Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 13:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2012, 12:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lis 2012, 12:19
Posty: 5
Ostatnio kilka razy padły te słowa - mam pytanie czy w ogóle jest taka forma dziennikarstwa ?, a jeśli jest to czy ci dzinnikarze społeczni muszą stosować się do zasad uczciwego dziennikarstwa ? .
Rozumiem że powstał ,, konkurencyjny :)'' portal - mam pytanie czy Wojtek Krzeszowski jest rzetelnym i uczciwym ,, dziennikarzem społecznym'' , kto ma dowody jego uczciwości lub jego nieuczciwości ?
Zdaję sobie spraawę z tego że przyjoł na siebie misję pilnowania praworządności w naszym mieście - a kto bedzie pilnował jego uczciwości i pietnował jego złe poczynania ?

,,Wojciech Krzeszowski - alias ,, Gruda'' obywatelski dziennikarz / popełnił plagiat - plagiat to inaczej złodziejstwo / tego

:Bardzo ciekawie, lecz na pewno nieoryginalnie, wkraczają w Nowy Rok autorzy nowopowstałego forum .....Postanowili oni, że brak pomysłów i weny twórczej zrekompensują sobie podkradaniem cudzej pracy.Dział po dziale, opis po opisie Wojciech Krzeszowski alias Gruda skrzętnie przekopiował prawie wszystkie działy z forum-Bogatynia ... i umieścił je u siebie. ''

Taki pierwszy z brzegu przykład rzetelności dziennikarza społecznego i ,, konkurencyjnego :)'' portalu .

Sprawdziłem i jeśli ten Pan pisze że jest dziennikarzem to mogę jego personalia podać publcznie bez opaski na oczach.


Ostatnio zmieniony 02 lis 2012, 9:41 przez socjalny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2012, 13:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie ma czegoś takiego jak dziennikarstwo społeczne. Co to w ogóle za nowomowa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2012, 15:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Nie ma czegoś takiego jak dziennikarstwo społeczne. Co to w ogóle za nowomowa?

Takie określenie stosuje się w stosunku do osób które robią to za darmo.

Na przykładzie Wojtka stwierdzam , że można skubnąć fotkę ze strony UM bez podania źródła (vide pierwszy wpis na tym portalu) i mieć dobre samopoczucie proponując autorowi fotki współpracę... :roll:
To akurat moja fotka - stąd znam temat dokładnie :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lis 2012, 18:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lis 2012, 12:19
Posty: 5
Witam ponownie – podany przeze mnie przykład w którym pokazano jak Wojciech Krzeszowski kradnie cudzą własność intelektualną i przypisuje ją sobie / źródło - http://www.e-bogatynia.pl/index.php?opt ... Itemid=617 /, pochodzi sprzed 6 lat .

Na początku pomyślałem sobie że młody był i nie wie że kraść nie wolno że ktoś na tym traci, że w ten sposób kogoś krzywdzi / wszak empatia nie jest mu obca po tylu akcjach charytatywnych , które prowadzi / no właśnie kto ?/ na ,,konkurencyjnym :) '' portalu dla kotów i psów z Jeleniej Góry .Pomyślałem że każdemu się może zdarzyć / jemu się już zdarzyło zatrzymanie przez policję za posiadanie niewielkiej :) ilości środków odurzających – sąd jednak uznał że była to wystarczająca ilość aby go skazać /, że czasami takie wybryki przemijają i miałem nadzieję że wątek ten zakończy się w sposób naturalny ,a nasz ,, dziennikarz '' obywatelski odzyska dobre imię , i łatka złodzieja przypisanego mu przez prawdziwą konkurencję z Bogatyni zostanie zapomniana.

