Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 lut 2009, 23:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Turek, praca dziennikarska znajduje się w ścisłej czołówce stresogennych profesji. Praca RedNacza nakłada dodatkowo wiele innych obowiązków,... włącznie m.in. z pilnowaniem i sprawdzeniem materiału przed wypuszczeniem "w świat" pod kątem bezpieczeństwa prawnego.
Nierzadko w tym zawodzie nadchodzi coś, co można określić słowem "wypalenie".

Powoli zbliża się wiosna, miejmy więc nadzieję, że wraz z nią odrosną Alexowi "pazury i kły", powróci do swej wrodzonej drapieżności i znowu będzie serwował nam ciekawe materiały z naszego grajdołka. ;-)

Może trzeba dać mu po prostu jeszcze trochę czasu...?? :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 7:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 12:42 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 8:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
turek , a dokładnie to jekie tematy ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 8:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
Od pewnego czasu niestety obserwuję spadek jakości serwisu zgorzelec.info


Nie ma co kryć - jest coś na rzeczy :|

turek pisze:
Kiedyś na forum administrator - Alex ganiał niesfornych forumowiczów,


To akurat mi przeszkadzało - i nic dobrego nie wnosiło IMHO.

turek pisze:
A tym czasem na stronie głównej mamy od jakiegoś czasu wzmianki np. na temat:
- najniższej zanotowanej temperatury w Ruszowie,
- nieodśnieżonych ulic w Węglińcu,
- śmiertelnego wypadku w okolicy Ruszowa, choć w wypadku zginął mieszkaniec Gorzowa,
- tragiczny w skutkach kulig ze śmiertelnym finałem pięciolatka,
- czy ostatnia wzmianka na temat konkursu wywoływania jeleni, który odbył się daleko w
Niemczech, a wzięli w nim udział mieszkańcy Ruszowa...


Ukłon w stronę powiatu proponowałbym zrobić inaczej - "hurtem z regionu" zamienić na "hurtem z powiatu" i nie raczyć nas taką główną stroną jak dotychczas. Bo sam rozwój w kierunku również powiatu ma same plusy.



Czesio pisze:
A na glownej to w wiekszosci teksty sponsorowane


To nie teksty (w większości) tylko reklamy :roll:


aleksander pisze:
Jakich tematów Wam brakuje na stronie głównej:
- polityka lokalna,
- ciekawostki,
- morderstwa/wypadki
- drogowe i kronika policyjna
- inne (jakie?)


Mnie wszystko do kupy - chcę tu zajrzeć i wszystko wiedzieć - bym nie musiał iść na inny portal...



yARO_81 pisze:
a napiszesz na glownej czym ja sie zajmuje zawodowo? tzn. jakie uslugi oferuje? i nie bede musial za to placic? nie sadze :/


Bądź poważny - dlaczego komercyjny portal ma za darmo reklamować Twoje komercyjne usługi? Chyba nie bardzo rozumiesz o co loto ;) Alex może to zrobić gdy Cię polubi - albo i pokocha (tak a'propos Walentynek ;) )


turek pisze:
Napiszę jeszcze raz: wali mnie to, jaka była najniższa temperatura w Ruszowie - wolałbym gdybyś podał takową ze Zgorzelca (z miejscowej stacji);


Tyz prowda - istnieje jeszcze nasza stacja w ogóle?


przekorny pisze:
Nierzadko w tym zawodzie nadchodzi coś, co można określić słowem "wypalenie".


Nie tylko w tym zawodzie - wypalenie dotyczy również userów forów czy choćby blogowiczów. Zresztą jest pewne przełożenie - ale o tym poniżej ;)


Robert Gruszecki pisze:
turek , a dokładnie to jekie tematy ?


Ja bym nie skupiał się na jednym temacie - wg mnie portal ma objąć wszystko co się dzieje w mieście - od polityki po morderstwo czy kradzież lizaka w markecie ;)


Teraz coś ode mnie :)

Odnoszę wrażenie , że po okresie letnim i wczesnojesiennym , gdy portal (i miasto) żyło Jakubami , referendum (niedoszłym) i Festiwalem Greckim oczekujecie takiego samego ruchu na portalu jak w owym czasie. Każdy kto bywa na forach (blogach czy innych takich) zaobserwował pewnie zależność aktywności tych miejsc od pory roku - czy okresów świątecznych bądź urlopowych. Spadek ilości ciekawych wątków tutaj wynika z tego właśnie - nie ma też imprez o których mowa powyżej. A odgrzewać starego kotleta FG już się nikomu nie chce , bo to męczące po prostu. Forum ma się dobrze i nie podejrzewam żeby było inaczej - nawet pomimo spadku aktywności niektórych osób (a nawet odejść). O odejściach swego czasu dobrze napisał kolega Przekorny.

Ludzie odeszli do niby-konkurencji - tylko , że tam też niewiele lub nic nie piszą.
Statystyki skaczą tylko podczas takich mocnych dyskusji - w czasie normalnej "pracy" forum pewnie są to wartości zbliżone. Ostatni mój "eksperyment" u (niby) konkurencji pokazał , że tak właśnie jest. Potem jest zastój i tyle.

