Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 20:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2014, 10:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dokładnie - trzeba zawsze rozmawiać z szefem, ponieważ wygląda to czasami tak, ze tym kobietom w afirmacji nie chce się pracować.

Jeżeli szukasz lokalu, gdzie można posiedzieć, zjeść, napić się i potańczyć, to pozostaje teraz tylko Placebo - od tego weekendu znowu ruszają z imprezami. Ostrzegam, że to nie jest typowa dyskoteka, tylko raczej dancingi dla starszej młodzieży ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 11:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
a ta grecka knajpka? niestety nie znam nazwy,znam tylko ze słyszenia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2014, 11:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Tawerna NAOUSSA - Nikosa
Powiem tak:
Jak jest ciepło, to można posiedzieć, wypić i zjeść na dworze - tańce odpadają - mało miejsca, duszno i knajpa "przesiąknięta jedzeniem".

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2014, 17:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
możesz rozwinąć swoją myśl proszę ? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2014, 10:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Generalnie polecam posiedzieć latem na dworze, ponieważ w środku mocno przesiąka się "zapachami" z kuchni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2014, 15:35 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
pytam bo znam opinie-całkiem inną- od drugiej osoby która dosyć ostro poleca tą knajpę,podobno właśnie z tańcami ;) no nie wiem,nigdy tam nie byłem,imreza będzie w styczniu więc na zewnątrz odpada...
ze strony Placebo cisza-przypomniałem się wczoraj emailem ale dalej nic...
az dziwne ze takie duże miasto a nie ma gdzie zorganizować prywatnej imprezy... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2014, 15:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
PiSki pisze:
az dziwne ze takie duże miasto a nie ma gdzie zorganizować prywatnej imprezy


Chyba większość ludzi ubolewa nad tym, że jeżeli już coś chce się zorganizować, to nie ma gdzie.

W tawernie jest klimat dancingów w sanatorium - zespół, o ile można tak powiedzieć, to jeden pseudo dj z kompem i klawiszami, któremu towarzyszy wokalistka - śpiewają na zmianę. Jedni to lubią, a inni nie - z tego, co wcześniej mówiłeś, zorientowałem się, że na bank nie chodzi Ci o takie klimaty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2014, 11:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
PiSki - proponuję podjechać do Primy na Słowackiego. Od pewnego czasu ja i moi znajomi to właśnie tam organizujemy prywatne imprezy. Smaczne i niedrogie jedzenie, lokal na wyłączność, ogródek letni ogrodzony. Z wódką, napojami i ciastem można się dogadać. Muzykę załatwiamy sobie zawsze sami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2014, 12:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
i co ? koleś z Placebo nie odezwał się w ogóle,a tak mi obiecywał że da znać....masakra jakaś tak właśnie zależy naszym "przedsiębiorcom" na kliencie :smt068 a później płacz i zgrzytanie zębów że ludzi nie ma że obroty małe że trzeba bude zamknąć :smt064
brak słów...
Medea -sprawdzimy na pewno-wiem że siostra tam była kiedyś na komunii ;) dziekuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2014, 13:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja w Primie też byłem na kilku "imprezkach" - wieczór kawalerski itp.
Wnętrze szału nie robi. Jedzenie było ok i można było się dogadać w pozostałych kwestiach z właścicielem. Jak jest dzisiaj to nie wiem. Może coś zmieniło się na plus?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2014, 21:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witam !
Dawno mnie tu nie było, ale skoro zostałem wywołany do tablicy to muszę się odezwać.
Z tej strony współwłaściciel Placebo i brat właściciela Afirmacji:). Kto mnie zna - ten wie;)

Przysięgam - nie kojarzę tematu poruszonego przez forumowicza PiSki. Sprawdziłem wszystkie maile otrzymane i wysłane po 20 września do dziś z kilku skrzynek łącznie z facebookiem. Nie mam takowego zapytania. Nie kojarzę również rozmowy!

Wiem, że potrafię być czasem zakręcony, dlatego wszystko zapisuję i robię listy spraw do załatwienia, ale nikt nie jest doskonały.
Jeżeli forumowicz PiSki ma moją ofertę i otrzymał ją na maila proszę, aby wkleił jego print screen na forum. Wtedy będę się wstydził.

