Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 8:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 sie 2010, 11:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
sławek napisał/a:
Cytuj:
Niespodzianek to Ty szukaj pod choinką :smt111 Wielu bezkrytycznie uwierzyło w program wyborczy Gronicza



Pewien fircyk-bez kreacji
Cuda obiecał całej nacji
Trafnie uznał-lud to kupi
Lud naiwny ciemny głupi
No i młodzież uwierzyła
Do urn wartko podążyła
No nareszcie jest nadzieja
Lud wybrał czarodzieja
Związki wielce mu pomogły
Nawet kozioł wznosił modły
To co najpierw obiecywał
(PO) wyborach odwoływał
Toż to kawał hipokryty
Łysa głowa, wzrok, kosmity
Woda, ścieki (po)drożały
A o hali mowy nie ma
No i w końcu stał się CUD
Czary mary, został SMRÓD
:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2010, 11:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Takie retoryczne pytanie:
czy naprawdę tak trudno jest poukładać ulice wg alfabetu, na plakatach informujących o wyborach lokalnych?
Od wielu lat, okręgi wyborcze są modyfikowane, dochodzą nowe ulice itd, te pierwsze zostały jak były, te kolejne, dodawane, są po kolei, co utrudnia znalezienie szukanej ulicy w okręgu wyborczym.
Wydawałoby się prosta sprawa, a jednak...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lis 2010, 0:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:24
Posty: 45
Lokalizacja: Tylice
zatroskany napisał/a:
Cytuj:
Pewien fircyk-bez kreacji
Cuda obiecał całej nacji


Polecam stronkę:

http://www.burmistrzzgorzelca.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lis 2010, 17:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.burmistrzzgorzelca.pl/49/dek ... zed-4-lat/
Oglądałem toż to cała prawda o GROMNICZU i POlatwusach.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lis 2010, 21:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
A już myślałem że kampania wyborcze będzie ,, taka inna'' :lol: , brak jednak Barei :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lis 2010, 0:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:24
Posty: 45
Lokalizacja: Tylice
Robert Gruszecki pisze:
Cytuj:
A już myślałem że kampania wyborcze będzie ,, taka inna'' :lol: , brak jednak Barei :smt026


Mieszkańcy pamiętają co Gronicz obiecywał, Nadszedł czas wyborów i rozliczeń obiecującego.
http://www.burmistrzzgorzelca.pl/

http://www.burmistrzzgorzelca.pl/49/dek ... zed-4-lat/


Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 0:36 przez gronek33, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lis 2010, 10:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
"Najfajniejsza" jet ta obietnica:

Cytuj:
28 Sierpnia 2006 Rafał Gronicz ówczesny kandydat na stanowisko burmistrza napisał:

"Uroczyście oświadczam, że będąc Burmistrzem nadal będę prowadził dialog z mieszkańcami. Będę się również starał, na bieżąco, odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości osób występujących na forum (i nie tylko). Dokładnie tak, jak robię to teraz.
I nie są to czcze słowa, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zostanę przez Aleksandra skwapliwie rozliczony przy następnych wyborach. Smile

Uważam, iż jest to obowiązek Burmistrza. Bez względu na to, kto nim jest. Ludzie powinni mieć możliwość kontaktu i otrzymywania odpowiedzi na swoje pytania. I żadnej łaski tu nie ma!"



[scroll]Rafale Gronicz, zaufaliśmy Ci, oddaliśmy na Ciebie głosy - a Ty nas oszukałeś!!! Dlaczego??? :oops: [/scroll]


Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 10:18 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2010, 23:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2010, 21:00
Posty: 41
Lokalizacja: Z miasta
przekorny pisze:
"Najfajniejsza" jet ta obietnica:

Cytuj:
28 Sierpnia 2006 Rafał Gronicz ówczesny kandydat na stanowisko burmistrza napisał:

"Uroczyście oświadczam, że będąc Burmistrzem nadal będę prowadził dialog z mieszkańcami. Będę się również starał, na bieżąco, odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości osób występujących na forum (i nie tylko). Dokładnie tak, jak robię to teraz.
I nie są to czcze słowa, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zostanę przez Aleksandra skwapliwie rozliczony przy następnych wyborach. Smile

Uważam, iż jest to obowiązek Burmistrza. Bez względu na to, kto nim jest. Ludzie powinni mieć możliwość kontaktu i otrzymywania odpowiedzi na swoje pytania. I żadnej łaski tu nie ma!"



