Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2013, 18:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Dr.Skacz pisze:
fotka wozu Fenixa, zatoczka autobusowa przy ulicy Kościuszki


Na układy nie ma rady :( Nic tu nie poradzisz. Feniks jest feniks i basta!
Jakiś czas temu widziałem jak ich pojazd wyprzedzał auta stojące przed przejazdem kolejowym, jadąc po chodniku!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2013, 19:28 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
To postaraj się w miarę możliwości udokumentować ich zachowanie. Policja z chęcią wystawia mandaty ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2013, 20:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2013, 0:23
Posty: 5
No z tego co już gdzieś kiedyś ktoś pisał (zostało usunięte) to wychodziło na to, że oni chronią PKSu więc chyba mogą wjeżdżać na PKS i na zatoczki, które do PKSu należą... Chociaż ja się na tym nie znam.

Dr.Skaczy Ty to widzę jakiś zaangażowany i rozeznany w temacie... Marta, Leszek? Skąd Ty ich znasz?
No i to, że niedługo o nich będzie słychać... Czyżby planowali jakąś grubą akcję na skalę powiatową :-D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2013, 22:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Kolego nie znasz się to się nie wypowiadaj na tematy Ci obce. Mogą nawet ochraniać papieża, to nie ma ŻADNEGO znaczenia przy tym, gdzie zaparkowali. To nie jest własność PKS'u, nie jest to ich zajezdnia, więc obowiązuje ich takie samo prawo jak innych uczestników ruchu drogowego. Jak widać na załączonym obrazku prawo to złamali ;)
Co do mojej wiedzy. Wiem więcej niż Ci się wydaje, ale mówię mniej niż powinieneś wiedzieć :smt063


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 7:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr.Skacz pisze:
To postaraj się w miarę możliwości udokumentować ich zachowanie. Policja z chęcią wystawia mandaty ]:->


Twoje zaangażowanie jest bardzo dziwne. Straszne jest to, że tak bardzo chcesz zgnoić jakąś firmę i doprowadzić do upadku. Ja na pewno nie pomogę ci w tym.
Życzę ci abyś został sam na polu Twojej bitwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 9:15 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Moje zaangażowanie jest podyktowane znaną w naszym mieście personą, która jest blisko spokrewniona z Fenixem, przez to ta firma jest z nią tożsama. Poza tym ja nie nawołuję do niszczenia im aut, czy opluwania jak idą ulicą, a jedynie do grzecznego dokumentowania ich przewinień odnośnie praworządności, na straży której stoją, prawda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 11:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Śmiem twierdzić iż twoje uprzedzenia w stosunku co do firmy FENIX są spowodowane co najmniej odchyłami od norm społecznych adekwatnymi do skwitowania w ten sposób iż posiadasz zaburzenia o podłożu psychicznym co wiąże się z tym, że konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty tzn: Psychiatry bądź Psychoterapeuty, który to wyleczy twoją osobę od uprzedzeń co do służb mundurowych jak i do samego FENIXA :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 11:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Ale tym nie miej tak samo można robić zdjęcia źle zaparkowanych aut osobom cywilnym jak i innym służbom mundurowym których to obowiązuje takie same prawo jak każdego innego z osobna człowieka więc weź aparat i idź porób zdjęcia radiowozom policyjnym , autom z gazowni bo mają koguty na dachu, straży pożarnej a przy tym straży miejskiej etc etc... powodzenia w robieniu kariery fotoreportera czy jak to można inaczej nazwać miej kulturalnie ale do twojego poziomu Dr.Skecz czy jak ty się tam śmiesznie zwiesz nie będę się zniżać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 11:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
A jakby tak odejść od doszukiwania się drugiego dna i obrażania Dr.Skacza ?
Bo jak pójdzie tak dalej to userzy mogą dojść do wniosku , że to On jest zły , a wspomniana grupa z kogutami na dachu nie popełnia absolutnie żadnych błędów :smt021 :roll:

Swoją drogą dziwny atak nowych userów :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 12:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tez jestem do nich uprzedzony bo mam powody. M.in. jak w parku musialem uciekac na trawe z wozkiem bo "swieta krowa" pan F. jechal alejka i nie mial zamiaru nas przepuscic nawet jak to mu sugerowalem.

Dno i 5m mulu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 12:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Święta czy nie święta moim zdaniem jest bezsensowne ubliżanie osobom publicznym do niczego to nie doprowadzi :D A czytając te wszystkie posty na forum moja osoba tylko płakała ze śmiechu i z zażenowania, że ludzie potrafią być tak głupi ( nie chce obrażać tutaj nikogo ale są wyjątki )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 12:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Ja uprzedzeń co do czerwonych aut z kogutami na dachu nie posiadam są bo są i tyle nawet na to nie zwracam uwagi :) Tak samo jak policja są bo są :) ludzie miejcie to gdzieś i tyle nie produkujcie się na darmo. :) bezsens

PS: już domniemam jaka będzie teraz nagonka na moje posty umieszczone na forum jak i na moja osobę gdyż wypowiadając się na tym forum moja osoba spotka się z nie lada krytyka na wyżej wymienionym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
Witam wszystkich -popierających i nie popierających „czerwone auta”
Od dawna śledzę temat GRTF ,znam go bardzo dobrze ponieważ miałem do czynienia z pseudo komandosem F. i jego firmą
Dr Skacz pisze prawdę, a prawda niektórych boli !
- nie chodzi o zazdrość konkurencji czy bezmyślne obrażanie kogokolwiek –chodzi o to aby ludzie dowiedzieli się prawdy o panu F.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 maja 2013, 7:49
Posty: 11
Nie wiem co pięć i jakoś osoby z tej firmy mnie nie interesują a tym nie miej jakiś tam pan F. Którego nie znam ale nie przypisujcie łatki, że ta firma jest aż tak zła i be. Oczernić jest kogoś bardzo łatwo ale gdyby ktoś was zaczął oczerniać to ciekawe jak wy byście się zachowywali. Nie rozumiem Polskiej mentalności naprawdę czasami aż wstyd jest za rodaków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2013, 13:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Uważam, że przez swoje burackie zachowanie firma ta sama naraziła się na krytykę i teraz już nic, ani nikt tego nie odkręci - to, co ma do przekazania Dr.Skacz to już jego sprawa i ma do tego prawo, oczywiście pod warunkiem, że nie łamie prawa - fakt jest faktem, że zachowują się jak święte krowy i te "próby" wystawiania mandatów, o których ktoś tu wcześniej pisał ... to nie działa na ich korzyść 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..