Pozostaje jeszcze jedna z możliwości, iż kolega PiSki rozmawiał z moim pracownikiem na recepcji, który przesłał ofertę i nie poinformował mnie o dalszym ciągu sprawy, dlatego nie zarzekam się, iż faktycznie taka sytuacja mogła zaistnieć, ale nie w rozmowie ze mną!

Kolejna możliwość, to sytuacja w której ktoś robi nam pod górę....

Jeżeli temat jest aktualny, proszę kolegę o kontakt przez recepcję, zostawiając swój numer telefonu. Naprawdę nikogo nie olewam, z ofertą potrafię spóźnić, ale nie zapomnieć.

Pozdrawiam.

P.S. Zawsze w przypadku złej lub nieuprzejmej obsługi powinno się (należy) kontaktować z szefem lokalu. Ja tak robię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2014, 15:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
witam Cie ;-)
bez obrazy-ale z reguły "wiadomości śmieci" usuwam a niestety taką dla mnie był brak odpowiedzi od Twojego kierownika i jej nie mam.ale przypominam sobie że wysyłałem tą Waszą oferte dla siostry bo to ma być w sumie jej impreza-jeśli tylko ona wciąż ma tą wiadomość to na pewno ją Ci tu wkleje.więc daj mi chwilke proszę
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 11:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
witam,
tak jak mówiłem że wróce tak i dotrzymuje słowa :smt023
nie wiem czy to Ty pisałeś do mnie czy Twój kierownik-bynajmniej nazywał siebie i przedstawiał się jako "menadżer" :grin:
a więc do rzeczy
prosisz o email-proszę bardzo oto treść
Cytuj:
Dnia 27 września 2014 19:31 "mariusz.goracy" <mariusz.goracy@op.pl> napisał(a):


Witam serdecznie.

Oferta imprezy w ramach dyskoteki.

MENU OBIADOWE

Sznycel wieprzowy ( schabowy ) z pieczarkami prowansalskimi, masłem ziołowym, cytryną - 22 zł lub
Pierś z kurczaka panierowana pod kołderką z ananasa i żółtego sera - 20 zł

DODATKI OBIADOWE

ziemniaki talarki, frytki
surówka letnia

BUFET W ( STOLE )

Sałatka grecka średnia misa ( ok. 3-4 porcje ) - 40 zł, duża misa ( ok. 6-8 porcji ) - 65 zł

Sałatka capresi średni półmisek ( ok. 3-4 porcje ) - 35 zł, duży półmisek ( 6-8 porcji ) - 50 zł

Sałatka gyros (drobiowa) średnia misa (ok 3-4 porcji ) 40 zł, duża misa ( 6-8 porcji ) - 65 zł

Śledzie w śmietanie z pieczonymi ziemniakami średni półmisek ( 4-6 porcji ) - 35 zł, duży półmisek ( ok 6-8 porcji ) 50 zł

Śledzie marynowane po wiejsku średnia misa - 30 zł

Jajka w sosie tatarskim średni półmisek ( 10 połówek ) 25 zł, duży półmisek ( 20 połówek ) -35 zł

Deska wędlin ( schab pieczony, karczek w ziołach , boczek faszerowany ok 8 porcji ) i selekcja serów - 90 zł

Carpaccio z wędzonego łososia z kaparami pokropione cytrynką duży półmisek - 45 zł


DODATKI

Pieczywo kolorowe - w cenie cateringu

Masło smakowe - w cenie cateringu

Dipy czosnkowe, orientalne, pikantne - w cenie cateringu


DANIA GORĄCE

Skrzydełka pieczone w glazurze miodowej duży półmisek z frytkami ( 15 szt. ) - 40 zł

Pałki i skrzydełka drobiowe pieczone w glazurze miodowej z sezamem oraz sosem chili ( 15 szt.) -50 zł

Nugetsy drobiowe z frytkami duży półmisek ( 3-4 porcje ) - 40 zł

Barszcz z krokietem - 11 zł porcja

Ser Cammenbert z żurawina , sałatką letnią i frytkami - 18 zł porcja

Półmisek pierogów gotowanych bądź pieczonych duży półmisek ze śmietaną i cebulka zasmażaną ( 24
sztuki ) - 35 zł


