Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 gru 2010, 23:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
I bardzo dobrze że powstały te sklepy,
przynajmniej teraz mamy wybór i jest praca i są niższe ceny

Na dodatek miasto nie ma korzyści z tych marketów, bo nie są położone na terenie Zgorzelca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2010, 10:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jan.Leszek pisze:
Może teraz po reelekcji zwoła w CS spotkanie z przedsiębiorcami ze Zgorzelca, którzy wskażą Mu największe bolączki

Rozumiem, że jesteś przedsiębiorcą i byłeś u niego i wskazałeś jakie bolączki ma przedsiębiorca, czy tak tylko oby biadolić tu piszesz? Ja jak miałem problem to poszedłem i powiedziałem co mnie boli i nikt mnie nie zbył. I usłyszałem, że jest za nami przedsiębiorcami bez znaczenia czy duży czy mały.
Ale jak rozumiem ciebie olał, dobrze rozumiem z tego co piszesz?
Jan.Leszek pisze:
szkoda, że Rafałek na bilbordach pokazywał tylko populistyczne osiągnięcia, szkoda że nie pokazał Leroy Merlina, Castoramy...szkoda. Wtedy "na bank" zyskałby głosy zgorzeleckich małych przedsiębiorców, którym dzięki powstaniu tych marketów zabrał "chleb"

Już to powiedziano, że nie w jego gestii jest zarządzanie terenami wiejskimi. A chleba nikt nikomu nie zabierał, tylko ograniczyli zbytni przyrost sklepów na m2, czyli trzy spożywcze na jeden blok. Zostali ci do których klient chce przyjść, także zatrudnienie nie zmalało w tych sklepach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2010, 5:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jan.Leszek pisze:
szkoda że nie pokazał Leroy Merlina, Castoramy...szkoda.


Bielan wrocławskich na tej samej zasadzie też nie mógł pokazać...bo to nie "jego" teren... 8)
Walnąłeś panie janie jak kot w piach :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2010, 7:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 kwie 2006, 8:56
Posty: 84
Lokalizacja: Zgorzelec
gratulacje dla zwycięzcy choć nie jest z mojej bajki. zobaczymy- ulotki i książeczki się zachowały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2010, 19:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Marcopollo pisze:
Rozumiem, że jesteś przedsiębiorcą

Tak, jestem.

Marcopollo pisze:
byłeś u niego i wskazałeś jakie bolączki ma przedsiębiorca,

...byłem i rozmawiałem...

Marcopollo pisze:
Ja jak miałem problem to poszedłem i powiedziałem co mnie boli i nikt mnie nie zbył. I usłyszałem, że jest za nami przedsiębiorcami bez znaczenia czy duży czy mały.

...a ja na pytanie dlaczego nie sprowadza na nasze tereny produkcji zamiast wielkie hiper markety (np.planowane Tesco w sąsiedztwie policji) dowiedziałem się, że i tak nie wytrzymamy, bo On ukończył ekonomiczne studia i wie lepiej...

Marcopollo pisze:
Już to powiedziano, że nie w jego gestii jest zarządzanie terenami wiejskimi.
To akurat wiem, ale cała sytuacja z powstawaniem tych molochów tak mnie wk...ła.

Marcopollo pisze:
Zostali ci do których klient chce przyjść, także zatrudnienie nie zmalało w tych sklepach.
Co do pierwszej części wypowiedzi - zgoda, natomiast słabo się orientujesz pisząc, że nie zmalało zatrudnienie w tych sklepach, ja sam zubożyłem swoją firmę o trzy osoby i myślę nad dalszymi zwolnieniami...niestety :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 890 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 237 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..