Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2014, 20:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Miejscowy123 pisze:
Chciałbym się podzielić z wami historią, która miała miejsce w sobotę 13.01.20140r


13.01.2014 to był poniedziałek :)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2014, 23:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Miejscowy123 pisze:
Dziś byłem u komendanta opowiadając jak niekompetentny dyżurny mnie odprawiał z kwitkiem


Pewnie strażnik dostanie najwyższą karę nałożoną przez komendanta kolegę- upomnienie :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2014, 15:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 sty 2014, 20:06
Posty: 4
Marcopollo pisze:
Miejscowy123 pisze:
Dziś byłem u komendanta opowiadając jak niekompetentny dyżurny mnie odprawiał z kwitkiem


Pewnie strażnik dostanie najwyższą karę nałożoną przez komendanta kolegę- upomnienie :smt033



Jak mnie poinformował komendant SM pracownik otrzymał upomnienie. Ciekawe czy równie pobłażliwie traktują obywateli za wykroczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2014, 9:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Mam podobne doswiadczenia. Kiedys ok. polnocy odwozilem znajomego do domu i zauwazylismy lezacego na chodniku. Poniewaz zaczal padac snieg, a temperatura byla bliska zeru zadzwonilem na 112, tym bardziej ze 'gosc' nie reagowal. Przyjechali panowie z KPP, a zaraz po nich karetka. Delikwent okazal sie znanym im 'narciarzem'. Panowie z KPP zachowywali sie normalnie, natomiast zdziwilo mnie podejscie ratownika medycznego, ktory wprost stwierdzil "ze niepotrzebnie dzwonilismy bo to cpun". Nie ukrywam, ale wkur...o mnie to, tym bardziej, ze uslyszalem je nie od 'znieczulonego' policjanta, tylko od jego mac ratownika. Pewnie przerwalem mu bajere z jakas pielegniareczka - lub pielegniarzem. Teraz to wszedzie pedaly sie chowaja :smt028
Tak niestety odstraszaja ludzi od checi niesienia pomocy.

Kazdemu sie moze zdarzyc mocno przesadzic z alkoholem, kiedy dykcja nie pozwala na zamowienie taxi, a w drodze powrotnej tropiac dzikie weze, grawitacja potrafi niezle namieszac. Po takich 3 spotkaniach i namietnych calusach z chodnikiem, nikt nie bedzie wygladal jakby szedl do kosciola odpicowany na niedzielna msze. Zreszta co to za roznica czy cpun czy przypadkowy imprezowicz.

cortland pisze:
co to za buda w awatarze?
Cessna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2014, 22:03 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wątek oczyszczono - cd. - TUTAJ

YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 10:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś o 10.30 jadę ul. Daszyńskiego na wysokości Staromiejskiej stoi auto SM, w środku aż dwóch strażników, jeden śpi, a drugi pilnuje fotoradaru :smt075
I na to idą moje podatki, aby strażnik miejski mógł się wyspać w pracy? i po jaki grzyb dwóch do obsługi fotoradaru?

Tak przy okazji zbliżających się wyborów, ktoś mógłby się postarać o referendum o likwidacji SM. Pewnie by zyskał w oczach wyborców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 15:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Marcopollo pisze:
Dziś o 10.30 jadę ul. Daszyńskiego na wysokości Staromiejskiej stoi auto SM, w środku aż dwóch strażników, jeden śpi, a drugi pilnuje fotoradaru :smt075
I na to idą moje podatki, aby strażnik miejski mógł się wyspać w pracy? i po jaki grzyb dwóch do obsługi fotoradaru?


bo nie ma tyle samochodów na stanie :grin: żeby pracowali pojedynczo :smt003
a silnik im pracował?? pytam pod kątem czy choć ciepło mają w pracy :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 17:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
a silnik im pracował?? pytam pod kątem czy choć ciepło mają w pracy :smt003


Pewnie pracował, ten śpiący był mocno rozpięty, zresztą jak by miał pracować jak w firmie pizga. Za swoje nie tankuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 20:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Marcopollo pisze:
roman77 pisze:
a silnik im pracował?? pytam pod kątem czy choć ciepło mają w pracy :smt003


Pewnie pracował, ten śpiący był mocno rozpięty, zresztą jak by miał pracować jak w firmie pizga. Za swoje nie tankuje.


no ma to znaczenie bo nie było to jedyne podłoże tego pytania :smt003 bo skoro nas straszą mandatami za odśnieżanie uruchomionego auta bo ..... to czy oni są lepsi? żeby prawo ich nie dotyczyło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 21:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
bo skoro nas straszą mandatami za odśnieżanie uruchomionego auta bo ..... to czy oni są lepsi? żeby prawo ich nie dotyczyło?


Niby tak, ale nie słyszałem aby u nas ludzie dostawali mandaty akurat za to.
Bo niby jak śpiący strażnik ma mandaty wypisywać? :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 22:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
roman77 pisze:
bo skoro nas straszą mandatami za odśnieżanie uruchomionego auta bo ..... to czy oni są lepsi? żeby prawo ich nie dotyczyło?


Skoro już o tym mowa...
Przepis mówi o tym, że silnik auta na postoju nie może pracować powyżej 1 minuty. Skoro tak to pod samym UM i siedzibą Straży Miejskiej codziennie dochodzi do łamania tego przepisu - auta stojące na Domańskiego niekiedy na zielone światło czekają ponad 90 sekund :smt028
Ja osobiście gdy tam podjeżdżam zaraz po zmianie świateł gaszę silnik - jako dobry obywatel oczywiście :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 22:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Przepis mówi o tym, że silnik auta na postoju nie może pracować powyżej 1 minuty. Skoro tak to pod samym UM i siedzibą Straży Miejskiej codziennie dochodzi do łamania tego przepisu - auta stojące na Domańskiego niekiedy na zielone światło czekają ponad 90 sekund


Pod warunkiem, że nie stoisz na światłach, tak mówi przepis :D

YELLO_35 pisze:
Ja osobiście gdy tam podjeżdżam zaraz po zmianie świateł gaszę silnik


:smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2014, 22:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
Pod warunkiem, że nie stoisz na światłach, tak mówi przepis


Ano widzisz - nie wiedziałem :|
Ale moje poczucie ekologii nie pozwala mi na to żeby silnik tak długo jałowo pracował :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2014, 13:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Straże gminne stracą możliwość używania fotoradarów. To wszystko zapisy projektu ustawy, która w tym tygodniu ma trafić do Sejmu.


Zmiany które cieszą:) Oby....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2014, 17:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
Gero pisze:
Teraz to wszedzie pedaly sie chowaja

przestań Gero bo ktoś dobierze się po tym tekście i Tobie do czterech liter... :smt033
pozdrawiam PT...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..