A tak przypadkiem, to czyż czasem nie ty jesteś autorem tychże słów. Wszak w tamtym czasie byłeś "internetowym mieczem" kampanii R.Gronicza.
A dziś ciągle tylko słychać z twych ust narzekania - zaproponuj coś konstruktywnego. Może tym razem, tym bardziej że sam kandydujesz do Rady Miasta, okaże się, że twoje pomysły przysłużą się dobru wspólnemu. Do boju, Przekorny. Wierzę w Ciebie!

[scroll]Przekorny napisał: Rafale Gronicz, zaufaliśmy Ci, oddaliśmy na Ciebie głosy. A zapomniałeś Drogi Przekorny dodać: pomogłem Ci w tym, a teraz mam innego kandydata!!! :oops: [/scroll]


Ostatnio zmieniony 13 lis 2010, 20:12 przez Czepialski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2010, 19:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2006, 18:42
Posty: 106
Lokalizacja: Zgorzelec
Pomoc w rozwiązaniu problemów…
...z jakimi borykają się wspólnoty mieszkaniowe
Na potwierdzenie tych obietnic informuję wszystkich, że jestem w posiadaniu zaproszenia dla Pana Burmistrz na coroczne zebranie Wspólnoty z dnia 16.03.2007,
które zostało potwierdzone przez Urząd Miasta . Na zaproszenie do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, Pan Burmistrz ani żaden Jego Zastępca nie raczył się pofatygować i nikt w Ich imieniu nie powiedział słowa PRZEPRASZAM
Dlatego zdecydowanie mówię NIEEEEEE
Tak się nie traktuje ludzi, którzy zaufali.
[b]Wizytówką tej pomocy dla Wspólnot jest budynek z którego wywodzi się Pan Burmistrz i Pan Przewodniczący Rady.[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2010, 21:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Czepialski pisze:
Rafale Gronicz, zaufaliśmy Ci, oddaliśmy na Ciebie głosy. A zapomniał dodać: pomogłem Ci w tym, a Ty mi to zapomniałeś!!! :oops:


Ty najwyraźniej sugerujesz, że Rafał Gronicz jest człowiekiem któremu nie warto ufać bo własne słowo jest dla niego jedynie kluczem do władzy i pieniędzy. Narzędzia natomiast po wykorzystaniu można śmiało wyrzucić do kosza.

Ja oczywiście zauważyłem, że ten Twój burmistrz stracił zaufanie niemal wszystkich środowisk, podeptał wszelkie ustalenia i upokorzył szereg osób - ale żeby przypominał o tym fakcie na forum jego własny "siepacz", czyli Czepialski - to troszkę przesada.

Za taki nieprzemyślany wpis z pewnością oberwiesz po premii, albo nawet (co niewykluczone), burmistrz wyrzuci Cię z pracy. Uważaj więc na to co piszesz,... ;-)
On nie trawi żadnej krytyki skierowanej pod jego adresem a wobec własnych podwładnych bardzo szybko traci "zaufanie"... :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2010, 10:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2010, 21:00
Posty: 41
Lokalizacja: Z miasta
przekorny pisze:
Czepialski pisze:
Rafale Gronicz, zaufaliśmy Ci, oddaliśmy na Ciebie głosy. A zapomniał dodać: pomogłem Ci w tym, a Ty mi to zapomniałeś!!! :oops:


Oj, oj, oj, Mój Drogi Przekorny - Mistrzu w przekręcaniu cudzych słów.
Jak zapewne zauważyłeś, zmodyfikowałem ciutkę Twój "baner", a Ty próbujesz mi przypisać te słowa. Wszak wiele osób pamięta, jakim byłeś piewcą działań obecnego BM. W odróżnieniu od Ciebie z tamtej epoki nie muszę drżeć o premię lub utratę posady w UM lub spółkach z nim związanych. Próbuję być w miarę obiektywny, choć to nikomu jeszcze się do końca nie udało - jak mówiła moja babcia: nie wynaleźli jeszcze grabi, które grabią od siebie. Cień subiektywizmu brzmi w każdej wypowiedzi, ale chodzi o to, żeby było go jak najmniej.