Po paru latach w Panu Krzeszowskim obudził się jednak duch obywatelski i postanowił zostać mentorem moralności i uczciwości w Zgorzelcu , wskazując palcem tych i owych oraz grzmiąc , jacy to z nich złodzieje i oszuści , ba nawet opisywał ich przypadłości , a ostatnio zabłysnął na arenie Polski w w akcji ,,pedofil'' , opisując jak to go gnębi ktoś kto ma konkurencyjny portal za to że jemu się udało :). Zapomniał dodać Pani redaktor że ów wspomniany portal to także przykład jak Wojciech Krzeszowski z łatwością i z bezczelnością sięga po cudzą własność intelektualną – a wszyscy tu wiemy że zinfo to skrót portalu goszczącego mnie tu , którą to nazwę spacyfikował rejestrując domenę i żerował na efektach nie swojej pracy, ba potem ją sprzedał. Podobnie ma się sprawa z Europamiasto Zgorzelec/Gerlitz , nazwa ta używana była odkąd pamiętam i tu zbliżone działanie – szybki wykup domeny – i głoszenie wszem że to jego i wszystkim wara od tej nazwy , następny przykład to Biuro Promocji Euroregionu Nysa istnieje coś co się nazywa Euroregion Nysa , znak graficzny także z trzech elementów – czy i w tym wypadku napisze że wara każdemu od nazwy Euroregionu Nysa ? . Pan Wojciech wspomniał w swoich wywiadach jak to było z tym zinfo – że wieczorkiem po paru piwkach / myślałem że tylko pali /, i kilku ostrzeżeniach że zostanie ,, zbanowany '' wymyślił zinfo :).
Pan Wojtek lubuje się także w działalności artystycznej , polegającej na różnym montażu zdjęć kogoś wkleić kogoś upokorzyć – rozumiem że jest to forma jego walki , robi to bo to mała szkodliwość społeczna i wie że nie zostanie za to ukarany – ale weźmy na przykład zdjęcie naszego Burmistrza / nigdy nie skazanego w przeciwieństwie do Pana dziennikarza/ - zdjęcie Burmistrza a jednocześnie ojca kilkuletniej dziewczynki która patrzy na zdjęcie ojca w kajdankach , weźmy jej koleżanki i kolegów z przedszkola , które się zapytały dlaczego twojego tatusia zamknęli i czy jest bandytą – jak wytłumaczymy im że to tylko / no właśnie co ?/ jak wytłumaczymy tym małym dzieciom aby nie były złośliwe / a niestety dzieci w takim wieku są / dla swojej koleżanki – jak wytłumaczyć dziecku że tata to nie bandytaczy tak powinna zachowywać się osoba która chce wskazywać nam zło tego miasta ? Czy takiej osobie która kradnie , jest zatrzymywana za posiadanie narkotyków możemy zaufać ? Czy jest wiarygodna ?
Po tych 6 latach okazuje się że nasz lokalny stróż moralności dalej kradnie co wskazał na swoim przykładzie YLLO , wiem jeszcze o kilku przykładach jego ,, operatywności''.

Aż samo się rzuca przysłowie ,, Czym skorupka za młodu nasiąknie …...''


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2012, 13:06 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Niech nas pradawni bogowie bronią przed dojściem do władzy i odpowiedzialnych stanowisk ludzi podobnych do tego pana. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2012, 20:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
Wojtek, popularny batman z Gotham-Zgorzelec to człowiek, w którego kryształowość nie mogą wierzyć nawet najwięksi fani. Facet jest żenujący i w dodatku próbuje zbijać kapitał polityczny na tandetnych zagrywkach w telewizji.

Szczerze:

Chyba każdy musiał się pod nosem zaśmiać słuchając stwierdzenia: "Muszę wyprowadzić się z kraju.."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2012, 20:36 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:32
Posty: 23
smerf_maruda pisze:

Chyba każdy musiał się pod nosem zaśmiać słuchając stwierdzenia: "Muszę wyprowadzić się z kraju.."



Albo jak pokazywał te same blizny po komarach! Ja czułem się osmieszany, jako mieszkaniec Zgorzelca, tym że ktoś taki pokazywany jest jako "obronca moralności" naszego miasta. Wstyd!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2012, 20:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:30
Posty: 16
Nie znam wojtka osobiście, więc moja ocena bedzie trochę przeklamana - ale w telewizji wypadł na jakiegos pólgłówka. Obawialam się, że taki człowiek kojarzony moze byc z naszym miastem, ale zaczynam myślec, że on chce zostać wybrany w jakichs wyborach - NIECH NAS KTOŚ PRZED NIM OBRONI!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2012, 21:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
Zastanawiam się nad niektórymi postami. Co niektórzy zalogowali się po emisji programu w telewizji o W.K. kto wie czy celowo nie zostali nasłani przez osoby, które chciały go wkręcic w aferę pedofila. Nie znam p. W.K niemniej jednak banery z pedofilem były chamskie. Moim zdaniem chciano go w perfidny sposób załatwic. Nie udało się to dzięki telewizji, kto wie czy obecnie "społeczny" Rejestracja: 1 lis 2012, o 12:19
Posty: 2 nie kontynuuje w dalszym ciągu tej akcji przeciwko W.K ? Kto wie czy nie jest powiązany z poprzednią grupą ? a może w niej był ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 7:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lis 2012, 12:19
Posty: 5
bartekz - Krzeszowski został dziennikarzem społecznym - wraz z tym został osobą pobliczną , która postawiła sobie za cel ,, wychowanie '' i umoralnianie naszego lokalnego świata - idea bardzo szczytna i potrzebna aby tacy ludzie byli , aby kontrolowali poczynania innych , aby byli sumieniem narodu .

Ja nie jestem winny że nasz lokalny ,, bohater'' kilka lat temu kradł / pierwszy wpis / , że po kilku latach znowu zaostał przyłapany przez YLLO na tym że ma ,,lepki umysł '' , że został przyłapany przez policję gdy posiadał narkotyki.

