Dzisiaj jest 25 maja 2024, 13:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18 lip 2012, 23:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Cezary jest późno więc krótko.

Cytuj:
Jeśli oceniasz Piotrze właścicieli nieruchomości po dbałości o własne mienie, jak ocenisz w takim razie burmistrza, po przeglądzie Zalewu i jego najbliższych okolic, z uwzględnieniem nieruchomości należących do miasta???


Cezary ile to stało puste ? 5 - 6 lat ? Jeśli wobec mienia znajdującego się na tym ternie toczyły się jakieś sprawy sądowe, które uniemożliwiały jego użytkowanie/porządkowanie (pamiętaj jeszcze trzy tygodnie temu stała tam brama, która broniła dostępu). Ta dewastacja była błyskawiczna i dobrze zorganizowana (złomiarze?). Co powinien zrobić burmistrz ? Wysłać tam buldożer i zrównać z ziemią - jeśli oczywiście może tzn. jeśli dysponuje pełnią własności i żadna sprawa sądowa na tej nieruchomości nie wisi. Potrzebny byłby wgląd w dokumenty, bo teraz tylko gdybamy. Nie zdziwiłbym się jednak zupełnie, gdyby okazało się, że sprawa sądowa dotyczyła właśnie tego budynku (zresztą jedynego obecnie istniejącego) i kosztów poniesionych na jego "remont".... Brak dokumentów, brak wiążących wniosków.

Cytuj:
Wyjaśnij mi, dlaczego burmistrz nie przedłużył umowy dzierżawy człowiekowi, rezygnując z wpływów do kasy miasta.


O ile była umową dzierżawy a nie na przykład użyczenia. Brak dokumentów, brak wiążących wniosków.

Cytuj:
Wyjaśnij mi, dlaczego burmistrz nie przedłużył umowy dzierżawy człowiekowi, rezygnując z wpływów do kasy miasta.


O ile chciał płacić. Brak dokumentów, brak wiążących wniosków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 7:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiotrArcimowicz pisze:
Brak dokumentów, brak wiążących wniosków.


Zgadza się, co nie zmienia faktu, że na Zalewie od lat straszą ruiny jak po wojnie, nie dzieje się nic, majątek gminy podupada i z roku na rok traci na wartości a brak szczegółowych wyjaśnień ze strony Urzędu Miasta daje pole do rozmaitego rodzaju spekulacji...

Nie mamy odpowiedzialnego gospodarza a przedwyborcze obietnice okazały się papką dla mas, której jedynym celem było omamienie ludzi i przejęcie władzy. I na sprokurowaniu tego rodzaju kiełbaski zakończyła się "aktywna" działalność na rzecz rozwoju miejsc turystycznych w Zgorzelcu. Zresztą, nie tylko w tej dziedzinie... :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 8:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
No widzę , że niektórym pokończyły sie urlopy albo zapłacili rachunki i mają ponownie dostęp do internetu :D Gdybanie na temat Zalewu bez znajomości sytuacji prawnej danego terenu jest trochę bez sensu. Może niektórzy przekornie - dociekliwi zgłosiliby się do UM i w oficjalny sposób zapytali się co jest grane w tym temacie a nie pisali tylko swoje negatywne odczucia do zawiedzionej miłości politycznej w postaci burmistrza miasta Zgorzelec ]:-> Na pewno wielu forumowiczów byłoby wdzięcznych za kilka linijek faktów, a nie manifesty niezadowolenia spowodowane niespełnionym uczuciem :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 8:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
No widzę, że stała, ślepa i wciąż niezmiennie jest miłość lemingów do PO-wców. Czy odwzajemniona tak, jak na to zasługuje??? Czy dostaną za to zlecenia na wykonywanie swoich wątpliwej jakości usług,... czas pokaże...
Miasto powinno reagować na każdy pomruk niezadowolenia mieszkańców i spieszyć z wyjaśnieniami. Tak przynajmniej postępuje każdy, kto ma ambicje zwać się transparentnym...
Manifestacja miłości i przywiązania lemingów jest co prawda wskazana (przynajmniej w ich mniemaniu), ale to nie zmienia faktu złego gospodarowania publicznym mieniem... I nie zmienią tego żadne prześmiewcze pseudo żarciki lemingów, ani populistyczny, hurraoptymistyczny przekaz zaprzyjaźnionych mediów i własnych publikacji biuletynowych rodem z PRL-u... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 8:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Ej przekorny może zacznij pisać konkrety to nikt nie bedzie się czepiał twoich wypowiedzi. W tym momencie prowadzisz tylko terapię dla siebie na tym forum rzygając :smt078 na nas problemami swojej osobowości a na dodatek próbując obrażać innych. Fe panie kolego, ktoś taki jak ty, z ogromnym doświadczeniem politycznym w tropieniu lemingów powinien zachowywać jakiś poziom..... A tak poza tym nie powinieneś czasem założyć nowego wątku o ornitologii ]:-> , bo tak fajnie o ptaszkach opowiadasz .....?? :D


Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 8:50 przez fisban, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 8:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
fisban pisze:
Ej przekorny może zacznij pisać konkrety to nikt nie bedzie się czepiał twoich wypowiedzi.

konkret jest taki, że od lat zalew - jedyne w Zgorzelcu tego typu miejsce - jest w stanie katastrofalnym. Konkretem jest też to, że ktoś (nie wiemy kto, bo brak dokumentów, brak wiążących wniosków) narobił bałaganu i nie ma komu posprzątać. Bez wątpienia winę za stan rzeczy ponosi gospodarz terenu, bo albo kiedyś sporządził bublastą umowę najmu, albo ją źle egzekwował, albo "sodoma i gomora" nastąpiła jeszcze gdzie indziej. Konkrety bliższe na zdjęciach - czego jeszcze chcesz fisbanie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 9:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Ej fisban, piszę o konkretach, nawet zamieściłem konkretne zdjęcia, ale choćbym zamieścił tutaj wyrok sądu, Ty i tak wleziesz i będziesz narzekał, że przeciągam temat a sad wykazał się w tym wypadku wyjątkową stronniczością... Lemingoza jest jednak nieuleczalna...

fisban pisze:
W tym momencie prowadzisz tylko terapię dla siebie na tym forum rzygając :smt078 na nas problemami


Wybacz, ale zapomniałem już o Twoim istnieniu i szczerze mówiąc, ani przez sekundę nie pomyślałem, żeby cokolwiek do Ciebie napisać... Może zamiast się udzielać nie mając do powiedzenia kompletnie nic w tym temacie (poza powielaniem uwag Arcima), powinieneś potrenować troszkę fechtunek drewnianą szabelką - wszak "impreza roku" na której będziesz miał okazję wykazać swoje "niezwykłe" umiejętności i nagi tors nastolatkom jest już tuż tuż...

Poza tym dla Ciebie i tak każda uwaga krytyczna w stosunku do władz jest czymś oburzający, prawda??? Zapewne w odpowiedzi pisząc swoje farmazony, jednocześnie podśpiewujesz sobie pod nosem: "Nic się nie stało, Groniczu nic się nie stało, nic się nie stało, Groniczu nic się nie stało..." :smt026

fisban pisze:
bo tak fajnie o ptaszkach opowiadasz .....?? :D


Powtórzę może: ani o Tobie nie pomysłałem pisząc swoje uwagi na forum, ani tym bardziej nie wspominałem... 8)


Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 9:07 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 9:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2011, 9:13
Posty: 7
Lokalizacja: Stąd
przekorny pisze:
Miasto powinno reagować na każdy pomruk niezadowolenia mieszkańców i spieszyć z wyjaśnieniami

Na pomruk tak ale to jest jakiś bełkot ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 10:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
printer pisze:
Na pomruk tak ale to jest jakiś bełkot ;-)


Ty masz prawo nie zrozumieć tego "bełkotu", ale oni mają obowiązek... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 10:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Może zamiast się udzielać nie mając do powiedzenia kompletnie nic w tym temacie (poza powielaniem uwag Arcima), powinieneś potrenować troszkę fechtunek drewnianą szabelką - wszak "impreza roku" na której będziesz miał okazję wykazać swoje "niezwykłe" umiejętności i nagi tors nastolatkom jest już tuż tuż...


