Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 6:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2007, 22:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2006, 1:03
Posty: 53
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwi mnie obojętność ludzi zamieszkujących okolice podwórka, które znajduje się przy Al. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego, ul. Armii Krajowej i ul. Chrobrego. Od kilku lat to podwórko jest zaniedbane. Po okresie rozkwitu, gdy został tam wybudowany kort tenisowy, zostały nasadzone rośliny ozdobne itp., podwórko to ulega stałej dewastacji. Brakuje tam oświetlenia - wieczorem strach tamtędy przejść. Nie ma tam też żadnej drogi dojazdowej, która prowadziłaby w głąb podwórka - karetka nie podjedzie pod blok, ale to przecież "niepotrzebne"...
Zastanawia mnie, że kiedyś ci sami mieszkańcy potrafili się zmobilizować do działania i razem zrobili naprawdę wiele, a teraz nie potrafią zadbać sami o swoje bezpieczeństwo i wygodę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2007, 22:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Prosty_garbus:

uwierz mi,że takich miejsc jest w Zgorzelcu wiele i trzeba o nich mówić głośno, bo jak nie będziemy o nich mówić, to pójdą w zapomnienie, a tak jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja.
Ale lepszym przykładem chcę się podzielić. Otóż za budynkiem sądu przemieszczają się w większości mieszkańcy tamtych bloków i sądzę, że jest to kwestia przyzwyczajenia, ale podwórko o którym ja mówię oglądają delegacje z innych miast Polski oraz Europy. Mowa tu o podwórku u zbiegu ulic Warszawskiej, Domańskiego i Staszica. Tak, tak - to zaplecze Urzędu Miejskiego, w którym spotykają się różne nie tylko polskie delegacje i wstyd mi, że przez tyle lat władze miejskie nie dostrzegały tego problemu. Przecież nie tylko Przedmieście Nyskie jest wizytówką tego miasta, ale i to właśnie podwórko, które widać z okien korytarza naszego magistratu. To taka perełka w centrum miasta, której nie powstydziłby się żaden amerykański SLUMS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 22:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
to prawda w zgorzelcu duzo takich podworek....typowe slamsy...nieladnie!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 9:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 21:58
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
Ok ja tu miaszkam i powiem jak jest.

Są te wspólnoty, staruchy bez dzieci ktorzy chcą mieć spokój.

Na wakcaje zaczeliśmy odnowę boiska na własny koszt, spod asfaltu wychodziły korzenie drzew, wiec je wycieliśmy i zalaliśmy na nowo.

Na około rosły krzaki, co nieco upiększały te szare bloki, dzieci miały ochote bawić się na placu zabaw, teraz tam nikogo nie ma i nie będzie bo jest pusto.

Rozmawialismy z tymi ludźmi, z przekonaniam mówią że chcą mieć spokój pod oknami a nie krzyki rozwydrzonych dzieciaków. Krzaków nie ma. MIAŁA BYĆ NOWA SIATKA. KRZAKI OBCIELI I WIDAĆ TERAZ JAKA TA SIATKA JEST. szybko się niszczy, bo jak się gra w piłkę to się nie dziwie. :)
-
I chce zeby ktos mowil ze nikt o to nie dba skoro tu nie mieszka, młodzież ciągle sprzata tereny na których przesiaduje, np. boisko.

Wiem jest to ponure miejsce, ale jakby tu pomieszkać miesiac to by się zrozumialo czego tak jest.

P.S. POZDRO

[ Dodano: Pią Sty 19, 2007 8:26 am ]
slamsy ??? wy chyba nie wiecie co to są slamsy, to ze bloki są szare nie znaczy ze odrazyu to sa slamsy,

przyjdz zonbacz porozmaiwaj z ludzmi, jak mi znajdziesz jedną popisaną bramę to Ci stawiam browar :)

wiec to nie sa slamsy, ludzie co wy, skoro tak myslicie to sie cieszczie ze wam los wypadl lepiej niz tym zyjacym biedniej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 9:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2007, 9:42
Posty: 1
Lokalizacja: nie opodal
[glow=red]Informacja została usunięta z powodu złamania regulaminu forum.

admin.[/glow]


Ostatnio zmieniony 19 sty 2007, 11:54 przez BAC B2 ODZR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 9:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 10:57 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 10:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ziomuś wyluzuj :smt030 :smt030 :smt030 :smt030 :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 10:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
ech.. ten folklor... ello ello... a już myślałem, że nic mnie dziś nie rozśmieszy....ello ello... :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 10:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Wy nie docenicie człowieka nawet jak chce być szczery i otwiera się przed szanownym gronem.
Moze nie zniesławnienie,ale napaweno przestępczośc zorganizwana.

Hehhehehehe extra ziomuś ello ello ello frajerze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 10:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
NIE KARMIĆ TROLLA :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 11:35 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Na wniosek jednego z użytkowników, adres IP oraz wszystkie dane niezbędne do wszczęcia postępowania wobec użytkownika BAC B2 ODZR. Osoby, które poczuły się urażone powyższą wypowiedzią proszone są o kontakt pod numerem 501 320 023 umówienia się na jeden termin w KPP w Zgorzelcu celem złożenia wniosku o ściganie użytkownika BAC B2 ODZR.

Jako administrator informuję, że w toku czynności sprawdzających otrzymałem informację od administratora sieci, z której popełniono przestępstwo, że bez problemu jest w stanie wskazać na żądanie Policji danego abonenta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 12:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 21:58
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
Połowa społeczenstwa to policyjni szpiedzy.

gdyby nie ty wyklinki to bym sie z nim zgodzil, bo tak naprawde ci wyzej kupe wiedza o tej dzielnicy, mowi przyjdz popatrz,

a co do oswietlenia to staruchy sie nie zgadzaja bo im bedzie na jasno wieczorem,

zaraz ktos to zglosi na mlodych, mlodzi to mlodzi tamto,

zostawcie chlopaka w spokoju, to on poczol sie obrazony z reszta ja tez, to tak jakbym powiedizla garbus ze mieszkasz w smietniku nie obralilbys sie, i co zaraz mnie usuniecie bo tworzycie tutaj swoja jedna wielka konferencje do krytykowania, moze jeszcze do telewizji ze tu slamsy, stuknij sie w lep


Ostatnio zmieniony 19 sty 2007, 12:25 przez Jizah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 12:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Szkoda Aleks zachodu, zabanować i tyle... ello ello... :smt044[/quote]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 12:31 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Jako administrator na wniosek policji muszę udostępnić adres IP, a z uwagi na piastowaną funkcję, muszę poinformować inne osoby, które mogły się poczuć urażone o tym co im przysługuje.

Użytkownik złamał regulamin, z którym miał obowiązek zapoznać się przy rejestracji a później stosować w związku z tym na wniosek jednego z użytkowników (który już zgłosił się do mnie) poniesie konsekwencje prawne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2007, 12:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 10:58 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..