To co napisałem nie jest kłamstwem a jedynie zebraniem faktów i przedstawienie ich czytelnkom forum, natomiast próbą manipulacji jest już to że próbujesz mnie wykorzystać do odwrócenia uwagi od przestawienia moralności Krzeszowskiego sugerując że mam coś wspólnego z aferą pedofilską i dając znac sygnał czytelnikom że jest to dalsz wendetta - co nie jest prawdą .

Tak naprawdę nie interesują mnie preferencje seksualne W.K , ani jego wojna o kasę z działalności ,, wymyślonego przez siebie :)'' portalu . to jest jego prywatna sprawa . Natomiast interesuje mnie otrzymywanie prawdziwych informacji od dziennikarza społecznego za jakiego się uważa - jeśli chwali się że jego ,, konkurencyjny :)'' portal ma tak dużo wejść - znaczy to że jest już miejscem ,, misji społecznej '' , a w moim mniemaniu misja społeczna nie polega na dyskryminacji , oczernianiu , kłamstwie , manipulasjom społecznym - metody które są przez niego stosowane .

Dziennikarz społeczny Wojtek Krzeszowski walczy o jawność - to ją ma - i niepowinien z tego tytułu robić afery jak jawność to dla wszystkich osób publicznych a nie dla wybranych - chyba że faktycznie ma jakiś ukryty cel wyborczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 9:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2011, 9:13
Posty: 7
Lokalizacja: Stąd
andromeda pisze:
Nie znam wojtka osobiście, więc moja ocena bedzie trochę przeklamana - ale w telewizji wypadł na jakiegos pólgłówka.

Uwierz mi, był sobą :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 12:30 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:31
Posty: 21
Mam nadzieję, że się mylimy i Wojtek zachowa resztki godności. Bo jeśli okaże się, że w ten sposób produkuje sobie punkty do wyborów - w moich oczach będzie zerem totalnym i będę mu życzył jak najgorzej się tylko da

Nasze Gotham City zasługuje na lepszego Batmana


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 12:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
socjalny pisze:
bartekz - Krzeszowski został dziennikarzem społecznym...

Chyba się nieco zapędzasz... Jak to został? To jakieś oficjalne stanowisko? Czy wymysł (czyj?) na potrzeby tv? Bo wg mnie tak nazwano Wojtka żeby go uwiarygodnić w oczach widzów. Nie chciałem o tym pisać ale takie nazywanie go obraża dziennikarzy... :?

socjalny pisze:
...przez YLLO...

mów mi YELLO_35 - kliknięcie na "x" obok nicka spowoduje , że tenże sam się wstawi w tekst :smt028

socjalny pisze:
To co napisałem nie jest kłamstwem a jedynie zebraniem faktów i przedstawienie ich czytelnkom forum...

I chwała Ci za to :smt023
Sporo osób z którymi rozmawiam nie wie o co ogólnie chodzi i kim jest/był Wojtek - Ty sporo wyjaśniłeś 8)


bartekz pisze:
Zastanawiam się nad niektórymi postami. Co niektórzy zalogowali się po emisji programu w telewizji o W.K. kto wie czy celowo nie zostali nasłani przez osoby, które chciały go wkręcic w aferę pedofila. Nie znam p. W.K niemniej jednak banery z pedofilem były chamskie. Moim zdaniem chciano go w perfidny sposób załatwic. Nie udało się to dzięki telewizji, kto wie czy obecnie "społeczny" Rejestracja: 1 lis 2012, o 12:19
Posty: 2 nie kontynuuje w dalszym ciągu tej akcji przeciwko W.K ? Kto wie czy nie jest powiązany z poprzednią grupą ? a może w niej był ?

Może dojrzeli do decyzji i zabrali głos? socjalny dość wysiłku włożył w opisanie działań tego "dziennikarza". Nie zakończył na jednym poście tylko pisze nadal - a to rzadko się zdarza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 13:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:32
Posty: 23
YELLO_35 pisze:
Może dojrzeli do decyzji i zabrali głos? socjalny dość wysiłku włożył w opisanie działań tego "dziennikarza". Nie zakończył na jednym poście tylko pisze nadal - a to rzadko się zdarza.


Samo sedno - mnie do założenia konta na tym forum przekonał zobaczony w telewizji materiał. I Bardzo chciałem dowiedzieć się prawdy, takiej pełnej. YELLO piszesz, że to obraża dziennikarzy - ale tak dziś myślę, że nie wszystkich. Pani z TTV, która robiła materiał pracowała raczej "po łebkach" nie szukając niczego głębiej. Tak jest łatwiej - mamy dwie osoby: biały i czarny rycerz. Czarno biały świat jest lepszy do pokzania go na wizji!

Nie bronie zinfo.pl, bo akcja była delikatnie mówiąc "Taka Se", ale warto by było poznać szerszą prawdę o Wojtku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2012, 23:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lis 2012, 12:19
Posty: 5
Taka mała pozyczka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..