Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 cze 2013, 6:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
andreas pisze:
Na Kościuszki zaraz za wyjazdem z Norwida w stronę miasta też dziś znak o fotoradarze montowali. Pomysł na fotoradar niezbyt mądry, bo za 200m są światła, które działają bardzo często i można bezpiecznie przejść przez jezdnię.


Przecież wszyscy wiedzą, że SM nie zależy na bezpieczeństwie tylko na zapchaniu dziury w budżecie miasta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2013, 9:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejny znak o możliwym fotoradarze pojawił się na Powstańców Śląskich. Dziura w budżecie miasta zaczyna Groniczowi chyba coraz bardziej przeszkadzać. Powinniśmy pogonić tę cholerną SM w cztery strony świata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2013, 9:20 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
To ja proponuje proste i zarazem złośliwe działanie. Zacznijmy jeździć zgodnie z przepisami drogowymi i SM może nam skoczyć na kant... Proste nie. No ale lepiej pierd... że SM to czy tamto. Mam ich w D i jeżdżę przepisowo. :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2013, 9:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Obowiązki SM nie kończą się na pomiarze prędkości. To Straż Miejska, a nie Straż Radarowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2013, 9:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
To ja proponuje proste i zarazem złośliwe działanie. Zacznijmy jeździć zgodnie z przepisami drogowymi ............ Mam ich w D i jeżdżę przepisowo. :smt033


Rzadko się z Tobą zgadzam, ale w tym przypadku pełna zgodność :smt003

gobo007 pisze:
Kolejny znak o możliwym fotoradarze pojawił się na Powstańców Śląskich. Dziura w budżecie miasta zaczyna Groniczowi chyba coraz bardziej przeszkadzać. Powinniśmy pogonić tę cholerną SM w cztery strony świata.


Służba może nie działa najlepiej. Zaczęli by się starać gdyby ich zrestrukturyzować, mianowicie odciąć od UM. A tak to burmistrz określa zadania do wykonania, znaczy się walkę o kasę dla miasta.
Monitoring to również ściema. Zawsze śmiałem się z ustawienia kamery przy ul. Wolności tuż przy drzewie co powoduje duży martwy punkt i niewidoczny parking przy ul. Partyzantów. Po drugiej stronie ulicy wiekla reklama która zasłania cały skwer im. ks. Popiełuszki. Ale widocznie SM to nie przeszkadza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2013, 19:27 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jechałem dziś Kościuszki , nowe znaki widziałem i pomyślałem wtedy dokładnie tak samo :

Dr. Dre pisze:
Zacznijmy jeździć zgodnie z przepisami drogowymi i SM może nam skoczyć na kant... Proste nie. No ale lepiej pierd... że SM to czy tamto. Mam ich w D i jeżdżę przepisowo.


Właściwie to mi w ogóle te znaki nie przeszkadzają , a tym bardziej nie powodują , że ewentualne nerwy wyładowuję na SM :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2013, 21:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 maja 2013, 12:07
Posty: 2
A ja jestem za tym, żeby to straż miejska, a nie policja zajęła się akcją nie parkuj jak łoś. Dzięki temu nie będą mieli czasu an pierdoły. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2013, 10:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 maja 2013, 13:08
Posty: 23
Lokalizacja: Zgorzelec
Steffan pisze:
A ja jestem za tym, żeby to straż miejska, a nie policja zajęła się akcją nie parkuj jak łoś. Dzięki temu nie będą mieli czasu an pierdoły. ]:->