Spróbuj mi odpowiedzieć na jedno pytanie: która z obietnic przedstawianych 4 lata temu, m.in. przez ciebie jako członka zarządu PO tamtego okresu, została zrealizowana dzięki Twojemu zaangażowaniu w politykę?

Liczę na Twoją szczerość i obiektywizm!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2010, 10:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Czepialski pisze:
która z obietnic przedstawianych 4 lata temu, m.in. przez ciebie jako członka zarządu PO tamtego okresu, została zrealizowana dzięki Twojemu zaangażowaniu w politykę?


Żadna. I to był właśnie główny powód mojego odejścia najpierw z Zarządu a następnie z PO. Głównymi "reżyserami" polityki miejskiej byli i są: Józef Kozłowski, Jan Michalski i Rafał Gronicz (kolejność nieprzypadkowa).
Ja ich skuteczność i "bezinteresowność" oceniłem już w niespełna rok po przejęciu władzy przez PO. Teraz kolej na ocenę mieszkańców i wzięcie odpowiedzialności politycznej przez w/w partyjnych kolesi. :oops:
Zapytaj zresztą samych członków PO co sądzą o osobach których nazwiska wymieniłem - a jeśli pozwolą sobie na szczerą wypowiedź, sam się przekonasz, że zdecydowana większość podziela mój pogląd...

Aby uświadomić Ci jak dalece posunięta jest hipokryzja Rafała Gronicza przytoczę pewną historyjkę z życia wziętą.
Kiedy wstępowałem do PO (jakieś 2-3 lata przed wygranymi wyborami), pracowałem jako dziennikarz dla pewnej lokalnej gazety. Moją chęć przystąpienia do partii Rafał skwitował słowami: "Fajnie, przyda nam się dziennikarz"...

Kiedy zaś w kilka miesięcy po wygranych wyborach ponownie zacząłem pisać dla tej samej gazety, na jednym z partyjnych zebrań Rafałek wykrzyknął gniewnie:
"Zebranie PO jest spotkaniem zamkniętym dla dziennikarzy!!!"
:lol: :lol: :lol:

ps. Do wszystkich "zatroskanych obywateli" - mam urlop i stąd mój wpis w godzinach pracy... ;-)


Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 11:22 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2010, 20:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 lip 2010, 12:45
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
o widzę że i temat dla tych, którzy tylko potrafią narzekać się znalazł :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2010, 17:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2010, 21:00
Posty: 41
Lokalizacja: Z miasta
Mały cytat dla Przekornego, który tak ostatnio zamilkł.

W gminie Bogatynia frekwencja wyniosła 63,59 proc. i była jedną z najwyższych na Dolnym Śląsku. Z kolei w całym powiecie zgorzeleckim, którego miejscowości również zostały dotknięte sierpniową powodzią, frekwencja wyniosła 52,33 proc. W samym Zgorzelcu w II turze o fotel burmistrza powalczą: sprawujący do tej pory tę funkcję Rafał Gronicz (PO) oraz kandydat SLD Mirosław Fiedorowicz. ]:->

A cały artykuł znajdziecie tutaj: :smt026

http://wybory.onet.pl/samorzadowe-2010/ ... lnosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2010, 18:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 lip 2010, 12:45
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Fiedorowicz zawsze był i będzie lewicowce niezależnie od tego jaki szyld partii czy stowarzyszenia będzie miał na koszulce.

Już na początku kampanii wyraźnie było widać jak "przypadkiem" do Zgorzelca zjechali włodarze SLD Grzegorz Napieralski i Bartosz Arłukowicz.

Dla leniwych linki przedstawiające jak to Fiedorowicz "nie jest" z SLD


http://www.facebook.com/a...100000918865380


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..