uuuu :D znowu zbliża się nie moja lecz chyba twoja impreza karmiąca twoje własne przekorności ;-) A tak poza tym nie miałem nagiego torsu ]:-> lecz średniowieczna kreacja zakrywała moje powaby :D Musiałeś się zapatrzyć na kogoś innego.... mam się czuć zazdrosny???? ]:->

przekorny pisze:
Ej fisban, piszę o konkretach, nawet zamieściłem konkretne zdjęcia, ale choćbym zamieścił tutaj wyrok sądu, Ty i tak wleziesz i będziesz narzekał, że przeciągam temat a sad wykazał się w tym wypadku wyjątkową stronniczością


Faktem jest, że to miejsce niszczeje, ale z jakich przyczyn??? Jakbyś był taki konkretny to zanim zabrałbyś głos w tej sprawie mógłbyś uderzyć do źródła czyli burmistrza i w wyniku jego odpowiedzi mógłbys wykazać jego nieudolność, a tak to jest trochę nieprofesjonalne..... ba powiedziałbym nawet, że taki poszukiwacz prawdy jak ty powinien mieć jednak troche obiektywizmu i dać się wypowiedzieć drugiej stronie (oczywiście ciemnej stronie mocy..... :D )

tadam pisze:
Bez wątpienia winę za stan rzeczy ponosi gospodarz terenu, bo albo kiedyś sporządził bublastą umowę najmu, albo ją źle egzekwował, albo "sodoma i gomora" nastąpiła jeszcze gdzie indziej. Konkrety bliższe na zdjęciach - czego jeszcze chcesz fisbanie?


Chciałbym konkretnie wiedzieć gdzie leży wina i po czyjej stronie, a nie że "sodoma i gomora" nastąpiła jeszcze gdzie indziej" . Nie mówie że nasi włodarze są bez winy ale lepiej będzie w nich rzucać kamieniem ]:-> gdy będziemy pewni co do ich winy a nie bedziemy bazowali na wpisach naszych forumowiczów.

przekorny pisze:
Poza tym dla Ciebie i tak każda uwaga krytyczna w stosunku do władz jest czymś oburzający, prawda???


Nie i pisałem o tym wcześniej


przekorny pisze:
Zapewne w odpowiedzi pisząc swoje farmazony, jednocześnie podśpiewujesz sobie pod nosem: "Nic się nie stało, Groniczu nic się nie stało, nic się nie stało, Groniczu nic się nie stało..."


Wybacz ale mierzysz mmnie swoja miarą i znowu nie trafiasz w sedno ... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 10:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban pisze:
tak poza tym nie miałem nagiego torsu ]:-> lecz średniowieczna kreacja zakrywała moje powaby :D Musiałeś się zapatrzyć na kogoś innego.... mam się czuć zazdrosny???? ]:->


Wybacz ale mierzysz mmnie swoja miarą i znowu nie trafiasz w sedno ... :( I przestań już może emanować swoimi dziwnymi ciągotkami... Zapewne są portale odpowiednie dla takich jak Ty, zaloguj się tam i podobnym Tobie opowiadaj o nagich męskich torsach i Twojej zazdrości o facetów...

fisban pisze:
Chciałbym konkretnie wiedzieć gdzie leży wina i po czyjej stronie


Idź więc do burmistrza i zapytaj o tę kwestię... Przedstaw się ładnie, ukłoń, powiedz, że to Ty jesteś ten fisban, który namiętnie broni go przed przekornym a pewnie otrzymasz stosowne informacje...

Ja opisuję tutaj moje spostrzeżenia a jako, że burmistrz jest odpowiedzialny za gospodarkę nieruchomościami gminy, jego oskarżam o brak nadzoru nad powierzonym jemu mieniem... Ale skoro jest "niewinny" (jak zawsze zresztą), niech poda Ci fakty, które spiszesz sobie na karteczce a po przyjściu do domu, zapoznasz nas z nimi... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 11:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Wybacz ale mierzysz mmnie swoja miarą i znowu nie trafiasz w sedno ... I przestań już może emanować swoimi dziwnymi ciągotkami... Zapewne są portale odpowiednie dla takich jak Ty, zaloguj się tam i podobnym Tobie opowiadaj o nagich męskich torsach i Twojej zazdrości o facetów


Ale to przecież ty zacząłeś :D :D :D :

przekorny pisze:
wszak "impreza roku" na której będziesz miał okazję wykazać swoje "niezwykłe" umiejętności i nagi tors nastolatkom jest już tuż tuż...


