Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2012, 17:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Sam się nim mienisz - ja używam tego określenia w cudzysłowiu - nie chcę obrażać prawdziwych dziennikarzy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Gdzie i kiedy? Podaj linka bo nie przypominam sobie :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 17:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzisz ja w odróżnieniu od Ciebie potrafię kojarzyć fakty - określenie to padło w sławnym reportażu, którego byłeś gwiazdą, taki jest tytuł tego wątku - zaprzeczyłeś gdziekolwiek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 18:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
To skojarz fakty i pokaż mi gdzie ja tak napisałem albo w którym reportażu tak powiedziałem. Nie mam wpływu na to, że ktoś tak mnie nazywa. Tak samo jak nie mam wpływu na poziom intelektualny co niektórych...
...a gdy w TV Ci powiedzą, że świnie latają to też uwierzysz?

Ja niczemu nie muszę, nie mam obowiązku zaprzeczać. Za to Ty nie masz najmniejszego prawa mnie pomawiać jeśli nie masz absolutnej pewności co do tego o czym piszesz :smt021

Uroiliście sobie coś i oczekuję przeprosin, tu i teraz - w szczególności od socjalnego. W przeciwnym razie sprawę podpinam pod postępowanie które prowadzi prokuratura a później do sądu :grin:
Stawką niech będzie symboliczne 2000pln dla Gawrosza. A co mi tam, tyle dobrego ode mnie dla dzieci.... :smt020

-
http://www.europamiasto.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 18:30 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Wizjoner, nie odgrażaj się tu nikomu. Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji, to proszę... ale na temat. Jeżeli zamierzasz dyskutować skacząc jak kogut do każdego twierdząc, że jest przeciwko Tobie, to zablokuję Ciebie osobiście, a temat zamknę.

To, ze podajesz się za dziennikarza lub zasłaniasz prawem prasowym, pod które nie podlegasz nie jest żadną nowością, bo nawet ja o tym słyszałem... dlatego proszę nie drąż tematu i zacznij się wypowiadać na temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 18:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
@Alexander:
Wobec tego, że nie jestem osobą publiczną, nie prowadzę działalności gospodarczej, nie jestem dziennikarzem, proszę o skasowanie niniejszego wątku i pilnowanie aby na łamach tego forum nie padały żadne texty na mój temat. Nie życzę sobie tego i mam do tego prawo. Nie mam ani czasu ani siły na użeranie się z trollami które za parę groszy wchodzą władzy w odbyt, a niektórzy (zwłaszcza moderatorzy) robią to za freeko... Po prostu będę kierował sprawy tam gdzie kieruję wszystkie inne przypadki :smt028

Tutejsze forum za sprawą YELLO_35 i bandy trolli, które pojawiły się po akcji "UWAGA PEDOFIL" zeszło na psy. Już bardziej nie można zniszczyć miejsca gdzie mieszkańcy dzielili się informacjami. Jeśli Tobie to pasuje to powodzenia.... Ograniczcie ludziom dostęp do informacji nawet na forum, kasujcie, edytujcie i wycinajcie co się Wam podoba.... szerokiej drogi.... :smt033

Ja tworzyłem zafajdane ZINFO i ja wiem jak ożywić to forum, uśmiercając tamten shit. Skoro Wy wiecie lepiej co i jak to nic tu po mnie :smt078

P.S. Od dziś skrupulatnie będę badał czym moderator YELLO_35 zajmuje się w pracy :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 19:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
aleksander pisze:
To, ze podajesz się za dziennikarza lub zasłaniasz prawem prasowym, pod które nie podlegasz
czyli jednak bloger? Chyba agrarny bo przyznam byłem i zobaczyłem zdjęcia świń i prosiaków na głównej. :smt033
- nie jestem bez wad językowych ale tak na poważnie Wojtku wracaj do szkoły. Jenak znalazłem tam coś co mnie zainteresowało. Ciężko było przedrzeć się przez blokerski język i infantylne prosiaki ale natrafiłem na informację w której wykorzystałeś moją wiedzę z dziedziny prawa ochrony środowiska, informacja pochodzi z forum zgorzelec.info i przyznam że kontekst jest nie do przyjęcia ja nie obwiniam za to zleceniodawcę Wojtku lecz wykonawcę, a raczej geologa który podbił się pod dokumentacją, której nazwy Ci nie podam aby Ci nie ułatwiać.

