Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Post: 23 lis 2012, 8:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Medea pisze:
Jest Pedagogiem (przez duże P) z wieloletnim stażem, kochanym przez swoich ucznóiw i szanowanym przez ich rodziców. Uważasz, że bardziej się nadawała do Komisji ds. komunalnych?




Przestań pisać takie betony.

Ta klientka baranowska na nauczyciekę nie nadawała się juz na początku lat 90-tych, kiedy chciała mnie usadzić w 2 klasie szkoły podstawowej, za to że nie chciałem śpiewać przed całą klasą.
10 letnie dziecko z muzyki hehe pedagog od siedmiu boleści.
Nikt jej nie lubił , antypatyczna, zarozumiała, to do rady się nadaje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2012, 15:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
jak na dziennikarza ponoć tak siebie nazywasz za łatwo szargasz ludzi i szastasz słowami PR GRonicza niczym innym jest niż twój PR bo jak nazwać to co teraz uprawiasz na forum

Doszliśmy już do tego, że ja siebie nigdzie tak nie nazwałem, Ty (podobnie jak inni) mnie tak nazywasz więc niech tak zostanie.

Ja przedstawiam fakty, to także można podciągnąć pod PR.
Gronicz mydli nam oczy i marnuje pieniądze.

Wiesz czym różni się mój PR od groniczowego PR'u?
Ja za niego płacę z własnej kieszeni, Gronicz trwoni nasze podatki :smt021

Ernesto pisze:
Nikt jej nie lubił , antypatyczna, zarozumiała, to do rady się nadaje.

Podobnie jak Baranowski - co w rodzinie to nie zginie.... :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2012, 17:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernesto... mój syn też był uczniem p.Baranowskiej i mam zgoła inne doświadczenie. Dla mnie i dla wielu innych moich znajomych to Pedagog przez duże P. Dbała o nasze dzieci, prowadziła zajęcia wyrównawcze dla słabszych uczniów, jeździła z nimi na wycieczki i zielone szkoły, nawiązała współpracę polsko-niemiecką.
Ale oczywiście szanuje Twoje zdanie - nie lubisz jej i tyle - masz do tego niezaprzeczalne prawo - tylko nie patrz na całokształt czyjejś pracy przez pryzmat subiektywizmu.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2012, 0:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale nie jest w interesie publicznym aby p. Baranowska kontrolowała pracę swego męża patrząc na nią przez pryzmat ich łóżkowych ekscesów - jeśli on jeszcze daje radę :grin:
Na wycieczki wielu nauczycieli jeździ - nie jest to nic nadzwyczajnego.
Współpraca polsko-niemiecka ??
Ja nic o tym nie wiem a wiem tylko tyle, że raczej na zinfo.pl pochwaliłaby się tym.

Pozostaje pytanie dlaczego ona a nie, np. Waldek Woźniak? Pan Woźniak uczy dzieciaki pierwszej pomocy i czynnie działa dla PCK - facet daje dobry przykład a nie.... jaki przykład ona daje dzieciom? że bezkarnie takie ekscesy można uprawiać w polskich urzędach? To dobry przykład daje tysiącom dzieci....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2012, 8:51 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Temat zamykam, a Wizjoner zostaje zablokowany. To nie jest portal europamiasto, na którym możesz folgować z oczernianiem ludzi. Jeżeli masz do nich tak poważne zarzuty przekaż je prokuraturze, ale nie rób tego na tym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..