Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 wrz 2016, 15:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
niecierpek pisze:
A myślisz że ktoś by napisał na głównej o golfie?


Nie. A o czym to świadczy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2016, 15:24 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 11:08
Posty: 90
Taki samochód wzbudza na tyle dużo emocji, że samo jego pojawienie się w Zgorzelcu to wydarzenie godne wstawienia "wiewiórki". To że zaparkował na kopercie jest tylko przysłowiową oliwą do ognia. W takich przypadkach aż się prosi żeby wysokość mandatu była proporcjonalna do zamożności właściciela :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 paź 2016, 13:07 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Złote "Lambo" nie poszalało - z głównej :roll:

Ciekawa dyskusja rozpętała się pod artykułem - podejrzewam, że gdyby to stary golf w tdi parkował to nie byłoby sprawy :roll:


Dziś 13:35 - powtórka z rozrywki :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2016, 17:08 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Mistrzu, jam niegodzien kołpaków twoich całować.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2016, 19:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
W Zgorzelcu jest ciche przyzwolenie na takie idiotyczne zachowania. Straż Miejska i Policja bardzo rzadko reaguje na takie sytuacje. Dokąd nie będzie reakcji ze strony odpowiedzialnych służb, takie sytuacje co raz częściej będą się powtarzać. Szczególnie w obrębie dużych osiedli mieszkaniowych, "parkingami" staja się chodniki, trawniki i obiekty oraz instalacje rekreacyjne. Służby nie widzą problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2016, 22:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
viper126pzgc pisze:
W Zgorzelcu jest ciche przyzwolenie na takie idiotyczne zachowania. Straż Miejska i Policja bardzo rzadko reaguje na takie sytuacje. Dokąd nie będzie reakcji ze strony odpowiedzialnych służb, takie sytuacje co raz częściej będą się powtarzać. Szczególnie w obrębie dużych osiedli mieszkaniowych, "parkingami" staja się chodniki, trawniki i obiekty oraz instalacje rekreacyjne. Służby nie widzą problemu.


zapomniałeś jeszcze o pasach jezdni na których pojazdy parkują jeden za drugim i w ten sposób ulica staje się jednokierunkowa ale tego problemu też nikt nie zauważa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2017, 23:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2017, 13:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2005, 22:04
Posty: 37
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Pod jednym z bloków na ul. Poniatowskiego, na rozległym trawniku powstał dziki parking.



Tak to wyglądało jeszcze niedawno:

Obrazek

Jeżeli obrazek się nie otwiera, to tu podaję link do zdjęcia: http://uploadfile.pl/pokaz/1015972---oowp.html

Teraz jest jeszcze gorzej. Z boiska zostało pobojowisko, a trawnik jak widać jest tylko wspomnieniem z przeszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2017, 22:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 lut 2017, 21:55
Posty: 11
A z którego roku jest to zdjęcie?
Mieszkam blisko...
Temat opisywaliśmy z Viperem,niestety - bez skutku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2017, 22:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2005, 22:04
Posty: 37
Lokalizacja: Zgorzelec
babka pisze:
A z którego roku jest to zdjęcie?


Nie pamiętam. Może trzy, może cztery lata temu. W bloku z którego zrobiłem to zdjęcie, mieszkała moja mama. Niestety rok temu zmarła :( Temat znam zatem, ze tak powiem z pierwszej ręki. Na zdjęciu, które zamieściłem wyżej, widać jak ładnie wyglądał trawnik i boisko oraz teren dookoła, teraz teren jest zdewastowany przez właścicieli samochodów, którzy z trawnika urządzili sobie parking, a z boiska plac manewrowy. Boisko wygląda jak poligon i nie nadaje się już do grania na nim w cokolwiek. Naćpane łeby ponadto jeżdżą tam wieczorami po chodnikach i skracając sobie drogę po trawnikach i placu zabaw, nie zważając na nic i na nikogo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2017, 11:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Hrabia Mysibór pisze:
babka pisze:
A z którego roku jest to zdjęcie?


