii ma miejsce w całym kościele.

5 grudnia 2004
Odbywa się w Copernicus Center w Chicago , II Sympozjum Naukowe Misji Faraon , tym razem poświęcone tajemnicom słowiańskiej „świętej góry” – ŚLĘŻA, pt: „ŚLĘŻA- KLUCZ DO TAJEMNIC SŁOWIŃSKICH”.

W celu przekazania do publicznej wiadomości wyników badań z przeprowadzonych wykopalisk archeologicznych na Ślęży, do Chicago przybywają wraz z honorowymi gośćmi:

dyr Instytutu Archeologii Uniwersytetu Wrocławskiego , prof. Dr hab. Jerzy Piekalski
wojewódzki-dolnośląski konserwator zabytków- dyr Andrzej Kubik
radna miasta Wrocławia – P.Beata Dobrucka
reprezentanci Międzynarodowego Trybunału Słowiańskiego :
prof.dr hab. Edward Prus
Szambelan Opolskiego Bractwa Rycerskiego: Andrzej Kościuk-Efendi

W trakcie Sympozjum odbywa się:

prezentacja docelowego działania FUNDACJI i zapoznanie publiczności z koniecznością doprowadzenia do otwarcia grobowca Faraona Cheopsa i uruchomienia Systemu Zabezpieczenia Ziemi w Wielkiej Piramidzie przed rokiem 2012 – czyli przed skutkami przelotu PlanetyX/Nibiru w roku 2012– Barbara Choroszy
wykład P.Haliny Śledzik-Kamińskiej ,archeologa koordynatora przy Wojewódzkim Urzędzie Konserwatora Zabytków we Wrocławiu ,na temat ‘Historii kulturowej Ślęży’’
wykład kierownika badań archeologicznych na Ślęży-dr Aleksandra Limisiewicza ,na temat wyników badań archeologicznych i odkryć na Ślęży, które zostały dokonane w miejscach wskazanych przez Lucynę ŁOBOS.
prezentacja materiałów historycznych z przesłaniem wiedzy starożytnych Słowian i tajemnicy PIASTOWSKIEGO DZIEDZICTWA (B.Choroszy)
III publiczna sesja regresji hipnotycznej Lucyny Łobos
W fundacji”The Mysteries of the World”, pierwsze miesiące 05 roku wypełnia
wzmożony okres przygotowywań informacji dla internetowego grona odbiorców Przesłań z Oriona. Powstaje promocyjna linia materiałów „Misji Faraon”. Odbywają się comiesięczne-otwarte (bezpłatne) spotkania w ramach rozpowszechniania informacji „Misji Oriona-Faraon”.
W ogromnej części, uwaga Fundacji skupiona jest na gromadzeniu raportów naukowych w celu stworzenia potwierdzenia dla informacji z przekazów.
W czerwcu br. przybywa na zaproszenie Fundacji do USA dr Adam Szynkiewicz na kurs obsługi amerykańskiego sprzętu geo-radarowego.


kilku wrocławskich VIPów się przechało do stanów, więc o jakimkolwiek skandalu oczywiście mowy być nie może, w materii tak niematerialnej wykazanie wprost efektów lub jego braku jest zresztą chyba baaardzo skomplikowane;)


Ostatnio zmieniony 31 paź 2008, 21:17 przez neandertalski, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 14:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
nie rozumiem o co wam chodzi... kobieta miała wizję, ludzie w Jackowie się nudzą i wyszukują ciekawe projekty do sponsoringu - ale to ich pieniądze i ich zabawa. Są natomiast sekty, za których działalność płacimy nawet jeśli ich kosmiczne badania nam się nie podobają. Jest taki odłam czy sekta... globalwarmiści się nazywają... ci to dopiero kasę mielą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 14:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
oj czepiasz się tadam, ludzie ze Wrocławia świat ratują przed zagładą a po Tobie to spływa? trochę więcej patriotyzmu mógłbyś z siebie wykrzesać. to tylko o polityce mamy w kółko kłapać?
mnie to po prostu fascynuje ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 14:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
a po Tobie to spływa?

ależ odwrotnie. Mój wpis miał być mową obrończą tego projektu
neandertalski pisze:
mnie to po prostu fascynuje ;)

mnie też. Na przykład dowiedziałem się:
Cytuj:
Pyt: Samuelu, do czego służyły komory wentylacyjne w Piramidzie?

