Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2012, 21:45 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytując klasyka, pamiętaj w jakich okolicznościach zostały jego słowa powiedziane.....

CICHY pisze:
Rozczarowałeś mnie.Nie spodziewałem się akurat z Twojej strony takiego komentarza.
Po za moim politowaniem spowodowało to natychmiastowe spuszczenie z łańcucha kilku LEWACKICH "piesków".


Lewackie pieski należą do tej grupy ludzi, którzy potrafią spojrzeć na siebie z dystansem w przeciwieństwie do prawicowych pozorantów, którzy powtarzając swoją mantrę uodparniają się na wszelkie nowości w swoim życiu. Przez co tracą kontakt z rzeczywistością....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2012, 22:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban - świetny komentarz - gratuluję! Jakiś czas temu podczas rozmów ze znajomymi zastanawialiśmy się dlaczego prawicę kręcą rysunki - doszliśmy do wniosku, że dla większości wyznawców tego nurtu przeczytanie i co gorsza zrozumienie 2-3 zdań to stanowczo zbyt wiele. Pewnie dlatego Cichy średnio co drugi post wrzuca jakieś grafiki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2012, 18:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Cytując klasyka, pamiętaj w jakich okolicznościach zostały jego słowa powiedziane.....

Usiłujesz sugerować że dokonałem nadużycia?
Czyż nie odnoszą się do komunistycznej zbrodni?
Siła manipulacji jest ogromna.
Nazywając rzeczy po imieniu życie stanie się prostsze.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2012, 9:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Siła manipulacji jest ogromna.
Nazywając rzeczy po imieniu życie stanie się prostsze.



Cichy albo twoja skorupa jest zbyt gruba , żeby do środka twojej pomroczności jasnej dostał się promyk oświecenia , albo robisz mi na złość. Jaka manipulacja????? To właśnie twoje spolaryzowane poglądy są nieżyciowe. Nie tylko ja próbuje ci to wytłumaczyć. Ty nie nazywasz rzeczy po imieniu ty wrzucasz wszystko do jednego wora, a że są niewinne ofiary to nic nie szkodzi.....
Idąc twoim tokiem myslenia można powiedzieć, że wszystkie kobiety to kurw....y. Bo przecież niektóre pracują w najstarszym zawodzie świata, zdradzają, okłamuja, zabijają itp, itd. No samo zło w najczystrzej postaci ]:-> Ciekawe co by powiedziała płeć piękna z twojego otoczenia na tak postawiona tezę.... ]:-> Można powiedzieć, że nie miałbyś łatwego życia.....
Tak wiem trochę jaskrawy przykład ale może trafi do naszego kolegi i jemu podobnych :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2012, 12:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Cichy albo twoja skorupa jest zbyt gruba , żeby do środka twojej pomroczności jasnej dostał się promyk oświecenia , albo robisz mi na złość. Jaka manipulacja????? To właśnie twoje spolaryzowane poglądy są nieżyciowe. Nie tylko ja próbuje ci to wytłumaczyć. Ty nie nazywasz rzeczy po imieniu ty wrzucasz wszystko do jednego wora, a że są niewinne ofiary to nic nie szkodzi.....
Idąc twoim tokiem myslenia można powiedzieć, że wszystkie kobiety to kurw....y. Bo przecież niektóre pracują w najstarszym zawodzie świata, zdradzają, okłamuja, zabijają itp, itd. No samo zło w najczystrzej postaci ]:-> Ciekawe co by powiedziała płeć piękna z twojego otoczenia na tak postawiona tezę.... ]:-> Można powiedzieć, że nie miałbyś łatwego życia.....
Tak wiem trochę jaskrawy przykład ale może trafi do naszego kolegi i jemu podobnych :smt021


To Ty jesteś zamknięty w swoim świecie.Zły przykład z tymi kobietami.A jeśli chcesz usłyszeć to co myślę to proszę.Komunizm jest ZŁY i wszyscy jego wyznawcy.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2012, 12:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Cytując klasyka, pamiętaj w jakich okolicznościach zostały jego słowa powiedziane.....

Te Twoje słowa uznałem za manipulację.Bo sprawiasz wrażenie że w jakiś nieokreślonych okolicznościach zostały wypowiedziane. A odnosiły się do zbrodni.Jakiej i przez kogo dokonanej pewno wiesz, itd.ale nie można przekonac człowieka o ugruntowanych poglądach do przeciwnych poglądów dlatego proponuję zakończenie tej dyskusji.
NORYMBERGA dla KOMUNY.
Tylko tyle chcę.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2012, 15:43 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
A jeśli chcesz usłyszeć to co myślę to proszę.Komunizm jest ZŁY i wszyscy jego wyznawcy.


CICHY pisze:
NORYMBERGA dla KOMUNY.
Tylko tyle chcę.


