Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 16:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Ernesto pisze:
Wczoraj gaz na "ostatnim cpn-ie w kraju" stał za 2,05zł.
Na mieście nawet 1,87zł koło trójk


Ha ! Ceny oleju napędowego na tych stacjach co pisałeś potrafią rożnić się o ponad 50 gr, a ok. 40 to jest stale. Ale w końcu głównie na tym paliwie opiera się transport drogowy ciężarowy, a jak wiadomo w Niemczech nie jest taniej, także chętnych na "ostatnich cpn-ach w kraju" nie brakuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2007, 21:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
tommonapisał\a:
Cytuj:
jak wiadomo w Niemczech nie jest taniej,
Poczekaj jeszcze trochę, jak euro jeszcze spadnie, to na naszych stacjach paliwowych obsługa z nudów zacznie uczyć się robić na drutach...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2007, 12:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
BELUSHI pisze:
tommonapisał\a:
Cytuj:
jak wiadomo w Niemczech nie jest taniej,
Poczekaj jeszcze trochę, jak euro jeszcze spadnie, to na naszych stacjach paliwowych obsługa z nudów zacznie uczyć się robić na drutach...



No co Ty,nawet jak ON będzie w DE tańszy o powiedzmy 10 gr. na litrze to w Zgorzelcu na stacjach braknie tylko niemców.
Przecież firmy ze Zgorzelca prywatne i państwowe nie będą tankować się w DE.
Ale cena lpg w DE jest zablokowana do 2009roku.I tu może być tak,że zaczniemy tankowac u nich,końcówki mają inne ale to nie kłopot.
Ja tankując koło trójki ,a gdzie indziej mam na trzy piwa:)
Poza tym ,z cen na stacjach zgorzeleckich można urwac jeszcze tyle z ceny,że u nas będzie jeszcze długo taniej.
Przeciez niemcy to połowa klientów indywidualnych,a jak wiadomo lepiej sprzedac więcej i taniej niż mniej i drożej.
Spadnie euro ,spadną u nas ceny i my na tym skorzystamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2007, 14:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 12:31
Posty: 27
Lokalizacja: Lasow
A ja polecam firme POLMOZBYT, jezeli chodzi o pomoc techniczna samochodow, przeglady, wymiana oleju, paskow ...itp, mila i szybka obsluga i nie drogo :D :grin: :smt026
Pozdrawim pracownikow :grin:

[ Dodano: Czw Maj 10, 2007 3:39 pm ]
Pewex w Zgorzelcu tez moge polecic , jezeli nie moge czegos kupic , to tam zawsze dostane. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2007, 17:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2007, 16:29
Posty: 14
Lokalizacja: polska
a o najgorszych można napisać tez ?
np. auto szyby vertop z daszyńskiego gdzie gościu który wstawia szyby jest wiecznie pijany i trzeba go pilnować ze by tapicerki nie upaprał


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2007, 17:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
china pisze:
a o najgorszych można napisać tez ?



http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=1151

[ Dodano: Wto Maj 15, 2007 8:38 am ]
Andzelika pisze:
A ja polecam firme POLMOZBYT,


Znalazłem niezbyt pochlebną opinie o tym całym Polmozbycie.





