Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 8:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 maja 2013, 19:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
wiem - prowadził szkolenie z zakresu taktycznego wykorzystania wielbłądów... :smt079


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2013, 19:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
Kurcze przepraszam wszystkiego wielbłądy - poniosło mnie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2013, 15:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2013, 0:23
Posty: 5
gobo007 pisze:
Ochrona poza obiektami chronionymi przez siebie i takimi też imprezami może nam brzydko mówiąc skoczyć


Proszę o czytanie ze zrozumieniem, ponieważ nigdzie w mojej wypowiedzi nie padło słowo, że mają prawo legitymować poza obiektami chronionymi.


Panie komandos nie trzeba mnie uświadamiać.

komandos pisze:
główny komandos od czerwonych aut jest oszustem czy to się komuś podoba czy nie


Pan znowu rzuca oskarżeniami na prawo i lewo, ale to tylko słowa, gdzie są jakieś fakty, dowody bo jak na razie słowa "komandosa" nie mają żadnej mocy :-)

Nie jestem z tą sprawą związany i myślę, że patrzę na nią obiektywnie. FENIX jest oczerniany i padają jakieś zarzuty, które nie są potwierdzone faktami. Jest to forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć tylko niech to będą jakieś potwierdzone informacje.
Już gdzieś kiedyś to pisałem, że nie miałem przyjemnych bądź nieprzyjemnych zajść z FENIXami. Wydaję mi się, że to dobrze, że jeżdżą po mieście w nocy i w ciągu dnia, bo to dla obywateli dodatkowa porcja bezpieczeństwa. To, że stają nieprzepisowo...? Źle, ale mi osobiście to nie przeszkadza, nie jednokrotnie każdy z nas łamie przepisy RD. Myślę, że jeżeli nie stwarza to zagrożenia to niech sobie stają jeżeli pomaga im to w pracy. Jeżeli komuś przeszkadza to, że ich 3m auto stoi na 15m zatoczce autobusowej (nie stwarzając zagrożenia dla ludzi i ruchu) niech zadzwoni na Straż Miejską czy Policję, oni ocenią zasadność tego postoju i jak coś to wystawią mandat kierowcy.

Myślałem, że temat który powstał Grupa Ratownictwa Taktycznego FENIX ma na celu uświadomić społeczeństwo, które nie wie czym się zajmuje firma, jaki mają zakres działania, może ktoś zechce ich wynająć... A tu padają jakieś zarzuty i ogólnie odbieram to tak, że kilka osób w zmowie próbuje doprowadzić do upadłości firmy... Ale firma nie upadnie z powodu kilku mandatów wystawionych za złe parkowanie ;-)
Dobrze aby ktoś z firmy się wypowiedział, czy postój na przystanku jest prawny czy bezprawny. Czy legitymowanie i zatrzymywanie pojazdów poza terenem ochranianym to fakt czy fikcja.
Ale się rozpisałem... :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2013, 16:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Nikt Ci na to nie odpisze(z Fenixa oczywiście), ponieważ musiałby napisać, że postój w tej zatoczce, czy legitymowanie aut (polecam pokręcić się w nocy trochę) to nie są powody do chwały ;)
Co do Twojego bronienia się
Cytuj:
Proszę o czytanie ze zrozumieniem, ponieważ nigdzie w mojej wypowiedzi nie padło słowo, że mają prawo legitymować poza obiektami chronionymi.

To faktem jest, że nie napisałeś o ochronie wewnątrz obiektu/ów.
Cytuj:
Panie komandos, a propos legitymowania... To jeżeli FENIX jest firmą ochrony (piszecie, że jest), to może legitymować. Każdy pracownik ochrony może wylegitymować, tak jak służba porządkowa na masowych imprezach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2013, 21:17 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 20:38
Posty: 9
Kolego jacmg w/w temat powstał właśnie dla takich osób jak Ty nie związanych z firmą FENIX, abyś nie został oszukany przez fałszywego instruktora przebierańca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2013, 21:35 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
panie jacmg nie wierze, że nie jest pan związany z czerwonymi autami
więc nie będzie pan obiektywny, ale osobiście mi to nie przeszkadza bo
to wolny kraj i pisać może każdy

jacmg pisze:
Pan znowu rzuca oskarżeniami na prawo i lewo, ale to tylko słowa, gdzie są jakieś fakty, dowody bo jak na razie słowa "komandosa" nie mają żadnej mocy :-)

-prosze czytać ze zrozumieniem...
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/archiwu ... ytaj_dalej
http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,1705989.html
http://wyborcza.pl/1,75248,1713123.html

gerard j. to naczelny komandos czerwonych aut. tylko po zmianie nazwiaka na f...
-czy chce pan aby taki człowiek dbał o pana bezpieczeństwo...?!
-to tylko mały przykład,
-a moc to miał Luk Skywalker

jacmg pisze:
A tu padają jakieś zarzuty i ogólnie odbieram to tak, że kilka osób w zmowie próbuje doprowadzić do upadłości firmy..

-no tu pana poniosło :grin:
choć uważam że firma czerwonych aut została zbudowana na oszustwach szefa wszystkich szefów to jednak teraz działa legalnie.

jacmg pisze:
Myślałem, że temat który powstał Grupa Ratownictwa Taktycznego FENIX ma na celu uświadomić społeczeństwo, które nie wie czym się zajmuje firma, jaki mają zakres działania, może ktoś zechce ich wynająć...

-a to co reklama czerwonych aut?
-i pan chce być obiektywny...

-ale się rozpisałem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2013, 21:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
cichociemny pisze:
Kolego jacmg w/w temat powstał właśnie dla takich osób jak Ty nie związanych z firmą FENIX, abyś nie został oszukany przez fałszywego instruktora przebierańca.


brawo kolego cichociemny dokładnie tak!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2013, 14:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Na forum obowiazuje zakaz używania Pan, Pani. A moderator śpi? :smt015


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2013, 14:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
a jak ja to czytam to jakbym czytał tego samego człowieka ale z potrójną jak nie poczwórną osobowością. :smt044

Taki bełkocik o niczym. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2013, 8:42 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 maja 2013, 19:53
Posty: 13
Komandos zmarniał? To niech do mnie przyjdzie po poradę. Będzie marniał dalej, bo tyle ludzi oszukał, że mało kogo już w balona może zrobić, a błyszczeć się chce.
Teraz ja mu mogę powiedzieć, że docieram do tych do których już nikt nie chce docierać. W końcu Herr komandose chciał survival to będzie miał.
Tylko co to za szkoła życia jak micha jest i spacerniak?
Ale bez marudzenia, szykuję warunki jakie mam :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2013, 18:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
ciekawostka ze strony "czerwonych aut"
przeraszam kolego ktoś ale posłuże sie twoim wpisem, aby zobrazować co o o tym myśle...

ktoś pisze:
a jak ja to czytam to jakbym czytał tego samego człowieka ale z potrójną jak nie poczwórną osobowością.

Taki bełkocik o niczym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2013, 19:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
...tak wygląda profesjonalne ratownictwo w wykonaniu szefa "czerwonych aut"



Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2013, 19:52 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Widzę, że od czasu kiedy ja to wstawiłem, to się zmienił opis ich działalności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2013, 20:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
-czy ktoś widział kiedyś pokazy "czerwonych aut" w którym używano śmigłowców?
-a wiecie że szef wszystkich szefów rozpowiadał na prawo i lewo że "śmigła" należą do jego firmy!!!
-to prosze popatrzyć teraz jak można szybko dorobić sie smigłowca...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2013, 20:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2013, 12:18
Posty: 71
-i jeszcze jedna fota...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..