Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2015, 21:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Na taką twoją odpowiedź czekałem - jesteś do bólu przewidywalna i mam niezłą beke z Ciebie i trochę mi żal Cię - tak po prostu, ale życzę Ci powodzenia w twoim uciśnionym i niesprawiedliwym życiu!

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 9:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
manzir pisze:
tylko nie porównuje swojej sytuacji z tym, bo to będzie totalny absurd

manzir pisze:
nie porównujemy tak dużej inwestycji, do jakiegoś tam szarego Kowalskiego
ale dlaczego nie? Taki Kowalski tudziez Tadam jest bardziej pozyteczny bo to z jego kasy bedzie Gronicz utrzymywal ten pomnik niegospodarnosci. Dlaczego wlasnie im nie pomoc? Moze maja slaby finansowo okres, ale zaplaca jak bedzie im sie lepiej wiodlo. Wlasnie tym bardziej powinni miec taka opcje.

manzir pisze:
zdarzają się poślizgi
kazdemu sie moze zdarzyc - Kowalskiemu i Tadamowi tez

manzir pisze:
Gdybyś pilnował, nie byłoby problemu.
gdyby niektorzy wyborcy mieli w glowach mozgi zamiast powietrza z pilki do kosza to nie byloby problemu "3 baniek"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 9:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
gdyby niektorzy wyborcy mieli w glowach mozgi zamiast powietrza z pilki do kosza to nie byloby problemu "3 baniek"


Żałosne stwierdzenie jak cholera!

"Stałych" kibiców jest może 1500 osób -> chyba nie sądzisz, że to właśnie oni tylko i wyłącznie wybrali burmistrza w mieście, w którym jest 33 tys. mieszkańców!

Argumenty, jak u dzieci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 10:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
manzir pisze:
właśnie oni tylko i wyłącznie wybrali
nigdzie tak nie napisalem. Chociaz patrzac na wyniki wyborow w 2010 roku to te 1500 glosow robi juz roznice

manzir pisze:
Stałych" kibiców jest może 1500 osób
wiec po co nowa hala?

manzir pisze:
Argumenty, jak u dzieci.
przeczytaj swoje posty najpierw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 12:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Co najśmieszniejsze - po głosach mieszkańców wszyscy są zgodni, że temat hali i klubu był do przewidzenia. Więc ja się pytam - KTO zagłosował za obecnym burmistrzem? Bo skoro mamy tylu świadomych ludzi, którzy wiedzieli że niedługo będziemy dokładać do tematu to po co godzili się na taki przebieg zdarzeń? 1500 stałych kibiców, z czego na meczach pojawia się 3/4, a reszta to ludzie którzy nie mają zajęcia i idą z "braku laku" bo traktują to co się tam dzieje bardziej jak weekendowy cyrk, niż walkę ukochanej drużyny. Tak czy inaczej - mogli mieć w głowach powietrze z piłki do kosza, siano lub pustkę. Fakt jest taki, że czarne scenariusze się powoli sprawdzają. Co do umarzania spłat - wszystko by było zrozumiałe, gdyby chodziło o PRZEDSIĘBIORCE, który zapewnia kilkadziesiąt miejsc pracy dzięki fabryce/stolarni/masarni etc i naprawdę opłacalne dla miasta i mieszkańców by było odroczenie mu tej spłaty. Każdy dorosły, myślący człowiek wie że czasem zdarza się trudniejszy okres. Miasto powinno się zająć mieszkańcami a nie betonowym molochem postawionym na mokradłach. "nie porównujemy tak dużej inwestycji, do jakiegoś tam szarego Kowalskiego" Na co mnie ta inwestycja jak ja muszę dokładać do niej i nie ma takiej opcji by się zwróciła?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 12:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
manzir pisze:Argumenty, jak u dzieci.
przeczytaj swoje posty najpierw.


Uważam, że jako jeden z niewielu sensownie się tu wypowiadam i podpieram rzeczowymi argumentami - masz prawo myśleć inaczej.

Gero pisze:
manzir pisze:Stałych" kibiców jest może 1500 osób
wiec po co nowa hala?

Gero pisze:
manzir pisze:właśnie oni tylko i wyłącznie wybrali
nigdzie tak nie napisalem. Chociaz patrzac na wyniki wyborow w 2010 roku to te 1500 glosow robi juz roznice


Wymogiem ligi jest, aby mecze rozgrywały się w większych obiektach - dopuszczają mniejsze hale za dodatkową odpłatnością i to tylko czasowo w przypadku, gdy w planach jest budowa nowego obiektu. Wcześniej już się taka dyskusja toczyła, to tylko krótko powiem - miasto dokłada małą cześć, a zyskuje nowoczesny multifunkcyjny obiekt.