Ja tam się nie przyglądam "nagim klatom" panów na imprezach ......

przekorny pisze:
Idź więc do burmistrza i zapytaj o tę kwestię...


ale to ty zarzucasz burmistrzowi niegospodarność, chcesz przedstawić sprawę forumowiczą, tak więc dokończ to i porozmawiaj z byłym mentorem politycznym ]:-> . Sądzę, że w 2006 roku miałeś lepszą możliwośc wyjaśnienia tego zawiłego wątku ale teraz też na pewno dostaniesz odpowiedź :smt026


przekorny pisze:
Ja opisuję tutaj moje spostrzeżenia

No właśnie! A co jeśli twoje spostrzeżania są błędne??? Jak powiedziałem wcześniej bądź kompetentny w swoich wypowiedziach a nie będziesz traktowany przez niektórych forumowiczów jak oszołom. Opisując swoje odczucia nie jesteś wiarygodny w wytykaniu błędów naszej władzy. Przytaczając fakty załatwisz cały "Układ Zgorzelecki" z PO i zyskasz szacunek innych , nawet tych, którzy wątpią w twoje zdrowie psychiczne...... :smt082

Tak więc powodzenia w tropieniu afer regionalnych, gdyż potrzebujemy ludzi patrzących władzy na ręce, jednak z faktami a nie spostrzeżeniami w myśl zasady: "błogosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli "....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 12:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Cytuj:
Ja tam się nie przyglądam "nagim klatom" panów na imprezach ......


A co, prężysz swoją przed innymi??? 8)

fisban pisze:
ale to ty zarzucasz burmistrzowi niegospodarność, chcesz przedstawić sprawę forumowiczą, tak więc dokończ to i porozmawiaj z byłym mentorem politycznym ]:->


Mentorem??? On??? Daj spokój - może dla takich jak ty może być kimś więcej, aniżeli wystawionym wówczas kandydatem na stanowisko burmistrza, któremu z pomoca innych udało się wygrać wybory... :lol:

fisban pisze:
No właśnie! A co jeśli twoje spostrzeżania są błędne???


Wówczas burmistrz zatryumfuje - a nawet tak zaślepiony leming jak ty musi chyba przyznać, że na nadmiar sukcesów Gronicz narzekać nie może... :smt082 :smt044 Chociaż nie - dla ciebie nawet gdyby jedynie kiwnął palcem, już by wystarczyło, abyś ze łzami w oczkach chwalił jego wielkość przez kolejne 1,5 roku... :D

fisban pisze:
a nie będziesz traktowany przez niektórych forumowiczów jak oszołom


Przez niektórych ty jesteś traktowany jak przygłupi chłopiec z mieczykiem o bliżej nieustalonych preferencjach seksualnych... I co, martwi cie to??? 8)

fisban pisze:
Opisując swoje odczucia nie jesteś wiarygodny w wytykaniu błędów naszej władzy.


Dla ciebie nie muszę byc wiarygodny - i kompletnie mi na tym nie zależy. Ba, jestem nawet dumny, że młody, wykształcony (??????) z małego miasteczka mnie nie lubi... Bardziej by mnie martwiło, gdybyś mnie chwalił - to by oznaczało, że przemawiam językiem zrozumiałym nawet dla... ciebie.

fisban pisze:
gdyż potrzebujemy ludzi patrzących władzy na ręce


Widzę, że wszedłeś w skład jakiejś grupy - wciąż piszesz nie o swoich odczuciach, ale bliżej nieokreślonych "onych"...Masz na mysli resztę forumowych lemingów??? 8)

fisban pisze:
chcesz przedstawić sprawę forumowiczą


Jednak nie jestes wykształcony (powinno być: forumowiczom)- ty jedynie aspirujesz do modnej obecnie grupy wiwatującej i oklaskującej każdy wybryk nieudolnej władzy... :smt058

..............................................................................................................