Nie pamiętam. Może trzy, może cztery lata temu. W bloku z którego zrobiłem to zdjęcie, mieszkała moja mama. Niestety rok temu zmarła :( Temat znam zatem, ze tak powiem z pierwszej ręki. Na zdjęciu, które zamieściłem wyżej, widać jak ładnie wyglądał trawnik i boisko oraz teren dookoła, teraz teren jest zdewastowany przez właścicieli samochodów, którzy z trawnika urządzili sobie parking, a z boiska plac manewrowy. Boisko wygląda jak poligon i nie nadaje się już do grania na nim w cokolwiek. Naćpane łeby ponadto jeżdżą tam wieczorami po chodnikach i skracając sobie drogę po trawnikach i placu zabaw, nie zważając na nic i na nikogo.


a dlaczego mieszkańcy czekali aż z trawnika zrobią poligon ? skoro było na to przyzwolenie to teraz z funduszu remontowego przeprowadzą rekultywacje :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2017, 11:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Najciekawsze, że w urzędzie miasta i na policji, twierdzą, że nie jest to trawnik, a zwyczajne klepisko. Jednakże klepisko to powstało za przyzwoleniem służb, które z naszych podatków utrzymywane, powinny dbać o to, by trawnik był trawnikiem, a wewnątrzosiedlowe chodniki chodnikami, a nie ulicami dla ignorantów. Zbliża się wiosna, ciekawe co Urząd Miasta zrobi z tym problemem? I tu ukłon w stronę redakcji, może tak osobny artykuł na głównej w tym temacie?

Kto jest tam radnym? Czy on/ona problemu nie widzi? Za co pobiera diety? Pewnie koło swojego bloku ma porobione belwedery, czy inne wersale, a co poza jego obejściem, to z oczu! Zbliżają się kolejne wybory. Wyborcy powinni wiedzieć na kogo absolutnie nie oddawać swojego głosu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2017, 12:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 16:11
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
Radną w rzeczonym wyżej okręgu jest pani Marta Dziedzic-Wójcik, lekarz.

Oto założenia tej radnej z kampanii wyborczej, dostępne publicznie w sieci:

Plany i zamierzenia:

zagospodarowanie terenów wokół nowej hali sportowej na place zabaw i pas zieleni z ławeczkami do wypoczynku,

rozwiązanie problemu drogi do Famago i Gazowni, tak by stanowiła dobre połączenie aż do ul. Bolesławieckiej,

termomodernizacja budynku Gimnazjum nr 1,

zadbanie o najbliższe otoczenie budynków, tak by osoby starsze bez problemu mogły poruszać się wokół swoich domów.

Marta Dziedzic-Wojcik swoją przyszłość wiąże ze Zgorzelcem i nie wyobraża sobie życia w innym miejscu. Zawsze powtarza: „Tu się urodziłam, tutaj mieszkam, tutaj się realizuję zawodowo - i tutaj chcę nadal żyć.” Chce się zaangażować w rozwój naszego miasta i służyć swoim wyborcom. Pomagać mieszkańcom rozwiązywać trudne problemy w zakresie infrastruktury i życia codziennego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2017, 13:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 paź 2005, 21:11
Posty: 54
Lokalizacja: Zgorzelec
Hrabia Mysibór pisze:
a dlaczego mieszkańcy czekali aż z trawnika zrobią poligon ? skoro było na to przyzwolenie to teraz z funduszu remontowego przeprowadzą rekultywacje :lol:

To nie jest teren wspólnot mieszkaniowych tylko miasta więc nie będzie żadnych wydatków z funduszy remontowych tylko z własnej kieszeni wnioskodawców


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2017, 16:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
viper126pzgc pisze:
Najciekawsze, że w urzędzie miasta i na policji, twierdzą, że nie jest to trawnik, a zwyczajne klepisko ......


a to dziwne bo osobiście zostałem ukarany mandatem karnym przez policje na podstawie art .... (nie pamiętam a prawnikiem nie jestem ) ale sprawdzałem i dotyczyło to niszczenia zieleni za to że zaparkowałem tam auto (5-6 lat temu to było )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..