Nic nie robią, bo na niczym się nie znają, więc do akcji się nie przyłączą. :smt021 :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2013, 16:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Nie sądziłem że to napiszę na tym forum ale po raz pierwszy dzięki niefrasobliwości straży miejskiej pochwalę Policję. Sprawa może nie jest najwyższej rangi państwowej. Mianowicie chodzi o narkomanów grzebiących w dwóch śmietnikach przy ulicy Kościuszki. Jeden z nich siedział w środku śmietnika i wyrzucał wszystko na trawnik, a drugi sobie przebierał i wybierał to co najbardziej im potrzebne. Nie chcąc być nadgorliwym dzwonię do straży miejskiej aby podjechali i zrobili z nimi porządek gdyż nie chciałbym aby u mnie przed klatką były wysypane śmiecie i do tego śmierdziało. Odbiera jakiś strażnik więc zgłaszam co widzę i proszę o interwencję. Po chwili namysłu słyszę iż nie ma obecnie żadnych patroli i nie mogą nic zrobić, informują abym zadzwonił na 997 i zgłosił sprawę Policji. Rozłączyłem się i roześmiałem ale po chwili już byłem wkurzony. Natychmiast zadzwoniłem na 997 zgłosić to samo. Nie minęły 3-4 minuty , na miejsce zgłoszenia podjechał patrol i zajął się sprawą. Akcja była szybka i skuteczna. Narciarze szybko zaczęli sprzątać. Po tym wszystkim ponownie obudziła się we mnie chęć likwidacji tych śmiesznych strażników. Śmiem twierdzić iż nie mając czasu reagować na zglłoszenia które tak naprawdę do nich należą, zapewne stoją gdzieś z fotoradarem i wrzucają kasę do miejskiej kasy................Niech mi tylko przyjdzie chociaż jedno zdjęcia od nich na bank powołam się na tą sytuację i jeszcze na kilka innych..........niech mnie pocaułą prosto w dupę........ale z mojego portfela nie będę finansował ich bezużytecznej pracy........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2013, 17:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
nie ma obecnie żadnych patroli i nie mogą nic zrobić, informują abym zadzwonił na 997 i zgłosił sprawę Policji


Wczoraj miałem z nimi dokładnie tak samo :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2013, 19:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Jestem też za likwidacją straży miejskiej - można zrobić referendum mieszkańców Zgorzelca. Jeżeli ktoś potrafi tylko fotoradar obsługiwać i karać staruszki za psie kupy to na co nam takie "ustrojstwo".
Uwaga tam gdzie zlikwidowano straż miejską czy gminną przestępczość nie wzrosła a mieszkańcy są zadowoleni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2013, 20:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem - widziałem ten syf! Cały trawnik był usiany śmieciami, a oni zajmowali się jakąś komodą/biurkiem i wyciągali z nich papiery rozrzucając je dookoła. Jechałem autem i zza szyby ten syf był też widoczny. Miało to miejsce w okolicy agencji ubezpieczeniowej naprzeciw Kaczmarka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2013, 14:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:
Jestem też za likwidacją straży miejskiej - można zrobić referendum mieszkańców



Tylko chętnego brakuje do zbierania podpisów, a i to nie oznacz , w przypadku zebrania wystarczajacej liczby głosów, że referendum się odbędzie. Ale ciekawe jakby władza nasza zareagowała na deklarwcje większości za referendum w sprawie odwolania SM.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2013, 14:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2013, 14:43
Posty: 1
czytam i widzę że większość jest za likwidacją SM. Większość co jest za to Ci którzy dostali mandat za picie czy parkowanie :grin: Jestem za tym żeby SM BYŁO bo są to funkcjonariusze którzy pomogą a kiedy trzeba wlepią zasłużony mandat. Jest jadna wada że SM ma za małe uprawnienia :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2013, 17:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
szczery pisze:
czytam i widzę że większość jest za likwidacją SM. Większość co jest za to Ci którzy dostali mandat za picie czy parkowanie :grin: Jestem za tym żeby SM BYŁO bo są to funkcjonariusze którzy pomogą a kiedy trzeba wlepią zasłużony mandat. Jest jadna wada że SM ma za małe uprawnienia :cry:


ja nie mam nic przeciw SM,tylko niech odbiorą im fotoradar, a zajmą się faktycznym pilnowaniem porządku (jak najbardziej zrobić porządek z parkowaniem )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..