Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lis 2012, 10:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Może nie chodzi o nieprawdę ale o niedomówienia, które diametralnie zmieniają znaczenie faktów, o których on pisze... 8)

Większość rzeczy, które zostały przez niego przedstawione to akcje bezpośrednio związane z Urzędem Miasta lub firmą MW Consulting, która do niedawna była zarządzana przez bandytę...
- http://europamiasto.pl/pl/artykuly/wiad ... one-maliny
- http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d ... g&t=news2b

Ten bandyta jest prawą ręką Burmistrza Gronicza. Odpowiada on za realizację działań PR budujących wizerunek Gronicza. To właśnie mu Gronicz przekazał słupy reklamowe w mieście, które wcześniej były zarządzane przez obecnie bankrutujące MPGK.

Oto kilka przykładów:
socjalny pisze:
Witam ponownie – podany przeze mnie przykład w którym pokazano jak Wojciech Krzeszowski kradnie cudzą własność intelektualną i przypisuje ją sobie / źródło - http://www.e-bogatynia.pl/index.php?opt ... Itemid=617 /, pochodzi sprzed 6 lat .

Na początku pomyślałem sobie że młody był i nie wie że kraść nie wolno że ktoś na tym traci, że w ten sposób kogoś krzywdzi / wszak empatia nie jest mu obca po tylu akcjach charytatywnych , które prowadzi / no właśnie kto ?/ na ,,konkurencyjnym :) '' portalu dla kotów i psów z Jeleniej Góry .Pomyślałem że każdemu się może zdarzyć / jemu się już zdarzyło zatrzymanie przez policję za posiadanie niewielkiej :) ilości środków odurzających – sąd jednak uznał że była to wystarczająca ilość aby go skazać /, że czasami takie wybryki przemijają i miałem nadzieję że wątek ten zakończy się w sposób naturalny ,a nasz ,, dziennikarz '' obywatelski odzyska dobre imię , i łatka złodzieja przypisanego mu przez prawdziwą konkurencję z Bogatyni zostanie zapomniana.

Owszem, takie zdarzenie miało miejsce ale socjalny zapomniał napisać, że zostało to wykonane na zlecenie Mirosława Wróblewskiego.


socjalny pisze:
Podobnie ma się sprawa z Europamiasto Zgorzelec/Gerlitz , nazwa ta używana była odkąd pamiętam i tu zbliżone działanie – szybki wykup domeny – i głoszenie wszem że to jego i wszystkim wara od tej nazwy , następny przykład to Biuro Promocji Euroregionu Nysa istnieje coś co się nazywa Euroregion Nysa , znak graficzny także z trzech elementów – czy i w tym wypadku napisze że wara każdemu od nazwy Euroregionu Nysa ?

Szkoda że socjalny nie napisał, że sprawa ta została kilkukrotnie zgłaszana na KPP Zgorzelec i odpowiedzi absolutnie żadnej nie było. Może to dlatego, że Burmistrz Gronicz ma gdzieś markę Europamiasto Zgorzelec/Görlitz. A może sprawa została celowo zamieciona pod dywanik aby światła dziennego nie ujrzał fakt, iż na promocję miasta pod tą marką Zgorzelec wydał ok 40 mln. zł..... Burmistrz zlewa Europamiasto bo on buduje halę... fajnie, ja buduję Europamiasto 8)
Podkreślam jeszcze raz fakt, iż sprawa została zgłoszona na KPP Zgorzelec kilka miesięcy temu i cisza - to potwierdza moją teorię - sprawa jest niewygodna dla Gronicza i została zamieciona pod dywanik.



socjalny pisze:
Pan Wojtek lubuje się także w działalności artystycznej , polegającej na różnym montażu zdjęć kogoś wkleić kogoś upokorzyć – rozumiem że jest to forma jego walki , robi to bo to mała szkodliwość społeczna i wie że nie zostanie za to ukarany – ale weźmy na przykład zdjęcie naszego Burmistrza / nigdy nie skazanego w przeciwieństwie do Pana dziennikarza/ - zdjęcie Burmistrza a jednocześnie ojca kilkuletniej dziewczynki która patrzy na zdjęcie ojca w kajdankach , weźmy jej koleżanki i kolegów z przedszkola , które się zapytały dlaczego twojego tatusia zamknęli i czy jest bandytą – jak wytłumaczymy im że to tylko / no właśnie co ?

