Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 6:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
CICHY pisze:
PO i GROMNICZ nie zrobił nic.Osobiście znam wielu ludzi którzy czekają aż ZEJDZIE ze stołka żeby osobiście nakopać mu do TYŁKA.DOSŁOWNIE.


To że zejdzie ze stołka jest już chyba przesądzone , gdyż będę pełen podziwy gdy stanie on do ponownie do wyborów.
Sam Gronicz nie jest najgorszy. Gdyby miał wokół siebie normalnych ludzi jego rządzenie inaczej by wyglądało. Sami zresztą wiemi kto za nim stoi i co robi.
To ja już wolałem kolesiostwo Fiedorowicza niż to teraz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 13:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sie 2009, 13:42
Posty: 71
Lokalizacja: sąsiad przekornego
Cytuj:
Póki co lidera jeszcze nie ma , więc wszystko sie może zdarzyć i może będzie jakaś niespodzianka.

Niespodzianek to Ty szukaj pod choinką :smt111 Wielu bezkrytycznie uwierzyło w program wyborczy Gronicza nie zastanawiając się czy w ciągu zaledwie jednej kadencji uda mu się to zrealizować jeżeli w ogóle. Oczywiście dziś nie nazwą się naiwniakami tylko szukają winnego w Groniczu, który przecież obiecał :P . Jak się okazało mimo tego, że 2006 roku Gronicz myślał że wiele zmieni w krótkim czasie realia pokazały mu inne oblicze spraw. Wyszło na to że na wiele rzeczy najzwyczajniej nie miał wpływu, innych załatwianie trwa o wiele dłużej niż się spodziewano a inne nie wyszły. To z tych ostatnich powinniśmy go rozliczyć. Powinniśmy sprawdzić, których obietnic realizacja została źle realizowana bądź zaniechana. Z tego co czytam niektórzy już teraz dają się łapać na nowe obietnice wyborcze, że „nowy” na stanowisku burmistrza zaskoczy wszystkich i uleczy miasto ze wszelkich bolączek. Tylko co ten nowy wie o mieście? Gdyby posprzątanie ulic, wyremontowanie kamienic czy upiększenie parków było takie łatwe to żaden z kandydatów nie budowałby na tym swojego programu wyborczego tylko załatwił by sprawę w ciągu roku. Forumowi krzykacze nawołujący do wymiany ekipy to w większości ci, którzy chcą coś ugrać na zamieszaniu z tym związanym. Każdy kto czyta forum zna wyborczego pitbulla Gronicza, który dziś chce pogryźć rękę byłego pana. Liczył, że mając kolegów u władzy zmieni swój los i z bezrobotnego stanie się pracownikiem z niezłą pensją. Teraz pojawiają się kolejni, którzy chcą szybko odmienić swój los obiecując to co lud chce łyknąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 14:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
sławek pisze:
Niespodzianek to Ty szukaj pod choinką :smt111


Pod choinką to Ty szukaj szczęścia :lol: Zauważ że w pewnym sensie to Gronicz był niespodzianką poprzednich wyborów. Gdzie gość praktycznie w ogóle nie znany odniósł
zwycięstwo i to w dosyć dobrym stylu.

sławek pisze:
Oczywiście dziś nie nazwą się naiwniakami tylko szukają winnego w Groniczu, który przecież obiecał :P


Powiedz mi zatem w kim mamy szukać winnego jak nie w Groniczu ??

sławek pisze:
Z tego co czytam niektórzy już teraz dają się łapać na nowe obietnice wyborcze, że „nowy” na stanowisku burmistrza zaskoczy wszystkich i uleczy miasto ze wszelkich bolączek.


Na tym polega kampania wyborcza a co za tym idzie program wyborczy :D

sławek pisze:
Tylko co ten nowy wie o mieście?


A co wiedział Gronicz ??
sławek pisze:
Forumowi krzykacze nawołujący do wymiany ekipy to w większości ci, którzy chcą coś ugrać na zamieszaniu z tym związanym.


Pewnie , liczę na pracę jako asystent nowego Burmistrza :smt044
sławek pisze:
Teraz pojawiają się kolejni, którzy chcą szybko odmienić swój los obiecując to co lud chce łyknąć.