No tak a co z byłymi członkami PZPR, ZSMP, Czerwonego Harcerstwa, ZHP, OHP, zakładowych związków zawodowych przed Solidarnością? Też ich powiesisz? Wszystkich?

CICHY pisze:
proponuję zakończenie tej dyskusji.

Powtarzane argumenty sie kończą??? Precz z komuną i na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści????? Chcesz sprawiedliwości? Ale jakiej.....

A tak dla przypomnienia ... po wojnie nie było komuchów w Polsce ]:-> KPP została rozwiązana przez Komintern 1938.... tak więc komuniści..... są złym określeniem. Chyba jako jedyny kraj z bloku wschodniego nie mieliśmy szczęścia i partia nie miała w nazwie komunistyczna hehehhe no i gdzie ci nasi komuniści ????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2012, 20:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
No tak a co z byłymi członkami .... ZHP...

Jezusie Nazareński - byłem 0,5 roku w ZHP , bo chciałem wyjechać na obóz... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2012, 8:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Jezusie Nazareński - byłem 0,5 roku w ZHP , bo chciałem wyjechać na obóz...


No i co warto było??? ]:-> Teraz zawiśniesz jak każdy wróg Narodu Polskiego :smt068 wg sprawiedliwości cichego..... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2012, 9:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
No i co warto było???

Kiedyś opowiem Ci sącząc truskawkowe wino z plastikowej butelki... :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2012, 9:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
No tak a co z byłymi członkami PZPR, ZSMP, Czerwonego Harcerstwa, ZHP, OHP, zakładowych związków zawodowych przed Solidarnością? Też ich powiesisz? Wszystkich?

Żal mi Ciebie to co piszesz to jest argument wszystkich obrońców Jaruzela i jego siepaczy od 1989 roku.Każdy normalny człowiek wie że mówiąc o karaniu zbrodniarzy nie o to chodzi no ale cóż dzisiaj już ich wnuki stają w ich obronie używając tych samych wyświechtanych argumentów.
YELLO_35 pisze:
Jezusie Nazareński

Nie grzesz więcej.
YELLO_35 pisze:
byłem 0,5 roku w ZHP , bo chciałem wyjechać na obóz... :smt021

Myślę że skromny obiadek dla CICHEGO zmyje Twoje winy.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a tak na poważnie ja byłem na obozie ZHP nie będąc członkiem, nie miałem nawet munduru.
Taka była kondycja ilościowa ZHP w latach stanu wojennego. Było to lato 1982r.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2012, 9:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
YELLO_35 pisze:
byłem 0,5 roku w ZHP , bo chciałem wyjechać na obóz...


Myślę że skromny obiadek dla CICHEGO zmyje Twoje winy.


Ej no nie, to może zrobimy zbiórkę żywniości dla naszego, regionalnego, bojownika NOPu? Aż tak źle? A słyszałem, że słupki wam rosną.... :smt003 Tak poza tym uważam tą wypowiedź jako propozycję korupcyjną!!!!!! Albo wszyscy będą wisieć albo nie! :smt068 To właśnie jest przykład sprawiedliwości społecznej wg cichego. Obiadek albo wpierdo...l :smt003


CICHY pisze:
Żal mi Ciebie to co piszesz to jest argument wszystkich obrońców Jaruzela i jego siepaczy od 1989 roku.Każdy normalny człowiek wie że mówiąc o karaniu zbrodniarzy nie o to chodzi no ale cóż dzisiaj już ich wnuki stają w ich obronie używając tych samych wyświechtanych argumentów.


Nooo pewnie ten kto nie zgadza się z tobą i twoimi poglądami jest wnukiem siepacza...... pieknie, pięknie...... Może sam wyciągniesz książeczkę ZSMP i przypomnisz sobie co musiałes podpisać chcąc wyjechać na wczasy do Bułgarii ]:-> ]:-> ]:->

YELLO_35 pisze:
Kiedyś opowiem Ci sącząc truskawkowe wino z plastikowej butelki...

Nie Ty jeden masz na nie ochotę ale nie wiem czy z Jerzmanek dojedziesz, ponoć zasypało :smt111 . Można powspominać harcerskie czasy przy zwykłym prycie ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2012, 9:33 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
a tak na poważnie ja byłem na obozie ZHP nie będąc członkiem, nie miałem nawet munduru.
Taka była kondycja ilościowa ZHP w latach stanu wojennego. Było to lato 1982r.


No to ciekawe....... pracowałeś pod przykrywką???? Więc to ty donosiłeś na Yello_35 że pił wino z kolegami w namiocie???? :smt044 :smt044 :smt044 to może zdradź nam jaki miałeś pseudonim jako TW :smt063 Może Elvis....... ]:-> ]:-> ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 18:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2012, 18:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://wroclaw.dlastudenta.pl/wiadomosc ... 89094.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..