A Pan Gronicz także nie ma skrupułów jeśli chodzi o wykorzystanie dzieci - gdy przychodzą wybory to facet na wszelkie sposoby próbuje się lansować. Wykorzystuje wizerunek bezbronnych, nieświadomych i biednych dzieci z Gawrosza do budowania swego obleśnego POlitycznego wizerunku. Jaka jest różnica pomiędzy wykorzystywaniem dziecka do kontaktów seksualnych a wykorzystywaniem dziecka do politycznych zagrywek i budowania fałszywego, kłamliwego image?? Jaka jest różnica pomiędzy "pedofilem" a "politycznym pedofilem" - dla mnie żadna, ścierwo to ścierwo, jedno i drugie trzeba tępić :smt068
Wydaje mi się, że takie zagrywki to duża szkodliwość społeczna bo Pan Gronicz po prostu propaguje polityczną patologię. Ciekawe czy chociaż przez chwilę pomyślał on o tych dzieciach, czy może on myśli tylko o hajsie... :smt021

Jeśli już jesteśmy przy wyborach i obecnym Burmistrzu to przypomnijmy jak w czasie ciszy wyborczej Rafał Gronicz kasował ze swojego profilu na Facebook.com niewygodne treści. Gdyby tak zrobił ktokolwiek inny to na pewno spotkałby się z surowym wyrokiem, Burmistrz Gronicz jest z PO, on jest POnad prawem :smt021 Ponadto dokonałem w tamtym czasie kilku zgłoszeń na KPP Zgorzelec o naruszeniu ciszy wyborczej przez Rafała Gronicza i oczywiście odpowiedzi brak.... bo po co ścigać bandytów....


Idąc dalej...
Ciekawe co Pan Mirosław Wróblewski (bliski współpracownik Gronicza) chciał osiągnąć gdy wstawiał moje zdjęcie na billboardy z napisem 'UWAGA PEDOFIL'. Są świadkowie jak Burmistrz Gronicz prowokował mnie głupimi minami na sesji rady miasta w dniu 28.07.2012r. a Kuszaj (Radaktor Naczelny ZINFO) z drugiego końca sali robił mi fotki. Jedna z tych fotek, przedstawiająca mnie fotografującego Gronicza zawisła na billboard'ach.
Janusz Pawul także cykał mi fotki na tej sesji - może robił to dlatego, że o nim także pisałem na swojej stronie. Ale co w tym złego, że piszę o tym, że jakaś dziennikarzyna dostała stołek w MDK w zamian za polityczną poprawność - szkoda tylko, że ktoś zapomniał o procedurze rekrutacji.


Czy to aby przypadkiem nie była ustawka Pawula, ZINFO i Burmistrza Gronicza, która miała na celu zniszczenie mojej osoby???


:smt027

socjalny, enzo i kilku innych to forumowe trolle, podobnie jak konto smoluch, z którego w czasie wyborów korzystali kolesie z PO. ciekawe co o tych kontach powiedzą nam Alex albo moderator YELLO_35 - poczekajmy na opinię guru bo ktoś sobie pozakładał konta aby w dalszym ciągu mnie pomawiać... ciekawe kto to może być.... :lol:


P.S. Jeśli socjalny chce więcej to z największą przyjemnością mogę udostępnić korespondencję z Mirosławem Wróblewskim z lat 2007-09, z której wynika dużo różnych trików na mieniu Zgorzelca.... Ciekawe co Burmistrz Gronicz będzie miał do powiedzenia w tych kwestiach? :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2012, 16:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:30
Posty: 16
wizjoner pisze:
Może nie chodzi o nieprawdę ale o niedomówienia, które diametralnie zmieniają znaczenie faktów, o których on pisze... 8)



Po tym przestałam czytać - dla mnie sprawa jasna - napisali o Tobie prawdę. Szukasz manipulacji, bo myślisz, że ludzie w Zgorzelcu to matoły, a tak nie jest. Tanie chwyty zostaw sobie w domu, nam z tym gó**em nie wchodź - nikt go już nie chce.

Najlepsze to argumenty, że ktoś też tak zrobił. Hitler zabijał ludzi - ty tez będziezsz, bo już ktoś tak zrobił?

Jesteś żenującym dzieciakiem, któremu zamarzyło się zostanie burmistrzem - tak to wygląda, spójrzmy prawdzie w oczy - nikt, kto ma odrobinę rozumu nie zagłosuje na takiego oszołoma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 6:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Manipulacja jest wtedy gdy Gronicz ze swojego konta kasuje niewygodne treści w czasie ciszy wyborczej.