Człowieku kiedyś brałem udział w zleceniu wykonania ujęcia wody i rozmawiałem z pewnym burmistrzem ale nie z naszego województwa i postanowiłem (młody byłem i głupi) że zaproponuje badania różczką i ku mojemu zdziwieniu zaaprobował to i przyznał że się tym interesuje i chętnie się czegoś ode mnie nauczy. Mam nadzieje że rozumiecie że tamten burmistrz w moich oczach był idiotą i pozwoliłem sobie na zabawę jego kosztem. W sumie udało mi się wycofać z tej błazenady i to tak że ten człowiek nie zauważył że sobie z niego drwiłem. Jednak teraz rozumiem mój nieprofesjonalizm i wiem że ten człowiek miał prawo nie znać się na hydrogeologii i tym bardziej na branżowym prawie. Bo po co? burmistrz ma od tego ludzi i wierzy że jeśli coś zleca to ma nadzieje że to zostanie wykonane zgodnie ze sztuką i prawem. Cóż w tym przypadku tak nie było, a błędy tej inwestycji wskazane w tym wpisie blogerskim są przytoczone niefachowo językiem potocznym. Wysiliłbyś się Wojtku na podanie gdzie i w jakim zakresie prawo to zostało przekroczone.

Zrobiłeś po części moją informacją jakąś tam "aferkę" podając za winnego nie tego co trzeba. Dlatego stwierdzę że jesteś w mojej ocenie dzieciak, paranoik z manią prześladowczą i z marnym stylem o strupach po komarach nie wspomnę. Strony nie polecam bo trąci blokowiskiem. :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 20:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
czyli jednak bloger?

Europamiasto.pl to serwis społecznościowy, podobnie jak Facebook.com ale z innym modelem biznesowym, czy jak kto woli innym sposobem działania. Czy taką osobę można nazwać blogerem, tego nie wiem ale niech tak zostanie :smt020

Dr. Dre pisze:
ja nie obwiniam za to zleceniodawcę Wojtku lecz wykonawcę, a raczej geologa który podbił się pod dokumentacją, której nazwy Ci nie podam aby Ci nie ułatwiać.

A później Zgorzeleczanie płaczą, że kupą w parku śmierdzi...
Każdy coś wie ale nie powie bo woli smród kupy...
Nie lepiej dzielić się informacjami i robić coś wspólnie?

Ja uważam, że winę ponosi ten kto takiego geologa wybrał, później wybrał takiego wykonawcę, który w rezultacie okazał się (najbogatszym) radnym za kupne głosy, zgadza się? 8) A finał jest taki, że zleceniodawca miał okres gwarancyjny i nie zgłaszał uwag.... ciekawe dlaczego.... żeby kolesie nie tracili wadium?
Tak czy owak, ktoś nawalił i coś tu ewidentnie śmierdzi. Ja osobiście nie jestem od sprawdzania źródła smrodu bo tą sprawę bada już CBA, oby to jedną... ;)


Dr. Dre pisze:
Wysiliłbyś się Wojtku na podanie gdzie i w jakim zakresie prawo to zostało przekroczone.

Nie znam się na wszystkim dlatego szukam fachowców. Ciebie także zapraszam do współpracy :) ...niestety większość już na tym etapie wymięka. W dzisiejszych czasach ludzie chyba już boją się pokazywać to na czym się znają :?
Widzę, że jesteś człowiekiem, który tą inwestycję przeprowadziłby lepiej niż nasz burmistrzunio :) Dlaczego nie pokażesz mieszkańcom, że jesteś lepszy od jego sztabu nieudaczników?


Sytuacja naszego miasta to jedna wielka błazenada. Gronicz i jego ekipa trzęsie miastem i doi nas jak chce a komu grosik skapnie ten nagle staje się POlitycznie POprawnym człowiekiem i murem za nimi staje. A rzeczywistość jest tragiczna... stosunek dochodu do zadłużenia miasta za rok 2011 przekroczył 60% i wyniósł ponad 61% więc zgodnie z ustawą sprzed nowelizacji nasze miasto zbankrutowało i teraz trzeba kredyty Gronicza pospłacać a jest tego ok 60 mln. zł.... Pewnie dlatego nasz burmistrzunio tak często się myli.... ale nie o 100zł, nie o 100 000zł., on się myli o 20 000 000zł. :shock: :shock: :shock: :shock: Takie rzeczy są w BIP'ie i nikt tego nie sprawdza....