Kod:
Moja dobra kumpela ze Zgorzelca kupila sobie jakis czas temu nowa Pande w salonie.. Generalnie wiekszych problemow z nia nie miala, o dziwo nie zdazyla jej nawet rozbic.. Az tu ostatniej zimy zepsul sie spryskiwacz.. Poleciala do salonu, zeby jej to w ramach gwarancji naprawili... Ekipa wyspecjalizowana Fiata niechetnie ulegla grozbom (nie prosbom, prosby panowie olewali) kolezanki.. Fachowcy wzieli sie za silniczek-pompke.. Okazalo sie ze w wyniku zabrudzenia przestala pompka dzialac. A wiec zaproponowali kolezance wymiane na nowa orygnalna czesc za jakas bajonska sume 700 czy 800zl (z robocizna )... Po reanimacji kolezanki ze stanu przedzawalowego, jaki nastapil w wyniku takiej informacji, obsluga salonu zaproponowala naprawienie usterki droga wyczyszczenia omawianej pompki... Kolezanka sie zgodzila, w sumie czemu mialaby tego nie zrobic.. Ja interesowalo tylko to, zeby auto spowrotem bylo w pelni sprawne i chocby nawet w zamian za oryginalna pompke fachowcy serwisu fiata zamontowali penisa szefa salonu i spelnialby on ta sama funkcje, to nie byloby problemu. Szyba miala miec spowrotem mozliwosc spryskania i koniec..
Ekipa uporala sie z oczyszczeniem ukladu spryskiwacza, zmontowali wszystko do kupy.. Voila! Dziala... Pani zaplaci 150zl..
Wyobrazcie sobie jak wielkie bylo jej oburzenie.. Auto na gwarancji, usterka gwarancyjna.. wiec za co tu placic?
Otoz okazalo sie, ze dociekliwi fachowcy z serwisu Fiata znalezli przyczyne awarii w niewlasciwej obsludze ukladu spryskiwacza, przy czym winna byla ewidentnie wlascicielka pojazdu! Zamiast plynu do spryskiwacza (letniego i zimowego, lanego odpowiednio w zaleznosci od pory roku) kupionego na stacji Orlenu, Fiat w swojej instrukcji obslugi pojazdu wyraznie zaznacza ze do spryskiwacza nalezy uzywac oryginalnego plynu marki Fiat!!!
Jaja jak berety.. Skoro tak, to trudno.. Widocznie markowy plyn Orlenu byl za malo markowy, skoro uszkodzil pompke.
Kolezanka zaplacila za naprawe uszkodzonej przez nia pompki, ale z zastrzezeniem, ze zyczy sobie jasno i wyraznie, zeby serwis napelnil zbiornik spryskiwacza swoim magicznym oryginalnym sygnowanym przez Fiata plynem do spryskiwacza, co wykluczy kolejne awarie ukladu zasilania, elektrycznego, jezdnego i hamulcowego zapewne..
Wyobrazcie sobie, jakie miny mieli fachowcy z serwisu.
Oczywiscie serwis Fiata nie dysponowal w ogole takim plynem, wiec uzupelnili zbiornik jakims innym bardzo markowym, mowiac ze to w sumie to samo i jest tak samo dobry...
Normalnie paranoja..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 10:06 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Czas podbić temat do góry... :)

Wczoraj robiłem małe zakupy w Carrefourowskim Reporterze.
Obsługa miła, rzeczy fajne itd.. Teraz trochę szczegółów: Marta i Gosia biegają na wysokości lamperii wyszukując "co by tu jeszcze można dopasować". Jedno jest pewne robią to z taką klasą, że nawet nie żal wydanych pieniędzy przy kasie. Po zakończonych zakupach z mojej przebieralni wyniosłem około 20 sztuk wymieszanych z wieszakami rzeczy, które mi nie przypasowały podczas przymierzania, położyłem na kanapie i poleciałem płacić. Jak się później okazało to był trafiony pomysł, bo jak Gosia zobaczyła ile tego jest chciała mnie zatrudnić do układania rzeczy :smt044 . Marcie gratuluję świetnego gustu i stałego podejmowania trudu przekonania mnie do zielonego koloru. Ponadto perfekcyjnego rozbierania na części pierwsze psychiki faceta pod kątem "niewinnego" wyciągnięcia informacji, które ją interesują :smt111

Podsumowując: warto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 11:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
To byłeś na zakupach, czy na podrywie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 11:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 kwie 2007, 11:00
Posty: 70
Lokalizacja: stąd
Alex- nie ma się co dziwić-za bardzo jesteś kojarzony ze zgorzelec.info , żeby dziewczyny mogły sobie pozwolić na złą obsługę- choć nie wiem- być może są tak miłe dla każdego- daj Boże :grin:

to niezła wskazówka- chcesz byc dobrze obsłużony- bierz alexa na zakupy!!!! :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 12:32 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Hmm.. nie wydaje mi się... ale jak grały to robiły to perfekcyjnie, choć ja bym tak nie przesadzał z tym kojarzeniem..

Poza tym zawsze jak robię zakupy to staram się mieć przy tym niezły ubaw, więc chcąc nie chcąc wszystkim się mordki cieszą ]:->

Dla rozwiania wątpliwości "tych złośliwych" :) Reporter nie jest naszym klientem 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2007, 18:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 maja 2007, 15:03
Posty: 9
Lokalizacja: ZG/GR
Ernesto pisze:
BELUSHI pisze:
tommonapisał\a:
Cytuj:
jak wiadomo w Niemczech nie jest taniej,
Poczekaj jeszcze trochę, jak euro jeszcze spadnie, to na naszych stacjach paliwowych obsługa z nudów zacznie uczyć się robić na drutach...