A Ty kiedy założyłaś sobie to konto? 1 października, 10 postów... a ja twierdze, że jesteś lemingiem, który dalej próbuje coś zakombinować... :smt021

To ja Ci coś powiem w tajemnicy, tylko nie mów tego innym lemingom ;-)
To co Ty nazywasz moją "manipulacją" wcale nie jest manipulacją tylko punktowaniem przestępstw... na to są paragrafy :smt033

Obrazek

Widzisz analogię?

:smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 6:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Miałem kiedyś sąsiada, straszny pieniacz, z każdym się sądził, łatwo wydawał wyroki, miał wyraźną manie prześladowczą, ale społecznik. Wiesz wizjonerze ... szybko umarł, naturalnie lecz przedwcześnie, chyba nie wytrzymał napięcia. Przepowiadam Ci przyszłość: takie nastawienie zabija. Wyjdź na spacer, głęboko oddychaj, nie pal zbyt dużo zioła bo zabija serotoninę, doszukaj sie czegoś pozytywnego, miłego, ładnego. Może się zakochaj, kup kota lub chomika. Zrób coś zanim będzie za późno. :smt075


Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 8:15 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 7:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
wizjoner pisze:
A Ty kiedy założyłaś sobie to konto? 1 października, 10 postów... a ja twierdze, że jesteś lemingiem, który dalej próbuje coś zakombinować...


To daje andromeda, mniej wiecej 10 postow na miesiac a Ty?

Rejestracja: 3 paź 2009, o 11:03
Posty: 103

To daje 103 posty na mniej wiecej 37 miesiecy czyli: 2,8 ma miesiac.

I kto tu jest "lemingiem"? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 8:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
szybko umarł

Mną się nie martw ;)

yARO_81 pisze:
To daje 103 posty na mniej wiecej 37 miesiecy czyli: 2,8 ma miesiac.

I kto tu jest "lemingiem"? ]:->

Bo YELLO blokował to konto :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 8:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lis 2012, 12:19
Posty: 5
Wojtku , w świetle tego co napisałeś faktycznie muszę ciebie przeprosić i przepraszam, bo nie zdawałem sobie z tego sprawy że działałeś na czyjeś polecenie i że ktoś jest z tyłu za twoimi działaniami .

Rozumiem że ty rozumiesz że osoba która kradnie na czyjes polecenie nie jest złodziejem ?
Rozumiem że ty rozumiesz że biorąc sobie ,, ziomala'' zdjęcie z intenetu bez jego zgody to nie jest złodziejstwo?
Rozumiem że ty rozumiesz że użuwając loga europamiasta jest OK ?pomimo że ktoś inny to wymysli a ty dokonaeś drobnych korekt :).

Wojtku bardzo dobrze że chcesz wypunktować czyjeś wpadki :) , a ja punktuje twoje , ten wpis ma pokazać czytelnikom że jeśli chcesz zostać ,, moralnością '' miasta i zabierasz się do jedzenia to niestety wypadałoby swoje ręce dobrze wymyć i odkaźić przed tą operacją .

W.K vel Gruda niestety nie może brać udziału w wyborach na radnego i burmistrza nie z powodu braku jego ambicji / w co nikt z nas chyba nie wątpi/ a z prostego powodu że ,, prawdopodobnie '' :) jest umieszczony w CENTRALNYM REJESTRZE SKAZANYCH - co uniemożliwia mu udział w życiu publicznym.

Jeśli maż żal do osób które nie dały ci zarobić to proszę załuż sobie nowy wątek .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 9:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
socjalny pisze:
Rozumiem że ty rozumiesz że użuwając loga europamiasta jest OK ?pomimo że ktoś inny to wymysli a ty dokonaeś drobnych korekt :).

