Dzisiaj jest 06 maja 2024, 23:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 12:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
ta jasne przestań sie tłumaczyć - winny sie tylko tłumaczy.

Taa powiedzenie z podstawówki..., ale biorąc pod uwagę "żuci" to nawet mi pasuje...

Nie kompromituj się bardziej i jak nie masz nic do dodania w temacie (podkreślam w temacie) zastosuj się do maksymy "milczenie jest złotem" to z pewnością wyjdzie Ci na dobre.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Taa powiedzenie z podstawówki...,

To Twoja subiektywna ocena...
Gero pisze:
biorąc pod uwagę "żuci"

Cóż, będziesz teraz powtarzał to z uporem maniaka ( a jesteś uparty). Masz podany na tacy temat zastępczy.

endif
endif


Ostatnio zmieniony 03 gru 2010, 13:47 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 14:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
( a jesteś uparty).

(a czasami jestem) uważam to za zaletę...

A teraz (po raz kolejny) proszę o powrót do tematu... Śliskie drogi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 15:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
gobo007 pisze:
Wydaje mi się też, że miasto jeszcze nigdy tak nie odśnieżało intensywnie ulic, nie wywoziło też tak szybko śniegu. To można pochwalić. Gdyby posypano newralgiczne miejsca piaskiem, to stwierdziłbym nawet, że miasto sobie nieźle poradziło z atakiem zimy.


Dokładnie. :P Dlatego uważam że wybory powinny odbywać raz do roku. Podobno do odśnieżania miasta wysłano także pracowników wodociągów. Jeszcze tylko piaskiem podsypać i nawet "niedzielni kierowcy" poczują sie pewniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 21:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Na skrzyżowaniu Poniatowskiego z Traugutta w dalszym ciągu lodowisko. Trzeci dzień nie zjawił się nikt, by poprawić sytuację. Moim zdaniem 2-3 wiadra piasku skutecznie rozwiązałyby problem, a tak auta suną 20-30m po lodzie i tylko widać panikę w oczach kierowców, którzy bronią się przed wjechaniem w bagażnik auta przed nimi.
Jutro mają znowu przyjść opady i zmiany na lepsze nie ma się co spodziewać. Ja już omijam tamtą krzyżówkę - odebrałem miesiąc temu auto od lakiernika, nie chcę znowu go malować. Stojąc na światłach patrzyłem w lusterko wsteczne i tylko czekałem na uderzenie. Tym razem mi się udało, ale wolę już nie kusić losu:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2010, 21:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:25 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 10:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:21
Posty: 49
Lokalizacja: Pieńsk
Dzisiaj dalej się ślizgamy...sprzętu do odśnieżania nie widać, dobrze że ocieplenie od poniedziałku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 10:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
ja dziś w południe, jadąc Kościuszki, jak zacząłem hamować przed Żeromskiego, to skończyłem dopiero koło Kaczmarka...


Jezusie Nazareński :roll: turek - Ty musisz jeździć jak pirat skoro tak długo hamujesz !!! zmień opony na zimowe , zmień letnie nawyki , potrenuj nocą (luzy są wtedy) na parkingach marketowych , a dasz sobie radę z tym nieszczęsnym hamowaniem :smt058

Nie powiem - łatwo nie jest - ale czytając te komentarze odnoszę wrażenie , że jeździmy po innych miastach ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 13:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:23
Posty: 50
Lokalizacja: Łagów
YELLO_35 pisze:
Nie powiem - łatwo nie jest - ale czytając te komentarze odnoszę wrażenie , że jeździmy po innych miastach ;)

Jeździmy w tym samym mieście z tą różnicą że Ty po pokojach a my po ulicach tego ślizgawkowego miasta.
Kućma żeby chociaż skrzyżowania posypali piaskiem.....
Może sami przyniesiemy po wiaderku piasku i posypiemy przy skrzyżowaniach, może odpowiedzialni za drogi zapomnieli jak to się robi?

Skrzyżowania:
Reymonta/nowa obwodnica/Cmentarna
Reymonta/Łużycka/Andersa
Przejazd kolejowy Ujazd/ Francuska/Baczyńskiego/Jana/ Powstańców Śl
Wjazd do starostwa itd jadąc w stromę miasta

Każdy może dopisać od siebie...


Ostatnio zmieniony 04 gru 2010, 13:20 przez dziubas17, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2010, 21:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 11:28 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2010, 16:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
dziubas17 pisze:
Jeździmy w tym samym mieście z tą różnicą że Ty po pokojach a my po ulicach tego ślizgawkowego miasta.


acha... :roll:



turek pisze:
chyba mijaliśmy się wczoraj koło biedronki na lubańskiej ok 18-stej)


wszystko możliwe - jeźdżę ostatnio na tyle dużo , że nie pamiętam... :-?

turek pisze:
no to mamy pełną zgodność


No właśnie :)



A dziś około 13:30 droga do Jerzmanek nieprzejezdna...zaspy tam gdzie zawsze :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2010, 16:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lis 2006, 21:55
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok
zawiało również nową obwodnicę przy skręcie na Jerzmanki oraz przy Reymonta (nieopodal hotelu) w mieście dalej się ślizgamy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2010, 18:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lis 2009, 8:18
Posty: 66
Lokalizacja: Łagów
ciekawa pisze:
Cytuj:
dalej się ślizgamy


Byłem w Bogatyni, pomimo powodzi i problemów jakie tam były jest dużo...dużo lepiej niż w Zgorzelcu.
Jednak można, w Zgorzelcu ślisko i pełno śniegu.


Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 18:19 przez Olek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2010, 21:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sie 2006, 7:41
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Znowu polityka... dla Was to podgrzewane ulice koniecznie trzeba zrobić. Jakoś cały dzień wczoraj po mieście śmigałem i wszędzie dojechałem. Złej tancerce... Jak jest się słabym kierowcą to lepiej zima taxi wezwać? :smt028

[ Dodano: Sro Gru 01, 2010 8:26 am ]
albo babcię czy żone poprosić o poprowadzenie auta. :smt082

Człowieku, jak czytam jakie głupoty wypisujesz to aż włos się na głowie jeży. Prawda jest jaka jest, ulice są BEZNADZIEJNIE utrzymane, jeździ się okropnie. Ulica Reymonta przez Boga całkowicie zapomniana. Wyjazd koło POM-u na rondzie to lodowisko dla łyżwiarzy nie samochodów. Niestety jeżdżę codziennie i to widzę, bywa też tak że paru półgłówków nic sobie z tego nie robi i zasuwają ile wlezie. Przerażający jest taki brak wyobraźni, bo oprócz umiejętności liczy się zdrowy rozsądek, wyobraźnia no i co tu ukrywać stan dróg, którego praktycznie nie ma. Jeżdżę z dzieckiem i ostrożności nigdy za wiele, ale jak takie cwaniaki próbują się popisywać nie zważając na innych to nóż się w kieszeni otwiera. I lepiej jakbyś się w tej dyskusji wcale nie odzywał bo mądrością niestety nie grzeszysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2010, 21:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Amen....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..