Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 19:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2010, 10:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeszcze jest trochę czasu do wyborów, ale może jakieś typy? Jakieś sugestie?
Może powtórka z rozrywki? ;)


Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 1:54 przez Marcopollo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 mar 2010, 15:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Marcopollo pisze:
Jakieś sugestie?


hmm nie mam pojęcia kto mógłby zostać burmistyrzem :smt044

Czy to jakaś nowa funkcja ???? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 15:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2006, 10:57
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
Doszły mnie słuchy, że kandydować będzie Kazimierz Walotka. Ktoś coś wie na ten temat? Pewnie jest to plotka ale byłaby to ciekawa kandydatura


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 16:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
hmm nie mam pojęcia kto mógłby zostać burmistyrzem :smt044


Trafna uwaga, dzięki :lol:
Obiecuje, że to przedostatni raz :lol:

master_pl pisze:
Doszły mnie słuchy, że kandydować będzie Kazimierz Walotka


O tym nie słyszałem, ale z tych co są jak na razie to byłby najlepszy kandydat. Jak na razie to obecny wystartuje, Fiedorowicz i co dalej... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 16:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 cze 2008, 9:57
Posty: 76
Lokalizacja: Koźmin
A propo tych plotek, to jaskółki "mówią", że pan K. Walotka jest kandydatem od panów Ireneusz O. i Adrian P. Ale to może tylko plotki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2010, 8:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Z kilku źródeł słyszałem, że sztabowcy PO zamierzają wystawić do wyborów kogoś innego, ponieważ szanse Rafała są małe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2010, 13:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 9:54 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 mar 2010, 14:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
To nie moje stwierdzenie, to niektórzy sztabowcy PO tak twierdzą i mają zapewne rację. Jeżeli chodzi o moją ocenę, to nie ma on żadnych szans i to jest dobra informacja dla naszych mieszkańców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 12:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 16:53
Posty: 89
Radny Walotka kandydat na burmistrza miasta ? Żart ?
Chyba, że chce być ciągany za sznurki.Znając zgorzeleckie powiązania będzie oczywiste, że musi podporządkować się obu tzw. łysym i rozdawać kasę na lewo i prawo. Niezły numer. Powtórka z powiatu.
Jeśli chodzi o obecnego burmistrza, to rzeczywiście porażka.
Czy w tym mieście naprawdę nie ma sensownych ludzi, którzy umieliby się nie poddać presji oszołomstwa i poprowadzić to miasto w dobrym kierunku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 16:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
judyta pisze:
Radny Walotka kandydat na burmistrza miasta ? Żart ?

Mam nadzieję, że nie.

judyta pisze:
musi podporządkować się obu tzw. łysym

Chyba nie musi i raczej tego nie zrobi.

Jeszcze jakiś czas temu p. Aniszkiewicz wyrażał chęć na to stanowisko. I z tego co pamiętam uzależniał od tego jak się dogadają z p. Fiedorowiczem. Nic nie słychać, czyżby negocjacje trwały? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 18:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 20 lis 2006, 19:19
Posty: 133
A ja widziałbym na tym stanowisku S. Zawadę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 22:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Póki co nie ma żadnej alternatywy poza byłym (nie najlepszym) a obecnym (dużo gorszym). Jak tak dalej pójdzie mieszkańcy będą musieli wybierać mniejsze zło...

gornik pisze:
A ja widziałbym na tym stanowisku S. Zawadę


A ja chętnie ujrzałbym oficjalne deklaracje kolejnych pretendentów do tronu, ich wizję rozwoju miasta i zmian jakie są przecież konieczne, żeby owe wizje zmaterializować.
Marko w wątku "Wszystko o Groniczu" stwierdził, że niemal wszystkie podległe miastu jednostki funkcjonują doskonale. Po co więc zmiana na stanowisku burmistrza, skoro wszystko działa ok???
Ja oczywiście rozumiem, że stara się za wszelką cenę uspokoić potencjalnych "podenerwowanych" armageddonem związanym ze zmianą na stanowisku burmistrza i groźbą utraty przez nich pracy,... ale nie chodzi przecież o to, żeby niczego nie zmienić, tylko zmienić na lepsze. A konieczność takich "zmian", choć w śladowych ilościach, ale jednak niestety dostrzegam... (np. Straż Miejska)
Prezesi, dyrektorzy i naczelnicy i tak zagłosują za obecnym "jaśnie oświeconym", bo to przecież on wtłoczył ich w fotele w których obecnie wygodnie się rozsiedli. A przynajmniej większość z nich... I chociaż z tego co słyszałem, wielu z nich uskarża się (rzecz jasna szeptem) na, nazwijmy to, "trudną" współpracę z Groniczem, to jednak wydaje mi się, że bronić go będą za wszelką cenę.
Jeśli więc chodzi o zmiany, w których tak naprawdę nic się nie zmieni,.. to ja coraz bardziej nerwowo zacznę się chyba rozglądać za kolejną alternatywą.... :shock:


Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 23:16 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 22:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
Marcopollo pisze:

Jeszcze jakiś czas temu p. Aniszkiewicz wyrażał chęć na to stanowisko. I z tego co pamiętam uzależniał od tego jak się dogadają z p. Fiedorowiczem. Nic nie słychać, czyżby negocjacje trwały? :lol:


Z treści artykułu "Na Burmistrza razem czy osobno" odniosłem wrażenie, że p. Aniszkiewicz nie zamierza się dogadywac. Pewnie dlatego, o negocjacjach nic nie słychac.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 23:08 przez bartekz, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 mar 2010, 22:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
przekorny pisze:
.. to ja coraz bardziej nerwowo zacznę się chyba rozglądać za kolejną alternatywą.... :shock:

Święta dawno już za nami, a Ty z choinki się urwałeś? Kto Ci teraz da pracę przy Twojej metodzie palenia mostów? (i pacyfikacji wszystkiego co Cię łączy z jakimś "układem"?) DAWNO TEMU (mam tę wymianę zdań zapisaną na dysku)(dla potomnych...spoko :smt096 ) broniłbyś samego diabla, gdyby zależałaby od tego Twa egzystencja (ew. pracodawca?). Nie udało się mojej jakże skromnej osobie (w Twoich oczach "debila") dostrzec w Twoim postępowaniu troski o przyszłość regionu (powiat to nie Twoja działka?, tam jest cacy???), poza atakami na niedoszłego pracodawcę, który wolał "makarona", innych "bezimiennych - trudnych do lokalizacji (IP) lub "(O)ojca (D)dyrektora"? Twoje "zdeptane" ego daje Ci prawo do walki z niesprawiedliwością i nadużyciami w UM (jeszcze nie miałeś odwagi nazwać rzeczy po imieniu???), a o Powiecie nie masz nic do powiedzenia? Pamiętaj, "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje." I nie była to osobista wycieczka... bo pewnie tak to potraktujesz. Ja nie chowam się za nickiem (dla Ciebie)...przyłbica otwarta, rękawica rzucona... Czekam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 mar 2010, 23:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 9:55 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..