Rozumiem, że gdy Urząd Miasta wykorzystał logo SHELL'a w przypinkach wyprodukowanych na Jakuby to także było złodziejstwo 8) Oni nie dokonali żadnych (nawet drobnych) przeróbek, czyli nasi urzędnicy kradną :smt021

Jeśli chodzi o logo Europamiasta to w 100% sam je zmontowałem - to że inspirowałem się tym co było kiedyś to widać doskonale i nie będę zaprzeczać. To, że ktoś się czymś inspiruje wcale nie oznacza, że kradnie ;)


Mirosław W. z którym współpracuje Burmistrz Gronicz także jest umieszczony w CENTRALNYM REJESTRZE SKAZANYCH - co uniemożliwia mu udział w życiu publicznym ale za to Burmistrz Gronicz umożliwił temu człowiekowi zarządzanie mieniem publicznym naszego miasta... :smt075
Wychodzi na to, że bandyci rządzą Zgorzelcem i wszystko jest OK :lol:


Idąc dalej...
Obrazek
Czy nie jest marzeniem każdego pracownika administracji samorządowej, aby to jego własna żona kontrolowała jakość jego pracy i dokonywała jej oceny na sesjach Rady Miasta???
Oceny, która jak do tej pory (w przypadku wiceburmistrza), jest bardzo wysoka…
http://www.europamiasto.pl/pl/artykuly/ ... -nepotyzmu


socjalny pisze:
Jeśli maż żal
maż żal ?? idź do szkoły lemingu, widzę żeś "prawdopodobnie" z Gruchy się zerwał, Ciebie i Twe Stowarzyszenie także rozliczę :smt021 ...sorry ale styl pisania zdradza człowieka :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 10:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Wojtek - Ty naprawdę nie wiesz skąd się wzięła pani Baranowska w Radzie? I naprawdę nie znasz znaczenia słowa "nepotyzm"? I to większość z nas do szkoły wysyłasz????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 10:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
A skąd się wzięła w komisji?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 11:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest Pedagogiem (przez duże P) z wieloletnim stażem, kochanym przez swoich ucznóiw i szanowanym przez ich rodziców. Uważasz, że bardziej się nadawała do Komisji ds. komunalnych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 12:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Uważam, że nie jest w interesie publicznym aby ona kontrolowała pracę swojego męża, chyba że w łóżku :lol:

Waldemar Woźniak także jest Pedagogiem (przez duże P) z wieloletnim stażem, kochanym przez swoich uczniów i szanowanym przez ich rodziców i dodatkowo bardzo prężnie działa w PCK :grin: ....i nie jest żoną Baranowskiego 8)

Z jakiej paki Baranowska na siłę miałaby być w jakiejkolwiek komisji? ...bo Baranowski albo kolesie z PO tak chcą?? :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:32
Posty: 23
ale chcesz w ten sposób powiedziec, że w imię wyzszego dobra mamy rezygnowac z dobrych fachowców, tylko dlatego że czlonkowie ich rodzin zostali wybrani w wyborach demokratycznych? Jesteś niedorozwinięty, czy po prostu tępy?

jak już było wczesniej - Hitler mordował ludzi - może też zacznij (analogia do ktoś robi podobnie (złe rzeczy) więc ja tez mogę)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2012, 23:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 10:03
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
enzo pisze:
Jesteś niedorozwinięty, czy po prostu tępy?

Komuś tutaj emocje za bardzo na główkę padły... :smt021
Gościu wyluzuj, zapal sobie :smt033



Nie przeszkadza mi, że ona jest wybrana w wyborach demokratycznych do Rady Miasta.
Przeszkadza mi, że jest przewodniczącą komisji ds. edukacji i kontroluje męża, hmm... no właśnie jak? patrzy na niego przez pryzmat potomstwa? a może przez pryzmat małżeństwa? a może u podstaw jej paczania na jego pracę leży sex? :smt044

Skoro jesteś taki rozgarnięty i obeznany w tematyce wyborów demokratycznych to może powiesz nam, który mieszkaniec na swojej karcie do głosowania miał opcję wyboru przewodniczącego komisji ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu?

edukacja jakoś ujdzie...
kultura poszła w las...
młodzieżą manipulują jak chcą...
a jedyny słuszny sport to koszykówka bo tam Kozłowki zasiada - koleś z PO...

:smt027

[edit]
...a co do Hitlera, to do szerzenia antysemityzmu wykorzystywał on PR - socjologia + psychologia + marketing - jednym słowem propaganda. Miliony istnień przypłaciły tą "zabawę" życiem. Burmistrz Gronicz też PRacuje bawiąc się PR'em za nasze pieniądze, a jeśli kłamię to niech nasz wodzu do sądu czym prędzej zmyka... :lol: 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2012, 7:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
jak na dziennikarza ponoć tak siebie nazywasz za łatwo szargasz ludzi i szastasz słowami PR GRonicza niczym innym jest niż twój PR bo jak nazwać to co teraz uprawiasz na forum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..