Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11 sty 2013, 15:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Temat wydaje mi się być ciekawy, bo to co obserwuję od jakiegoś czasu właśnie do takich przemyśleń mnie skłania. Napisałem w tym temacie komentarz do tematu WOŚP na głównej, ale admin go nie zaakceptował. Otóż wydaje mi się, że ktoś ma interes w tym aby za wszelką cenę zmusić mieszkańców do odwiedzania CHR Plaza. Od jakiegoś czasu nigdzie nie organizuje się imprez rozrywkowych jak tylko w Plazie. Czyżby napędzanie klientów do Plazy leżało w czyimś interesie? Ja wiem, że BM ma z Plazy blisko do domu, ale dlaczego nie WOŚP w MDK? Tam odbywał się od lat, tam było blisko z miasta, tam jest obiekt miejski a nie jak Plaza prywatny. O co kaman? Kto ma w tym interes? A może by tak jakieś służby powołać albo chociaż komisję? I jak ma się zorganizować odpalenie symbolicznego światełka do nieba, na parkingu pomiędzy samochodami? Ciekawe kto beknie za ewentualne szkody?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2013, 16:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewnie chodzi o to, że to Plaza wychodzi z takimi inicjatywami - i dobrze, bo w tym mieście już zupełnie nic by się nie działo. Ja na nich nie bywam, bo to nie moje klimaty ale trzeba przyznać, że ciągle coś się tam dzieje. Dyrekcja MDK popadła natomiast w samozachwyt i uważa najwidoczniej, że mieszkańcom wystarczy kilka wystaw w roku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2013, 20:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Wg mnie korzyść jest obopólna - MDK opłacany z naszych podatków (osobiście nie lubię tego banału :smt028 ) nie generuje kosztów obsługi imprezy - a Plaza ma reklamę i ruch w interesie.
Poza tym warunki w Plazie sa nieporównywalnie lepsze niż w MDK-u - choćby temperatura wewnątrz 8)

Jan.Leszek pisze:
Czyżby napędzanie klientów do Plazy leżało w czyimś interesie?

Wg mnie nas wszystkich :smt020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2013, 15:44 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Jan.Leszek pisze:
Od jakiegoś czasu nigdzie nie organizuje się imprez rozrywkowych jak tylko w Plazie.
Widać od razu jak uczestniczysz w życiu rozrywkowym jak i kulturalnym Zgorzelca. Niestety to tylko udowadnia że co by sie nie działo to mieszkańcy tego grajdołka zawsze będzą gadać że "nic się nie dzieje". Cóż trzeba z takimi żyć, bo nie jestem zwolennikiem wspomagania ewolucji poprzez eliminację.
Co do Plazy i WOŚP'u w niej, to powiem Ci Yello tak: Cały sukces WOŚP i ogólnopolski zasięg był wynikiem bezinteresowności i bez komercji to się odbywało. WOŚP się kończy na własne życzenie. Takie mamy czasy, że zorganizowanie imprezy jest drogie i nie widzę sensu wydawania pieniędzy publicznych na zbiórki pieniędzy, w dodatku za pośrednictwem jakichś fundacji. To nie ma sensu. Wolę aby miasto bez pośredników wsparło np. szpital powiatowy kupując to czy owo, niż wydawało pieniądze na organizację zbiórki na ten sam cel. Coś mi się wydaje że WOŚP przejdzie do tradycji i będzie czymś na podobieństwo amerykańskich "Walentynek". ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2013, 20:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
...powiem Ci Yello tak...

Jestem Ci wdzięczny ale mnie nie trzeba uświadamiać - tym bardziej , że nie to jest tematem wątku ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2013, 9:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2012, 10:32
Posty: 23
Matko - czy my na serio rozmawiamy o tym, że ŹLE jest bo coś się dzieje? że są imprezy i warunki do ich organizacji? Przecież za dobrą imprezę w MDK też trzeba będzie zapłacić...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..