No dobra, dość trollowania i przerzucania się niewiele istotnymi w tej sprawie epitetami z lemingiem... Wracamy do tematu wątku, czyli wypowiedzenia umowy byłemu dzierżawcy obiektów na Zalewie, ruin pozostałych po budynkach, 5-letniego nic nie robienia w tej kwestii ze strony Gronicza i (tutaj ukłon w stronę forumowych fisbanów), poszukiwaniu winnego tego stanu, jeśli nie jest nim gospodarz terenu i człowiek zawiadujący miejską kasą i gminnymi nieruchomościami????

Co mi przypomniało, że Pitek ze sprawnością z której już słynie, prędziutko schował głowę w piasek i nabrał wody w usta w kwestii części programu PO dot. miejskiej zieleni i obiektów rekreacyjnych... :)


Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 12:36 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 12:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Jednak nie jestes wykształcony (powinno być: forumowiczom)-


Jako technik mechanik chylę głowę przed potegą intelektu... ot pomyłka w afekcie ;-)

przekorny pisze:
Widzę, że wszedłeś w skład jakiejś grupy


Tak grupy forumowiczów, Zgorzelczan, mężczyzn itp. (brakujace grupy możesz spokojnie sobie dopisać :D )

przekorny pisze:
Dla ciebie nie muszę byc wiarygodny - i kompletnie mi na tym nie zależy.


Niestety ale wg. mnie nie masz wielu fanów, którzy cię rozumieją.... i dlatego dzielisz się swoimi wątpliwościami na forum ogólnym? No tak bohaterowie i ludzie wielcy są tacy samotni....... smutne....

przekorny pisze:
Przez niektórych ty jesteś traktowany jak przygłupi chłopiec z mieczykiem o bliżej nieustalonych preferencjach seksualnych... I co, martwi cie to???


heheheh dobre ty cały czas o mieczyku :D czy ten przedmiot ma dla ciebie jakieś specjalne znaczenie :D ]:-> . Dalej nie będę komentował, towoje preferencje seksualne to twoja spawa ..... Nie, nie martwią mnie te opinie, mówiąc dosadniej (tylko znowu sobie coś nie skojarz) mam to w du....pie :D

przekorny pisze:
fisban napisał/a:
No właśnie! A co jeśli twoje spostrzeżania są błędne???
Wówczas burmistrz zatryumfuje
.

Ale to nie burmistrz ma udowadniać że jest niewinny, tylko ty masz udowodnić mu, iż popełnia błędy i wtedy to on ma obowiązek się tłumaczyć. Tak więc do tego potrzebujesz konkretnych argumentów o których mówiłem wcześniej.

przekorny pisze:
Cytat:
Ja tam się nie przyglądam "nagim klatom" panów na imprezach ......
A co, prężysz swoją przed innymi???


E a tego to nawet nie ruszę :D , twoje fantazje twoja zabawa :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2012, 12:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
przekorny pisze:
Ja twierdzę dokładnie odwrotnie... Za obecny stan Zalewu odpowiedzialny jest wyłącznie Urząd Miasta a konkretnie burmistrz...


a ja tak nie uważam.

uważam Przekorny że Zalew to Ty zobaczyłeś chyba dopiero teraz.
Już w czasie funkcjonowania tego niby miejsca zabaw, schodziło to na psy. Przez 10 lat nic nie zostało zrobione poza jedną sceną gdzie p. Andrzej nas zabawiał. Następnie w ostatnim roku najmy, gdzie wszyscy dookoła wiedzieli że zalew może być odebrany Twojemu "jedynemu i najlepszemu inwestorowi" to nagle pojawiły się 4 nowe stoły z ławkami i nawet zaczęto wylewać cokoliki betonowe, które to niby były fundamentem pod hotel.
Uważam to miejsce za godne dobrego inwestora a Twoje narzekanie nie jest krytyką tylko zwykłym hejterstwem.

Czekam na Twoją inicjatywę a brać forumowa pewnie Cię wspomoże.

pozdro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..