Nie no , zostawmy Gronicza na stołku , może jednak coś zrobi , zmieni sie ?? hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 14:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
sławek pisze:
Gronicz myślał że wiele zmieni w krótkim czasie realia pokazały mu inne oblicze spraw. Wyszło na to że na wiele rzeczy najzwyczajniej nie miał wpływu, innych załatwianie trwa o wiele dłużej niż się spodziewano a inne nie wyszły
a dlaczego nie przyjęto tego (obietnic i planów), jako długofalowej perspektywy rozwoju miasta? Mądre i racjonalne pomysły wytrącają z ręki oręż następcom, bo co innego by można dobrego wymyśleć, jeśli wszystko zostało wymyślone i zaplanowane (oczywiście optymalnie przede wszystkim dla mieszkańców miasta). Muszą wtedy albo kontynuować, albo kupować wyborcę mniej atrakcyjnymi i realnymi pomysłami. Ważna ze wszech miar jest współpraca i wspólne działanie dla dobra ogółu, ale to już wszyscy wiemy :|

[ Dodano: Czw Lip 15, 2010 3:41 pm ]
gornik pisze:
Co za durnowaty komentarz, starzejesz się Bombasie3 :roll:
wszyscy się starzejemy, Ty też. Nie zmienia to jednak faktu, że dbać trzeba nie tylko o wygląd frontu, o mniej widoczne ściany również, bez względu na to ile osób je ogląda. Teraz jaśniej?
Ale na plus zapisuję zmysł śledczy, tropicieli nigdy w narodzie za wielu :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 15:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sie 2009, 13:42
Posty: 71
Lokalizacja: sąsiad przekornego
Cytuj:
Powiedz mi zatem w kim mamy szukać winnego jak nie w Groniczu ??

Winnego za co? Czego zaniechał, co spieprzył, w czym przegiął?
Chuck Norris jr pisze:
a dlaczego nie przyjęto tego (obietnic i planów), jako długofalowej perspektywy rozwoju miasta?

A kto powiedział, że tak nie zrobiono? Jeżeli będzie mu dane rządzić w mieście to pewnie będzie kontynuował to co zaczął. Niektóre projekty z założenia są długofalowe. Za Fiedki od momentu wbicia pierwszej łopaty przy remoncie stadionu do końca modernizacji minęło 6,5 roku czyli ponad 1,5 kadencji. Jeżeli policzymy czas od momentu kiedy powstał pomysł remontu stadionu do końca realizacji to pewnie będzie 2 kadencje jak nie dłużej . Ile czasu minęło od momentu powstania pomysłu na przedmieście nyskie? Ty chyba powinieneś wiedzieć Z tego co słyszałem to Fiedka jeszcze nie był na stołku a już tworzono plany i koncepcje. Za jego kadencji ukończono pierwszy etap. Za kadencji Gronicza rozpoczną II etap modernizacji przedmieścia i być może za jego kadencji go ukończą... a może ktoś inny przejmie za niego schedę i później będzie pisał w materiałach wyborczych, ze to jego i tylko jego zasługa ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2010, 16:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Co do Przedmieścia to pełna zgoda, to był projekt mogący służyć za wzór długofalowej i zgodnej realizacji, uważam, że jeszcze nie skończonej. Czyli jest wzór, tylko kopiować w innych tematach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 8:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
Hakeem pisze:
Zauważ że w pewnym sensie to Gronicz był niespodzianką poprzednich wyborów. Gdzie gość praktycznie w ogóle nie znany odniósł
zwycięstwo i to w dosyć dobrym stylu.


srata tata, była moda na PO i tyle! ktokolwiek by nie wystartował pod szyldem PO wygrałby ! taka prawda!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 8:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
wróżka pisze:
srata tata, była moda na PO i tyle! ktokolwiek by nie wystartował pod szyldem PO wygrałby ! taka prawda!


srata tata , teraz jez moda na tragedię Smoleńską i ubóstwianie przez PiS Ś.P. Lecha , to może i PiS zgarnie stołek Burmistrza ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 8:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Sam Gronicz nie jest najgorszy

Nie piszesz tego serio? Chyba nie słyszałeś jakie koleś ma podejście do ludzi tam pracujących. To tylko jedno ze zdarzeń: Przychodzi małżeństwo do Burmistrza prosić o pomoc w dostaniu mieszkania, sytuacja życiowa mocno ich przycisnęła i w ostateczności poszli wyprosić mieszkanie, a Gronicz na to, że on problemu nie widzi, przecież mąż może iść do schroniska Brata Alberta, a żona do domu samotnej matki :roll: kurcze, to uwłaczające było. Nie wiem jak temat ostatecznie się skończył, ale to bylo bardzo wymowne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 9:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Marcopollo pisze:
Hakeem napisał/a:
Sam Gronicz nie jest najgorszy

Nie piszesz tego serio?


