Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 16:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 10:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
:(


Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 11:02 przez ambiwalentny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 10:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Od kiedy spadła maska anonimowości, przestałeś już nawet ukrywać swoje prostackie maniery... Szkoda, udawanie wychodziło ci w sumie nieźle, biorąc pod uwagę twój intelekt...


Znowu cały czas te same obraźliwe odpowiedzi..... Nigdy się nie ukrywałem i jestem zaskoczony, iż twoje śledztwo trwało tak długo......

Cytuj:
Na razie jeden user obnażył się okrutnie - i tyle tu widzę..

No i dobrze, że nie poszedłem w czwartek do Afirmacji (ponoć było piwo forumowiczów) bo bym widział gorszące sceny w wykonaniu przekornego ]:->

przekorny pisze:
No tak, takiego "arcydzieło" ktoś na twoim poziomie nie jest w stanie przepuścić...


To klasyk a nie arcydzieło.... :D

A tak poza tym znalazłem pewien wątek na tym forum wraz ze zdjęciem, które bardzo mocno zapadło mi w pamięci. Jak to się stało, że człowiek, który walczy z naszym burmistrzem nagle z nim biesiaduje. Zaklinasz że ręki mu nie podasz a tam patrzysz mu w oczy z uwielbieniem, spijając z ust pana burmistrza podziękowania za pracę przy Jakubach, dumnie wypinając pierś, ku chwale naszego miasta.......

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=44331

A potem wszystko się załamało i 90% ludzi z tego zdjęcia zostało przez ciebie zajadle skrytykowanych lub obrażonych. (powiedziałeś choć raz przepraszam?)Czyżby ktoś odsunął Ciebie od korytka???? Później skoczyłeś do nowej formacji politycznej i znowu nie wyszło..... Ambicja i zajadłość w tobie tak buzuje, że nie zdziwię się kiedy w następnych wyborach wystąpisz w nowych barwach np u Palikota...... Oj polityka to "przechodna panna"......a ty wybrałeś drogę Moczulskiego i Niesiołowskiego.

Nie będę ciągnął dalszego przekomarzania się na forum bo szkoda czasu. Jest tak jak z orzeszkami smażonymi przed telewizorem :D Najpierw próbujesz, później więcej, więcej, później jesz z przyzwyczajenia, a na końcu boli brzuch i rzygasz ]:-> Szkoda, że wątek dotyczący 13 grudnia stał się miejscem takich gorszących scen :roll: ..... przyrzekam się poprawić i pisać tylko na temat ]:->
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 11:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
Dyskusja faktycznie stała się co nieco obleśna i daleka od tematu 13 grudnia.Podzielam opinię mylene by zamknąć temat,proponuje wzamian otworzyć kolejny wątek-14 lutego? :smt049 Być może więcej miłości ze słów adwersarzy popłynie,a nawet gdy nerwy puszczą i padną ze strony forumowiczów wzajemności w złości, trząsące się słowa obelg usprawiedliwić będzie można jednoczesnym patronatem Walentego nad epileptykami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 11:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Dyskusja faktycznie stała się co nieco obleśna i daleka od tematu 13 grudnia.Podzielam opinię mylene by zamknąć temat,proponuje wzamian otworzyć kolejny wątek-14 lutego? :smt049 Być może więcej miłości ze słów adwersarzy popłynie,a nawet gdy nerwy puszczą i padną ze strony forumowiczów wzajemności w złości, trząsące się słowa obelg usprawiedliwić będzie można jednoczesnym patronatem Walentego nad epileptykami.


No no dobre ]:-> nie spodziewałem się z Twojej strony takiej dyplomacji :smt082 zwracam honor i popieram wniosek, koniec z obrzucaniem się błotem :smt084 no może maleńkie prztyczki ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 14:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban pisze:
Oj polityka to "przechodna panna"......a ty wybrałeś drogę Moczulskiego i Niesiołowskiego.


... i Gronicza - wszak swojego czasu startował do wyborów samorządowych w barwach "Horyzontów". :lol:

fisban pisze:
popieram wniosek, koniec z obrzucaniem się błotem :smt084 no może maleńkie prztyczki ]:->


I tego się trzymajmy,... starając się trzymać bardziej merytorycznych argumentów w dyskusji, zamiast doszukiwać się okazji do osobistych "pstryczków"...

