Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 cze 2010, 12:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Muzeum Łużyckie jako partner projektu zaprasza wszystkich fotoamatorów do uczestnictwa konkursie fotograficznym pt. "Architektura w Euroregionie Nysa. Wczoraj.Dziś.Jutro".

Partnerem wiodącym i organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Promocji Europa-Miasta Zgorzelec-Goerlitz.
Szczegółowe informacje na stronie Stowarzyszenia: http://europastadt.org/index.php?option ... Itemid=470

Zapraszamy do udziału.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2010, 19:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
Uczestnictwo jest w konkursie jest bezpłatne.
:)

Stowarzyszenie Promocji Europa-Miasta Zgorzelec-Goerlitz, może ktoś więcej wie o tej organizacji? czym się poza tym zajmuje i czy promuje także Zgorzelec, bez jego udziału?
Nie mogłem się doczytać, bo wszystko, prócz tematu konkursu - po niemiecku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2010, 6:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
I ja także chciałbym więcej informacji na temat tego stowarzyszenia ?
Arcim czy to u Ciebie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2010, 9:06 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Michale o ile wiem stowarzyszenie to powstało po upadku aplikacji to ESK 2010. Rozwijają i próbują promować pomysły kulturalne (choć na tylko, próbowali zarazić naszą koszykówką sąsiadów w holu Centrum na przeciwko banera wiszą tablice upamiętniające tą akcję). Stowarzyszeniu szefuje prof. Krick.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2010, 17:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Inicjatywa warta poparcia (to stowarzyszenie), dobrze, że ktoś coś robi w tej sprawie przynajmniej po tamtej stronie. W ogóle idea Europamiasta Goerlitz/Zgorzelec jakoś się mniej nośna u nas zrobiła, przynajmniej do mnie nic nie dociera, no ale ja gazet nie czytam :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 cze 2010, 10:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakiś regulamin będzie czy nie?
Inne szczegóły?

Bo tak wczoraj na spotkaniu czwartkowym nieco dumaliśmy nad tym i mało poważnie to niestety wygląda... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 cze 2010, 11:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie za bardzo chłopaki wiem czego się spodziewacie...

Warunki uczestnictwa ze strony:

onkurs fotograficzny 2010 – Warunki uczestnictwa

W 2011 r odbędzie się 3.Saksońska Wystawa Krajowa w Europamieście Görlitz-Zgorzelec tematem przewodnim będzie „VIA REGIA” (21.Maj do 31.Październik 2011).Trójnarodowy konkurs fotograficzny „W drodze VIA REGIA – Architektura w Euroregionie Neisse-Nisa-Nysa Wczoraj.Dziś.Jutro.” jest naszym czwartym projektem towarzyszącym w ramach 3. Krajowej Wystawy Saksońskiej.

Wszyscy zainteresowani fotografowie hobbyści mogą nadesłać 3 pojedyncze zdjęcia w formacie A4(30×21cm) albo w formacie A3(41×30 cm). Do tego prosimy o nadesłanie elektronicznej formy zdjęcia na CD/DVD o rozdzielczości 300 dpi jako plik jpg. Inne formaty nie będą uwzględniane.

Zdjęcie powinno być zrobione w latach 2009/2010 i nie uczestniczyć w innych konkursach.

Uczestnictwo jest w konkursie jest bezpłatne.

Oczekujemy zdjęć budynków które w ostatnich latach zostały odnowione i przywrócone do historycznej świetności. Rozwój regionu można ukazać poprzez architektoniczne świadectwa przeszłości i przyszłości. Z perspektywy poszczególnego fotografa można ukazać w ten sposób nasz region.

Co jest typowe dla regionu gdzie się żyje , pracuje , odpoczywa i administruje. Wiele budynków jest centralnym punktem naszego dnia codziennego. Najpiękniejsze zdjęcia zostaną nagrodzone i upublicznione.

Tu możecie Państwo pobrać formularz zameldowania .

Tu możecie Państwo pobrać warunki uczestnictwa.

Roszczenia prawne są wyłączone . Każdy ma prawo uczestniczyć. Pracownicy Stowarzyszenia Promocji Miasta Görlitz-Zgorzelec są wyłączenie z udziału w konkursie.

Proszę w załączeniu wysłać formularz zgłoszeniowy w kopercie razem z CD-ROM/DVD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 cze 2010, 11:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Co się dzieje z pracami? Gdzie zostaną potem wykorzystane? Czy nie tracimy praw autorskich? Czy nie zostaną wykorzystane do materiałów reklamowych niezwiązanych z konkursem? Tego mi osobiście brakuje.

Dodatkowo jeszcze - o co "walczymy"?

PiotrArcimowicz pisze:
Zdjęcie powinno być zrobione w latach 2009/2010


Czyli EXIF niezbędny? Bo tego nie napisano nigdzie.
Swoją drogą dlaczego ograniczono się do tych lat?

PiotrArcimowicz pisze:
Tu możecie Państwo pobrać formularz zameldowania .

Tu możecie Państwo pobrać warunki uczestnictwa.


Linków tutaj brak ;)

Mnie osobiście cieszy , że taki konkurs będzie - tylko razi brak szczegółów właśnie :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2010, 10:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
klik klik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2010, 10:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
YELLO_35 pisze:
Czyli EXIF niezbędny?


Zawsze mozesz wkleic date na zdjeciu, ze niby aparat sam dodal ja na zdjecie ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..