Dzisiaj jest 08 maja 2024, 7:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 gru 2006, 2:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
aleksander pisze:
temat, odbiegacie od tematu !

maruda, Admin to maruda :smt012


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 16:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2006, 21:49
Posty: 59
dzisiaj widzialem jak nasza kochana sraz wiejska :wink: wjechala pod zakaz wiazdu. nastepnie zawrucili na ulicy, i zatrzymali sie na chodniku doslownie na skrzyzowaniu. i obserwujac bacznie przygladali sie czy nikt nie zatrzymuje sie kolo malego ryneczku. a kolo ich posterunku, dokladnie kolo hotelu pod orlem, gosc z bmw serii 7 na numerach zaczynajacych sie SK... namietnie parkuje na miejscu dla inwalidow. a ze autko do malych nie nalezy, to jego tyl wystaje okolo metra na jezdnie lub gdy sie bardziej pstara zaparkowac to zajmuje jednym autem dwa miesca, ale naszem dzielnym straznikom to nie przeskadza. oni potrafia sie pokazac gdy jakis maluch czy stary polonez na chwile zatrzyma sie na zakazie, bardzo czesto w miejscu gdzie nikomu to nie przeskadza. wtedy pojawiaja sie z nikad i wlepiaja dumnie mandat. :? dzielni sa ci nasi straznicy :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Pytałem dziś w innym tamacie ale tu powtórze - czy ktoś wie co się stało z rowerami na, których mieli patrolować parki nasi strażnicy miejscy. Z tego co się nie mylę to już z 2 lata nie widać ich dzielnych rumaków. Się spsuły czy rozpłynęły?? Alex, mógłbyś poszukać w archiwum kiedy pisałeś o tych rowerkach??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
pewnego dnia pewien strażnik przeciskał się fiacikiem pomiędzy słupkami aby pojechać na skróty po chodniku tuż przy straży pożarnej.pewnie mu się spieszyło?ciekawe jakby obtarł tego nowego fiata?
tak na marginesie jechałem dzisiaj kościuszki w dół a samochody tak sobie parkowały,że znajdowały się aż pod sam invest bank a wolno stawiać przed kiosk!i tak skręcając w lewo jedziemy z środkowego pasa.a wcześniej widywałem jak bardzzo strażnicy w tym miejscu zakładają blokady kół


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Mariusz napisał:
Cytuj:
pewnego dnia pewien strażnik przeciskał się fiacikiem pomiędzy słupkami aby pojechać na skróty po chodniku tuż przy straży pożarnej.

Mam widok wprost na ten chodnik i słupki, coraz więcej osób przeciska się pomiędzy nimi - jednym się to udaje, innym nie ;) Straż Miejska jednak powinna dawać przykład.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
no właśnie ,pewnego dnia widziałem jak pewien jegomość nie posiadał doś wystarczająco wysokiego pojazdu i zawisł na krawężniku przy odrobinie śniegu tuż za tymi słupkami ,chłopaki strażaki pomogli mu się wydostać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Dawać przykład?? Oni nawet swoimi super pojazdami jeżdzą po parku w okolicach chopina, moniuszki i szymanowskiego tak sobie na skroty i pod prąd w/w uliczkami. Więc jaki oni mogą przykład dawać. Lubią tylko wlepiać mandaty czasem nawet nie mając co do nich sensownych racji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Właśnie o tym mówimy Jagna ;) SM zamiast dawać dobry przykład, daje zły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 18:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
SM nawet złego nie daje. Nie dają żadnego przykładu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 19:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
aha to jest nic w porównaniu z bogatyńskimi "rangerami" czyt.strażkami wiejskimi.
Pewnego roboczego dnia podjechałem służbowym autkiem pod pzu w bogatyni,stanąłem przy krawężniku.
wyszedłem.
gdyż wróciłem przypałętał się burek-czytaj strażnik.dostałem mandat gdyż stanąłęm autem ,on to wyliczł na kroki 8(kroków)od przejścia dla pieszych.pokłóciliśmy się i nic z tego -płaciłem.
a najciekawsze w tym jest to iż owy burek nie zuważył że za tym samym przejściem tuż przy nim stoją inne auta.a miały one od przejścia mniej jego kroków!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2006, 21:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2006, 21:49
Posty: 59
zobaczcie co sie dzieje na daszynskiego. auta zajmuja cale pasy ruchu, ale nasi dzielni straznicy boja sie dac mandat czy zalozyc blokade gosciowi czy paniece. oczywiscie moga tam sie zatrzymywac auta , ale do pewnej godziny. niestety one stoja czasami caly dzien. a gdy ja sie zatrzymalem kolo baru AGATKA na miejscu dla taxi, nie zaprzeczam,ale doslownie na dwie minuty aby kupic kawe, nasi straznicy pojawili sie raptownie niewiadomo skad i wlepili mi mandat. zaznacze ze nie bylo ani jednej taryfy w tym momencie. a co do kosciuszki to sie zgodze ze w srodku dnia auta soja tam do samego inwestbanku i nikomu to nie przeskadza, a ja sie kiedys zatrzymalem tam na wysokosci kiosku ruchu o godz. 8 rano zeby kupic sobie bulke, doslownie na min. niestety wracam i moja bulka juz kosztuje 100zl, dzieki naszym straznikom texasu. pozdrawiam :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2006, 9:33 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
otóż to.na daszyńskiego jadąc z góry samochody zaparkowane są do samego przejścia dla pieszych i tak łatwo potrącić kogoś na pasach nie mówiąc o próbie zmieszczenia się jeszcze z innym autem z naprzeciwka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, 10:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lis 2006, 19:01
Posty: 40
Lokalizacja: z krzesełka :))
widzieliście pewnie co się dzieje na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Poniatowskiego: auta stoją tuż przy zakrętach i przejściach dla pieszych - nie trudno tu o zderzenie aut przy wymijaniu tych stojących pojazdów, albo o potrącenie pieszych, gdyż nie widać zza aut gdy wychodzą na pasy.
A wjazd w ul. Prusa z Kościuszki - tam notorycznie jest problem!!!! przy krawężnikach stoją zaparkowane auta (tuż przy zakręcie) przez co tworzy się korek!!!!
Problem ten jest już od kilku lat i nikt nie reaguje! ani SM ani Policja! :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2007, 11:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Dziś można ich pochwalić.
Od rana odwiedzają firme za firmą i sprawdzają czy mają odpowiednie umowy na wywóz nieczystości.
Także coś robią ,przynajmniej się starają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2007, 17:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lut 2007, 15:55
Posty: 42
Lokalizacja: zgorzelec
Ernesto pisze:
Dziś można ich pochwalić.
Od rana odwiedzają firme za firmą i sprawdzają czy mają odpowiednie umowy na wywóz nieczystości.
Także coś robią ,przynajmniej się starają.


Albo stwarzają tylko pozory, żeby nie było, że cały czas nic nie robią :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..