Idealnym przykładem jest YELLO_35. Przypomina mi się jak jeździłem z nim robić foty dla Wróbla. Później Wróbel nawalił z kasą dla niego i taki był koniec ich współpracy. Później Arski prawdopodobnie dostał perę grosików od Gronicza za fotki na stronę Urzędu Miasta. Później chyba też jakaś wystawa była, na której burmistrz go pochwalił i po pleckach poklepał ;) I co dziś robi Arski.... za frajer kontroluje całe forum, waruje i pilnuje dyskusji jak pies... po co? aby się dyskusja nie rozkręciła? aby syf nie ujrzał światła dziennego? :lol: Arski za frajer uskutecznia PR dla władzy (świadomie lub nieświadomie) a takie usługi kosztują od 20 000 pln wzwyż, takich jak on jest wielu.... ;)

Chyba nikt nie myśli, że afera UWAGA PEDOFIL to dzieło Wróbla? ;-)
Za jakiś czas coś Wam pokażę ale jeszcze nie teraz bo nasz wodzu podobno do Tauron Wrocław próbuje uciec... :smt096


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 20:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
Przypomina mi się jak jeździłem z nim robić foty dla Wróbla.

Fantazja Cię ponosi Wojtku - nigdy z Tobą fotek nie robiłem :smt021
A tym bardziej nie jeździłem nigdzie... :roll:

wizjoner pisze:
Później Wróbel nawalił z kasą dla niego...

Tu też się mylisz - nie nawalił :smt030


wizjoner pisze:
Później Arski...

A tu już mi ręce opadają...


Dr. Dre pisze:
Dlatego stwierdzę że jesteś w mojej ocenie dzieciak, paranoik z manią prześladowczą i z marnym stylem...

Odosobiony w tym nie jesteś :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 21:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Robiłeś ze mną foty, jaki gostek... :lol: :smt044 :smt030 :smt021
Jeździłeś, nawet trzymałem Twoją lustrzankę z Twojego mega spaśnego foto-plecaka :lol: 8)
Skleroza nie boli?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2012, 21:46 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
Robiłeś ze mną foty, jaki gostek... :lol: :smt044 :smt030 :smt021
Jeździłeś, nawet trzymałem Twoją lustrzankę


Proszę, proszę jakie prywatne wyznania.... Mam nadzieję, że robiliście zdjęcia jakiś krajobrazów, budowli a nie ptaszków,komarów, hien ]:-> itp.... No ale ja nie będę się w temat wgłębiał.... No jeśli lustrzankę trzymał to na prawdę byliście blisko :smt003 wszystko pięknie i przyjacielsko a tu.....

YELLO_35 pisze:
Fantazja Cię ponosi Wojtku - nigdy z Tobą fotek nie robiłem :smt021
A tym bardziej nie jeździłem nigdzie..


....a tu zanosi się na kłótnię kochanków :smt068 ]:-> Może wrócimy do tematu Panie moderatorze :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2012, 6:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Pan Moderator pracuje, nie przeszkadzaj mu :smt079

Jeśli mam być dziennikarzem społecznym to temat na najbliższe kilka dni:
MW Consulting = ZINFO.pl = EKOGROSZEK = Mirosław Wróblewski
Poszukujemy ludzi oszukanych przez tego Pana.


Źródło:
http://europamiasto.pl/pl/artykuly/wiad ... one-maliny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2012, 8:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
Może wrócimy do tematu Panie moderatorze :smt082


Zgadza się - WRACAMY DO TEMATU !!!


Wojtek wystarczająco "odleciał" (nomen omen) od tematu. Każdy kto mnie zna wie , że po ostatnich tekstach wiarygodność naszego fantasty spadła do ,przepraszam za stwierdzenie , zera... (kompletnego zera) :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2012, 10:08 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Wojtek i Arek - wracamy do tematu. Wczoraj wszystko zostało wyjaśnione, dlatego jeżeli ktokolwiek ma ochotę podyskutować to powinien pisać na temat. Koniec wycieczek osobistych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2012, 12:26 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
zasłaniasz się prawem prasowym i przypisujesz sobie przywileje dziennikarza - to wiedz, że w ten sposób się nim (kłamliwie nazywasz)

Co do twoich gróźb pod adresem socjalnego - napisał gdzieś nieprawdę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..