Samuel: Pytasz do czego służyły komory wentylacyjne w Piramidzie Cheopsa? Zatem będę odpowiadał. Komory wentylacyjne służyły do dostarczania powietrza.

Pyt: Samuelu, jak wyglądały bazy na Małym Księżycu i na Marsie?
Samuel: Dobrze.


sam chyba wyskrobie jakiegoś Dolara na dalszą edukację Samuela. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 14:50 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
sprawa więc jest poważna, a poważnie to jak wiadomo się w trumnie leży i jeżeli nie wsadzi się na czas faraona do grobowca, mistrzostwa w roku 2012 mogą się nie tylko na Ukrainie ale nawet w Polsce nie odbyć;)
proponuję, aby sprawą zainteresować poważne instytucje i zdjąć te śmieci z forum.
Co to ma wspólnego z lokalnymi sprawami? ADMINIE?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 21:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Michale a może byś tak z łaski swojej poszukał roboty w MPGK - tam przydałby się ktoś kto ma nosa do śmieci. nie chcesz brać udziału w danej rozmowie, nikt Cię nie zmusza, a rozmowy w których nie odczuwasz potrzeby zabierania głosu wcale nie muszą od razu lądować w śmietniku - bo Ty tak chcesz :/

P.S.y
dobry jezu ten Tadeusz Panek nie ma przypadkiem rodziny w Zgorzelcu?
http://www.milosierdzie-boze.com/
napisał w zakladce "informacja o mnie", że jest z Malczyc... ale gość...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 paź 2008, 23:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Michale a może byś tak z łaski swojej
nie szukam dodatkowej pracy, ale skoro w jednych wątkach wycina się tematy niezwiązane ze sprawami lokalnymi, a w innych nie, to postuluję o zmianę reguł obowiązujących na tym forum. Nic więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2008, 21:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
przepraszam, ze jeszcze zasmiecam ale kończąc watek Śleży, zapytałem na tym forum o wyniki wykopalisk:

wykopaliska - skarb Chrobrego
« : Październik 30, 2008, 11:42:24 »
--------------------------------------------------------------------------------
dzień dobry
jestem nowy i zajrzałem tu głównie dlatego, że zaintrygowały mnie wykopaliska na Slęży, które miały dowieść prawdziwości wizji Pani Lucyny. historia na stronie projektu kończy się jednak w okolicy roku 2004. czy może mi ktoś powiedzieć, czym się tamte poszukiwania zakończyły?

no i uzyskałem odpowiedź:

Odp: wykopaliska - skarb Chrobrego
« Odpowiedz #1 : Październik 30, 2008, 13:42:25 »
--------------------------------------------------------------------------------
Niczym konkretnym - rozkopane, pozostawiony bałagan którego nikt nie chce sprzątnąć oraz oczywiście niespełnione obietnice. Jak na pch - normalka.
Ale nie martw się, samcio zapewnia, że biskup zmądrzeje przed końcem 2008 r. i wykopaliska ruszą.


wygląda więc na to, ze sprawa co prawda przeniosła się już do Egiptu ale smród w Polsce pozostał, ciekawa sprawa bo umoczeni są tu i biskup i Uniwersytet Wrocławski i wojewódzki koserwator zabytków i pewnie jeszcze kilka osób, których póki co pewnie obłaskawiono zapraszając na "konferencję" do Chicago


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 11:08 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
faktycznie w pewnym momencie wątek uciekł, dlatego tradycyjnie oświadczam: "do tematu".

poza tym przypadła mi do gustu strona do Żywego Proroka, który swój apel polski przetłumaczył "Apel in english".

Proponuję najlepsze cytaty zamieszczać w dziale humor. Mi się spodobał ten: "Bardzo prosze ubezpieczyć swoje domy, mieszkania, samochody, ubezpieczyć się na życie. Bardzo proszę módlcie się i nawracajcie się i nie spijcie, żebyście nie byli zaskoczeni tymi Dniami Sądnymi."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 11:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nie spijcie
o picie chodzi, czy o spanie? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2008, 0:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Przez pewien czas zaniedbywałem swój blog, ale teraz zaglądam i piszę tam dużo częściej. Zapraszam.
marekwolanin.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2008, 8:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Marko

Nie wiedziałem, że prowadzisz swój blog. Poczytałem sobie i .... wprowadziłem go do zakładek. Zachęcam do jego dalszego prowadzenia. 8)
A forumowiczów do przeglądania...-----> http://www.marekwolanin.pl/blog/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..