Jak ktoś niedawno powiedział, kiedy kończą się argumenty, ich miejsce zajmują wycieczki personalne... Unikajmy więc tych ostatnich i... dyskutujmy... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 sty 2012, 15:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ambiwalentny pisze:
Dyskusja faktycznie stała się co nieco obleśna i daleka od tematu 13 grudnia.Podzielam opinię mylene by zamknąć temat,proponuje wzamian otworzyć kolejny wątek-14 lutego?


Główni rozmówcy zawiesili broń - nie ma co zamykać.

A wątek z Walentynkami możesz sam założyć - ja mogę podejrzewać kto wrzuci pierwszą fotkę/rysunek 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2012, 23:07 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
"Biorąc pod uwagę dotychczasowy, rozczarowujący stan przestrzegania wymogów Grecja musi zaakceptować przeniesienie części suwerenności na poziom europejski - czytamy w liście, który Niemcy rozesłały do krajów strefy euro."
Pochodzi z tego: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... wyobraznia

Komuś mieści się w wyobraźni "co by było gdyby" to sie Polakom przydarzyło?
Ja potrafię dostrzec zagrożenia płynące z przeniesienia akcentu na "narodowy"... ale lepiej dmuchać na zimne, niż pozwolić tym "eurokołchoźnikom" na niepotrzebne nikomu konflikty. Unia obnaża swoje prawdziwe oblicze. My Niemcy nie będziemy sponsorować inne narody. Trochę ich rozumiem. Bo dlaczego? Stworzono kolejny sztuczny twór ideologiczny który sypie się w posadach przy pierwszej lepszej rozbieżności interesów. Granicami tych interesów były i są nadal granice narodowe i niech nikt nigdy nie próbuje tego zmieniać... Kolejne spadające głowy z pomników? :smt028


no i na tvn24.pl tego nie znajdziesz. Ciekawe dlaczego? taki news :roll: a tu cisza. :lol:


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 23:52 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2012, 11:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Minął kolejny rok i co?
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 9:11 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?
Kiedy ostatnio Cichy sie uśmiechał? Niektórzy są prawdopodobnie skazani na cierpienie i nic już tego nie zmieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 9:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?


Tak 1 Listopada ........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 12:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?

aleś mnie doktor ubawił :-) dzięki, zrobiłeś mi dzień :-)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 15:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?
Kiedy ostatnio Cichy sie uśmiechał? Niektórzy są prawdopodobnie skazani na cierpienie i nic już tego nie zmieni.

heheheh - bardzo celne :D :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 18:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?

Rozczarowałeś mnie.Nie spodziewałem się akurat z Twojej strony takiego komentarza.
Po za moim politowaniem spowodowało to natychmiastowe spuszczenie z łańcucha kilku LEWACKICH "piesków".
fisban pisze:
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?


Tak 1 Listopada ........

neandertalski pisze:
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?

aleś mnie doktor ubawił :-) dzięki, zrobiłeś mi dzień :-)))

zubek pisze:
Dr. Dre pisze:
Cichy Wy macie jakieś radosne święto? Bez szubienic, zamachów, wojny, mordu, ofiar, kaźni, niewoli, płaczu dzieci, płaczu matek, wydłubanych oczu i strzałów w tył głowy?
Kiedy ostatnio Cichy sie uśmiechał? Niektórzy są prawdopodobnie skazani na cierpienie i nic już tego nie zmieni.

heheheh - bardzo celne :D :smt023

]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 19:05 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
CICHY pisze:
Po za moim politowaniem
Ja myślałem że da Ci to do myślenia. Więcej dystansu do siebie i zapamiętaj: "Obserwator także ten dobry, jest też obiektem obserwacji" ...jak pisał mistrz. :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2012, 19:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Dr. Dre pisze:
Ja myślałem że da Ci to do myślenia. Więcej dystansu do siebie i zapamiętaj: "Obserwator także ten dobry, jest też obiektem obserwacji" ...jak pisał mistrz. :smt058


Ja myślałem że winni zbrodni zostaną ukarani.Może właśnie tylko dlatego że tak myślałem jest jak jest.
Zacytuję klasyka:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..