No co Ty,nawet jak ON będzie w DE tańszy o powiedzmy 10 gr. na litrze to w Zgorzelcu na stacjach braknie tylko niemców.
Przecież firmy ze Zgorzelca prywatne i państwowe nie będą tankować się w DE.
Ale cena lpg w DE jest zablokowana do 2009roku.I tu może być tak,że zaczniemy tankowac u nich,końcówki mają inne ale to nie kłopot.
Ja tankując koło trójki ,a gdzie indziej mam na trzy piwa:)
Poza tym ,z cen na stacjach zgorzeleckich można urwac jeszcze tyle z ceny,że u nas będzie jeszcze długo taniej.
Przeciez niemcy to połowa klientów indywidualnych,a jak wiadomo lepiej sprzedac więcej i taniej niż mniej i drożej.
Spadnie euro ,spadną u nas ceny i my na tym skorzystamy.




Mala poprawka - nie cena LPG jest w niemczech zablokowana - lecz podatek - od LPG - i nie do 2009 lecz juz do 2018 - wraz z gazem ziemnym - jako paliwa ekologiczne. Czyli rzad nie moze na te paliwa podnosic podatku do 2018 roku - a ceny na kazdej stacji sa i tak inne - wahaja sie w roznych miejscach niemiec od 45 do 70 centow za litr.


Pozdrawiam


Sebek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2007, 16:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 12:31
Posty: 27
Lokalizacja: Lasow
Powiedzmy Alex ze w carrefourowskim Reporterze jest mila obsluga, jakos ja robie tam czesto zakupy i nigdy nie zdarzylo mi sie by jakas pani laskawie podeszla i mi pomogla w wybraniu czegos stosownego, a nawet jak mam problem z rozmiarem to nie pomoga moze jak bym byla facetem to by kolo mnie tez tak lataly , badz jak by ktoras z nich byla bi :lol: :lol: :lol:
Ale w Hausie (sklep obok) panie sa bardzo mile i szybko obsluguja pomagaja w dobraniu ciuszków i rozmiarów, polecam tam zakupy

[ Dodano: Czw Maj 24, 2007 9:56 pm ]
Znalazłem niezbyt pochlebną opinie o tym całym Polmozbycie.

Nie chodzilo mi o polmozbyt FIATA tylko o POLMOZBYT INTERCAR (znajdujący sie koło starostwa)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lip 2007, 9:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 lip 2007, 15:04
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
Polecam gorąco sklep Zeto.Super nowoczesny wystrój,kompetentna obsługa ,elastyczne ceny . Na miejscu mają serwisanta.Niedawno oddałam tam komputer do naprawy .Byłam bardzo mile zaskoczona ,gdyż zaproponowano mi na czas trwania naprawy mojego sprzętu komputer zastępczy.Zdecydowanie jest to najnowocześniejszy salon komputerowy w Zgorzelcu z profesionalnym podejściem do klienta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2007, 14:22 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Polecam dwa sklepy, które niezmiennie są tanie i trwają, niczym ojciec dyrektor :grin:
Pierwszy to Pasmanteria na Ujeździe, naprzeciw wylotu ul. Reymonta Władysława, drugi to Linotex, który ostatnio zmienił lokalizację i najłatwiej trafić do niego przez bramę nr 3 /albo 5/ od ul. Wolności /tą z malowanym sufitem/. Sklep mieści się w oficynie. Oba mają towary w takich cenach, że dziw bierze, jak się utrzymują. Jednak od lat są tam gdzie trzeba i oferują to, czego czasem szukam. W sytuacji ciągłych zmian i trudności z nadążaniem za tymi zmianami oba to prawdziwe perełki zgorzeleckiego handlu. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2007, 22:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Andzelika a cy psypadkiem to nie jest Tfuj albo Tfojej teściowej sklep ten Polmozbyt, bo ten PEWEX to tez jest tego samego właściciela i aż dziwne, że chwalisz akurat te dwa punkty handlowe. Pozdro dla spostrzegawczych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..