Ale nie napisałem przecież że jest idealny. Chodzi mi o fakt że zdecydowana większość jego decyzji jest podejmowana poza jego biurem tzn przez kolesiów , którzy go wsadzili na gorące krzesło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 9:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo a Ty uważasz, że Gronicz powinien szast-prast i dać mieszkanie wyciągnięte z rękawa??? Ja rozumiem, że to małżeństwo mogło mieć trudną sytuację życiową ale mieszkania nie stoją odłogiem w Zgorzelcu!!! Pamiętaj, że te puste kamienice stoją w Gorlitz czyli w Niemczech nie u nas!!!!!!! O ile mnie pamięć nie myli to poprzednik Gronicza też nie rozdawał mieszkań na zawołanie, niektórzy ludzie też mieli trudną sytuację i musieli czekać latami na mieszkanie a nierzadko nie doczekali się mieszkania. To jest ogólnie bardzo trudny temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 9:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
Marcopollo a Ty uważasz, że Gronicz powinien szast-prast i dać mieszkanie wyciągnięte z rękawa???

Źle mn ie zrozumiałeś, nie twierdzę że powinien rozdawać mieszkania, chodzi mi o jego teksty do ludzi, brak szacunku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2010, 10:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
Źle mn ie zrozumiałeś, nie twierdzę że powinien rozdawać mieszkania, chodzi mi o jego teksty do ludzi, brak szacunku.



Aby nie było że bronię Gronicza ( nie głosowałem na niego ) ale co innego miał powiedzieć. Jeżeli Ci ludzie powiedzieli mu że nie mają gdzie mieszkać a on mieszkania nie ma jak im załatwić to powiedział co wiedział czyli schronisko i dom samotnej matki. Lepsze to chyba niż spać i mieszkać na ulicy pod gołym niebem.
Poza tym skąd możesz wiedzieć co dokładnie powiedział. Ci ludzi równie dobrze mogli wszystko przekręcić na swoją korzyść że wszyscy są źli a oni cacy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lip 2010, 10:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2010, 13:22
Posty: 152
Lokalizacja: skądś
Hakeem pisze:
srata tata , teraz jez moda na tragedię Smoleńską i ubóstwianie przez PiS Ś.P. Lecha


o proszę Cię ! PIS jako jedyny walczy z PO żeby wyjaśnić tą sprawę ! PeOwcom się w ogóle z tym nie spieszy o ile w ogóle coś robią ! czemu do dziś czarnych skrzynek nie ma w kraju? już ludziom zamydlili oczka i hej nic się nie stało ! o to chodzi tej platformie ! odpowiedz mi czego oni ( PO ) tak nie chcą wyjaśnić tej sprawy? jakby mieli czyste rączki to by chyba chcieli ludziom pokazać że im zależy, że się starają, co tydzień jakieś wiadomości że coś się udało zrobić, a tu nic, jak jest temat Smoleńska wszyscy z PO od razu nabierają wody w usta jak Niesiołowski, Schetyna itp typy ! a jakby coś chcieli udowodnić to by może i trochę ludzi do siebie przekonali że coś faktycznie robią w tej sprawie i nic nie było maczane ! a tak to zobaczysz WYBORY PARLAMENTARNE ZA PASEM I LUDZIE JUŻ ZAGŁOSUJĄ ODPOWIEDNIO ! a PIS i JAREK walczą o PRAWDĘ i nie tylko chodzi im o śp LECHA ale o wszystkich którzy tam byli, bo mogą jeszcze coś głośno dzięki Jarkowi powiedzieć a rodziny pozostałych ofiar nie mają szansy przebicia się z czymkolwiek do mediów i o coś zawalczyć ! PIS jakby nie było są reprezentantem wszystkich rodzin ofiar !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lip 2010, 19:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:24
Posty: 45
Lokalizacja: Tylice
wróżka pisze:
Cytuj:
Zauważ że w pewnym sensie to Gronicz był niespodzianką poprzednich wyborów. Gdzie gość praktycznie w ogóle nie znany odniósł
zwycięstwo i to w dosyć dobrym stylu.

Taka prawda. Pomógł mu w tym Fiedia, poprzez butę, cwaniactwo i pewnośc ciebie. :smt023

Cytuj:
srata tata, była moda na PO i tyle! ktokolwiek by nie wystartował pod szyldem PO wygrałby ! taka prawda!
[/quote]
Gdyby nie Fiedka było by innaczej, teraz są wybory 2010r, wiele sie zmieniło.
(PO)wracając do Gronicza można powiedziec : (Ale to już było i nie wróci więcej) miejmy nadzieję, wszystko zależy od nas..
Było wiele obietnic i ogłupiania spoleczeństwa na przykład, program Gronicza:
http://www.zgorzelec.info/wybory/index. ... 273&id=642
(PO)zostawiam bez komentarza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..