Nie od dziś wiadomo, że Polacy to naród zawistny, który tylko się kłóci, nic nie umie docenić, jeżeli już jest komuś lepiej, to ciągnie go w dół, a ludzie dbają tylko o swój interes - niech przypomnę Ci jak na początku argumentowałeś pomysł wprowadzenia parkometrów w centrum, a później pokrętnie i nieumiejętnie się z tego wycofywałeś, łagodziłeś ton swojej wcześniejszej wypowiedzi, po tym jak inni forumowicze zarzucili Ci, że walczysz o swoją prywatę. Mniemam, że gdyby kibice wyborcy "zagłosowali" nie za halą ( nie wiemy ilu ich faktycznie było i możliwe też, że kibice niekoniecznie głosowali za RG ), a za głosowaliby za parkometrami, to byłbyś usatysfakcjonowany.
W przeciwieństwie do naszych rodaków z krwi i kości doceniam inne inwestycje, które mi do niczego nie służą, ale doceniam sam fakt, że powstały i dzięki temu miasto rozwija się. Oczywiście jedne inwestycje są droższe, a inne tańsze i na to nie mamy wpływu. Uważam, że jako miasto wizerunkowo zyskaliśmy wiele, jak i mamy więcej możliwości na organizowanie różnych imprez na najwyższym poziomie, patrząc chociażby na ostatnie kabarety, galę walki czy koncert - oby było tego jak najwięcej, to cały region wokół Zgorzelca zyska.
Przyjdzie czas na kolejne inwestycje, które "dogodzą" komu innemu, a u innych żółć będzie podchodzić do gardła - w końcu to takie polskie.

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 16:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Skoro juz, jak twierdzisz
manzir pisze:
podpieram rzeczowymi argumentami
a i starasz sie nam wmowic, ze
manzir pisze:
dzięki temu miasto rozwija się
oraz, ze
manzir pisze:
cały region wokół Zgorzelca zyska
to ja konkrety poprosze. Bo jak na razie to ta hala nic dobrego nie przynosi, a co chwile wychodza nowe 'kwiatki' na jej temat.

To, ze
manzir pisze:
Polacy to naród zawistny, który tylko się kłóci, nic nie umie docenić
to dla mnie zaden argument.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 21:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Po co te waśnie Panowie????. W mojej ocenie władza zrobiła wszystko by podzielić nas mieszkańców na przeciwników hali i zwolenników( czytaj klub sportowy Turów i kibiców )
Udało im się.
Drodzy kibice, obawiam się, że nikomu bardziej jak Wam w ostatecznym rozrachunku bokiem wyjdzie budowa i utrzymanie tego nierentownego molocha DLACZEGO TEGO NIE WIDZICIE ??? Tego typu obiekt w takim mieście jak Zgorzelec, nie ma prawa być opłacalny.
Drodzy kibice co będzie jak ta hala pogrąży finansowo Wasz klub i zniszczy Waszą ( Naszą ) drużynę ???
Sami zresztą popatrzcie
http://www.tvtzgorzelec.pl/index.php/32 ... -kks-turow
:( :( :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2015, 22:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
manzir pisze:
zyskuje nowoczesny multifunkcyjny obiekt
Chętnie bym się z Tobą zgodził, gdyby w hali znajdowały się mniejsze pomieszczenia sportowe, korty, squash, małe boiska, powiedzmy nowy basen, czy inne tematy, bo za taką kasę jaka została tam wpompowana to spokojnie wszystko by zostało dopięte, mógł powstać prawdziwy multifunkcyjny obiekt sportowy, którym sam bym się chętnie chwalił.

Eventy odbywały się w starej hali przy maratońskiej i wszystko było okej.

Nie wiem co ma do tego tematu żółć i zawiść wszechpolska - dalej temat profitów z budowy hali nie został wyjaśniony, nie widać ich na horyzoncie. Nie pojawiło się pełno nowych inwestorów, miasto nie jest postrzegane jako mekka basketu. Jeśli o wizerunek Miasta Zgorzelec chodzi, to mój przyjezdny krewniak z Legnicy jadąc do mnie był pewien że mijał przed szpitalem betonowy bunkier z logiem dostawcy prądu. Smutno trochę.

Kolego Manzir widzę że według Ciebie Hala była dobrym posunięciem - w porządku, każdy ma swoje zdanie. Moim przykładem kolejnego molocha-pomnika władzy jest ŁOŚ, czyli lodowisko-rolkowisko, do którego Gmina Wiejska Zgorzelec dokłada GRUUUUUBĄ kasę non stop czyt. inwestycja się nie zwraca, generuje tylko straty dla GOKu żeby obiekt mógł się zapełnić ludźmi na ferie, wolne weekendy, święta i daje pracę garstce ludzi wyselekcjonowanych z rodzin pracowników Urzędu Gminy, GOKU.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2015, 17:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
manzir pisze:
cały region wokół Zgorzelca zyska


Oj, to się dopiero okaże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 17:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
https://instagram.com/p/05e813mae4/

Co tam dzieje się z halą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 17:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2012, 19:48
Posty: 24
Lokalizacja: Olszyna
Entor pisze:
https://instagram.com/p/05e813mae4/

Co tam dzieje się z halą?


Z tego co widać, to chyba górne panele od wiatru odpadają...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 17:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Jechałem niedawno tamtędy i faktycznie - hala ulega biodegradacji:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 20:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
a przed sekundą kolejny wóz strażacki na sygnale pędził pod halę aż omal kół nie zgubił... czyżby na mecz z Koszalinem powrót na Maratońską?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 21:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Blacha odpada całymi płachtami - oby wykonawca zdążył to naprawić do soboty - mam nadzieję, że to w ogóle możliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..