DESERY

Lody waniliowo - czekoladowe z musem ze świeżych malin z bitą śmietaną i miętą - 9 zł

Sernik lub ciastko typu WZ z bita śmietaną - 9 zł



ALKOHOLE I NAPOJE

Wino EL SOL - cena cennikowa 40 zł - cena specjalna 35 zł butelka

Wódka Krupnik 0,7 l - cena cennikowa 87 - cena specjalna 75 zł butelka

Wódka Finlandia 0,7- cena cennikowa 99 zł - cena specjalna 86 zł butelka


Numer telefonu 781 474 147

Pozdrawiam

Mariusz Gorący

teraz---->tak jak sam wyżej napisałeś- WSTYDZ SIE!!!
oprócz tego kontaktowałem się jeszcze ze 2-3 razy ale nikt nawet nie raczył odpowiedzieć.nikomu pod górke nie robie-jesteśmy dobrymi ludzmi-po prostu chce pokazać jak jest na prawde.skoro to nie byłeś Ty a Twój pracownik to tylko współczuje zatrudnionych,choć Pan był całkiem miły przy pierwsze rozmowie... :roll:
a swojemu bratu z Afirmacji proszę przekaż że na prawde ma bardzo niemiła i opryskliwą obsługę-już na dzień dobry Pani która mnie obsługiwała (ohh jak żałuje że nie zapisałem sobie nazwiska :smt068 ) sprawiła że więcej nawet tam moja noga nie postanie,a jeszcze będę ludziom odradzał... ten Twój kierownik z Placebo-w porównaniu z tą niewychowaną kobietą to na prawde dżentelmen ;)
pozdrawiam i życze powodzenia w przyszłości
w razie pytań zapraszam tutaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2014, 17:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2008, 20:23
Posty: 1
Lokalizacja: zgorzelec
Witam serdecznie PiSki :)

Choć wiem jak ma Pan na imię i nazwisko to nie będę tego pisał żeby się Pan nie wstydził.

To że jest Pan dobrym człowiekiem w to nie wątpię ale troszkę zmienił Pan bieg wydarzeń.

Czytając poprzednie posty za bardzo nie wiadomo o co chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o pieniądze a w tym przypadku o alkohol.

Z Panem Piskim :) rozmawiałem raz nie powiem było sympatycznie :lol: od razu tak jak to ustaliliśmy wysłałem ofertę menu w ramach dyskoteki w Placebo w raz z moim numerem telefonu.

W tym samym dniu dostałem jeszcze jedną i ostatnią wiadomość odnośnie tego co można swojego ze sobą przynieść i również odpisałem zaznaczając że kwestie alkoholu leży po stronie Szefa.

I to by było na tyle z naszej korespondencji. Wracając jeszcze do rozmowy telefonicznej Pan PiSki wiedział że nie rozmawia z Szefem i że kwestia rabatu na alkohol zależy od tego na jaką kwotę będzie to przyjęcie niespodzianka.

P.S
Do tej pory Pan PiSki nie określił się co do przyjęcia.W sumie to ma czas 17 stycznia 2015 jeszcze daleko. Ja osobiście jeszcze się nie spotkałem by dawać rabaty w ciemno.


Pozdrawiam serdecznie Panie PiSki i zapraszam w sobotę do Placebo może uda nam się zakopać topór wojenny w końcu Ja i Pan jesteśmy kulturalnymi ludźmi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2014, 19:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
po pierwsze
dlaczego mam się wstydzić swojego imienia i nazwiska? Ty wstydzisz się swojego?? :roll:
po drugie nikt tu nie zmienia biegu zdarzeń-wszystko zostało napisane tak jak było
po trzecie ja nie jestem z nikim na ścieżce wojennej-tym bardziej z Wami
,ale niestety już dawno zrezygnowałem z Waszej oferty ponieważ na odpowiedz w nieskończoność na prawde nie mogę czekać a tak niestety było
życze powodzenia w biznesie
dla mnie temat zamknięty
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..