Myślę , że forum ruszy bardziej wiosną , gdy ludzie przestaną kwękać nad zimnem , a perspektywa imprez plenerowych rozrusza ich leniwe ciała ;)
Poza tym , nie czepiajmy się , koszykówka to duża sprawa - i o tym musi być na portalu. Mnie to kompletnie nie interesuje ale to akurat rozumiem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 9:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 12:43 przez turek, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 10:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Proponuję zawiesić na dzień dzisiejszy utyskiwania na jakość portalu (podniesie się, tego jestem pewien), i złożyć życzenia urodzinowe Alexowi.

Wszystkiego najlepszego Olek... :smt030


Ostatnio zmieniony 16 lut 2009, 10:07 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 10:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 12:44 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 10:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
i złożyć życzenia urodzinowe Alexowi.


Tylko czy to aby nie będzie odejściem od tematu...? ;)

przekorny pisze:
Wszystkiego najlepszego Olek...


Jeśli to prawda to przyłączam się :)



turek pisze:
Taka fotorelacja z meczu, tylko że bez meczu...


Ciężko się tu nie zgodzić - ale nie można robić dwóch rzeczy naraz ;)

turek pisze:
O, dobrym przykładem może być choćby ostatnia relacja z.. no właśnie czego???


Zaśmierdzi autoreklamą ale Grzybobranie w tym względzie spełniło swoje zadanie. FG też swoją drogą oddał to co powinien ;) :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 10:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 12:44 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 13:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Z punktu widzenia "chwytliwości" ostra zadyma w pewnym pubie powinna znaleźć się na czołówce... A jednak się nie znalazła :)... Why ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 13:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
krytyczny pisze:
Z punktu widzenia "chwytliwości" ostra zadyma w pewnym pubie powinna znaleźć się na czołówce... A jednak się nie znalazła :)... Why ?



Może zalegają z opłata za reklamę w miesiącu lutym :)
Może właściciele wykupili reklamy na dekadę z góry, żeby się ta wiadomość nie ukazała.

Poza tym chyba nie ma znaczenia co sie znajdzie na tytułowej, tylko czy dla właściciela będzie z tego jakiś $$$, przecież to komercyjna firma, a nie portal wzajemnej adoracji.

ciekawy jestem czy za powiedzmy 10 tysięcy złotych, pojawiła by się notka o jakimś biednym dziecku z wioski, czy patologicznej rodzinie z Rudzicy, która dzięki pomocy proboszcza wyszła na prostą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 13:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Wg mnie portal powinien zajmować się:
- wszelkimi sprawami z miasta
- sprawami z powiatu (w mniejszym stopniu)
- sprawami z "okręgu goerlitzowskiego" (w mniejszym stopniu)
Słusznie ktoś zauważył, że jak nie ma o czym pisać to lepiej nie pisać.
Powinno być więcej wiadomości o wydarzeniach sportowych - też tych młodzieżowych. Nie jest chyba problemem żeby kluby przesyłały wiadomości do alexa, który by potem je redagował i zamieszczał. Moze oprócz "TV Łużyce" warto nawiązać współpracę z "Tomkowem" - robią trochę materiałów lokalnych - można by je zamieszczać.
Mimo wszystko wierzę, że Alex odzyska "wigor dziennikarski", choć może mógłby znaleźć sobie kogoś do pomocy :)


YELLO_35 pisze:
turek pisze:
Napiszę jeszcze raz: wali mnie to, jaka była najniższa temperatura w Ruszowie - wolałbym gdybyś podał takową ze Zgorzelca (z miejscowej stacji);


Tyz prowda - istnieje jeszcze nasza stacja w ogóle?

Z tego co pamiętam to jest gdzież na Ujeździe - konkretne info w IMGW.

turek pisze:
to oprócz naszych Zgorzeleckich Buziek, niejednokrotnie bywających na meczu tylko po to by się później obejrzeć na portalu ;) (nie dotyczy prawdziwych kibiców ;) ), to oprócz tego chciałbym jeszcze zobaczyć np. fotki z tego co działo się na boisku, bo Ci wszyscy ludzie przyszli, tam na mecz, którego akurat na fotkach jest najmniej :(

Taka fotorelacja z meczu, tylko że bez meczu... :-?

Otóż to - jakieś 1/3 zdjęć powinna być z samego meczu! Może Alkowi kliszy fotograficznej nie starcza... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 15:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
aleksander pisze:
Jakich tematów Wam brakuje na stronie głównej:
- polityka lokalna,
- ciekawostki,
- morderstwa/wypadki
- drogowe i kronika policyjna
- inne (jakie?)

sprawy społeczno polityczne oraz ogólnie spraw o zabarwieniu pozytywnym tzn. mniej czarnowidztwa :smt058


Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, 21:44 przez PATRIOTA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2009, 21:36 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja bym nie wchodził w polityke zbyt mocno bo internetowych napinaczy i trolów-prowokatorów nam tu nie potrzeba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2009, 21:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
xionc pisze:
Ja bym nie wchodził w polityke zbyt mocno bo internetowych napinaczy i trolów-prowokatorów nam tu nie potrzeba

Nie zgodzę się z Tobą, musimy wiedzieć kto lokalnie zajmuje się polityką bo pózniej mamy starostę pianego za kierownicą, wicestarostę lżącego sąsiadów, wątpliwej reputacji gazeciarzy itd. przykłady można by mnożyć nie chcę po nazwiskach. Takie jest moje zdanie :smt096

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 9:54 pm ]
Co nie znaczy że mamy wchodzić w to mocno. 8)

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 9:55 pm ]
I więcej pozytywów bo dramatów i tak mamy wiele. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..